• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Стадион Рајко Митић

Започео zika, 14 Мај 2011, 22:09:37

« претходна тема - следећа тема »

branko032 и 14 гостију прегледају ову тему.

DejoGenije

Све похвале за семафор. Морали смо то и раније, али никад није касно.

Киле

Odusevljen sam! Stvarno izgleda brutalno! Nego usput...gde su svi oni navijaci od utorka, stvarno ovi momci zasluzuju vecu podrsku u domacem prvenstvu! Ja cu bogami do sredine Avgusts ( dotle sam u Srbiju) svaku da gledam! Nije mi tesko da sa 53 u dupetu se cimam 300 km do Beograda!
Vidimo se i u Sredu!!  :ziveli2: :vitez:

Romaj

МилошТЦЗ

21 Јул 2019, 01:59:16 #17023 Last Edit: 21 Јул 2019, 02:03:32 by МилошТЦЗ
Семафор изгледа брутално!

Покушали су да поставе фул скрин, али очигледно да резолуција не одговара или тако нешто. Поновљени снимци су сјајна ствар, јер нећеш више морати да чекаш да дођеш кући да би видео неке голове. На утакмици против Хелсинкија очекујем да семафор засија, што се каже - пуним сјајем.  :biggrin:

Историја.

mj87

Ima smisla da format slike ne odgovara kod video snimka ali kod staticnog dela (vreme i rezultat) samo treba da se malo naprave razmaci i popuni ostatak pozadine. To nije video pa da ne odgovara format?

Niko kao Zvezda

I da se ubaci novi softver, da bi sve bilo kako treba.

Ovo je ogroman napredak, sad dolaze finese

Немања ЦЗ

Било је приче овде пре неки дан о томе да ли је у реду преводити (у датом случају) дете са картом за јефтинији део у део за који су карте дупло скупље.

С тим у вези, приметио сам и јуче, као и против Судуве, што се види на сликама горе, да никаквих сметњи није било да било ко ко је ушао на улаз 5 пређе у ВИП сектор.

Значи и у уторак и синоћ је комотно са јефтинијом картом могло да се уђе у ВИП, чак сам после утакмице и видео карте за сектор 7 (и то са ценом 0 динара).

Чак су и двоје људи испод нас, отац и син, са сезонским дошли два, три минута након почетка и њихова места су била заузета. НАРАВНО да нису правили проблем, јер је било доста слободних места около, али ето, чисто запажање.

Не знам какви су планови, да ли је то, јер су радови још у току, да ли ће се ту шта дограђивати, стављати, или је то то. У том случају и нема неке поенте тај ограђени део, у смислу да потпуно нема логике плаћати дневну карту дупло скупље (за 80% утакмица).

То је а пропо приче од пре неки дан, тако да @Mejveder не би требало да имаш проблема, наравно у случају да остане овако.

У сервису за чланство нам је речено да ће свака столица у ВИП делу имати плочицу са именом и презименом власника сезонске карте, то ми звучи мало невероватно и не знам да ли ће од тога бити нешто, али свакако би био леп детаљ.

MirkoNemirko

Цитат1: Немања ЦЗ  21 Јул 2019, 18:22:05

У сервису за чланство нам је речено да ће свака столица у ВИП делу имати плочицу са именом и презименом власника сезонске карте, то ми звучи мало невероватно и не знам да ли ће од тога бити нешто, али свакако би био леп детаљ.

Воша годинама има те плочице са именом носиоца сезонске на седишту, тако да је сигурно веома изводљиво да и ми то урадимо :)

Марко

Било је приче овде пре неки дан о томе да ли је у реду преводити (у датом случају) дете са картом за јефтинији део у део за који су карте дупло скупље.

С тим у вези, приметио сам и јуче, као и против Судуве, што се види на сликама горе, да никаквих сметњи није било да било ко ко је ушао на улаз 5 пређе у ВИП сектор.

Значи и у уторак и синоћ је комотно са јефтинијом картом могло да се уђе у ВИП, чак сам после утакмице и видео карте за сектор 7 (и то са ценом 0 динара).

Чак су и двоје људи испод нас, отац и син, са сезонским дошли два, три минута након почетка и њихова места су била заузета. НАРАВНО да нису правили проблем, јер је било доста слободних места около, али ето, чисто запажање.

Не знам какви су планови, да ли је то, јер су радови још у току, да ли ће се ту шта дограђивати, стављати, или је то то. У том случају и нема неке поенте тај ограђени део, у смислу да потпуно нема логике плаћати дневну карту дупло скупље (за 80% утакмица).

То је а пропо приче од пре неки дан, тако да @Mejveder не би требало да имаш проблема, наравно у случају да остане овако.

Проблем што ВИП део није одвојен од обичних делова запада је вероватно тај што ВЦ није завршен на ВИП делу. До Хелсинкија мислим да неће бити готово, али до 3. кола квалификација би морало све да се заврши.

Ово на крају, одлична идеја. Није неки посао, а значило би јер ипак не би свако сео на место где пише нечије име и презиме.

