Аутор Тема: Играчки кадар Црвене звезде  (Прочитано 5655231 пута)

daco82, strajabre, Markos, samo ti..., Ma da bre, жељко, Zyxel, dzonidelija, Konspiracija, Sava..., Сале1992, LizarazuCZV, CZV89, nemanja.sarenac и 9 гостију прегледају ову тему.

Ван мреже Max

• Члан ФК
  • Поруке: 4.211
  • Репутација: +2599/-2924
Одг: Играчки кадар Црвене звезде
« Одговор #51980 послато: 12 Јануар 2019, 06:15:02 »
Pavkov bratina! Moram da uzmem ovu njegovu sliku za avatar!  :hail:

Inače mnogo igrača po krilu, ali na leto će i tu da se rasčisti, Srniću i Cafuu ističu ugovori kod nas, a iskreno očekujem i neki transfer, tipa Simić i(li) Ben.

Već pisah, mislim da je trebalo udomiti Kafua negde, da može i taj Jirka da dobije neke minute, ovako ko zna šta će biti.

Takođe, ovaj transfer Vulića mi baš nije jasan. Nit gde ćemo ga, nit šta će nam. Taman malo rasčistismo gužvu u sredini i eto...
Ali dobro neka se bori dečko sad na pripremama pa ćemo videti. Možda me iznenadi, znanje ima svakako.

На мрежи Vuque

• Члан ФК
  • Поруке: 226
  • Репутација: +170/-32
« Одговор #51981 послато: 12 Јануар 2019, 08:28:16 »

На мрежи Vlada 89

• Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 15.036
  • Репутација: +2220/-2910
  • Ulica Dragoslava Šekularca
« Одговор #51982 послато: 12 Јануар 2019, 08:40:58 »
 :prvak:

Ван мреже Nameless

• Звезда му је све
  • Поруке: 4.257
  • Репутација: +912/-486
« Одговор #51983 послато: 12 Јануар 2019, 08:42:32 »
Император. :vitez:

На мрежи Vlada 89

• Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 15.036
  • Репутација: +2220/-2910
  • Ulica Dragoslava Šekularca

Ван мреже miodrag

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 14.922
  • Репутација: +3741/-1008
« Одговор #51985 послато: 12 Јануар 2019, 10:56:30 »
Slavoljub Srnić i Marko Gobeljić dobili poziv od Mladena Krstajića za Karipsku turneju.

Ван мреже ДЕЛИЈЕ

• Члан КК
  • Поруке: 1.138
  • Репутација: +257/-257
  • Za tebe da sutra umrem ne bih žalio!!!
« Одговор #51986 послато: 12 Јануар 2019, 13:25:37 »
Benov sin trenira u našim mlađim kategorijama.Baš sam se iznenadio kada sam to pročitao.

Ван мреже Romaj

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.627
  • Репутација: +1145/-186
  • Zarazen sam virusom crvenozvezditisom!
« Одговор #51987 послато: 12 Јануар 2019, 13:31:29 »
Император. :vitez:

Ali pazi šlem iznad Gobelje :DDDD:

Pavkov :hail:

На мрежи Vuque

• Члан ФК
  • Поруке: 226
  • Репутација: +170/-32
« Одговор #51988 послато: 12 Јануар 2019, 13:36:24 »
Pored brojeva na svojim ormarićima lepili su i sličice iz albuma Fifa 365  :biggrin:

Ван мреже Дванаести играч

• Члан ФК
  • Поруке: 54
  • Репутација: +32/-25
« Одговор #51989 послато: 12 Јануар 2019, 14:04:39 »

Sad da hoću da spinujem mogao bih da pišem o tome kakve golove je davao ali mi ne pada na pamet da unizim našeg igrača koji je imao sezonu života. Što se tiče "odličnih" sezona to je glupost brate moj ili možda nemamo iste kriterijume za "odlično", doduše nisam ni napisao samo loše nego loše/prosečne a dugo se zadržao u Olimpijakosu :) 

Kad me već vučeš za jezik, u Olimpijakosu je na 10 utakmica dao 2 gola i to oba protiv partizana na ostalim 0, da budem pošten sedeo je na tribinama i klupi većinu vremena, u Panionisu dao na 36 utakmica 9 golova (prosečna sezona), jedina dobra sezona mu je bila dok je igrao za Veriu a to će biti kao sada kad bi Jirka otišao u Dinamo iz Vranja gde je bio ubedljivo najbolji igrač u krš timu ali ajde da ne mračim više ispašće da hejtujem nešto a nije tako samo ne volim to spinovanje, ispade čovek Ronaldo, ne možeš ga zameniti a složićeš se da na tržištu postoje igrači daleko bolji za te pare koje se pominju za njega  :ziveli2:

Слажем се за Бена. На врхунцу је форме, нуде нам доста пара за њега, а залази у озбиљне године. Треба да се прода. Хвала њему на свему, али ми би с парама од његовог трансфера могли сигурно да нађемо одличну замену, а имали би и странца мање у тиму.

