Аутор Тема: Играчки кадар Црвене звезде  (Прочитано 5832783 пута)

Dingo_BG, гнп, solps, popovic и 6 гостију прегледају ову тему.

Ван мреже Дванаести играч

• Члан ФК
  • Поруке: 74
  • Репутација: +36/-25
Одг: Играчки кадар Црвене звезде
« Одговор #52060 послато: 19 Јануар 2019, 06:36:21 »
Стварно би било лоше да нисмо довели Вукановића, због свега што је приказао. Међутим, на шпицу га видим једино у неком систему игре са два нападача или ако оде Павков. На десном крилу само по прекој потреби, у случају изостанка неког од осталих и ако се неког од њих решимо у неком скоријем периоду. Лево крило је за њега најреалније. Симић се показао солидно, Јевтовић се није показао, Марин више игра на офанзивном везном него лево, тако да су му ту највеће шансе.

Генерално, потребно је смањити број играча на позицијама десног крила, нападача и поготово офанзивног везног (Ебислијо,Марин,Мелег,Вељко Николић и плус Симић који може и ту да игра). На централном везном смо значајно ослабили одласком Крстичића, па би потенцијално неко са офанзивног везног могао ту да се опроба и покаже, јер Чаушић није задовољио досадашњим играма, а Вулић тек треба да се избори за место у тиму. Јованчића у конкуренцији са Јовичићем видим више као задње везне. На бековима је, бар тренутно, стање задовољавајуће. На позицији штопера сматрам да треба довести појачање, јер је три играча, од којих се двојица често повређују, а трећи (Бабић) стагнира и не доноси жељени квалитет. Борјана свакако не треба мењати и треба човеку повећати примања и продужити тај уговор.

Ван мреже moonn

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 2.258
  • Репутација: +848/-603
  • ko je viknuo sta vidis cica?
« Одговор #52061 послато: 19 Јануар 2019, 12:02:35 »
Sa ovolikim igrackim kadrom mi treba da formiramo dva tima.
Prvi koji bi trebao da iznese prolece  i drugi tim takozvani jagnjeca brigada koji treba da igra jednom nedeljno po prijateljsku negde u Srbiji. Tu drugu ekipu moze Kosan da vodi ili neko koga pikiramo ko bi mogao samostalno sutra da vodi prvi tim.

Drugo resenje ja ne vidim sa ovim brojem igraca. Troskovi nas gaze koliko god se mi busali o zaradi ove godine.

Daj boze da na drugom delu priprema u Turskoj rasteretimo igracki kadar i ugovorimo neki transfer u odlaznom smeru. U Turskoj ce biti dosta timova i agenata i tu svasta moze da se zavrsi od transfera. Nadam se Mrkela radi vec na tome jer ce Milojevic tada  sigurno znati koga vidi a koga ne u timu.

Razumem ideju da dovodimo igrace koje zelimo da probamo i ostvarimo tranziciju igrackog kadra a da rezultati ne trpe. Ali ako se vec neki se igraci nisu nametnuli ili uklopili ili Milojevic ne racuna na njih onda mora da se nadje resenje , a ne da sede primaju kintu , cekajuci kraj ugovora i da odu bez obestecenja.

Nismo mi Real, Barsa ili PSG pa od dovedenih igraca na kilo ako 10% prodje njima fantasticno.

