• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Лиге бивше СФРЈ

Започео stefcerak, Јул 23, 2012, 04:36 пре подне

« претходна тема - следећа тема »

Matuzalem88

Larsone, nek bude bar upola kao prošle godine.

LARSSON

Цитат: Matuzalem88  Мар 02, 2018, 12:32 поподне
Larsone, nek bude bar upola kao prošle godine.

Mi da dobijemo, a oni da osvoje ?  :D :mrgreen:

Matuzalem88

:biggrin:
Mislim samo na ishod tekme...  :D

Nadam se da će ona večita "kenjara" od Voje Ubiparipa ispraviti onu njegovu krivu nogu i dati za pobedu...

LARSSON

Hvala  :biggrin:

Dobar je Vojo, dosta radi i za ekipu, nije tip napadača ako ne da gol kao da nije ni igrao

Trenutno u Mostaru

dejan80

Да ли је истина да је терен Борца преоран пошто су чистили снег грталицом или већ чим?

LARSSON

Цитат: dejan80  Мар 02, 2018, 01:11 поподне
Да ли је истина да је терен Борца преоран пошто су чистили снег грталицом или већ чим?

Postavljao je neko ovdje, mislim da su čistili traktorom  :esvasta:

Malta

Jeste, istina je. Maloumnici teški, i stazu za trčanje su izoštećivali, atletičari su takođe mnogo ljuti. I po takvoj oranici su igrali prošlo kolo protiv Krupe.

Sutra zaista zanimljivo kolo u najavi u Premijer ligi. Zrinjski, Željo i Široki bez kiska u dvije utakmice od kako je počelo prvenstvo ovog "proljeća". Biće zanimljiva utakmica, nemam predstavu na koju stranu će prevagnuti. Očekujem neriješen ishod. Neće ova utakmica ništa rešiti jer će se igrati još dva derbija do kraja sezone, ali svakako bi značilo psihički igračima Želje da trijumfuju u Mostaru. Sa druge strane, u slučaju pobjede Zrinjskog, napraviće ogroman posao ako se vrate na lidersku poziciju jer mi se čini da mnogo bolje igraju kada su prvi i zavise sami od sebe, nego kad ganjaju protivnika.

Nadam se trijumfu Radnika, da osiguraju mjesto u plejofu. Da Republika Srpska ima dva predstavnika u plejofu, kada su već u Borcu blago rečeno maloumni ljudi u upravi. Sramota je za klubove iz RS da Krupa sa Vrbasa bude najuspješniji klub iz RS. Svaka čast njima, sramota je za druge klubove i velike gradove.

Sent from my SM-J500FN using Tapatalk

dejan80

Видео сам негде, мислим на фејсбуку, али сам мислио да је зајебанција, не могу да верујем да је неко толико глуп.

Боканегра

Цитат: dejan80  Мар 02, 2018, 02:06 поподне
Видео сам негде, мислим на фејсбуку, али сам мислио да је зајебанција, не могу да верујем да је неко толико глуп.

Иде зима...

Nine33

Deki nisi pratio na času, ja sam dva dana zaredom postavljao različite slike uništenog terena jer prosto nisam mogao da vjerujem da je neko toliko glup. Mislim da je to nešto najdebilnije što sam vidio u režiji jednog fudbalskog kluba, a ne zaboravi da aktivno pratim Crvenu zvezdu u ovom vijeku.

Elem, kratka demonstracija zašto je selo Krupa najbolji klub u Republici Srpskoj a veliki Borac nikad gori. Dok u Borcu pošalju grtalice da uzoru teren, u Krupi se cijeli stručni štab (sa sve glavnim trenerom) i veći dio uprave late lopata i srede teren za sutrašnju utakmicu:

http://pravdabl.com/uprava-strucni-stab-lopatama-ocistili-teren-u-krupi/

Jeste vještačka trava, ali poenta je ista pošto je i danas temperatura u BL bila oko nule.

Цитат: Red  Авг 20, 2016, 05:49 поподне
Čast svakome veresija nikome.

Znam da ima klinaca koji ne rade, da je Empty na lakim a nine33 na teškim, da im novac treba.
Ali ajde.da radimo, da zaradimo taj u principu mali novac.

LARSSON

Zrinjski dobio 1-0 golom Pezera. Mogli su dati još 1-2 uz možda jedan penal, mi jednu priliku, Ramović sa 3 metra loptu iz Mostara nabio u Osijek

Celik deklasiran kuci 0-3 od Mladosti, Mulalic do 50e minute sve tri izmjene izvršio. Sloboda 1-1 kući protiv Borca nakon što su vodili. GOŠK 2-0 Viteza, a Radnik kući Širokog 1-0.

Sarajevo u gostima dobilo krupu 2-1.

@ivanjica za zvezdu

Vidim dade Mrkaic dva gola :D

Shoneee

Vardar opet izgubio, kuci od Sileksa

Ko zna kakve su mutljavine bile, kvote se obrnule pre utakmice, na Vardar sa 1.30 skocilo na preko 6
"Нисам ја навијач Звезде јер сам ја њој потребан, него она мени." 19Simke93

СрбМКД

Играо Вардар с омладинцима, резултат је потпуно очекиван. У кладионици у мом крају биле блокиране уплате на победу Силекса.

Цитат: Хлад Малиганович  Авг 02, 2013, 11:07 поподне
Замисли сањаш... Прилази ти Мира Фурлан... и каже ти, са оним меканим акцентом: "Хочу у Меџеџе." И ти је ухватиш за руку, поведеш је... а онда се пробудиш, а испред тебе смрди Мима Караџић, седи на столици, и каже ти "још нисам пронашао жену свог живота!"

Е тако је мени са Звездом, како крене која нова сезона. Сањам неку перверзију, а пробудим се у НЕКУ перверзију. Сан и јава који се понављају.

almatinac

Novi (k)iks Maribora.

Maribor  2:2 Rudar /0:1 Tučić (56' Rudar), 1:1 Tavares (64' Maribor) 2:1 Mešanović ( 84' Maribor), 2:2 Radić (91' Rudar)

Prvo poluvreme bez golova, ali ozbiljne šanse za Maribor imali su Zahović u 2', Vršić u 24'. Rudaru je u 34' poništen gol zbog navodnog igranja rukom kapitena Kašnika.

Čak tri gola postignuta su glavom, u 56. Tučić je na asistenciju Šehića pogodio nebranjeni deo gola. Delovalo je da su Tavares i Hotić tvorci preokreta jer su ini najzaslužniji za preokret Maribora, u nadoknadi vremena u padu je pogodio Radić.

Posle 20 odigranih utakmica, Maribor ima zaostatak za Olimpijom 1 bod. Crvenoj zvezdi je u interesu da Maribor ne bude šampion jer je to jedini klub iz Slovenije koji ima veći koeficijenat od našeg.

LARSSON

Sutrašnji mečevi BHT Premijer lige:

Borac - Zrinjski ( BHT )
Mladost - GOŠK
Vitez - Radnik
Sarajevo - Sloboda ( Moja TV )
Široki Brijeg - Krupa
Željezničar - Čelik ( Moja TV 2 )

Sve utakmice od 15 sati

Čelik sutra bez Djelmica, Sisica, Salcinovica, Jurine, upitni golman Markovic i Bevab, a ne zna se ni da li ce novi igrac nigerijac igrati. Ovo bi trebala biti nesto laksa utakmica za nas. Ako dobijemo sutra, a GOSK izvuce bar X u Kaknju celiku je 99% pa-pa, mada kod nas je luda liga  :D