Ван мреже МilosМilos

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 3.644
  • Репутација: +1005/-1200
  • Samo sloga Delije spasava
« Одговор #51990 послато: 12 Јануар 2019, 14:11:52 »
Pavkov McGregorov stariji i višlji brat

Ван мреже Timotije

• Члан ФК
  • Поруке: 1.684
  • Репутација: +1465/-677
« Одговор #51991 послато: 12 Јануар 2019, 14:13:29 »
Ali pazi šlem iznad Gobelje :DDDD:

Pavkov :hail:

Evo malo i krupnije  :biggrin:

На мрежи M.V.P

• Члан ФК
  • Поруке: 1.374
  • Репутација: +339/-192
« Одговор #51992 послато: 12 Јануар 2019, 14:16:14 »
Слажем се за Бена. На врхунцу је форме, нуде нам доста пара за њега, а залази у озбиљне године. Треба да се прода. Хвала њему на свему, али ми би с парама од његовог трансфера могли сигурно да нађемо одличну замену, а имали би и странца мање у тиму.

Kog domaceg igraca bi mogli da dovedemo umesto Bena?

Ван мреже Stevke94

• Веран као пас
  • Поруке: 574
  • Репутација: +180/-255
« Одговор #51993 послато: 12 Јануар 2019, 14:38:33 »

Iako sam definitivno protiv prodaje Bena, za tvoje pitanje evo lista igrača koji igraju u ofanzivi (ne igraju svi primarno na desnoj strani kao ben), imaju srpski pasoš i trenutno igraju u inostranstvu: Darko Lazović, Aleksandar Katai, Danijel Aleksić, Filip Djuricic, Aleksandar Čavrić, Darko Jevtic, Tom Rogic, Mirko Ivanic i Bojan Krkic. Nisam stavio na listu imena skroz nerealnih koji igraju standardno u top klubovima, ali stavio sam one koji imaju neki minimalan kvalitet za tim kao sto je zvezda. Naravno nije ni na ovoj listi svako realan niti će svako da se uklapa u sistem Milojevića, ali eto čisto za pregled.

Ван мреже Biancorosso

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 3.799
  • Репутација: +1377/-767
« Одговор #51994 послато: 12 Јануар 2019, 14:50:36 »

Ван мреже moonn

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 2.160
  • Репутација: +828/-571
  • ko je viknuo sta vidis cica?
« Одговор #51995 послато: 12 Јануар 2019, 14:53:33 »
Meni ovo oko Degeneka u sklopu ideje da je Milojevic probao Zuleta na centralnom mirise da ce otici a da posto vec nemamo dobru zamanu da kupimo onda da napravimo iz svojih redova.
U toj rotaciji i Gobelja bi dobio vise prostora na beku.

Takav razvoj dogadjaja mozda i ne bi bio los jer cak i da ostajemo bez Savica opet bi imali spremnu odbranu da ne mora da se kockamo od nule.
Drugo Zule je produzio ugovor i sigurno je nas tako da ima logike kao sto je Bane Ivanovic pomeren centralno svojevremono da to Milojevic uradi sa Zuletom. Videcemo da li se razmislja tako ako Degenek ode vec na ovim zimskim pripremama.

Ван мреже Дванаести играч

• Члан ФК
  • Поруке: 54
  • Репутација: +32/-25
« Одговор #51996 послато: 12 Јануар 2019, 15:02:42 »

Одговорио ти је Стевке, с тим што сам ја првенствено мислио на Ђуричића или Катаија.

На мрежи Vatrogasac

• Члан ФК
  • Поруке: 19.459
  • Репутација: +5551/-6930
« Одговор #51997 послато: 12 Јануар 2019, 15:11:52 »
Meni ovo oko Degeneka u sklopu ideje da je Milojevic probao Zuleta na centralnom mirise da ce otici a da posto vec nemamo dobru zamanu da kupimo onda da napravimo iz svojih redova.

Takav razvoj dogadjaja mozda i ne bi bio los jer cak i da ostajemo bez Savica opet bi imali spremnu odbranu da ne mora da se kockamo od nule.
Drugo Zule je produzio ugovor i sigurno je nas tako da ima logike kao sto je Bane Ivanovic pomeren centralno svojevremono da to Milojevic uradi sa Zuletom. Videcemo da li se razmislja tako ako Degenek ode vec na ovim zimskim pripremama.
U slučaju da želi Žuleta da povuče na štopera pod hitno bi trebalo dovesti Gajića

Ван мреже Miso97

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 316
  • Репутација: +111/-133
« Одговор #51998 послато: 12 Јануар 2019, 19:12:47 »
U slučaju da želi Žuleta da povuče na štopera pod hitno bi trebalo dovesti Gajića
+
Slazem se za Gajica, treba da iskoristimo priliku dok je u malom kanalu, od njega mozemo da napravimo desnog beka za repku, jer drugih bekova nemamo a ne mogu ni da kazem ko nam igra u prvoj postavi  :facepalmanimation:

Ван мреже 3BEP!

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 179
  • Репутација: +94/-162
  • Ко сме,тај може,ко не зна за страх,тај иде напред!
« Одговор #51999 послато: 12 Јануар 2019, 20:03:14 »

Degenek je danas potpisao.

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока