Аутор Тема: Стадион Рајко Митић  (Прочитано 2643013 пута)

Flo, doctormarko и 4 гостију прегледају ову тему.

Ван мреже Филозоф

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 68
  • Репутација: +40/-40
Одг: Стадион Рајко Митић
« Одговор #15820 послато: 14 Март 2019, 22:20:07 »
Pa bi neki rekli da nam treba stadion bez Atletske Staze...

Gde da treniraju 600 clanova AK CZ?!?

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

На атлетском стадиону који би се изградио, када би се уклањала стаза са стадиона. Када бисмо добили паре за тако нешто, као што се причало, апсолутно је изводљиво.

Ван мреже Uvekuzzvezdu

• Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 2.194
  • Репутација: +939/-1323
« Одговор #15821 послато: 14 Март 2019, 22:20:19 »
Pa neka naprave vrhunsku stazu da nam stadion ljepše izgleda...država ,atletski savez,grad..ko god... dobro za atletičare naše a što je važnije stadion bi zablistao .

Ван мреже 00 Деки

• Члан ФК
  • Поруке: 970
  • Репутација: +1404/-265
« Одговор #15822 послато: 14 Март 2019, 22:22:44 »
И колико би та нова атлетска стаза издржала утакмица?

Ван мреже tragicar

• Пријатељ КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 521
  • Репутација: +317/-167
  • Stvar kucnog vaspitanja...
« Одговор #15823 послато: 14 Март 2019, 22:54:35 »
На атлетском стадиону који би се изградио, када би се уклањала стаза са стадиона. Када бисмо добили паре за тако нешто, као што се причало, апсолутно је изводљиво.

E tako je vec u redu i posteno. Sce ostalo ne dolazi u obzir.

Ван мреже Ultra13

• Члан ФК
  • Поруке: 1.046
  • Репутација: +395/-142
« Одговор #15824 послато: 14 Март 2019, 23:21:35 »
Ja sam za to da im neko (grad, ak, fk, sponzor, ko god) odradi novu stazu na našem stadionu. Meni se Rajko sviđa sa stazom, sa novom bi sijao.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ван мреже Delija sa Severa

• Члан ФК
  • Поруке: 4.304
  • Репутација: +1722/-1152
  • ...prvu ljubav, detinjstvo...
« Одговор #15825 послато: 14 Март 2019, 23:58:24 »
Ponovicu jos jednom sta su mi rekli funkcioneri naseg Ak i ljudi koji su upoznati sa problematikom.  Nas stadion se nalazi na mestu nakadasnje mocvare i  ima velikih problema sa podzemnim vodama koji poniru beton koji je osnova tartana. Ta podloga nakon izvesnog vremena, mozda godinu dana propadne mestimicno sto je jako opasno jer moze doci do povreda, pogotovu sprintera. Ta podloga osim kao dekor nicemu ne sluzi. Izracunajte kad je bila Univerzijada kada se valjda podloga menjala i procitajte iznad post gde se kaze da staza 10 godina nije u funkciji. Ona apsolutno nicemu ne sluzi osim kao dekor.
Jedino resenje je nov atletski stadion sto bi nam bila prva obaveza u rekonstrukciji stadiona. Dok vlada dobra klima, ispregovarati sa Vesicem i AV da nam grad donira izvesna sredstva da dobijemo lokaciju i da ucestvujemo  u izgradnji. Deluje mozda skupo ali ne bi trebalo jer ta staza i ostalo je prioritet naseg AK , nekadasnjeg sampiona Evrope. Treba misliti na njih.

Ван мреже МilosМilos

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 3.649
  • Репутација: +1014/-1209
  • Samo sloga Delije spasava
« Одговор #15826 послато: 15 Март 2019, 08:29:43 »
To za stazu lazu, postoji hidroizolacija koja bi zastitila stazu ispod, sto se tice staze, ja bih je sklonio ako je izvodljivo i ako se uradi stadion za AK.

На мрежи jack

• Члан ФК
  • Поруке: 68
  • Репутација: +74/-29
« Одговор #15827 послато: 15 Март 2019, 10:55:54 »
Moлим да се весић не помиње ни у једном контексту у истој реченици са Црвеном Звездом нигде, па и на овом форуму.
Са њим ништа не преговарати и не договарати никада... Ако га неко види на аутокоманди, нека га блокира да не настави даље... А камоли да дође до стадиона.

На мрежи doctormarko

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 138
  • Репутација: +33/-87
« Одговор #15828 послато: 15 Март 2019, 12:11:14 »
Moлим да се весић не помиње ни у једном контексту у истој реченици са Црвеном Звездом нигде, па и на овом форуму.
Са њим ништа не преговарати и не договарати никада... Ако га неко види на аутокоманди, нека га блокира да не настави даље... А камоли да дође до стадиона.

Bravo to je lopovčina koji je za malo ugasio KK, a FK skoro uništio. Nisam siguran ali mislim da se ona polovina semafora i dalje iznajmljuje jer je ta bitanga sklopila sa nekim ugovor o iznajmljivanju.

На мрежи vlada

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 328
  • Репутација: +73/-76
« Одговор #15829 послато: 15 Март 2019, 12:28:31 »
Ponovicu jos jednom sta su mi rekli funkcioneri naseg Ak i ljudi koji su upoznati sa problematikom.  Nas stadion se nalazi na mestu nakadasnje mocvare i  ima velikih problema sa podzemnim vodama koji poniru beton koji je osnova tartana. Ta podloga nakon izvesnog vremena, mozda godinu dana propadne mestimicno sto je jako opasno jer moze doci do povreda, pogotovu sprintera. Ta podloga osim kao dekor nicemu ne sluzi. Izracunajte kad je bila Univerzijada kada se valjda podloga menjala i procitajte iznad post gde se kaze da staza 10 godina nije u funkciji. Ona apsolutno nicemu ne sluzi osim kao dekor.
Jedino resenje je nov atletski stadion sto bi nam bila prva obaveza u rekonstrukciji stadiona. Dok vlada dobra klima, ispregovarati sa Vesicem i AV da nam grad donira izvesna sredstva da dobijemo lokaciju i da ucestvujemo  u izgradnji. Deluje mozda skupo ali ne bi trebalo jer ta staza i ostalo je prioritet naseg AK , nekadasnjeg sampiona Evrope. Treba misliti na njih.

Pre bi ja rekao da je tu problem u nekvalitetnim radovima, nego u podzemnim vodama.

Ван мреже Vuque

• Члан ФК
  • Поруке: 226
  • Репутација: +170/-32
« Одговор #15830 послато: 15 Март 2019, 12:31:15 »

Ван мреже estella roja

• Члан ФК
  • Поруке: 483
  • Репутација: +93/-77
« Одговор #15831 послато: 15 Март 2019, 12:33:31 »
Браво! Ово већ јако лепо и уредно изгледа.

Зна ли неко докле се дошло до пројекта циглице?

Ван мреже rille83

• Члан ФК
  • Поруке: 4.273
  • Репутација: +1284/-2823
« Одговор #15832 послато: 15 Март 2019, 12:57:33 »
Kolko je meni taj izgovor smesan. Pa da je tako kako kazu,za tu mocvaru,stadion bi nam odavno potonuo. A i procati tako nesto u 21 veku kada covek pravi cudesa i podize nebodere na izmisljenim ostrvima,podizu zidove odvajajuci okean od obale da bi pravili naselja (npr Amsterdam) je stvarno,po meni,smesno pa kolko god mi bili mali i siromasni.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ван мреже jane94

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 36
  • Репутација: +72/-3
« Одговор #15833 послато: 15 Март 2019, 12:58:11 »
То је то што се тиче конкурса. Стигли су резултати и није изабран победнички рад ниједан. Додељене су две треће награде за задржавање атлетске стазе и једна трећа награда за нови стадион, плус још пар откупа (утешних награда). Разлог је како су навели, јер нико није испунио услове. Поставићу ускоро мој рад овде, а награђене радове ћемо видети на изложби која ће бити накнадно објављена.

На мрежи njuma_njuma

• За вечну славу, за победу!
  • Члан ФК
  • Поруке: 1.053
  • Репутација: +448/-225
« Одговор #15834 послато: 15 Март 2019, 13:04:38 »
Pa kako baš niko nije uspeo da ispuni uslove? Šta je bila najveća prepreka?

Ван мреже jane94

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 36
  • Репутација: +72/-3
« Одговор #15835 послато: 15 Март 2019, 13:08:41 »
Не знам, тако је наведено. Једва чекам да видим све радове.

Ван мреже tragicar

• Пријатељ КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 521
  • Репутација: +317/-167
  • Stvar kucnog vaspitanja...
« Одговор #15836 послато: 15 Март 2019, 13:08:42 »
Cisto mazenje ociju i lozenje....

Jos kao produzavaju konkurs da bi na kraju odlucili da nema pobednika i kao NIKO nije ispunio sve uslove....

Kao da su nepismeni ljudi slali crteze.

O majko mila....

Ван мреже Ma da bre

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.612
  • Репутација: +1608/-1550
    • ToleOdlazi
« Одговор #15837 послато: 15 Март 2019, 13:09:51 »
Колико сам ја чуо има доста добрих решења, сви радови ће бити објављени, нешто ће се можда и комбиновати.

Ван мреже Vuque

• Члан ФК
  • Поруке: 226
  • Репутација: +170/-32
« Одговор #15838 послато: 15 Март 2019, 13:13:33 »
Evo ja priznajem da sam naivno verovao da ce biti nesto od ovoga. Sto bi rekli na internetu: Moje razocarenje je nemerljivo i moj dan je upropasten.

Ван мреже Шапчанин

• Члан клуба, Пријатељ КК
  • Модератор
  • Поруке: 5.490
  • Репутација: +2508/-1166
  • Рачунајте на нас!
« Одговор #15839 послато: 15 Март 2019, 13:17:29 »
Свако ко је очекивао нешто, дебело се прерачунао. Морам признати да јесам у једном погрешио, а то је да ће једна макета красити канцеларије. Кад крену радови, онда могу да поверујем, док је све на причи, јок море.

Беше спомињан неки термин да ће се по завршетку дербија на нашем стадиону кренути са радовима на западној трибини?

Лепо је што радови на и око стадиона напредују, што се свакодневно исправљају недостаци и улепшава наша кућа, али нема потребе за тим великим обећањима, баснословним подухватима и сличним. Да ми останемо у границама реалности и да се звездаши беспотребно не ложе. Ваљда ће након овога бити мање оних који поверују на прву када људи из клуба нешто кажу. Можда и буде нечега, али је то као и увек у магли и то густој.

Да видимо ми та решења. Сигурно има ту оних која ваљају.