• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Играчки кадар Црвене звезде

Започео Селектор, 20 Јун 2011, 18:52:49

« претходна тема - следећа тема »

StellaRossaDiBelgrado и 1 гост прегледају ову тему.

marakana11

Цитат1: Drug Član 85  11 Јун 2019, 10:12:17
Kakva pozitivna dijabola je Boćko:

He's black and he get black chocolate. You need to bring white chocolate.

:ohmygod: :esvasta: :ohmygod:

Nah man, not me man, I'm 42 brate.

:esvasta:

Lepo videti kako se igraci druze, samo da ovako se nastavi!

Nameless

13 Јун 2019, 05:41:42 #53621 Last Edit: 13 Јун 2019, 14:26:11 by Nameless

miki96

redwish

Imam nekii cudan osecaj da ce nas ovaj decko Krstovic sve pozitivno iznenaditi... Nije mala stvar biti prvi strelac bilo koje lige,jos sa 19 godina. Voleo bih da nam spic napada bude u sastavu Nestorovski Pavkov Krstovic. Jovelja i Boaci prodaja da se uzme 8 m zajedno za obojicu i da pevamo.

gojko30

Цитат1: redwish  13 Јун 2019, 16:52:37
Imam nekii cudan osecaj da ce nas ovaj decko Krstovic sve pozitivno iznenaditi... Nije mala stvar biti prvi strelac bilo koje lige,jos sa 19 godina. Voleo bih da nam spic napada bude u sastavu Nestorovski Pavkov Krstovic. Jovelja i Boaci prodaja da se uzme 8 m zajedno za obojicu i da pevamo.

A jel ima Krstović srpsko državljanstvo?

Nameless

MladjaGangster

Mogao bi Borjan da nam skautuje pojedine igrace na ovom turniru.

moonn

Mogla bi to nasa skauting sluzba ....al nema tamo nama prijateljskih managera pa moramo preko Raje i slicnih

Inace idemo tendencijom od prosle godine mi dovodimo igrace jer mora da se skockamo na vreme , a prelazni rok je ziva stvar i traje do 31 Avgusta pa nam se ne zuri sa prodajom.

Mnogi prizivaju prodaju Boacea ali ako covek odradi pripremei bude fit mi od njega boljeg necemo naci. Pavkova bi smo lakse prezalili , videcemo na pripremama sta moze ovaj mali crnogorac.

Na sredini najveca guzva a nema naznaka da bilo koga mozemo prodati, ali zato imamo spremne trecepozivce ciji odgovor cekamo

Poslednji utisak mi je da Marin mora da se nametne kao vodja ove ekipe i na terenu i van njega , bio reprezentativac , prosao sito i reseto , najbolji je igrac tima ima iskustva mora da povuce tim napred bez obzira sto nema traku to ocekujem od njega.

kavaljero

Hoćemo li dovoditi trećeg golmana, ili će to biti Stanković ili Gordić, pošto se Supić penzionisao ?

jagodina navija za zvezdu

Marko Marin novi kapiten Crvene Zvezde! Po meni sasvim zasluzeno.  :aplauz:
Kao zamenik se namece Borjan.

machak99

Kazu da ce zamenik biti Gobelja, po hijerarhiji. Mada sto kazes Borijan je zasluzio bar zamenika da bude...

Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока

Uvekuzzvezdu

Niko ne piše da smo u Krstoviću dobili dostojnu zamjenu za Orlandića...ne hvalite se , šta je reći ??? Top igrač na poziciji crnogorskog vunderkinda,danas mu je smetao dobar teren jer je u Crnoj Gori naučio na oranice,ali biće to bolje na  Linglong superligaškim terenima.. samo strpljenje... :duplizid:

Vlada 89

Момак је 2000.  годиште,полако

Nameless

Бејли

Цитат1: Nameless  20 Јун 2019, 13:08:02

Vukanovic izgleda sa ovim cvidzama kao prosecna baba u gradskom prevozu koja vuce nekog polunahranjenog malterzera :srbinosm:

Mags Brilijan I

Цитат1: Бејли  20 Јун 2019, 13:11:02

Vukanovic izgleda sa ovim cvidzama kao prosecna baba u gradskom prevozu koja vuce nekog polunahranjenog malterzera :srbinosm:

Gore voditeljka obuce minic i majicu bez brusa koju spusti ispod ramena a ti gledas Aleksu kako izgleda :a078:

NNLice

Цитат1: Mags Brilijan I  20 Јун 2019, 13:40:42

Gore voditeljka obuce minic i majicu bez brusa koju spusti ispod ramena a ti gledas Aleksu kako izgleda :a078:

Јадан мали, могу мислити какво мучење. Све време скреће поглед, гледа у даљину да не гледа у деколте.

Vatrogasac

Moram priznati da vrlo cudno izgleda ovo oduzimanje trake Savicu i Zuletu.Mi jesmo reseni da ih prodajemo ali koliko znam nema nekih zvanicnih ponuda niti je to blizu bilo kakve realizacije a trake vec skinute

Бејли

Цитат1: NNLice  20 Јун 2019, 15:10:33

Јадан мали, могу мислити какво мучење. Све време скреће поглед, гледа у даљину да не гледа у деколте.

Apelujem na admine da otvore thread za diskusiju o reporterci da ne bi oftopičarili do prekosutra :srbinosm: