Аутор Тема: Играчки кадар Црвене звезде  (Прочитано 5832782 пута)

Dingo_BG, гнп, solps, popovic и 6 гостију прегледају ову тему.

Ван мреже FicaKG

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.085
  • Репутација: +167/-542
Одг: Играчки кадар Црвене звезде
« Одговор #52020 послато: 14 Јануар 2019, 17:22:49 »
Degenek je skočio na 3.25 mil.
Kada je došao bio 800k..

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
I Pavkov ja msm da ima najveci porast, sa 800k na 2,5m za 6 meseci

Ван мреже Mao Molina

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.725
  • Репутација: +743/-1137
« Одговор #52021 послато: 14 Јануар 2019, 17:51:32 »
Da li je moguce da pratite cene igraca sa Transfermarketa?

Svaki ozbiljni fudbalski radnik prati i orientise se prema TM

На мрежи Vatrogasac

• Члан ФК
  • Поруке: 21.181
  • Репутација: +5975/-7793
« Одговор #52022 послато: 14 Јануар 2019, 18:12:58 »
Naravno da pratimo. Sto pitas, jel to nesto sramota? Po meni, recimo da je TM bolji orjentir od 2/3 forumaskih eksperata koje ovde srecemo. Sreca pa ima ovde na RSBu i kvalitetnih i dobro odmerenih upisa i procena pa i moze nesto da se procita ali su teska manjina. Da se razumemo ovaj moj upis ne treba da shvatis nikako kao nesto licno.
Ma sto bih shvatao licno,tu smo da razgovaramo 

Svaki ozbiljni fudbalski radnik prati i orientise se prema TM
Ne kazem da je Transfermarket los sajt.I ja ga cesto koristim za svakakve podatke ali cene igraca veze sa vezom nemaju
Ja se nadam da se niko ne orjentise prema njemu odnosno prema cenama igraca koje oni postavljaju.Samo da mi je znati kako oni to formiraju cenu nekog igraca? 

Ван мреже Stevke94

• Веран као пас
  • Поруке: 706
  • Репутација: +196/-283
« Одговор #52023 послато: 14 Јануар 2019, 18:31:51 »
Ne kazem da je Transfermarket los sajt.I ja ga cesto koristim za svakakve podatke ali cene igraca veze sa vezom nemaju
Ja se nadam da se niko ne orjentise prema njemu odnosno prema cenama igraca koje oni postavljaju.Samo da mi je znati kako oni to formiraju cenu nekog igraca?

Sto ja imam veze sa transfermarktom mogu da kažem da cena igrača nije samo cifra za sledeći transfer. Starost igra ulogu (stariji igrač ne menja mnogo vrednost, zato recimo ben i marin nemaju cenu više od 4 miliona), igre na terenu, interesovanje, prethodne transfere itd. Ali samo sto jedan igrač vredi više od drugog ne znaci da će transfer za istog biti veći. Svakako transfermarkt je itekako bitno za stending kluba i daje prvi utisak za igrače.

Ван мреже mexico

• Члан КК
  • Поруке: 237
  • Репутација: +112/-39
  • do kraja Zvezdi verni
« Одговор #52024 послато: 14 Јануар 2019, 18:44:15 »

Trzisna vrednost i cena nije isto. I ne treba da to bude vodilja nikome. Cena je onolika koliko je neko spreman da plati, naravno kad je rec o ceni, tu ulazi jos mnogo raznih parametra (igraceve godine, statistika, duzina ugovora, forma, fudbalski cv, liga iz koje dolazi..) a trzisna vrednost je manje-vise onolika, koliko ga oni procenjuju, i to je "grublji" termin.

Ван мреже mexico

• Члан КК
  • do kraja Zvezdi verni
« Одговор #52025 послато: 14 Јануар 2019, 18:47:04 »
Sve je vec zavrseno. Vrednost je preko 51 miliona. Stojiljković nije pao, ostao na milion.
Da. Zamenio sam ga sa Boacijem (pao sa 4.5 na 4M)

Ван мреже Љуба

• Земунац
  • Aдминистратор
  • Поруке: 10.438
  • Репутација: +7245/-3465
  • Напред Звездо само напред, где ти играш ту смо ми!
« Одговор #52026 послато: 14 Јануар 2019, 18:55:27 »
Једина тачна тржишна вредност је она коју неко хоће да плати. Савић и Жуле 3 милиона евра а нико жив неће да плати ни 1 милион. Такође вредност Ебисилија је иста као Срнића, Бакуле и Симића  :aplauz:
« Последња измена: 14 Јануар 2019, 19:52:58 Љуба »

На мрежи Vlada 89

• Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 18.015
  • Репутација: +2505/-3240
  • 1.247.435-28%
« Одговор #52027 послато: 14 Јануар 2019, 18:57:54 »

На мрежи Vatrogasac

• Члан ФК
  • Поруке: 21.181
  • Репутација: +5975/-7793
« Одговор #52028 послато: 14 Јануар 2019, 19:07:19 »
Trzisna vrednost i cena nije isto. I ne treba da to bude vodilja nikome. Cena je onolika koliko je neko spreman da plati, naravno kad je rec o ceni, tu ulazi jos mnogo raznih parametra (igraceve godine, statistika, duzina ugovora, forma, fudbalski cv, liga iz koje dolazi..) a trzisna vrednost je manje-vise onolika, koliko ga oni procenjuju, i to je "grublji" termin.
I sta konkretno mozemo da radimo sa tom njihovom procenom sem da obrisemo gujscu?   :srbinosm:

Kao sto i sam kazes cena je onolika koliko je neko spreman da plati.Sve drugo je bez veze,nepotrebno.

Evo Ljuba je dodao na sta to lici.Mislim cirkus

Ван мреже Stevke94

• Веран као пас
« Одговор #52029 послато: 14 Јануар 2019, 19:14:44 »
Такође вредност Бена је иста као Срнића, Бакуле и Симића  :aplauz:

Nije tačno.

На мрежи chee

• Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.344
  • Репутација: +463/-203
« Одговор #52030 послато: 14 Јануар 2019, 19:17:19 »

Na ovom klipu svi golovi su postignuti desnom nogom, a bilo je par situacija gdje je ljeva bila logicnijii izbor. Eto segmenta koji moze unaprediti uz Kosana.

Послато са Redmi 4X уз помоћ Тапатока

Ван мреже mexico

• Члан КК
  • do kraja Zvezdi verni
« Одговор #52031 послато: 14 Јануар 2019, 19:35:44 »
I sta konkretno mozemo da radimo sa tom njihovom procenom sem da obrisemo gujscu?   :srbinosm:

Kao sto i sam kazes cena je onolika koliko je neko spreman da plati.Sve drugo je bez veze,nepotrebno.

Evo Ljuba je dodao na sta to lici.Mislim cirkus
Jbga pa onda mozemo i ja i ti da igramo fudbal umesto Zuleta i Giske isto imamo 2 noge, 2 ruke i glavu - bukvalizovao si sve ovo.  :srbinosm:
Ljuba je tek ovo pausalno izvukao. Ben je 3M, a Srnic, Simic i Bakula po 1.75. Takodje za Savica se zna da mu istice ugovor i zato ne mozes da ga prodas ni blizu 3M. Za Zuleta cemo da vidimo kqd se bude prodavao koliko ce da dobijemo. Srnic je legitiman Liga Evropa igrac, takodje sa istekom ugovora a Simic je mladji igrac od 23 god.
Nek gleda ko kako hoce - u pitanju je razlicita tacka gledista.

Ван мреже Љуба

• Земунац
  • Aдминистратор
  • Поруке: 10.438
  • Репутација: +7245/-3465
  • Напред Звездо само напред, где ти играш ту смо ми!
« Одговор #52032 послато: 14 Јануар 2019, 19:52:33 »
Nije tačno.

Моја грешка, на Ебисилиа сам мислио

На мрежи СтелаРоса

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 7.208
  • Репутација: +3692/-3677
  • ...љубав према теби не престаје, све јача је...
« Одговор #52033 послато: 14 Јануар 2019, 20:46:42 »

Радује ме ова прва акција где је Јирка показао брзину. Ми од одласка Радоњића немамо играча који може брзином да одува противничке играче. Срнић и Симић јесу брзи играчи, али имају ситан корак јер су ниски, па их то спутава да добијају брзинске дуеле на дуже стазе са својим чуварима. Ако је веровати интернету, Срнић има 174цм, Симић 180, а Јирка 184 што је осетна разлика у висини (самим тим и дужим ногама), тако да би требало да буде предност за Јирку када је реч о дужим трковима. Наравно, ово је само једна ситуација, можда су неки други фактори утицали да Јирка овако доминантно изгледа у односу на противнике када је реч о брзини, али ајде...видећемо га већ.

На мрежи dzonidelija

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.688
  • Репутација: +533/-450
  • I da mi ponude milione,bilione....
« Одговор #52034 послато: 14 Јануар 2019, 21:35:59 »
Markos piše da Raša i Đuza više nisu naši igrači. Cvetković i Ze Markos će verovatno raskinuti ugovore mada postoji mogućnost da ih negde šibnemo na kaljenje. Stanković i Jug će u Grafičar, Gordić u omladince.

