Аутор Тема: Играчки кадар Црвене звезде  (Прочитано 5829700 пута)

0 чланова и 2 гостију прегледају ову тему.

Ван мреже bolle

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.723
  • Репутација: +1137/-2268
Одг: Играчки кадар Црвене звезде
« Одговор #51960 послато: 08 Јануар 2019, 20:25:42 »
Jesu dominantni svuda samo nikako da se plasiraju u LS

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Ван мреже Vlada 89

• Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 18.007
  • Репутација: +2502/-3236
  • 1.247.435-28%
« Одговор #51961 послато: 08 Јануар 2019, 20:27:00 »
Sledeće sezone igraju 99% :srbinosm:

Ван мреже Kafu

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 339
  • Репутација: +132/-469
« Одговор #51962 послато: 08 Јануар 2019, 21:31:47 »
Stvarno se ne uključuje mozak, jer kako može da nam znači ubedljivo najbolji strelac u klubu... Stvarno nema logike da nam znači i da nam treba takav igrač...
 :)) :facepalm:

I pritom si napisao još nekoliko teških nebuloza...

Degenek ima klauzulu i ko ponudi 3 miliona, Zvezda se više ne pita.

Drugo nije tačno da je Ben imao loše sezone.
Nije teško da se otvori na netu i da se vidi da je imao nekoliko odličnih sezona u Grčkoj, zbog čega ga je i kupio Olimpijakos...
Ajde nemoj da spinuješ, nisam rekao da nam ne znači niti da nam ne treba nego sam rekao da nam Degenek znači više od njega. To je činjenica. A to što je dao golove Spartaksu, Spartaku, Napretku, Voždovcu itd. meni ne znači ništa, gledam uticaj na igru u važnim mečevima. Simić u SLS igra odlično i daje golove itd. a u Evropi izgleda kao preplašeni dečačić pušten medju odrasle da igra fudbal.
Sad da hoću da spinujem mogao bih da pišem o tome kakve golove je davao ali mi ne pada na pamet da unizim našeg igrača koji je imao sezonu života. Što se tiče "odličnih" sezona to je glupost brate moj ili možda nemamo iste kriterijume za "odlično", doduše nisam ni napisao samo loše nego loše/prosečne a dugo se zadržao u Olimpijakosu :) 

Kad me već vučeš za jezik, u Olimpijakosu je na 10 utakmica dao 2 gola i to oba protiv partizana na ostalim 0, da budem pošten sedeo je na tribinama i klupi većinu vremena, u Panionisu dao na 36 utakmica 9 golova (prosečna sezona), jedina dobra sezona mu je bila dok je igrao za Veriu a to će biti kao sada kad bi Jirka otišao u Dinamo iz Vranja gde je bio ubedljivo najbolji igrač u krš timu ali ajde da ne mračim više ispašće da hejtujem nešto a nije tako samo ne volim to spinovanje, ispade čovek Ronaldo, ne možeš ga zameniti a složićeš se da na tržištu postoje igrači daleko bolji za te pare koje se pominju za njega  :ziveli2:

Što se Degeneka tiče znam da ima klauzula kao što znam i šta znači klauzula ali daleko od toga da se mi ništa ne pitamo jer možemo da učinimo njegov ugovor boljim i da ga privolimo odluci da ostane jer se jelte on pita a klauzulu neko kad isplati mi automatski moramo da prihvatimo.

Doduše ja moram da prihvatim da nismo svi isti niti svi isto razmišljamo, poštujem tvoje mišljenje ali se ne slažem.

Ван мреже sharlon

• Члан ФК
  • Поруке: 135
  • Репутација: +42/-30

Ван мреже Бели Вук

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 2.254
  • Репутација: +605/-202
« Одговор #51964 послато: 11 Јануар 2019, 15:57:37 »

Ван мреже sharlon

• Члан ФК
  • Поруке: 135
  • Репутација: +42/-30

Ван мреже Vlada 89

• Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • 1.247.435-28%
« Одговор #51966 послато: 11 Јануар 2019, 16:00:00 »
Za njega se pričalo da je odličan na treninzima,e sad....

