• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Стадион Рајко Митић

Започео zika, 14 Мај 2011, 22:09:37

« претходна тема - следећа тема »

branko032 и 17 гостију прегледају ову тему.

Djakza

Цитат1: dankevich  29 Јун 2011, 19:44:57
ne ja ne mislim, ja znam da se to nece desiti za mandata ove uprave, a verovatno ni buducih 5 do 10 godina

Ne razumem post?Ako se ne varam zamenjene su sve stolice nakon skidanja Toyota reklame na istoku,tj. pred pocetak 2009/2010 sezone,a to procenjujem po ovoj zastavi: http://www.redstarshop.rs/ci/suveniri/zastave/95/%D0%97%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%B2%D0%B0+%D0%9C%D0%B0%D1%80%D0%B0%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B0.html
Na kojoj se vidi da su sve stolice iste boje i stadion izgleda odlicno.

raikkonen

Ево вам свеже слике стадиона, зачињене згодним атлетичаркама које се слабо виде у даљини.  :travka:

РСБ

Нисам одавно био на стадиону, па да питам, ако већ нису, хоће ли бити постављене столице на јужну трибину до квалификација за ЛЕ ?

raikkonen

Мислим да нису биле ни за прошле квалификације, тако да неће ни ове.

Гости у кавез, а нама 3 трибине, 4. се пушта ако се ово све распрода.

Бригел

Било је столица на југу против Слована. Скинуте су непосредно пред дерби, а то је било 9.коло.

Отвараће се и југ сигурно, а верујем и да ће Маракана бити распродата

bb_cz

Цитат1: raikkonen  06 Јул 2011, 21:26:40
Мислим да нису биле ни за прошле квалификације, тако да неће ни ове.

Гости у кавез, а нама 3 трибине, 4. се пушта ако се ово све распрода.

Stolice moraju biti postavljene zbog pravila UEFA-e i FIFA-e.

raikkonen

Ја сам се нешто нешто истриповао гадно, све ми у глави слика да сам и против Динама Тб и Слована гледао у го југ.  :001_huh:

Армија

Kako nam je lep stadion  :travka:
Uvek kada odem do Bgd-a posetim i stadion, nema veze sto nema uvek utakmice odem da obidjem ovo najlepse mesto.
I tako prosle godine kad sam bio kod sestre krenem po onoj najvecoj vrucincini (avgust mesec), a posto se ne snalazim najbolje moram da pitam kojim prevozom da idem. Jedan mi tako rece da idem nekim pogresnim brojem (do autokomande) i tako ja idem ... ali vidim da to nije to... krenuo sam u 5 a stigao 7  :D i zatvorila mi se prodavnica delija  :pljas: Na kraju tolika muka a tamo sam ostao samo 10 minuta..
Izvinite na off-u ali da podelim ovo sa vama (da se nasmejete malo)

ps ako smeta brisite.

Boki

Ja svaki put kad sam u prilici, i kad mi je usput, tj kad prolazim pored mare, odem i obrnem krug...To mi uvek prija i odmori me :)  Volim da se prosetam oko marakane, neki put ako nisam sam svratim u RS caffe, ponekad odem do shopa i tako...Jednom sam druga, koji je inace grobar, vodio u RS caffe, kad je ulazio on se nadao da ce to da bude neka misja rupa, gde izlecu pacovi, kad je video kako je sve sredjeno skenjao se, i samo cutao, a meni sve lepo :D

saxon

Nekako mi se cini da je teren sve vise ostecen... Vreme je da uvedu one grejace pred zimu. Nek im Gazprom pomogne, oni treba da znaju sa cevima  ;)

Semafor mi isto nije jasan. Vec 2 godine premestaju onaj novi, umesto da su mu do sada vec nasli stalnu poziciju. Znam da su planirali kupnju jos jednog, ali ako ne ide treba iskoristiti ovo sto imamo. Nek ga stave preko starog ako je vec toliki problem ukloniti ga u potpunosti sa stadiona.

rcz

Odakle vama da je teren ostecen?Pa bio sam na terenu u sred najgore kise i zime i apsolutno mu nista nije falilo.I odmah posle utakmice idu neka 2 lika i menjaju busenje koje je lose.

Боканегра

Цитат1: rcz  06 Јул 2011, 23:25:14
Odakle vama da je teren ostecen?Pa bio sam na terenu u sred najgore kise i zime i apsolutno mu nista nije falilo.I odmah posle utakmice idu neka 2 lika i menjaju busenje koje je lose.

