Аутор Тема: Стадион Рајко Митић  (Прочитано 2441356 пута)

vanja72, aveljkovic_97, Hajduk 11, Rale, tetabilja, Боаћи и 8 гостију прегледају ову тему.

Ван мреже Горан РС

• Члан ФК, Члан КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 403
  • Репутација: +234/-69
  • Цео живот у свом срцу носим боје те...
Одг: Стадион Рајко Митић
« Одговор #14980 послато: 08 Новембар 2018, 11:48:17 »
Завршено постављање траве на другом помоћном терену.

На мрежи tragicar

• Пријатељ КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 477
  • Репутација: +299/-156
  • Stvar kucnog vaspitanja...
Стадион Рајко Митић
« Одговор #14981 послато: 09 Новембар 2018, 08:05:41 »
Завршено постављање траве на другом помоћном терену.

Fino, ali kad vidim ovu zadnju sliku dodje mi da zaplacem, za sve masine za odrzavanje trave su napravili garazu, ali za najskuplju masinu (klupski bus) se nisu setili i on tu stoji izlozen vremenu po celoj godini....

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

На мрежи Stanis

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.643
  • Репутација: +847/-1370
« Одговор #14982 послато: 09 Новембар 2018, 14:54:14 »
Samo da se izgletuje pa okreci bio bi ravan kao staklo i to bi bilo dovoljno.

Bukvalno, a da ne pricamo sta sve moze da se uradi na njemu, moze da bude svemirski brod i za to ne treba mnogo para. To su samo zidovi majku mu

Ван мреже Sundance_Kid

• Члан КК
  • Поруке: 2.624
  • Репутација: +2431/-3357
« Одговор #14983 послато: 09 Новембар 2018, 15:01:00 »
Ne treba para ali treba da imas domacina na poziciji direktora stadiona a ne partijsko govno koje je tu 27 godina i nije mu smetalo sto tunel onako izgleda niti mu je palo na pamet da kupi par kofa kreca i plati par radnika da uljude ono.
Ne bi ono nikad sredili da ne igramo grupe, kao sto im sad ne smeta skrnava fasada stadiona i nece je srediti jer ih ne teraju da to urade a sa par hiljada evra mogu da je prekriju folijama.

На мрежи Biancorosso

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 3.646
  • Репутација: +1334/-724
« Одговор #14984 послато: 09 Новембар 2018, 15:04:27 »
Danas iz dosade uđem na street view i 'prošetam' se do stadiona..sunce ti ***** na šta je ono ličilo pre 4 godine (tada su išla gugl kola), horor.

Ван мреже noleRS

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 8
  • Репутација: +3/-1
« Одговор #14985 послато: 09 Новембар 2018, 16:05:47 »
Potpisujem sve napisano od strane Sundance_Kid, odgovornost za opste stanje stadiona je samo jednog lica i svi znamo ko je doticna persona. Ovo ide na njegovu dusu jer je u opisu radnog mjesta briga o objektu, ali i kao u svakom preduzecu postoje i neko ko je tom licu nadredjen tako da i oni snose dio odgovornosti. I ja sam misljenja da bi prva stvar koju bi trebalo uraditi u cilju vizuelnog poboljsanja prekrivanje spoljasnje fasade folijama ili adekvatnim materijalom.

Ван мреже Red hart

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 14.807
  • Репутација: +7325/-2993
« Одговор #14986 послато: 09 Новембар 2018, 16:36:26 »
Sređivanje stadiona i okoline je počelo pte grupa. Lako se to da proveriti.