Ван мреже Друлић

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.154
  • Репутација: +965/-759
« Одговор #52062 послато: 19 Јануар 2019, 15:39:37 »

Stole i ruska himna..  :biggrin:
Brat Žule, koja transformacija sa bradom... Kad se obrije izgleda kao tinejdžer.  :biggrin:

Ван мреже karioka

• Члан ФК
  • Поруке: 54
  • Репутација: +24/-17
« Одговор #52063 послато: 19 Јануар 2019, 15:56:22 »
Misljenja sam da o igracima treba da sudimo tek posle zajednickih priprema, ima dosta igraca koji su razocarali, ali koji bi mogli da naprave zaokret za 180 stepeni posle priprema. Causic bi mogao da proradi, nije sigurno slucajno sto mu Miloje toliko veruje, takodje Ebisilio od koga ja iskreno dosta ocekujem, iako je bio solidan skoro uvek kad je igrao. Ostaje nam da vidimo i kakva je zamisao strucnog staba za igrace dovedene u ovom roku, na kojim pozicijama i u kojim formacijama ih vide. Protiv nagomilavanja igraca sam, i treba da se smanji igracki kadar i verujem i da hoce do kraja prelaznog roka, mislim da ove pripreme i treba da posluze za to da se vidi u svim tehnickim i taktickim zamislima koji se igraci uklapaju a koji ne. Ocekujem da na kraju roka imamo oko 25 igraca, sto je i realno, mislim da na svakoj poziciji treba da imamo po dva igraca i jos nekoliko klinaca iz skole da skupljaju minute.

Nismo mi Real, Barsa ili PSG pa od dovedenih igraca na kilo ako 10% prodje njima fantasticno.

Nama se za sad to isplatilo, na leto smo doveli mnogo pojacanja, sa nekim smo pogodili, sa nekim ne, ali je tih ''10%'' donelo vec ogromnu zaradu ulaskom i rezultatima u LS. Sad da odradimo doselekciju, pa opet na jesen u LS. E sad, ako ne udjemo u neku evropsku grupu, onda moze da bude opasno  :stidljiv:

Ali puna podrska Miloju i strucnom stabu, verujem znaju sta rade i da ce smanjiti igracki kadar, ima jos skoro mesec dana od kraja roka i do pocetka Zvezdinog proleca   :icon_svi: :prvak:

На мрежи Antibarbarus

• Члан ФК
  • Поруке: 760
  • Репутација: +283/-1365
« Одговор #52064 послато: 19 Јануар 2019, 16:21:01 »
Mene jako zanima kako ce Jirka da se pokaze i koliko ozbiljno se na njega racuna.
Evidentno je da je fizicki i trkacki izuzetno spreman i potentan, ostaje da vidimo da li je samo "Srnic na steroidima" ili ima i skila. Jedva cekam da ga vidim na pripremnim mecevima.
Nisam ga uopste pratio osim onih utakmica protiv nas. Vidim da je u Trnavi bio relativno standardan, doduse bez nekog ucinka.

Konkurencija na krilu jeste dosta jaka (vise kvantitativno nego kvalitativno) i pozicija stranca osetljiva, ali mislim da ga ne treba slati na cuveno kaljenje. Poslati ga da djuska u Munze, coveka koji je placen 750k i igrao standardno grupe LE, prilicno je neozbiljno. Verujem da bi i njega takav potez prilicno demoralisao, mogli smo ga onda ostaviti u Slovackoj.

Ван мреже Nameless

• Звезда му је све
  • Поруке: 4.709
  • Репутација: +962/-506
« Одговор #52065 послато: 19 Јануар 2019, 20:03:00 »

Ван мреже Кипар

• Члан ФК
  • Поруке: 808
  • Репутација: +325/-103
« Одговор #52066 послато: 19 Јануар 2019, 20:31:36 »

Savio krizira.

Ван мреже niko

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 149
  • Репутација: +56/-102
« Одговор #52067 послато: 21 Јануар 2019, 08:24:32 »
Nas novi napadac Aleksa ima veoma zanimljiv hobi :)

Ван мреже Majorka

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 261
  • Репутација: +112/-260
« Одговор #52068 послато: 21 Јануар 2019, 10:25:52 »
Nisam znao za ovo. Svaka čast Vukane, sad te još više gotivim. :hail:

Ван мреже Snoopy

• Члан клуба, Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 2.079
  • Репутација: +1172/-1103
« Одговор #52069 послато: 22 Јануар 2019, 09:01:55 »
   Вукановић је пројеклом Херцеговац, из Требиња, тако да овај његов хоби ни мало не чуди.  :travka:

