Аутор Тема: Играчки кадар Црвене звезде  (Прочитано 5827250 пута)

Dingo_BG, brigate, milan_zmaj, KostaCZV, Ma da bre, dzo593, Sir_Charles, Pale Rider, trifun123, nikdim120, Ужичанин, НЦЗ 97, bl_regency, Miso97, Љута Крајина и 7 гостију прегледају ову тему.

Ван мреже Jackal

• Члан ФК
  • Поруке: 5.205
  • Репутација: +2328/-1775
  • A son never forgets.
Одг: Играчки кадар Црвене звезде
« Одговор #51940 послато: 08 Јануар 2019, 12:48:03 »
Zato sto volimo da punimo magacin

Aјде да је пуњење магацина. Магацин се празни. Ко зна шта је ово.

Ван мреже Max

• Члан ФК
  • Поруке: 4.328
  • Репутација: +2650/-3004
« Одговор #51941 послато: 08 Јануар 2019, 13:12:34 »
Vrlo je moguće da su planirali odlazak Bena i Srnića...

Ali smo u međuvremenu shvatili da nam Ben previše znači, Kafu se i nije nešto pokazao...

Imao je taj transfer logike, ali je Jirka imao slabu polusezonu, jer ovi nisu hteli da forsiraju tuđeg igrača...

Ali polako, videćemo kako će stvari da se odvijaju...

Već na leto može da ode Kafu, Srnić, da se proda Simić i eto mesta...

U principu mislim da je važno da od tog Melega ponovo napravimo igrača, mislim da bi nam dosta značio, makar za Superligu.

На мрежи dzonidelija

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.686
  • Репутација: +531/-450
  • I da mi ponude milione,bilione....
« Одговор #51942 послато: 08 Јануар 2019, 14:03:26 »
Off Topic
Markos sa B92-U Zemunu postoji ideja da pozajme nekoliko igraca od nas kako bi im pomogli da izbore opstanak, s obzirom da nemaju love.

Vidic je neko ko sigurno ide, videcemo koja dvojica ce to biti jos. Jirka to nece biti, a Nikolic ide na pripreme sa nama, ako se ne izbori za prvi tim, ide tamo, ali mislim da je blizi da ostane. Hoce i Cvetkovica i golmana Stankovica i mislim da su oni blizi Zemunu od ove dvojice, iako se ne spominju medijima.

Videcemo sta ce biti i sa onim Danilovicem, i za njega je predvidjeno da bi prvo u Zemun, a mislim da je limit tri pozajmice izmedju klubova koji igraju istu ligu (barem u Srbiji).

Ван мреже FicaKG

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.083
  • Репутација: +167/-539
« Одговор #51943 послато: 08 Јануар 2019, 14:07:26 »
Ove dve druge pozajmice podrzavam. Za Vidica mi i dalje nije jasno zasto smo ga doveli, ali eto kad smo ga vec doveli najbolje je da ga posaljemo na pozajmicu(mada mislim da ni tamo nece nesto mnogo igrati), Veljko Nikolic je doktorirao u Graficaru i po meni je najbolje da predje u ovako neki klub u JSL gde ce moci da se bori za minutazu(mada smo mogli prvo da sacekamo da prodje pripreme sa prvim timom). Ali mi nikako nije jasna pozajmica Jirke, mlad igrač plaćen 700 hiljada (možda i milion ako budemo otkupili onih 30%), čovek osvojio Slovačku ligu, uvek Spartak u Ligu Evrope, u LE igrao dobro.. i sad da ga pošaljemo na pozajmicu u tim koji se bori za opstanak u ovoj našoj jadnoj ligi. I sve to zato što mu Kafu koji nije naš igrač popunjava mesto.. Trebali smo lepo da vidimo sa Bordoom, koliko treba da se doplati i da im ga pošaljemo nazad(pa makar platili ostalih 5 plata koliko bi bio kod nas), i lepo bi imalo mesta za Jirku

На мрежи Vatrogasac

• Члан ФК
  • Поруке: 21.154
  • Репутација: +5970/-7764
« Одговор #51944 послато: 08 Јануар 2019, 14:10:12 »
Ne kontam,Zemun nema para a uzimaju od nas igrače na pozajmice?Pa i to se valjda plaća ili mi delimo a drugima plaćamo

На мрежи Фурија

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 5.557
  • Репутација: +1301/-2576
« Одговор #51945 послато: 08 Јануар 2019, 14:14:52 »
Ne kontam,Zemun nema para a uzimaju od nas igrače na pozajmice?Pa i to se valjda plaća ili mi delimo a drugima plaćamo
U nasoj ligi nema 5 superligasa koji mogu npr da preuzmu platu Jirke kao pozajmljenog igraca.
Ja nemam nista protiv da mi placamo a oni da igraju kod njih i pravilno se razvijaju.