Holland Scout

Ja ovo nisam primetio.. mec sa Suduvom je bilo obezbedjenje na sve strane (ulaz na tribine, i put za wc, pice itd) i kontrolisali su karte dal pise vip zapad ili ne..
Za mec sa Javorom, nije bilo veliko obezbedjenje, ali su ipak na ulaz na tribine redari kontrolisali karte dal pise vip ili ne ... Barem nama...

Miki PN

Ne znam da li je bilo reči o tome, slabije imam vremena za čitanje, pa samo da pitam vezano za ogradu i oni baneri koji su postavljeni na istoku.
Da li je to uradjeno skroz u krug ili samo na istoku?
Bas mi se svidja...

Шапчанин

Само на истоку су банери на огради.

Miki PN

Bas moćno izgleda, moram da priznam.

tragicar

Цитат1: Шапчанин  22 Јул 2019, 11:30:55
Само на истоку су банери на огради.

I na zapadu kod ovog novog VIP sektora. Nista vise od toga, na zalost.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

fijaker

Imam pitanje za one koji su vec bili u novom VIP sektoru.
Jel ljudi postuju barem tu broj sedista? Posto mi je naj mrze kad moram da se svadjam za svoje mjesto.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

bigflop

Iznosis neistine, radio sam utakmicu kao redar i tu na prelasku iz petice u cetvorku je stajao jedan od kolega(ponekad 2) koji bi vracali svakog ko nema vip karte, a one koji imaju vip karte a usli su na sektor 5 dozvoljeno je da predju na sektor za koji imaju kartu.

Немања ЦЗ

Очигледно да ти или колеге нисте радили добро свој посао.

Тачно је да су стајали редари, тачно је да су нпр. мом другару погледали сезонску пре силаска на трибину на почетку утакмице, али мени на пример нико није погледао ни тражио сезонску.

Ово сам сликао на крају утакмице, кад сам кренуо да излазим са стадиона. Ред 31, сектор 4, а карта за сектор 7.

Слике које сам првобитно окачио су начињене у полувремену, када сам ишао по пиће, када сам се враћао такође нико није ни питао за карту ни погледао, дакле могао је прелазити ко је хтео.

И генерално, прелако се хватате за синтагму "износиш неистину", "лажеш", "није тачно СТО ПОСТО". Као да ја имам неке користи од тога да лажем и износим неистине, ПОГОТОВО за тако небитне и безазлене ствари. Зар није дрско са твоје стране да тек тако тврдиш да сам ја слагао или рекао неистину, какогод, не остављајући при томе ни ЈЕДАН посто шансе да можда јесам у праву?

Изнео сам то што сам изнео и чак образложио ЗАШТО сам то изнео.

А ти можеш да кажеш и да сам ову карту ја унео ето тако, да бих је сликао и дошао овде да обмањујем доконе људе, као што сам и сâм. Али то је већ до тебе.

bigflop

22 Јул 2019, 15:46:48 #17037 Last Edit: 22 Јул 2019, 15:55:55 by bigflop
Evo ovako, uvredjena gospo, slike si nacinio u poluvremenu kako sam kazes da bi otisao po pice ujedno i pola vip sektora zajedno sa tobom, za povratak na vasu cenjenu stolicu bi onda morao da sacekas petnaestak minuta s obzirom da je potrebno ponovno odraditi proveru, a to ti se verujem ne bi svidelo,drugo tvoje mesto je numerisano, ako ti neko slucajno zauzme poziciju zamolis nekog od kolega da intervenise, da doticnog proveri i premesti, trece na poslednjoj slici vidimo kartu na crvenoj podlozi, vrlo verovatno u nedostatku argumenata postavljas to kao dokaz, iako se na slici vidi karta na podu koja je mogla biti uslikana u tom sektoru gde je karta.tako da i ovaj tvoj poslednji post je podlozan neistini, da ne upotrebim neku tezu rec.
Citat:

Значи и у уторак и синоћ је комотно са јефтинијом картом могло да се уђе у ВИП

Ne kazem da nije bilo propusta, ali tvoje tvrdnje da.se prelazilo iz obicnog dela u vip kad se htelo... Pa ajde sam nadji pravilan termin posto te termini poput neistine,lazi,gluposti i sl. pogadjaju.

Marko1czv

за почетак сектор 7 нема црвену подлогу, а друго немој да се налазиш увређеним јер није једини који је писао о томе да су људи улазили у вип из других делова као и да су прелазили из вип-а у друге делове трибине.

bigflop

Цитат1: Marko1czv  22 Јул 2019, 16:04:03
за почетак сектор 7 нема црвену подлогу, а друго немој да се налазиш увређеним јер није једини који је писао о томе да су људи улазили у вип из других делова као и да су прелазили из вип-а у друге делове трибине.

Dok se to fizicki ne odvoji naravno da moze doci do upada pojedinaca,
Prelazak iz sektora 5 u sektor 4 je dozvoljen ako se redaru pokaze karta za vip sektor, verujem da su ljudi povrsno videli da ljudi prelaze iz ovog u onaj sektor,ali to je zato sto na citacu na sektoru 5 moze da se prinese karta za  sektor 4 i da citac odobri ulaz pa se onda kasnije u hodniku promeni tribina.