Ван мреже van

• Веран као пас
  • Поруке: 551
  • Репутација: +97/-147
« Одговор #14987 послато: 09 Новембар 2018, 16:46:39 »
Vecina stvari ne bi bila uradjena da nas igranje Evrope nije nateralo. To je fakat. E, sada naravno potreban je novac za sve to, a njega igranje u Evropi donosi. Evropa nas je naterala i jos smo igrajuci nju zaradili novac. I to nije tako samo kod nas vec i kod komsija i ostalih. Cak i lubovi u nasem prvenstvu nista nikada ne bi uradili da ih FSS ne pritiska i za taj minimum. A, mozda Srbija i moze bez Evrope, ali Zvezda bez Evrope ne moze. Samo Zvezda u Evropi je Zvezda to je bilo, sada je i uvek ce tako biti. To znamo mi stariji, a jasno je sada i mladjim generacijama. Samo da smo mi i dalje tamo, makar LE i bice to sve bolje i bolje.

Ван мреже Наполитанац

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 184
  • Репутација: +135/-27
  • Нема дана,а да не мислим на тебе!
« Одговор #14988 послато: 09 Новембар 2018, 18:12:55 »
И ја сам мишљења да тунел може да се среди за пристојно малу суму новца. Иако је много бољи сад него пре 2,3 године, и даље то може да изледа доста боље, као што је пар људи рекло да се зидови изглетују, да се поставе неки панели са сликама (мада мислим да је неко поменуо да УЕФА не дозвољава да се у тунел ставе слике рецимо из наше историје или наших навијача, зашто, појма немам?!  :krstise: ), али ако стварно не може то, могу неки други панели или нешто, јер се овако ипак виде неравнине на зидовима а и помало ми је монотоно овако само бела боја, и ја бих ту уместо садашњег осветљења тунела ставио неко лед осветљење које би ишло целом дужином тунела по горњим и доњим ћошковима, по мени би тако било доста моћније..

Ван мреже Red hart

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
« Одговор #14989 послато: 09 Новембар 2018, 21:47:53 »
Vecina stvari ne bi bila uradjena da nas igranje Evrope nije nateralo. To je fakat. E, sada naravno potreban je novac za sve to, a njega igranje u Evropi donosi. Evropa nas je naterala i jos smo igrajuci nju zaradili novac. I to nije tako samo kod nas vec i kod komsija i ostalih. Cak i lubovi u nasem prvenstvu nista nikada ne bi uradili da ih FSS ne pritiska i za taj minimum. A, mozda Srbija i moze bez Evrope, ali Zvezda bez Evrope ne moze. Samo Zvezda u Evropi je Zvezda to je bilo, sada je i uvek ce tako biti. To znamo mi stariji, a jasno je sada i mladjim generacijama. Samo da smo mi i dalje tamo, makar LE i bice to sve bolje i bolje.
Šta konkreno bez Evrope ne bi bilo urađeno? Pošto tačno znam šta je planirano još prošlog leta, zanima me šta misliš ti. Šta je to do sad urađeno, a Evropa nas naterala? Sjajni tereni za omladince, menjanje stolica, nova trava, nova trava na pomoćnim terenima, prefarbavanje krova, plato kod Severa?

На мрежи zlidzon

• Члан клуба
  • Модератор
  • Поруке: 2.172
  • Репутација: +2666/-1114
  • трибинаш
« Одговор #14990 послато: 09 Новембар 2018, 21:56:16 »
Видели смо колико су навијачи спремни да помогну као волонтери прошлог лета... Колико је позива било да се дође и помогне, колико су људи труда уложили у целу причу, а колико је људи дошло на крају...

Довољно је да поштују туђи труд и рад, као и да чувају нашу другу кућу као своју.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Ван мреже Red hart

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
« Одговор #14991 послато: 09 Новембар 2018, 22:02:34 »
Видели смо колико су навијачи спремни да помогну као волонтери прошлог лета... Колико је позива било да се дође и помогне, колико су људи труда уложили у целу причу, а колико је људи дошло на крају...

Довољно је да поштују туђи труд и рад, као и да чувају нашу другу кућу као своју.

:win:

Ван мреже estella roja

• Члан ФК
  • Поруке: 366
  • Репутација: +59/-52
« Одговор #14992 послато: 09 Новембар 2018, 22:59:07 »
Шта је са акцијом око циглица?