На мрежи Vatrogasac

• Члан ФК
  • Поруке: 21.154
  • Репутација: +5970/-7764
« Одговор #51946 послато: 08 Јануар 2019, 14:21:18 »
U nasoj ligi nema 5 superligasa koji mogu npr da preuzmu platu Jirke kao pozajmljenog igraca.
Ja nemam nista protiv da mi placamo a oni da igraju kod njih i pravilno se razvijaju.
A što bi mi nekog finansirali i pomagali?
Kad smo kupovali Simića od njih letos oni se nisu velikodušno odrekli dela novca nego su nas još odrali za procente

На мрежи estella roja

• Члан ФК
  • Поруке: 795
  • Репутација: +178/-133
« Одговор #51947 послато: 08 Јануар 2019, 14:34:23 »
Где је нестала тема прелазни рок?

На мрежи Фурија

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 5.557
  • Репутација: +1301/-2576
« Одговор #51948 послато: 08 Јануар 2019, 14:39:30 »
A što bi mi nekog finansirali i pomagali?
Kad smo kupovali Simića od njih letos oni se nisu velikodušno odrekli dela novca nego su nas još odrali za procente
Ne pomazemo samo mi njima nego i oni nama. Jel bolje da tavori kod nas na klupi ili tribini ili da igra JSL?

На мрежи СтелаРоса

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 7.207
  • Репутација: +3690/-3677
  • ...љубав према теби не престаје, све јача је...
« Одговор #51949 послато: 08 Јануар 2019, 14:41:12 »
A u znak zahvalnosti sto su prihvatili da nam razigraju igrace na pozajmici na leto ocekujem jedno 200 hiljada i 20 posto od naredne prodaje za onog njihovog Litvanca.

На мрежи Шапчанин

• Члан клуба, Пријатељ КК
  • Модератор
  • Поруке: 6.091
  • Репутација: +2660/-1264
  • Рачунајте на нас!
« Одговор #51950 послато: 08 Јануар 2019, 14:41:57 »
Где је нестала тема прелазни рок?
Нигде није нестала.

Зимски прелазни рок

На мрежи estella roja

• Члан ФК
  • Поруке: 795
  • Репутација: +178/-133
« Одговор #51951 послато: 08 Јануар 2019, 14:56:44 »
Нигде није нестала.

Зимски прелазни рок
Моја грешка, извињавам се.

Ван мреже PIRLINHO

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 386
  • Репутација: +78/-205
« Одговор #51952 послато: 08 Јануар 2019, 15:00:30 »
Bolje da su se pokusali resiti Kafua a ne Jirku slati na pozajmicu.
Lik apsolutno nista nije pokazao, ima ogromnu platu i nece biti tu na leto.

Ван мреже Игор 95

• Веран као пас
  • Поруке: 798
  • Репутација: +307/-107
« Одговор #51953 послато: 08 Јануар 2019, 15:49:02 »
Imamo previše stranaca.Mora Jirka na pozajmicu,ali u Zemun nikako.

Па не постоји ограничење броја странца у клубу већ ограничење броја странаца у протоколу.

Ван мреже Kafu

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 339
  • Репутација: +132/-469
« Одговор #51954 послато: 08 Јануар 2019, 17:44:40 »
U kom univerzumu nam može više značiti Ben od Degeneka ili Boaći od Stojkovića/Borjana? Ja stvarno nekada čitam šta ljudi pišu i ne mogu da verujem da ne uključe mozak pre nego li se raspišu. Pa mi imamo ograničen broj stranaca a kako je navedeno mnogo puta nemamo nameru da to mesto "stranca" trošimo na defanzivnu liniju a od ponudjenih igrača sa našim pasošem nema nikog dostojnog da zameni Degeneka ili Borjana i to je činjenica. Ben je imao sezonu života a pre toga 8 loših/prosečnih sezona i umesto da ga sad prodamo i da unovčimo to mi očekujemo ne znam ni ja šta ali ćemo zato prodati dečka od 24 godine koji tek treba da pokaže u kontinuitetu ovakve partije, reprezentativca ozbiljne zemlje (bez uvrede za Komorska Ostrva ali...).

Na mesto Bena, sada da pričam ovako banalno, za 3,4 miliona evra bi mogli da dovedemo 3x boljeg igrača sa 3x boljim karakteristikama od Bena koji i dalje ne znam da li je 10-ka ili desno krilo iako kod nas igra desno krilo on nema karakteristike krila, nedefinisan igrač celu karijeru. Ja ga volim ne isto koliko i neki od vas očigledno ali preterujete bre sa tim brojkama i statistikom, ne znači mi to ništa, video sam u ozbiljnim utakmicama doprinos i niko ne može da me ubedi da je vredan odbijanja ponude od 4m evra a pritom ima 29 i u junu puni 30 godina. Ako odbijemo ponudu za njega to je najveći minus ovog rukovodstva.

Ван мреже Max

• Члан ФК
  • Поруке: 4.328
  • Репутација: +2650/-3004
« Одговор #51955 послато: 08 Јануар 2019, 17:54:40 »
Stvarno se ne uključuje mozak, jer kako može da nam znači ubedljivo najbolji strelac u klubu... Stvarno nema logike da nam znači i da nam treba takav igrač...
 :)) :facepalm:

I pritom si napisao još nekoliko teških nebuloza...

