• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Стадион Рајко Митић

Започео zika, 14 Мај 2011, 22:09:37

« претходна тема - следећа тема »

0 чланова и 2 гостију прегледају ову тему.

zika

14 Мај 2011, 22:09:37 Last Edit: 21 Децембар 2014, 17:05:08 by Вајти
Маракано туристичко место, ја сам тебе посећиво често

Идеје, планови, макете, инвестиције, реконструкција, семафор(и), ...

Vasili Zaitsev

Вајти

Djakza

Jel ima negde planova Marakane?Najpreciznije sto sam nasao je ono na poledjini karte,i na onoj knjizi 50 godina Zvezde iz '95.

Боги

Мара из птичје перспективе cool

EmptyClip

Страле КЊЦЗ

СтефанЦЗВ

ФКЦЗ

reakcija

Preporučio bih svima da se prijave za obilazak Marakane. Možda nemamo našminkan stadion kao Barsa, Real, Milan itd. ali je sjajan osećaj kad se uđe u svlačionicu, prođe kroz tunel... Ne mogu vam objasniti, najbolje je da sami osetite. Za studente i đake je 250 din, a za starije je 450 din. Imate sve informacije na zvaničnom.

Ковач

Ја сам за Ноћ музеја изабрао посету нашем музеју, ево и неких слика. :)

МилошЦЗБГ

Goxy

djenka

Konspiracija

Deki

Видим да су се фирмаши иживљавали над столицама на истоку. Ако сам добро видео беле су сређене (узете са врха оног сектора код кавеза), док плаве и даље фале...

Vasili Zaitsev

Да, јуче је било доста поломљених на истоку, а и они љотићевци су своје фрустрације исказали на агресивним и опасним столицама у кавезу.

Ian

Цитат1: Vasili Zaitsev  16 Мај 2011, 19:12:00
Да, јуче је било доста поломљених на истоку, а и они љотићевци су своје фрустрације исказали на агресивним и опасним столицама у кавезу.

Treba to odbiti Stojicu od neceg sto mu sigurno dugujemo.

Кникербокер

16 Мај 2011, 19:56:40 #18 Last Edit: 16 Мај 2011, 19:59:36 by Кникербокер
На старом форуму је остало брдо заробљених фотографија и штета би било да пропадну, тако да свако ко има нешто сачувано у свом рачунару, нека постави, да брзо обогатимо форум. Наравно, нека се одмах води рачуна о томе да се слике не понављају, сад, барем у почетку, то није проблем.

Поглед са северо-запада стадиона:

http://i51.tinypic.com/2daxdoi.jpg

Lemonhead