• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Омладински погон

Започео zika, Мај 14, 2011, 09:55 поподне

« претходна тема - следећа тема »

MilosRCZ

Ал' можда ипак у нама лежи спас?

Basileus

Po meni je Jaksic skroz solidno odigrao pogotovu sto nisam ocekivao do njega mnogo, protiv engleza je bio nas ubedljivo najbolji igrac. Radakovic me nicim nije ubedio da odskace od ostalih. Ozegovic samo 1 poluvreme je premalo da se detaljnije oceni. Mislim da bi mogao u buducnosti da konkurise na pozicijama krilnih napadaca u nasoj formaciji.

nemanja87

Koga li ce Robi povesti na letnje pripreme,mnogo je kandidata?
Spajic,Stojkovic,Kovacevic,Causic,Zorica,Pozar,Denkovic,Djurickovic,braca Srnic,Lukovic,Dragicevic,Ozegovic,mozda i Radakovic,mozda cak i Rajic zbog kasrakteristika i deficitarnosti na toj poziciji...

Basileus

Krneta i Rakic su uzoj konkurenciji. Pogotovu prvi mislim da ce proci bar 1 deo priprema.

rcz

Цитат: MrRedStar  Нов 13, 2013, 01:11 поподне

P.S. 5000 nije mnogo za skolovanog menadzera koji zna da pregovara, stvori vrednost i iyvrsi tolko pominjanu reorganizaciju. Za dosadasnji doprinos dzaje (i ne samo njega)  i volontiranje je preskupo.

nemanja87

Kakav je Rakic,ko je bolji po tebi on ili Dragicevic?

Basileus

Po meni Rakic, ali nisam ih mnogo gledao. Rakica sam gledao i u reprezentaciji. On je tipicna 9ka.

RaulBlanco

Цитат: nemanja87  Мај 16, 2011, 03:22 поподне
Koga li ce Robi povesti na letnje pripreme,mnogo je kandidata?
Spajic,Stojkovic,Kovacevic,Causic,Zorica,Pozar,Denkovic,Djurickovic,braca Srnic,Lukovic,Dragicevic,Ozegovic,mozda i Radakovic,mozda cak i Rajic zbog kasrakteristika i deficitarnosti na toj poziciji...

Ja mislim da ce vise njih otici na pripreme ali da su u prvom planu ovog leta: Causic, Stojkovic, Spajic. Ja bih voleo da odu uz tim i Kovacevic, Djurickovic i mozda Lukovic i Ozegovic mada ima tek 17 godina i iako je jak za svoje godine preslab je za prvi tim

mige84

Резултати:

Омладинци:

БСК Борча 1 : 2 Црвена Звезда

Кадети:

БСК Борча 0 : 3 Црвена Звезда

Вајти

У првом тиму ће бити они са сертификатом, као и до сада
Onaj Djordje Bajec ima buldoga kera. Pre neki dan se isra u sred parka, ja mu pridjem i pitam, jel treba kesa...a on meni, ne treba ima diareju, pa ne mogu da kupim.

pre neki dan me sretnu kod skupstine, novinarka i kamerman, i pitaju sta misim o zicari za Beograd. treba da se nadje 1.6 mil evra....Ja pukao kao zvecka od besa.

Bilo je godina kada sam nasedao na tvoje opaske, ali vise ne.

Basileus

U mecu omladinaca Borca promasila penal, a Zvezda ga dala iz penala. Dosta im je pala forma u zadnje vreme.

nemanja87

Za kadete 2 gola Mihajlovica i 1 Jankovica.Ova ekipa nam je strasna,Radakovic,Ozegovic,Jaksic,Popadic,Filip Jankovic,Simic,Mihajlovic,Savicevic......

Zoran79

Koju poziciju igra sin Radmila Mihajlovića?

nemanja87

crazynorth75

Za omladince, dva gola je postigao Uroš Stepanović, gledao sam neke klipove sa njim, u stvari izvještaje sa utakmica omladinaca gdje mi je fino izgledao na terenu...Nosi desetku, pa ako ima neko ko ga je gledao uživo ako može da kaže nešto više, jer jbg klip je klip, a uživo je uživo :biggrin:
Našoj sreći nema kraja...