• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Омладински погон

Started by zika, May 14, 2011, 09:55 pm

Previous topic - Next topic

Peksa

Omladinci dobili Slogu (Kv) 1-0. Stepanovic. Pioniri Krusevac 4-0. Jovanovic, Aleksic, Brajovic i Djokic.

solps

Имам другара који је добар са Ђурићем, тачно је да је Ђурић отеран.Гушен је у Сопоту, просто дечко је осетио да ће пропасти ако остане у Звезди тако да је и сам на крају закључио да му је боље да оде у Рад.Прошле сезоне је био у Лилу на проби, постојала је могућност да потпише, али је враћен ипак на крају.

Ђурић је био капитен у свим млађим категоријама и велики је циган, иначе је био у једној млађој екипи Делија.
Јуришај сад ти се бори и никад не клони, Север је уз тебе!

rcz

Znam ga licno.Pisao sam ovde 200 puta o njemu, i o tome sta su mu u klubu radili i kako su se odnosili prema njemu.

Od svoje sedme godine on je u klubu.U svakoj generaciji u kojoj je igrao bio je kapiten.Cigan je, veliki je cigan.Fakticki je oteran iz kluba.Zimus je misteriozno suspednovan, i ni dan danas on ne zna zato je bio suspendovan."Slucajno" se njegova suspenzija polopila sa dolaskom Krnete.Nije Majamijev igrac.Nije niciji igrac(koliko god ovo izgledalo nemoguce).

U februaru je dobio papire i bio je slobodan u izboru nove sredine.Trenirao je sa OFK-om, i trebao da potpise sa njih, ali je u medjuvremenu uskocio Ranko, i otisao je u Rad.Igra tamo redovno za B tim(posto za A nema prava), i trenutno igra zadnjeg veznog(koji paradoks).Misli da ce igrati od sledece sezone, ali misli da ce igrati stopera.

Uglavnom kako god da bude.I da se pokaze u Radu, i da se ne pokaze.Ogresili smo se o njega, onako najstrasnije, i nikako nije zasluzio da se onako ponasamo prema njemu.

Znaci nikakvi dilovi sa Rankom ovde nisu bili pristni, nikakvo preklapanje duga, ili neceg slicnog.Jednostavno otisao je tamo gde je dobio najbolje uslove, i zelim mu svu srecu.
Quote from: MrRedStar on Nov 13, 2013, 01:11 pm

P.S. 5000 nije mnogo za skolovanog menadzera koji zna da pregovara, stvori vrednost i iyvrsi tolko pominjanu reorganizaciju. Za dosadasnji doprinos dzaje (i ne samo njega)  i volontiranje je preskupo.

Peksa

Izvini rcz, samo jedno pitanje.... Jesu li oni direktno uslovili njegov ostanak u klubu ugovorom sa tim "Majamijem"? Jesu li mu to tako saopstili?

ΑΛΕΞ ΝЕΟ ΒΕΛΙΓРАΔΙ

Ја ћу да ти одговорим, сваки клинац је условљен уговором са Мајамијем.
"I'm LeBron James, from Akron, Ohio, from the inner city. I'm not even supposed to be here. That's enough."

Peksa

Ma znam to.... Jesu li mu na sastanku  direktno rekli:" Ili ugovor sa ovim ili caos"?

lpilip

Quote from: Peksa on May 22, 2011, 08:26 pm
Ma znam to.... Jesu li mu na sastanku  direktno rekli:" Ili ugovor sa ovim ili caos"?

Па да би га отерали не морају ништа директно да кажу. Постоје суптилнији начини да некога отераш. Усавршили су они све.
Између Србије и Звезде постоји знак једнакости. То нико и никада не може да промени. Могуће је да неко други узима и три или четири године титуле, могуће је да неки други клуб буде државни пројекат, да буде богатији или привремено успешнији, али Звезда ће увек бити и остати - највећи, најпопуларнији и народни клуб.

gogineman

Quote from: Peksa on May 22, 2011, 08:26 pm

Korisnik "Addy" koji je na starom forumu napisao post koji se i sad moze pronaci da puno sajtova i foruma je rekao da se bukvalno tako postupalo sa omladincima. Ili ces sa njim potpisati ili te nemaa...