Ван мреже baloteli1986

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.513
  • Репутација: +233/-785
« Одговор #51967 послато: 11 Јануар 2019, 16:59:33 »
Jirka ne treba da ide u Zemun niti verujem da ce biti zadovoljan ako vec nije u planu za nas za ovu sezonu nek ostane do kraja u Trnavi...Onakav stadion u Trnavi da menja sa onim ruglom u Zemunu i da pritom igra u losijem timu nego sto je Spartak Trnava cista glupost

Ван мреже jagodina navija za zvezdu

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.595
  • Репутација: +1105/-762
« Одговор #51968 послато: 11 Јануар 2019, 17:02:25 »
Travnata povrsina u Trnavi je u katastrofalno stanju.

Ван мреже Jamar22

• Члан ФК
  • Поруке: 276
  • Репутација: +67/-40
« Одговор #51969 послато: 11 Јануар 2019, 17:02:38 »
U Trnavi niti je bolji teren od Zemuna niti je dogovor da ode kod njih.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ван мреже jagodina navija za zvezdu

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.595
  • Репутација: +1105/-762
« Одговор #51970 послато: 11 Јануар 2019, 17:07:12 »
https://www.facebook.com/crvenazvezdafk/videos/stigli-smo-na-stadion-u-trnavi-%C5%A1ta-re%C4%87i-o-terenu/2145588482429356/
Ne kazem da je travnata povrsina bolja od Zemunove, ali tu su negde, Ovako je bilo kad smo mi gostovali.

Ван мреже Jamar22

• Члан ФК
  • Поруке: 276
  • Репутација: +67/-40
« Одговор #51971 послато: 11 Јануар 2019, 17:16:10 »
https://www.facebook.com/crvenazvezdafk/videos/stigli-smo-na-stadion-u-trnavi-%C5%A1ta-re%C4%87i-o-terenu/2145588482429356/
Ne kazem da je travnata povrsina bolja od Zemunove, ali tu su negde, Ovako je bilo kad smo mi gostovali.
Ma ljudi su farbali teren

Ван мреже Shoneee

• Члан ФК
  • Поруке: 4.215
  • Репутација: +1441/-835
  • Gud difens end tranzišn ofens!
« Одговор #51972 послато: 11 Јануар 2019, 17:23:10 »
Jeste oftopik, ali kada ste vec poceli pricu o njim, Trnava je u raspadu, vise od pola tima ih je napustilo, trenre, sportski direktor, predsednik

Ван мреже NebojsaGajic09

• Члан ФК
  • Поруке: 325
  • Репутација: +77/-206
  • Banja Luka cela crveno bela
« Одговор #51973 послато: 11 Јануар 2019, 22:00:04 »
GK - Borjan, Popović, Supić, Stanković, Gordić
DR - Stojković, Gobeljić
DC - Savić, Degenek, Sumaila
DC - Milunović, Babić, Ze Marcos
DL - Rodić, Terzić, Hajdin
DM - Jovičić, Jovančić
MC - Vulić, Čaušić, Milijaš
AMR - Ben, Cafu, Jirka, Cvetković
AMC - Ebecilio, Simić, Meleg, Nikolić
AML - Marin, Srnić, Jevtović
ST - Boakye, Pavkov, Joveljić, Stojiljković

Došli: Milunović, Vulić, Jirka, Vidić (proslijedjen u Zemun)
Sa pozajmica: Stanković, Ze Marcos, Cvetković, Nikolić
Iz omladinaca: Gordić

Otišli: Krstičić (AEK), Milić (BATE), Vidić (Zemun/pozajmica), Ivan Ilić (Zemun/pozajmica)

Nakon današnje prozivke i izjava Milojevića i Terzića već se mogu naslutiti neki sljedeći koraci u prelaznom roku oko skraćivanja kadra.

Golmana će nakon Turske ostati tri, to je sigurno, poznavajući Milojevića. Borjan ostaje sigurno i uz Popovića volio bih da treći golman bude ipak jedan od dva mlada perspektivna golmana budućeg reprezentativnog kalibra siguran sam, Stanković prednjači iskustvom obzirom na to da Gordić ima još pravo nastupati za omladince. Desni bekovi se ne mijenjaju, na štoperima ćemo ostati sa tri čovjeka, Savić Milunović i Babić ukoliko ne prodružimo Erakovića u toku sezone ... Degenek će otići za dobre pare, Ze Marcos je stranac a Sumaila će biti vraćen u matični klub.
Oko lijevih bekova situacija je jasna, ako ostane Rodić ide Hajdin, ako ode Rodić ostaje Hajdin, ali je onda Terzić prvi lijevi bek! Centralne pozicije su popunjene i tu nema nikakvih mijenjanja, sva petorica ostaju. Od desnih krila ti je Ben i jedan od Cafua ili Jirke, ako se uspije raskinuti sa Cafuom Jirka ostaje 100% mada postoji mogućnost da i ako Cafu ostane da i Jirka bude tu kao peti stranac, vjerovatno će Cafu provesti polusezonu na tribinama. Cvetković je zalutao u ovaj tim! Ebecilio, Simić i to je to ... žao mi Melega ali on i Jevtović očigledno ne mogu da se izbore sa konkurencijom. Koliko god čekam na V.Nikolića da ga gledam u našoj Zvezdi sljedi vjerovatno sulerligaško kaljenje u Zemunu.
Lijevo, Marin i Srnić, Jevtović i Meleg da dobiju papire ... Stojiljković kao i Ivan Ilić raskidaju pozajmicu kako bi otišli na drugu. A u napadu ostaju Boakye, Pavkov i Joveljić.

