• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Дресови Црвене звезде

Започео Љуба, 16 Мај 2011, 15:20:03

« претходна тема - следећа тема »

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Nemanja01

czvnovi

Ovo je za narednu sezonu, treći dres.
Za ovu imamo već sve tri garniture, plus jedna za Evropu i jedna posvećena navijačima.

Biancorosso

Ovo je bio izbor za treću garnituru za sezonu 20/21.

Vatrogasac

Zamrsili su sa tim dresovima prilicno

Biancorosso

Ne vidim u čemu je problem, u tekstu lepo piše da je izbor za narednh sezonu,sad što neke mrzi da pročitaju celu vest, to je njihov problem.

Inače C dres koji je pobedio je isti onaj od pretprošle sezone..

rille83

Цитат1: Biancorosso  19 Август 2019, 15:32:14Ne vidim u čemu je problem, u tekstu lepo piše da je izbor za narednh sezonu,sad što neke mrzi da pročitaju celu vest, to je njihov problem.

Inače C dres koji je pobedio je isti onaj od pretprošle sezone..

Kontam da mnogi ni to nisu provalili pa kada bude izasao sledece godine bice raznih komentara.

Nisam glasao i jeste da na slici mozda ne deluje ubedljiv kao treci ali nekako imam osecaj da bi druga varijanta uzivo i na igracima delovao brutalno. Plus to sto bi to bila varijanta koji nismo imali za razliku od ove trece kpju smo vec nosili.

Mags Brilijan I

Ono sto iritira je sto kad se prica o dresu, kao na primer ovo sad o glasanju za ovaj rezervni, uvek se samo o dresu polemise kao da je to jedino bitno, a ocigledno gledajuci po tome kako ljudi zaduzeni za to u nasem klubu rade, izgleda da njima i jeste samo to bitno. Sorts, stucne su apsolutno podjednako bitne uz dres, potpuno sa istom paznjom bi trebalo gledati i na njih i izradjivati ih samo za nas, a ne kao do sad, sorts neki iz kolekcije kao trenutni na primer sto je, iz neke potpuno druge kolekcije, a stucne na kojima iz godine u godinu pise fk, pa majku mu, bar napisi fkcz ako ne mozes staviti minijaurni grb ili puno ime kluba.
Licno bih obozavao da potpisemo za nike, ali ne kao do sad sto smo imali ili ovo sto ima groblje nego na najvisem nivou kao atletiko madrid. Najvise mi se svidjaju dresovi estetski, materijal je odlican ali samo na tom top nivou. Ista prica sa adidasom.

Vuque

Lepo piše - bira se treća garnitura za sledeću sezonu.

Ne piše nigde četvrta garnitura.

Ne piše nigde za ovu sezonu.

Napisano je beskrajno jasno i jednostavno, a opet se postavljaju pitanja na nivou predskolskog uzrasta.

Nemanja01

Цитат1: Vuque  19 Август 2019, 16:17:35

Lepo piše - bira se treća garnitura za sledeću sezonu.

Ne piše nigde četvrta garnitura.

Ne piše nigde za ovu sezonu.

Napisano je beskrajno jasno i jednostavno, a opet se postavljaju pitanja na nivou predskolskog uzrasta.
Evo ja da ti se izvinim na pitanju nivoa predškolskog. Video sam da piše treća garnitura, a nisam video za koju sezonu iskreno. Jedino logično mi je bilo da može da bude za ovu pošto još nisu ni predstavljene sve koje su najavljene za ovu sezonu, a već se bira za sledeću godinu. Niđe veze.

shumar4life

Ovaj plavi mi je pobegao na rasprodaji prošle godine, ovaj crveni neće... Prelep dres

Россия

Mislim da od najka i adidasa nikada nebismo dobili nista bolje. Pogledaj dresove klubova naseg ranga, cak i one  koji prodaju mnogo vise dresova od nas, vrti se par garnitura. Npr. Oly i adidas. Prosto takva im je politika, specijalni status imaju samo retki iz zapadne evrope.

Šole999

Na grafici pre meča, juče,( gde su prikazani dres, broj igrača i formacija tima) dres koji je bio na istoj je ličio na dres koji se prvi pojavio (beli sa ,, razlivenim" prugama). Da li je to onda taj posebni dres za evropska takmičenja?

Suki

Borjan je nosio dres od prosle godine, ne znam koji je razlog (mozda sujeverje :D). Jos jedna konstatacija, trenerku koju je nosio Stojkovic, npr., njega sam video, iznad grba se nalaze dve zvezdice. Izgleda, bas, neoizbiljno da igraci na dresovima imaju grb sa tri zvezdice, dok oni koji su u trenerkama imaju staru verziju.