На мрежи Vlada 89

• Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 18.015
  • Репутација: +2505/-3240
  • 1.247.435-28%
« Одговор #52035 послато: 14 Јануар 2019, 21:56:27 »
I da se i Kafuu traži klub isto.Pametno.

Ван мреже thumbzDS

• Веран као пас
  • Поруке: 678
  • Репутација: +196/-465
« Одговор #52036 послато: 14 Јануар 2019, 23:47:57 »
Zar nije Cvetkovic bio jedan od najboljih u Graficaru prosle sezone, pa je zato ove otisao u Backu, a ne nazad u Graficar?
I sad od jednom raskidamo ugovor...

На мрежи dzonidelija

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.688
  • Репутација: +533/-450
  • I da mi ponude milione,bilione....
« Одговор #52037 послато: 15 Јануар 2019, 00:24:51 »
Zar nije Cvetkovic bio jedan od najboljih u Graficaru prosle sezone, pa je zato ove otisao u Backu, a ne nazad u Graficar?
I sad od jednom raskidamo ugovor...
Jeste upravu si Cvetković je bio najbolji igrač Grafičara barem kada govorimo o prolećnom delu prošle sezone, tada sam ga i gledao. Bukvalno na svakom meču bi ili postigao gol ili bi upisao asist. Pričali su ljudi i da je u jesenjem delu bio takođe efikasan. Nije tip igrača koje ja baš nešto preterano gotivim, ali stvarno je tu polusezonu odigrao brutalno i nadao sam se da bi mogao upasti u roster prvog tima, jer sam bio ubeđen da bi Miloje napravio nešto od njegaa. Na njegovu nesreću mi smo mu jebali kevu sa krilima ove sezone pa je bilo logično da ode na kaljenje. Zašto u Bačkoj nije igrao ostaje misterija. Jeste da je velika razlika između Super lige i Srpske lige, ali ponovo nerealno je da igrač koji dolazi iz Zvezde u fucking Bačku odigra tek 2 minuta za celu polusezonu. Aj da je ta Bačka među top 5 ekipa pa i da razumem, ali ta Bačka se bori za opstanak. Jbg bacio je 6 meseci u vodu i to će ga verovatno koštati mesta u Zvezdi. Nažalost nije on ne znam kakav talenat, a nije ni previše mlad (21 god) pa da mu se pruža druga, treća prilika... Njemu je ostalo još 6 meseci ugovora sa nama, ne znam možda ne bi bila loša priča da ga ustupimo nekom klubu a za uzvrat dobijemo procente od njegove naredne prodaje, za slučaj da on tamo negde proigra. Ne vidim šta bi donela nova pozajmica.
Sa Ze Markosom bi raskinuo ugovor. Prošle sezone je jedno vreme bio standardan u Radu, 7 celih utakmica za redom, da bi onda odjednom izgubio mesto u timu (na par utakmica nije bio ni u protokolu). Ove sezone u istom klubu ima tek jednu utakmicu i to u kupu. Bio sam za to da ga ne škartiramo na leto, jer sam se nadao da će se ustaliti u Radu i jer sam mislio da ima šta pokazati. On je umesto toga ove sezone imao bednu minutažu i nema naznaka da će se to promeniti. Stranac je, uskoro puni 21. godinu, mislim da bi za obe strane bilo najbolje da prekinemo mučenje, jer kao i kod Cveleta ne vidim šta bi donela nova pozajmica.
« Последња измена: 15 Јануар 2019, 00:34:22 dzonidelija »

На мрежи delboj

• Члан ФК
  • Поруке: 1.031
  • Репутација: +147/-170
« Одговор #52038 послато: 15 Јануар 2019, 12:57:39 »
Evo i ako bi otišao Kafu, a ako ostane Jirka, nekako zaista izgleda nelogično ući u proljećni dio i s 5 stranaca. Opet, ako ostaje Ben, nema baš nekog rješenja da neko bude prodat sad.

Ван мреже Stevke94

• Веран као пас
« Одговор #52039 послато: 15 Јануар 2019, 13:15:07 »
Evo i ako bi otišao Kafu, a ako ostane Jirka, nekako zaista izgleda nelogično ući u proljećni dio i s 5 stranaca. Opet, ako ostaje Ben, nema baš nekog rješenja da neko bude prodat sad.

5 stranaca je ok. Za ofanzivu imamo Ebecilio, Marin, Jirka, Boaci i Ben i svakako ne bi nikad igrali zajedno, tako da je ok da je ti stranac visak.