24/25 igrača za 16-18 utakmica za proljeće je i više nego dovoljno, nagomilavanja kadra više ne treba a da bi se sa LŠ do ljeta trebali pojačati, to sigurno, bez obzira što Terzić rekao.
Ako ode Rodić a do ljeta će otići onda lijevi bek.
Ako ne počnemo forsirati Etakovića onda i stoper.
Ako ne proradi Boakye onda i napadač.

Naravno ovo je sve samo moje mišljenje.

Ван мреже Ковинац

• РСБ екипа
  • Поруке: 1.501
  • Репутација: +378/-180
  • Откупљивач Звездиних ревија
« Одговор #51974 послато: 11 Јануар 2019, 22:12:11 »
Чекај, како Иван Илић, зар он није продат Ситију у пакету са братом Луком?

И колико још играча имамо под уговором а да су тренутно на позајмици? Баиновић, Чупић, она два тамнопутија штопера...?

Ван мреже daco82

• Члан ФК
  • Поруке: 3.293
  • Репутација: +2078/-2187
« Одговор #51975 послато: 12 Јануар 2019, 00:23:23 »
Ma ljudi su farbali teren

Off
Da li si možda video sa čim je polivan naš teren pre utakmice sa Psg-om?
Da li si video da je Trnava nabavila uv lampe i koristila ih posle utakmice sa nama?
Da li mi imamo uv lampe i da li nam trebaju?

Послато са D6603 уз помоћ Тапатока

Ван мреже NebojsaGajic09

• Члан ФК
  • Поруке: 325
  • Репутација: +77/-206
  • Banja Luka cela crveno bela
« Одговор #51976 послато: 12 Јануар 2019, 02:18:31 »
Чекај, како Иван Илић, зар он није продат Ситију у пакету са братом Луком?

И колико још играча имамо под уговором а да су тренутно на позајмици? Баиновић, Чупић, она два тамнопутија штопера...?

Ilić je Manchesterov igrač bio na pozajmici kod nas sad će biti na pozajmici u Zemunu ... mi imamo bezmalo još 10-15 možda i 20 igrača na pozajmicama većinom u Grafičau i većinom omladinaca ... neki su već na pripremama sad ... uglavnom niko značajniji za prvi tim ... od tamnoputijih imamo Ze Marcosa on je sad sa prvim timom a Ibrahim Tanko je napadač i u Bezaniji je ...

Ван мреже Max

• Члан ФК
  • Поруке: 4.328
  • Репутација: +2651/-3005
« Одговор #51977 послато: 12 Јануар 2019, 06:15:02 »
Pavkov bratina! Moram da uzmem ovu njegovu sliku za avatar!  :hail:

Inače mnogo igrača po krilu, ali na leto će i tu da se rasčisti, Srniću i Cafuu ističu ugovori kod nas, a iskreno očekujem i neki transfer, tipa Simić i(li) Ben.

Već pisah, mislim da je trebalo udomiti Kafua negde, da može i taj Jirka da dobije neke minute, ovako ko zna šta će biti.

Takođe, ovaj transfer Vulića mi baš nije jasan. Nit gde ćemo ga, nit šta će nam. Taman malo rasčistismo gužvu u sredini i eto...
Ali dobro neka se bori dečko sad na pripremama pa ćemo videti. Možda me iznenadi, znanje ima svakako.

На мрежи Vuque

• Члан ФК
  • Поруке: 330
  • Репутација: +210/-96
« Одговор #51978 послато: 12 Јануар 2019, 08:28:16 »

Ван мреже Vlada 89

• Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • 1.247.435-28%