Да ли се одустало од тога?

На мрежи Marko1czv

• Пријатељ КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 1.045
  • Репутација: +737/-436
« Одговор #14993 послато: 09 Новембар 2018, 23:12:58 »

Не бих се сложио са тобом.
Прво то је било лето где је велики број људи ван БГ, што студенти, што одмори. Друга ствар је што те акције нису најављене типа 10-15 дана унапред.
Да се то тако одради и боље испланира сигурно би већи број људи дошао.

Ван мреже van

• Веран као пас
  • Поруке: 551
  • Репутација: +97/-147
« Одговор #14994 послато: 09 Новембар 2018, 23:51:32 »
 Red hart nismo se razumeli. Kada kazem ne bi bilo uradjeno kazem to u smislu da ne bi uradili da nam kao klubu nisu postavljali uslove inspekcije koje dolaze iz UEFA. Oni su trazili od nas a da nisu trazili  da li bi to uradili. Pa ne bi. I ne mislim nista lose o ovoj upravi. I sve prethodne. Pa od prvog postavljanja stolica na Severu i Jugu nista nije uradjeno. Pa zar nam pola Severa nije bilo pod stolicama da smo ovde vapili da ih stave. Pa Jug. A, sada igrajuci Evropu  stalno se popravlja ono sto se unisti. Naravno i indirektno pare stizu, pa ne mislimo valjda da smo mi navijaci renovirali stadion. Mislim ne bi oni mnogo toga radili da nismo dobijali zahteve o cemu govori vreme zadnjih 30 godina gde nista nije radjeno. Ne kazem da nisu imali planove, zelje ali moral je neko da nas natera. Tako je bilo i ranije.

На мрежи zlidzon

• Члан клуба
  • Модератор
  • трибинаш
« Одговор #14995 послато: 10 Новембар 2018, 07:39:43 »
Не бих се сложио са тобом.
Прво то је било лето где је велики број људи ван БГ, што студенти, што одмори. Друга ствар је што те акције нису најављене типа 10-15 дана унапред.
Да се то тако одради и боље испланира сигурно би већи број људи дошао.
Више него ишта бих волео да си у праву, веруј ми.

На мрежи Miki PN

• Члан ФК
  • Поруке: 5.091
  • Репутација: +2010/-1428
  • Ostro i na prvu!
« Одговор #14996 послато: 10 Новембар 2018, 10:42:54 »
Pa i jeste u pravu.
Za tak neke akcije sredjivanja treba mnogo bolji, nazovi marketing.
Da se putem posebno drustvenih mreza pozovu ljudi, da se to najavi bar 20 dana unapred i non stop da se ljudi pozivaju jer smo jbg takav narod.
Smatram da bi se na akciju odazvao veoma veliki broj ljudi.

На мрежи zlidzon

• Члан клуба
  • Модератор
  • трибинаш
« Одговор #14997 послато: 10 Новембар 2018, 12:38:55 »
Било је позива и овде на форуму и на вајбер чету Звезде који прати око 100к људи... А овде на форуму су се, својевремено, људи јављали да су спремни да волонтирају ихаха... Али кад је дошло време да се ради, било је неких 5оро са форума, да их ја знам

На мрежи Марко

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 80
  • Репутација: +56/-90
« Одговор #14998 послато: 10 Новембар 2018, 12:43:17 »
Сређивање стадиона није посао навијача нити то треба да буде посао истих и поред тога што нисмо приватан клуб.

Ван мреже UrosM

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 174
  • Репутација: +668/-36
« Одговор #14999 послато: 10 Новембар 2018, 14:17:33 »
Tako je, posao navijača nije da sređuju stadion nego da redovno plaćaju članarinu, da dolaze na stadion i da kupuju karte a ne da donose kopije ili podmicuju redare.