• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Стадион Рајко Митић

Започео zika, 14 Мај 2011, 22:09:37

« претходна тема - следећа тема »

Vlada1991, Zilion, rocknrolla и 17 гостију прегледају ову тему.

Djakza

Цитат1: branko87  29 Мај 2011, 15:34:05
Nesto slicno kao ove plave su na stadionu napredka...i mogu ti reci itekako su lomljive....

Upravo tako.Secam se bas utakmice Napredak-Zvezda na kraju one 2008/2009 sezone,kada su i jakuze i delije pobacale sve stolice sa severa/juga kod onih penala.Inace tu idalje nema stolica.

Dzooo

Cuj nije lomljivo

Nema nekog drugog resenja. Kada dolazi stoka skinuti stolice i to je to. Oni dolaze uglavnom jednom gosinje. Toliko nije frka

dr.nele

trebalo bi skinuti i sa sjevera pravi old skul  :biggrin:  cini mi se da tako neke ekipe cini mi se borusija d. .To bi znacilo da nema komplikovanih koreografija do evrope ali bilo bi ljepse i mozda nebi bilo onih sa strane sto sjede.Kako to mrzim besplatan ulaz i opet dodje na sjever i sjedi sa strane aaaa  :a078: :a078: :a078:    A i tu bi se stedilo i na sjeveru ode poprilicno stolica od skakanja po njima.Procitah u onom blogu nikad zavrseni stadion jeli postojala ideja da sve tribine dobiju krov kao zapad?

Djakza

Цитат1: dr.nele  30 Мај 2011, 03:12:28
Procitah u onom blogu nikad zavrseni stadion jeli postojala ideja da sve tribine dobiju krov kao zapad?

Dosta godina nije bilo ni ovog malog krova koji je na severu,istoku i jugu,ne verujem da se planiralo da svuda bude kao na zapadu.

Петко_Добој

Djakza

Велики Делија

Bing Bird's Eye. одлична ствар! :icon_svi:

Regar

Boze, koliko volim  ovaj stadion. Svaki put kada ga ugledam na slici ne mogu a da ne provedem neko vreme gledajuci ga. A svaki put kada udjem na njegove tribine, osetim snazno lupanje srca i uzbudjenje kao prvi put kada sam usao kroz istocnu kapiju, sa svojim uciteljom, jednim od najvecih delija koje sam upoznao. To je ljubav, to je Crvena zvezda!  :prvak:

Приморац

koliko bi ljepse ovo izgledalo da se ovaj limeni krov ofarba

Boki

Kad nam dolazio dragi Risbo na marakanu, gledao sam kako uklanjaju one natpise protiv njega... Prskali su jakim mlazom vode i odma se sve skidalo... Znaci cenim da bi za pola dana ceo istok i jug tako sredili, i ostatak sto treba da se uklanja, a njima je to tesko :/

Djakza

Na ovim slikama se i lepo vidi koliko je propao krov na zapadu,kao i da je verovatno prokisnjavalo na onom mesto gde je ono crno stavljeno.

rasicaaa

Mene najvise nervira ona zelena ograda na prilazu severu!Smanjili su prostor oko istog pa se lako stvori guzva. A sta tek reci za WC. Na poluvremenu protiv tbilisija bila je poplava jer je kanalizacija zbog kise bila prepuna.  :krstise:

ФКЦЗ

Iako su rezultati uveliko tu, u Crvenoj zvezdi su nam otkrili da su sledeći potezi vezani za poboljšanje infrastrukture i da će tereni Omladinske škole uskoro dobiti reflektore, da se priprema "balon" preko celog terena za zimski period, kao i da će se krenuti sa izgradnjom internata za dečake sa 40 soba.

izvor: http://www.mondo.rs/s208510/Sport/Fudbal/Zvezdin_povratak_u_buducnost.html

davidovicnenad

Ne znam gde postaviti, pa rekoh aj ovde...sta se desava sa stadionom Obilica, oce li ga nasi koristiti uopste? Jel ima neko neku informaciu, mada se u novinama provlacilo da ce Rad igrati na njemu svoje Evropske utakmice..

Селектор

Имамо и анкету. Изјасните се.

Игор

Да се стадион зове по спонзору мислим да не би смели да дамо тај луксуз Газпрому за мање од 5-6 м по сезони.

MrRedStarBelgrade

Урађен клип о Мари   :icon_svi:

Севернармија

Mr .. mogao bi,u skorije vreme da uradis i Marakanu unutra. Svlacionice,Sektore,ako je nekako moguce !  :ziveli2:

dankevich

Цитат1: Игор  18 Јун 2011, 23:49:29
Да се стадион зове по спонзору мислим да не би смели да дамо тај луксуз Газпрому за мање од 5-6 м по сезони.

- Najveci stadion u drzavi, najveci sportski objekat, stadion evropskog prvaka, stadion poznat Evropi i svetu po mnogo cemu!
10 miliona najmanje (nisam marketing strucnjak ali mi je nerealna cifra od 5 miliona za tako nesto). Naravno da bi klubu prijala godisnja terapija od 10 milki, bila bi to 2 razlicita kluba. Objektivno i poslovno.

- Ali postoje stvari koje ne mogu da se kupe, kako UNESCO (organizacija za ocuvanje svetske kulturne i prirodne bastine) kaze "priceless". A iz nase perspektive je to Rajko Mitic. Pristrasno, zvezdaski, ono sto jesmo.

Boki

Nas stadion se zvanicno zove Stadion FK Crvena Zvezda, a ne Marakana. Tako i da prodamo ime stadiona, to ce biti samo plus u kasi, a ljudi ce je i dalje zvati kao sto su i do sad. Jes da ce nekome kompleksi da prorade, ali Mara se nece promeniti :)