• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Омладински погон

Започео zika, Мај 14, 2011, 09:55 поподне

« претходна тема - следећа тема »

herta

Mnogo je nama veći problem što nemamo sistem ubacivanje igrača iz omladinaca u prvi tim nego rezultat ovog turnira na Zlatiboru...Talentovanih igrača ima ali strpljenja za njih nema...Jedino neko rano ispadanje iz evrope i rasprodaja prvog tima može da otvori prostor za Veljka Nikolica,Bogdana Jočića ili nekog trećeg.

zoxx92

Iskreno nista bolje nisam ni ocekivao ovo je mesavina drugog tima omladinaca i kadeta uz par omladinaca koji su nekoliko puta ove sezone bili standardni. Bez 20 najkavlitetnijih igraca u obe generacije 01 i 02 nije ni bilo realno ocekivati da osvojimo ovaj turnir

moonn

Цитат: herta  Јун 07, 2019, 06:37 поподне
Mnogo je nama veći problem što nemamo sistem ubacivanje igrača iz omladinaca u prvi tim nego rezultat ovog turnira na Zlatiboru...Talentovanih igrača ima ali strpljenja za njih nema...Jedino neko rano ispadanje iz evrope i rasprodaja prvog tima može da otvori prostor za Veljka Nikolica,Bogdana Jočića ili nekog trećeg.

Ma ne treba tu sistem nego mlad igrac mora biti fizicki spreman i tehnicki i takticki pristojno obucen i onda da bori za svoje mesto ....Deki Stankovic to mogao sa 16 , to je  retkost ali vec sa 18 mora da ima momaka koji mogu da se koriste u rotaciji.
Fudbal vise nije samo trcanje za loptom vec igrace treba da formiramo i kroz ishranu i pracenje fizickog razvoja uz razvoj tehnike i taktickog znanja

Ok kod nas je pritisak ide se u svakoj utakmici na pobedu ali oni koji se secaju Lukica znaju da je pored takvih sampiona on sa svojih 19 godina ulazio sa klupe i bio zlatan dzoker koji se nosio svetskom klasom i to bez problema.

Nama to treba a ne da smo ergela za Ramadanija koja mu stvara poluproizvod na kome on zaradjuje.

jagodina navija za zvezdu

Moze mala pomoc? Kako se zove nase desno krilo, igrao je neki mec u Ligi Sampiona, mladji je od te generacije i levonog je? Nikako ne mogu da mu se setim imena, bas me je odusevio kad sam ga gledao. Deluje mi kao jako talentovan momak.

zoxx92

Luka Velikic ide na pozajmicu od godinu dana u Valensiju za 800 k sa opcijom otkupa za milion evra. Ako je ovo tacno obavezno ubaciti bar 20 %. Katastrofa je da talenti odlaze iz kluba za manje od 3 miliona evra

Rio#8

Цитат: jagodina navija za zvezdu  Јун 08, 2019, 01:48 поподне
Moze mala pomoc? Kako se zove nase desno krilo, igrao je neki mec u Ligi Sampiona, mladji je od te generacije i levonog je? Nikako ne mogu da mu se setim imena, bas me je odusevio kad sam ga gledao. Deluje mi kao jako talentovan momak.

Da li ne misliš na Andriju Radulovića? Ali nisam siguran da li je on levonog...

zoxx92

Moguce da misli na njega tj da jeste on. Opasnu levicu ima samo se ne secam da je igrao mozda poslednjih 2 utakmice

Rio#8

Цитат: zoxx92  Јун 08, 2019, 11:44 поподне
Moguce da misli na njega tj da jeste on. Opasnu levicu ima samo se ne secam da je igrao mozda poslednjih 2 utakmice

Igrao u zadnjoj utakmici protiv Pariza 20 minuta.

zoxx92

Zanimljiva situacija danas na prozivci prvog tima Konatar Marko dobio prednost u odnosu na reprezentativca Danicic Damjana  :001_rolleyes: Raduje podatak da su na spisku 5 mladih igraca iz filijale Graficar kao i mladi golman Gordic. Valjda ce neko od njih uspeti da se izbori za pristojnu minutazu i da ubedi ljude u klubu da mladi igraci zasluzuju da igraju u prvom timu bar protiv ekipa iz donjeg dela tabele !!

moonn

Dobra je to stvar , ali realno cisto sumnjam da mogu da zasluze mesto u rotaciji
Milojevic ocigledno neveruje da mladi igraci mogu da iznesu pritisak igranja u Zvezdi i zeli da ima  dva tima jedan za Evropu i jedan za ligu i tu ne bi eksperimentisao
Samim time ako nije situacija ka sa Radonjicem ili Ilicima neverujem da ima sanse da ih vidimo kao back up opcije ....nazalost ja to tako vidim

Цитат: Delija.ch  Јун 08, 2019, 09:09 поподне
Da li ne misliš na Andriju Radulovića? Ali nisam siguran da li je on levonog...

Tako je, Andrija Radulovic.. Kako je on odigrao ove sezone? Mene je tih 20 minuta odusevilo, mladji je od svoje generacije a uneo je toliko zivosti da je to neverovatno..Fizicki je bio preslab, ali sve ostalo na istom, cak i visem nivou od starijih momaka.

zoxx92

Andriji Radulovicu samo fizika moze napraviti zastoj u karijeri !! Talenat je ogroman jos kad bi ove sezone ( koja pocinje u avgustu ) nabacio 7-8 kila misica uz par cm visine jos mogao bi sledece sezone da se gurne u prvi tim direktno iz omladinaca kao top prospekt

FicaKG

Da li je i dalje u klubu neki mali Messi ga zovu iz generacije 2007, nemam pojma kako se zove gledao sam mu klipove pre jedno godinu dana i ubija kako igra. Valjda će znati neko na koga mislim  :travka:

Цитат: zoxx92  Јун 09, 2019, 01:55 поподне
Andriji Radulovicu samo fizika moze napraviti zastoj u karijeri !! Talenat je ogroman jos kad bi ove sezone ( koja pocinje u avgustu ) nabacio 7-8 kila misica uz par cm visine jos mogao bi sledece sezone da se gurne u prvi tim direktno iz omladinaca kao top prospekt

2002 godiste, cudo od deteta..

Rio#8

Цитат: FicaKG  Јун 09, 2019, 03:35 поподне
Da li je i dalje u klubu neki mali Messi ga zovu iz generacije 2007, nemam pojma kako se zove gledao sam mu klipove pre jedno godinu dana i ubija kako igra. Valjda će znati neko na koga mislim  :travka:

Andrija Maksimović, neko je skoro napisao da je još kod nas.