На мрежи jagodina navija za zvezdu

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.600
  • Репутација: +1108/-762
« Одговор #52070 послато: 22 Јануар 2019, 15:33:51 »

Savio krizira.
Burza da je hteo da trci igrao bi u Barseloni  :lud:

Ван мреже Кипар

• Члан ФК
« Одговор #52071 послато: 22 Јануар 2019, 15:42:04 »
Burza da je hteo da trci igrao bi u Barseloni  :lud:

Burza moderni Dejo Genije. Prica mi drug koji je sa njim bio u Nagoji da je tip flegma,ali veliki covjek. Kaze u stanju je da vrti pjesmu od Zeljka Joksimovica "Ledja o ledja" citav dan u kolima. Evo jedan off topic.😂

Ван мреже Nameless

• Звезда му је све
  • Поруке: 4.709
  • Репутација: +962/-506
« Одговор #52072 послато: 22 Јануар 2019, 16:11:54 »

Ван мреже 93Towelie

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 98
  • Репутација: +31/-52
  • Lako je tuđim Fenderom gotiku svirati
« Одговор #52073 послато: 22 Јануар 2019, 17:26:48 »
6.36 Vesna Pesic kod svedskog stola  :hopla:

На мрежи jagodina navija za zvezdu

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.600
  • Репутација: +1108/-762
« Одговор #52074 послато: 22 Јануар 2019, 23:06:39 »

Burza moderni Dejo Genije. Prica mi drug koji je sa njim bio u Nagoji da je tip flegma,ali veliki covjek. Kaze u stanju je da vrti pjesmu od Zeljka Joksimovica "Ledja o ledja" citav dan u kolima. Evo jedan off topic.😂
Da ti nije drug Milos Bajalica?  :srbinosm:

Ван мреже Кипар

• Члан ФК
« Одговор #52075 послато: 22 Јануар 2019, 23:50:53 »
Da ti nije drug Milos Bajalica?  :srbinosm:

Off Topic
Ovaj moj  je odbojkas. Igrao u Japanu kada i Burzo. Kaze mi da su najljepse vecere bile sa Boskom Djurovskim i Piksijem u tom periodu.
Off Topic

Ван мреже zoxx92

• Члан ФК
  • Поруке: 1.057
  • Репутација: +287/-474
« Одговор #52076 послато: 23 Јануар 2019, 09:08:36 »
Ebesilio mora da smrsa pod hitno !

На мрежи Vatrogasac

• Члан ФК
  • Поруке: 21.181
  • Репутација: +5975/-7793
« Одговор #52077 послато: 23 Јануар 2019, 10:08:13 »
Zaista i dalje izgleda podgojeno

Ван мреже Центарфор

• Члан ФК
  • Поруке: 375
  • Репутација: +322/-185
  • Чули су од оца,видели од брата...
« Одговор #52078 послато: 23 Јануар 2019, 10:24:53 »
Pisano je o tome i ranije a ima i na klipu zvezda kids sa onim klincem sa istim problemom oko srca.
Imao je Ebisilio srcani udar 2005 i ugradjen mu je defibrilator.

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Implantable_cardioverter-defibrillator

Generalno zbog cega se uopste i dovodio takav profesionalni sportista pa bio i Pelemaradonamesi?

:stidljiv:

Ван мреже Dominator91

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.529
  • Репутација: +384/-941
  • Ljubavi Zvezdo ti si tako slatka...
« Одговор #52079 послато: 23 Јануар 2019, 14:40:00 »
Ja kod njega nikad nisam vidio problem sa trcanjem, ni zbog kila ni zbog srca. Tako da, ne znam sta je vama tu problem? Ako on moze trcati dobro sta vama smeta i da ima 100 kila i da mu fali pola srca?