MrRedStarBelgrade

Треба да се установи, да играчи млађи од 21 године не могу да иду у иностранство да играју!!!

Смрт није ништа, али живети поражен значи умирати сваки дан !

Холден

тиме се не постиже ништа друго него само стварање генерације фудбалера који ће бити склони инфаркту због стреса. треба прво створити чисте услове у којим тај клинац неће имати потребе да иде пре 21. године у иностранство. треба лечити узрок, не симптоме, а одлажење клинаца је само симптом који указује на то како се код нас ради.
Quote from: Вајти on Jan 17, 2017, 08:11 pm
A to bi valjda trebalo da bude nesto sto se podrazumeva, a da uspeh bude ako se to postigne sa petoricom-sestoricom u (prvih) dvadesetak igraca. Sad ispade da desetorica u timu kao da nose jednog ranjenika od 19 godina preko zavejanog planinskog vrha.

Ковач

Quote from: gogineman on May 22, 2011, 08:53 pm
Korisnik "Addy" koji je na starom forumu napisao post koji se i sad moze pronaci da puno sajtova i foruma je rekao da se bukvalno tako postupalo sa omladincima. Ili ces sa njim potpisati ili te nemaa...

Окачио сам тај пост на раду управе и на новом форуму, погледајте ако вас занима, није давно окачено.
Јер, за нас, само Звезда је живот, Звезда је живот, све друго су ситнице!

Rainhoo

Генерација Филипа Јанковића је данас освојила ''7. Međunarodni omladinski turnir Fottball friends Foča 2011'' побједом у финалу над Војводином од 2:0. За најбољег играча турнира проглашен је Филип Јанковић а најбољи стријелац је Огњен Попадић са 4 гола, такође наш играч.

http://www.fksutjeskafoca.com/index.php?option=com_content&view=article&id=196:zavren-7-meunarodni-omladinski-turnir-fottball-friends-foa-2011&catid=1:sutjeska
"Some people believe football is a matter of life and death, I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that." Bill Shankly

Делије Сарајево САЦЗ

Ian

samo prodjem plazom, i kazem...hocete li malo da jedrite....

rcz

Quote from: Peksa on May 22, 2011, 07:10 pm
Izvini rcz, samo jedno pitanje.... Jesu li oni direktno uslovili njegov ostanak u klubu ugovorom sa tim "Majamijem"? Jesu li mu to tako saopstili?

Pazi sve sto znam u vezi njega i ugovora je to da je bio na pregovorima jos negde sredinom decembra.I da mu je bilo receno, da ce biti obavesten o tome hoce dobiti ugovor ili ne.

Dobio je poziv da ide sa Sopotom na pripreme(i tamo je bio kapiten), i mislio je da je ugovor samo formalnost, i da ce dobiti ugovor u toku priprema.U medjuvremenu je dosao Krneta, i on je popio suspenziju.(Krneta je Majamijev igrac).

Sad, jel su ga direktno uslovili, to ne znam.Nisam pricao sa njim o tome.Ali kako se situacija razvila, i sve cinjenice govore da je izgleda bio uslovljen da potpise za Majamija.

Quote from: MrRedStar on Nov 13, 2013, 01:11 pm

P.S. 5000 nije mnogo za skolovanog menadzera koji zna da pregovara, stvori vrednost i iyvrsi tolko pominjanu reorganizaciju. Za dosadasnji doprinos dzaje (i ne samo njega)  i volontiranje je preskupo.

Жика Живац

Само се питам шта ће бити кад мали Филип Јанковић дође на ред да потпише професионални уговор са Звездом? Колико знам, малог су већ покушали да отму купе неки страни клубови, али су његови родитељи свесни да је тако нешто велики ризик и да је боље (уз неке нормалне услове) да мали прво фудбалски стаса у Звезди па да се онда квалитетно прода. И онда за годину, две, кад их сачека угледни фудбалски менаџер Стевица Сони Крокет Мајами, да ми је знати шта ће се ондаК десити  :censored:
С тобом, наша песма увек биће, Звездо нападај
и када губиш, кад је лоше
Север те не оставља!