Degenek ima klauzulu i ko ponudi 3 miliona, Zvezda se više ne pita.

Drugo nije tačno da je Ben imao loše sezone.
Nije teško da se otvori na netu i da se vidi da je imao nekoliko odličnih sezona u Grčkoj, zbog čega ga je i kupio Olimpijakos...

Ван мреже rille83

• Члан ФК
  • Поруке: 4.573
  • Репутација: +1368/-3001
« Одговор #51956 послато: 08 Јануар 2019, 17:54:41 »
Ove dve druge pozajmice podrzavam. Za Vidica mi i dalje nije jasno zasto smo ga doveli, ali eto kad smo ga vec doveli najbolje je da ga posaljemo na pozajmicu(mada mislim da ni tamo nece nesto mnogo igrati), Veljko Nikolic je doktorirao u Graficaru i po meni je najbolje da predje u ovako neki klub u JSL gde ce moci da se bori za minutazu(mada smo mogli prvo da sacekamo da prodje pripreme sa prvim timom). Ali mi nikako nije jasna pozajmica Jirke, mlad igrač plaćen 700 hiljada (možda i milion ako budemo otkupili onih 30%), čovek osvojio Slovačku ligu, uvek Spartak u Ligu Evrope, u LE igrao dobro.. i sad da ga pošaljemo na pozajmicu u tim koji se bori za opstanak u ovoj našoj jadnoj ligi. I sve to zato što mu Kafu koji nije naš igrač popunjava mesto.. Trebali smo lepo da vidimo sa Bordoom, koliko treba da se doplati i da im ga pošaljemo nazad(pa makar platili ostalih 5 plata koliko bi bio kod nas), i lepo bi imalo mesta za Jirku
Ae da se kladimo da ce pre taj Vidic da se izbori za prvi tim nego Nikolic?

Jedno je kad se pojave neki Grujic,Jovic,Vule i sve se namesti pa oni kao veoma mladi zaigraju za prvi tim i budu bitni deo istog a nesto sasvim drugo je situacija s Nikolicem koji ocigledno vec sad mozemo reci da ide malo sporije i zaobilaznim putem do prvog tima iako je veliki talenat i ima kvalitet. E za takve koji nemaju i malo srece da im se sloze kockice potrebno je da se nabije malo staza,napini odrrdjeni broj godina,sazri i na kraju da se dobro krljaju i preoru ove nase livade pocevsi bas od te Srpske lige a i te kako ce mu znaciti da oseti i prvoligaske “oranice”

E vidis sve to je taj Vidic prosao i iskusio. Rekao bih islihtao se i odigrao veoma dobru polusezonu u nekom tamo klubicu. I kad ti u takvim okruzenju se nekako izdvojis,pokazes nesto onda naravno da ne iznenadjuje i ne cudi,barem mene,sto ce ga pozvati jedna Zvezda. I naravno da mi na ovo idemo 50:50 ko zna mozda nesto bude od njega a mozda ne ali vredi probati,ako necemo mi verovatno bi neko drugi i kada ubode onda se ti ceses po glavi. I bas zbog toga sto je doveden kao neko ko ce mozda biti a mozda ne mi njega saljemo na pozajmicu i to na veoma dobru pozajmicu gde je visi nivo nego gde je do sad bio i gde ce se videti jeste li za nas ili nije. Po meni sasvim ok potez ljudi iz kluba.

Sent from my iPhone using Tapatalk

На мрежи Nervozni postar

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 187
  • Репутација: +117/-52
« Одговор #51957 послато: 08 Јануар 2019, 18:38:24 »
Meni jedini nelogican potez jeste što smo ih poslali u Zemun a ne u Real sa Nišavu, malo da ih naviknemo da im grobari dišu za vratom non stop  :njegajbmo:

Ван мреже van

• Веран као пас
  • Поруке: 711
  • Репутација: +129/-186
« Одговор #51958 послато: 08 Јануар 2019, 19:05:41 »
Titula se s decom ne uzima, o Evropi da ne pricamo..., ali u prvenstvu i kada imas puno bodova prednosti igraci 19,20 godina moraju i dapocinju ako su toliki talenti i ako hocemo da uzimamo velike pare za njih..., Partizan je za polusezonu za Mileniovica uzeo 5 miliona, ej 5, em stoper...., pa Jovelja mora da igra odmah, em je spic...ili jesi ili nisi, a on jeste top talenat. I drugi da vidimo sada da li vrede ili ne. Danas se samo deca prodaju. Evo i Vizdivac prodaje decka od 18 miliona za 3 miliona. Mora da iskoristimo sada prednost i da prodajemo igrace puno skuplje nego recimo Jovica. Dobro trebao nam je novac, ali sada ga imamo i mozeno da guramo vise nekog ako je bas talenat.

Ван мреже bigflop

• Члан ФК
  • Поруке: 457
  • Репутација: +134/-447
« Одговор #51959 послато: 08 Јануар 2019, 19:32:42 »
pa sad uz dobar sistem i skauting mrezu moze se i sa decom u evropu a tek na titulu, imas primer u salcburgu, dosta mladih igraca, poprilicno su dominantni.