• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Ватерполо клуб

Started by Вајти, May 14, 2011, 10:14 pm

Previous topic - Next topic

НемањаЦЗВ

Да ли сте 100% сигурни,да је Евро Лига,најелитније такмичење у Европи?
И што се тиче Евро Лиге,зна ли неко када почињу квалификације?

Ковач

Сигурно је најелитније такмичење. Ту играју комшије годинама, Југ, Младост, Јадран, Про Реко.
Јер, за нас, само Звезда је живот, Звезда је живот, све друго су ситнице!

РСБ

Quote from: НемањаЦЗВ on May 17, 2011, 10:17 pm
Да ли сте 100% сигурни,да је Евро Лига,најелитније такмичење у Европи?
И што се тиче Евро Лиге,зна ли неко када почињу квалификације?

Па које може да буде елитније од тога ? Иде евролига па трофеј лен . Квалификације у септембру ја мислим .

aragorn

Da, i ja mislim da je u septembru. Mi moramo da prodejmo 2 kvlaifikaciona turnira. Prvi bi trebalo da preskocimo svakako, a za drugi ce zavisiti od toga kako se pojacamo.

Vosa je ove godine usla u Evroligu i tamo igrala dosta dobro, a samo za nijansu su bili bolji od nas.
Patrijarh Pavle: "Budimo ljudi, iako smo Srbi..."

Армија

Posto je sezona gotova moram ovde da se zahvalim Vikotru sto je uspeo sve ovo da napravi. Svaka cast majtore, samo nastavi sa ovakvim radom. Zvezdastvo se pokazuje delima  :prvak:
'Ајде играј и бори се!

Regar

Zaista, moram ovde javno da kazem koliko sam srecan sto ponovo mozemo da razgovaramo o Zvezdi u vaterpolu. To mi je jedan od tri omiljena sporta, i vec godinama me boli sto u zemlji stalnih evropskih i svetskih sampiona nema kluba za koji navijam. Viktor Jelenic je jedna fantasticna osoba koja je smogla snage i hrabrosti da se uhvati u kostac sa ovim problemom i iz svega je izasao kao apsolutni pobednik.
Po snazi, jos uvek ne mozemo da pariramo groblju koje ove godine ima sasvim realnu sansu da bude prvak evrope, ali mislim da ljudi nisu svesni koliki smo uspeh ostvarili samom cinjenicom da smo svega nekoliko penala bili udaljeni od mesta druge najjace ekipe u zemlji vaterpola. Za samo godinu dana klub je formiran i postavljen na zdrave noge (svim igracima uredno stizu plate, cime se malo klubova iz naseg SD-a moze pohvaliti), i ima sjajnu perspektivu pred sobom. Cuo sam da ce i Dejan Savic uci u rukovodstvo kluba, sto mislim da je odlicno, i da ce uskoro sve veci broj talentovanih igraca zeleti da dodje kod nas, pogotovo kada budemo poceli da radimo u svom posebnom bazenu.
Verujem da cemo preko leta dovesti nekoliko pojacanja, i da mozemo doci do Evrolige, ali i ako ne dodjemo, to nece biti smak sveta. Realno, necemo biti u mogucnosti da osvojimo titulu u ovom sportu jos minimum dve godine (groblje je prosto prejako), ali ako se bude radilo planski i pametno, imacemo cemu da se radujemo u ne tako dalekoj buducnosti.
O Zvezdo zvezdanaaaaaa, moja jedina, o Zvezdo Zvezdo, o zvezdana, ti si meni najdrazaaaaa...

Шомикс

Заиста једна од ретких ствари које ме је ове године обрадовала а да долази из СД Црвена Звезда.
АЏИЋУ ОДЛАЗИ ! ! !

КГЦЗ

После Виктора Јеленића који је председник и тренер (вероватно свих категорија клуба) изгледа да ће и Савић да постане део ВКЦЗ. Читајући његов интервју видео сам да је близу договора са Јеленићем. То би био страшан потез, да се појачамо са прослављеним играчем. Још ако би успели да доведемо Шапића и Ћирића у управу (сви знамо какви су играчи били) ето шансе да се за неколико година пуцамо на велико. Има за то времена, само да се ми консолидујемо, да успемо да станемо на ноге, да не губимо глатко од гробља и то је то.
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

РСБ

Потребни су нам играчи .

КГЦЗ

Слажем се, али морамо имати и тренере који ће да тренирају те играче, а и да им пренесу искуство. А ако га неко има, онда су то ова четворица. Уз такве асове, брзо ће нови играчи напредовати.
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

gromiko

Udovičić je objavi spisak od 20 imena na koje računa u narednom periodu (za svetsku ligu i za svetsko prvenstvo).  Imamo 2 igrača na istom! Golman Gojko Pijetlović (Adaševiću ponovo si pobrkao  :srbinosm: ) i Strahinja Rašović!

Čestitke Viktoru što je od nule napravio jedan solidan tim i nadam se da ćemo iz godine u godinu uvek biti makar za mrvicu bolji. Za mene je Viktor ličnost godine kada je Crvena zvezda u pitanju.

aragorn

Vec sam se pomirio da nikad necu pogoditi ko je ko :)
Patrijarh Pavle: "Budimo ljudi, iako smo Srbi..."

Саша РС

Ех, када би се од руских пара један дио слио и у касу ватерполиста... Мисли да се са одређеном цифром и пет нула иза исте могу направити лијепе ствари у овом спорту (исправите ме ако гријешим). Но, свака част људима што су за почетак оживјели клуб и направили добар резултат.
I know the pieces fit 'cause I watched them tumble down

ТрапаЦЗВ

Да се надовежем на потенцијалне руске паре  :srbinosm: репрезентативац Аврамовић се посвађао тамо са гробљем, како би нам он добро дошао  :001_rolleyes:

Душан

Koliko je trajanje sponzorskog ugovora sa telekomom?
It's time to kick ass and chew bubble gum... And I'm all outta gum!

Bear Island knows no king but the King in the North, whose name is Stark.