Можда није оштећен, али делује спарушено. Кад сам обнављао сезонску мало сам погледао и неки делови су изгледали као сасушени, а други бледо зелени.  Нпр. пре месец дана сам био на Ернст Хапелу у Бечу и то доле на самом терену и заиста делује беспрекорно трава по целом терену. Нигде нема суве травке ни најмање неравнине

Костур Тима

Цитат1: raikkonen  06 Јул 2011, 22:22:23
Ја сам се нешто нешто истриповао гадно, све ми у глави слика да сам и против Динама Тб и Слована гледао у го југ.  :001_huh:

Не. Ево ти моја фотка после победе над Динамом Т. (мој ћале је гледао Динамо Б. ја Динамо Т. хех шта ћу, и ово је било чудо) види се да је Југ под столицама.

РСБ

Горе је лик написао већ да морају да се имају столице по правилима Фифа-е у Уефа-е, значи да ће бити постављене, само је питање када .

dr.nele

Pazi ne moraju biti stolice samo onda ne smije biti ni ljudi odvratna pravila.Posto mozemo da izvucemo Sarajeva ili Zelju u evropi na kosevu ce biti samo 16 hiljada ljudi jer najveca tribina zapad nema naslonjace na stolicama i nemoze da se koristi.

Voja

Protiv Slovana na jugu su bile stolice do pola, ili tako nesto... Secam se da se par likova zaletalo na ove Slovake i da je dole bio beton, a ne stolice.

dr.nele

gledam sta uradi mamic u roku od par dana od onog rugla maksimira 500 radnika radi ali promjenise travu stavise grijace promjenise stolice itd. sad vec lijepo izgleda a sve u nevjerovatno kratkom roku.Sta je nama problem da spojimo te grijace pa zar nema druga alternativa osim da se probija rupa na sjeveru radi toga kako se pricalo.

bb_cz

Цитат1: dr.nele  08 Јул 2011, 18:05:40
gledam sta uradi mamic u roku od par dana od onog rugla maksimira 500 radnika radi ali promjenise travu stavise grijace promjenise stolice itd. sad vec lijepo izgleda a sve u nevjerovatno kratkom roku.Sta je nama problem da spojimo te grijace pa zar nema druga alternativa osim da se probija rupa na sjeveru radi toga kako se pricalo.

Brate shvati da dok god postoji mogućnost izgradnje novog stadiona mi nećemo investirani nikakve ozbiljnje pare u Marakanu. Jednostavno je glupo rušiti jedan deo tribina radi grejača, menjati krov ili menjati 50000 stolica kada znaš da postoji mogućnost da se krene u realizaciju onog projekta.
Hoće Zvezda, hoće Portugalci, hoće i Rusi. Čeka se samo da grad aminuje, tj. donese nekakav dokument o ne znam ni ja tačno čemu (čini mi se da se Konstantin u to razume, može on da objasi) i radovi mogu da krenu i na stadionu i oko njega.

RaulBlanco

Цитат1: bb_cz  08 Јул 2011, 18:11:40
Brate shvati da dok god postoji mogućnost izgradnje novog stadiona mi nećemo investirani nikakve ozbiljnje pare u Marakanu. Jednostavno je glupo rušiti jedan deo tribina radi grejača, menjati krov ili menjati 50000 stolica kada znaš da postoji mogućnost da se krene u realizaciju onog projekta.
Hoće Zvezda, hoće Portugalci, hoće i Rusi. Čeka se samo da grad aminuje, tj. donese nekakav dokument o ne znam ni ja tačno čemu (čini mi se da se Konstantin u to razume, može on da objasi) i radovi mogu da krenu i na stadionu i oko njega.

Prezvakana tema nebrojeno puta. Potreban je detaljan regulacioni plan koji bi dozvolio da se na tom mestu sagradi shoping moll i stambene zgrade. Dozvola za detaljno renoviranje stadiona valjda nije ni potrebna.

Elem - drzava ne zeli da da to papirce i nece ga dati dok se ne resi pitanje privatizacije jer zeli da uzme pare od privatizacije tako sto tvrdi da je i stadion i zemljiste drzavno i zeli da to privatizuje i uzme pare od toga. S obzirom da vidimo da krece da se gradi most Zemun Borca, da je vec gotov most na Adi ocigledno da taj papiric moze brzo da se dobije samo kada drzava to dozvoli

Kada bi razmisljali logicki drzavi se vise isplati da ne privatizuje klub vec da dozvoli da se izgradi taj stadion jer bi to u zemlju unelo barem 300 miliona evra. Tako velika investicija se u normalnim  zemljama ne bi dovodila u pitanje