• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Стадион Рајко Митић

Започео zika, 14 Мај 2011, 22:09:37

« претходна тема - следећа тема »

UrosM, DzoniCZ, bojan.v87 и 15 гостију прегледају ову тему.

Biancorosso

Zapad R29-M30

Jel moze neko da mi kaze do koliko sati radi Red Kafe na nasoj Mari? Sledece nedelje radim do 20h a nisam bas iz BG-a pa ne mogu da stignem kuci na vreme da gledam mec. Zanima me da li ce jos neko odavde ici u kafe da gleda?

Boki

Radno vreme kafea je od osam ujutru do ponoći, svakog dana, pa i nedeljom. Jedini izuzetak je vreme odigravanja utakmica, kada će moći da uđu samo vlasnici godišnjih karata za VIP galeriju. Ovim potezom, želeli smo da omogućimo svim našim navijačima da nas posete gotovo u svakom trenutku i budu uz klub, igrače, upravu, legende... Naravno, nećemo se zaustaviti na tome, spremamo nove marketinške akcije, koje ne želim sada da otkrivam, već ću samo reći da je u planu realizacija jednog velikog projekta

Goxy

Zapravo, kafić radi od 8 do 19, i to samo radnim danima :)

k750i

Ја сам био у суботу, око 4 сата, да средим око сезонске, и реших да видим како изгледа тај фамозни кафе. И није радио.

РСБ

Лепа акција, навијачи стављају столице . Кад су могли они можемо и ми .

saxon

Dakle od marketinga smo mogli cuti da konacno imamo novo ozvucenje i novi veliki semafor. Ozvucenje je vec spremno, a za semafor jos treba da se rese neki tehnicki problemi. Odlicna vest :)

Bruno

A jesu li od starog semafora napravili novi,kao sto su pricali?

Djakza

Sto se semafora tice, nisam tamo hteo da pitam, sta znaci LED SEMAFOR od 70kmv?

Vasili Zaitsev

70квм значи да је семафор површине 70 квадратних метара. Површина се рачуна тако што (у овом случају) помножиш а и б. Седи, кец!

Лед означава да семафор има лед панел.

Djakza

Ma razumem ja to, nego me je ono kmv zbunilo, valjda treba kvm :D
Sve u svemu hvala na pojasnjenju.

bjela

Pitao sam na onoj temi za marketing, ali pretpostavljam da je bolje ovde: Koliko je to 70m2 (najbolje ovako :) ) u poredjenju sa sadasnjim semaforom?

Игор

Јел постоји нека слика тог новог семафора ?

Љуба

Игор

Mислио сам на наш ал ајде ...

Љуба

Шалим се, видећемо га вероватно против ових вентилатора 4. августа.

Ковач

Ваљало би активирати људе из клуба у виду сређивања околине стадиона. Онај део поред помоћних терена је тотално запуштен, не знам да ли је неопходно и да она зелена ограда, која је пуна натписа, буде испред стадиона.

Све наравно, уз наше волонтерство.

ReMa

Цитат1: Љуба  22 Јул 2011, 23:12:25
Има, наравно:

Pi sunce ti kalaisano auuuu,a imam osecaj da je to ovaj manji hahahhaha :esvasta:

davidovicnenad

22 Јул 2011, 23:55:34 #178 Last Edit: 26 Јул 2011, 09:41:50 by davidovicnenad
Цитат1: Ковач  22 Јул 2011, 23:45:04
Ваљало би активирати људе из клуба у виду сређивања околине стадиона. Онај део поред помоћних терена је тотално запуштен, не знам да ли је неопходно и да она зелена ограда, која је пуна натписа, буде испред стадиона.

Све наравно, уз наше волонтерство.

Sad sam to nesto slicno postavio na temu "marketing FK Crvena Zvezda", drago mi je da neko deli slicno misljenje, a to je sledece:

Nisam siguran dal je u domenu "Marketing FK Crvena Zvezda" ali bih voleo da pitam, postoji li neka mogucnost da mi otvorimo neku agenciju za igrace, pa sa ovih prostora zastupamo njih sto vise? Nadam se da nisam previse promasio temu ili pricam neke nebuloze, samo moje neko misljenje gde bi mogli da profitiramo.

Jos nesto sam zeleo, mada samo to davno stavio pod "Stadion Marakana", postoji li neka mogucnost da se organizuje sminkanje naseg voljenog stadiona, pod to mislim sredjivanje okoline, ispod severa i juga, oko pomocnih terena, ciscenje onog korova, zarasle trave i slicno, zastitne ograde...misljenja sam da bi se na tu akciju odazvalo dosta navijaca kao volontera, a za uzvrat podeliti neke rekvizite, druzenje ili pak smisliti nesto drugo. Pozdrav svim navijacima i drago mi je da cujem za novi semafor i ozvucenje

raikkonen

Цитат1: Љуба  22 Јул 2011, 23:30:59
Шалим се, видећемо га вероватно против ових вентилатора 4. августа.

Тако нам је помпезно најављиван нови семафор после прошле зимске паузе, па нас дочекао онај видео бим. Све би то и било океј, да нисам морао да бленем по 15 минута у њега, како би прошле рекламе и видео који је минут утакмице.  :facepalm: