• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Омладински погон

Започео zika, Мај 14, 2011, 09:55 поподне

« претходна тема - следећа тема »

Peksa

Stim da su Simic,Jankovic,Karakljajic 95, znaci godinu dana mladji. Mozda je cak i ovaj Nikolic, mada nisam siguran... Trebalo bi da je to taj Jaksic.

vuki

Moram da pohalim sve nase kadete, momci zaista sjajno rade a i imamo dosta potencijala bas u ovoj kategoriji igraca.Samo da ostanu na okupu do omladinaca pa kasnije bi oni (gotovo sigurno 4-5 igraca) konkurisalo za prvi tim, ne bi izdvajao nikog, momci su sjajni!

ЛунатикТБ

Цитат: Zoki Mpek  Мај 17, 2011, 08:37 поподне
Sta je s tim Igorom Miladinovicem, kakav je to talenat bio, ljudi moji!  :001_rolleyes:

Срем (Јаково, ваљда  :tubac:)
Љубав ка теби још јача је!

točilo

"Zvezda je bila alternativa svemu onome što su oni podsvjesno osjećali. Zvezda je bila znak identifikacije, šljiva ispod koje se okupljaju preživjeli. Zvezda je bila krsna slava svim pravoslavcima u Bosni i Hercegovini. "

rcz

Igrao sam sa Dzigijem zajedno u ekipi na jednom turniru.To je bila godina kad je iz Zemuna presao kod nas.Jeste bio je zizska i to prava ziska.Ali ako nije uspeo, ne mora da znaci da nije uspeo zato sto ga neko nije gurao.Posto mu i tad nije bilo strano da izlazi i da se opija, da se opija(5+2 jegeraaaa) :) .
Цитат: MrRedStar  Нов 13, 2013, 01:11 поподне

P.S. 5000 nije mnogo za skolovanog menadzera koji zna da pregovara, stvori vrednost i iyvrsi tolko pominjanu reorganizaciju. Za dosadasnji doprinos dzaje (i ne samo njega)  i volontiranje je preskupo.

Перица

Кадети растурили Јагодину, стрелци Ожеговић 3, Лазић, Медић, Николић.
"Moj sin je ovde došao na probu i, za razliku od onih koji su milione uzeli od Zvezde i srpskog sporta, nijedan dinar nije uzeo i ponosan je na to"

Millhouse

Цитат: rcz  Мај 20, 2011, 05:33 поподне
Igrao sam sa Dzigijem zajedno u ekipi na jednom turniru.To je bila godina kad je iz Zemuna presao kod nas.Jeste bio je zizska i to prava ziska.Ali ako nije uspeo, ne mora da znaci da nije uspeo zato sto ga neko nije gurao.Posto mu i tad nije bilo strano da izlazi i da se opija, da se opija(5+2 jegeraaaa) :) .

A ti si fudbaler?

rcz

Цитат: MrRedStar  Нов 13, 2013, 01:11 поподне

P.S. 5000 nije mnogo za skolovanog menadzera koji zna da pregovara, stvori vrednost i iyvrsi tolko pominjanu reorganizaciju. Za dosadasnji doprinos dzaje (i ne samo njega)  i volontiranje je preskupo.

Rizleyy

Sto brate, mozda mozemo da sredimo nesto ;) Imam ja neke veze :) Jel jesi?

Millhouse

Цитат: rcz  Мај 20, 2011, 05:41 поподне
Totalno nebitno za ovu temu.

A ok nista onda. Mislio sam da si i ti igrao u Zvezdi ili tako negde pa da nam malo pricas kako se radi u klubu i to.

pedjap

trotter

foxpro

на старом форуму причало се о неком штоперу Ђуриђу ?? Може ли нешто више о њему ?
Бог на небу , Чак Норис на Земљи а Лепи иза облака !!! Само да се склопе све коцкице ...

Ковач

Отеран у Рад, пријатељу. Купићемо га ми за 2 сезоне 100%.
Јер, за нас, само Звезда је живот, Звезда је живот, све друго су ситнице!

foxpro

пре мислим да ћемо га довести на позајмицу из неког великог клуба  :pljas:
Бог на небу , Чак Норис на Земљи а Лепи иза облака !!! Само да се склопе све коцкице ...