• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Омладински погон

Started by zika, May 14, 2011, 09:55 pm

Previous topic - Next topic

Ковач

Је л' Ракић дошао из партизана летос?
Јер, за нас, само Звезда је живот, Звезда је живот, све друго су ситнице!

stefke

Kruzi neka prica da nam je Stojic uzeo Djordja Djurica o kome stizu samo "reci hvale" a mi mu navodno nismo ponudili ugovor pa je otisao tamo...jel zna neko nesto o ovome?
"Jedino što mogu da kažem jeste da svaki put kada obučem taj dres nosim ga ponosno, igram maksimalno, jako." - Demarkus Nelson.

RaulBlanco

Quote from: stefke on May 17, 2011, 01:13 am
Kruzi neka prica da nam je Stojic uzeo Djordja Djurica o kome stizu samo "reci hvale" a mi mu navodno nismo ponudili ugovor pa je otisao tamo...jel zna neko nesto o ovome?

Nije nam ga on uzeo vec mu mi nismo ponudili ugovor i on je kao slobodan igrac napustio nas klub. To sto je Rad bio prvi koji je reagovao i angazovao ga je slucajnost, Stojic prati sva desavanja, narocito u nasoj omladinskoj skoli i naravno da je prvi koji ce da reaguje u ovakvim situacijama. Mi mu nismo ponudili ugovor jer smo se okrenuli Spajicu i Krneti. Zbog toga je i Rogac otisao iz kluba jer je postao visak na mestu stopera (posto je Rogac vec bio pod ugovorom mislim da je kod njega u pitanju kompenzacija za AK99)

Rizleyy

Jel zna neko mozda, jel postoji neki konkretan razlog zasto mali Jankovic nije igrao na evropskom prvenstvu za mlade, ili ga prosto Djora nije zvao?

aragorn

Prosto ga Djora nije zvao...

Djora je slektirao klince 94 godiste i sem Jaksica niko nije bio 95. Fora je sto ih je on selektovao pre 15 meseci i od onda taj spisak nije azuriran. A ti momci su samo nazadovali zbog grobara srpskog fudbala. Dakle i bolje sto Jankovic nije igrao u tom timu.
Patrijarh Pavle: "Budimo ljudi, iako smo Srbi..."

Rizleyy

Ne kontam po kom principu je ta drtina to radila? Ejj, 15 meseci pre pocetka prvenstva ti da odaberes igrace?!?! Pa za tih godinu i kusur, mozes jos 11 boljih naci, ali ne, on je genije, moralo je tako i tacka. I jos posle citam kako tuzno prihvata cinjenicu da je on kriv zbog neuspeha. Idi bre u penziju!!!

aragorn

Po principu po kome je i dobio da vodi tu selekciju iako je otisao u penziju - sam je tako odlucio.

On nije za penziju, on je za zatvor.
Patrijarh Pavle: "Budimo ljudi, iako smo Srbi..."

Rizleyy

Ma zabole me gde ce da ide, samo nek ide vec jednom. A posle se pitamo sto nas fudbal daje sve manje i manje fudbalskih nada.

Ковач

Читао сам Југину изјаву у којој каже да је Ђорић једини тренер од којег у каријери апсолутно ништа није научио.
Јер, за нас, само Звезда је живот, Звезда је живот, све друго су ситнице!

Ian

Quote from: Ковач on May 17, 2011, 10:23 am
Читао сам Југину изјаву у којој каже да је Ђорић једини тренер од којег у каријери апсолутно ништа није научио.

To mu je dosta pomoglo u daljoj karijeri. Da je, ne daj Boze, nesto naucio, gledao bi kalco samo preko tv-a.
samo prodjem plazom, i kazem...hocete li malo da jedrite....

stefanssson

Od ljeta u prvom timu ocekujem Krnetu,Causica,Zoricu + Micko,Dmitrovic,Srnici i Stojkovic.
Eventualno Spajic da uleti umjesto Krnete mada ne vjerujem.

Goxy

May 17, 2011, 11:47 am #41 Last Edit: May 17, 2011, 03:48 pm by Goxy
To je ipak malo preambiciozno. Verovatno neke od njih treba očekivati na pripremama, a ja bih bio zadovoljan i da se polovina od njih nađe u Robijevim planovima :)
Quote from: Serbon on Apr 05, 2012, 04:59 pmFudbal je igra u kojoj ne pobeđuje uvek jači tim, bolji na terenu, sastavljen od skupljih igrača - jer da je tako onda se utakmice ne bi ni igrale, već bi se unapred odlučivalo konsultacijom specijalizovanog sajta za procenu vrednosti fudbalskih igrača transfermark.de (što bi rekao Laza Bakmaz) koji tim treba da pobedi.

kiki

Dosta će zavisiti i od prelaznog roka. Na primer, ako ne dovedemo nijednog desnog beka (iz nekog razloga), onda treba očekivati Stojkovića, ali ako dovedemo, onda teško.

Армија

Fudbaleri koji igraju levom nogom su nam preko potrebni pa se ja nadam da ce Djurickovic izboriti mesto u timu. Svi ce imati sansu , na njima je da je iskoriste.
'Ајде играј и бори се!

РС Либурнија

Сигуран сам од тих омладинаца који би могли већ сад да улете да са Чаушићем нема шта да се чека. Чини ми се и да игра лијевом, но, без обзира на то..