Аутор Тема: Односи: Звезда - медији  (Прочитано 1467087 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Red Warrior

• Ičigo
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 7.071
  • Репутација: +2315/-4784
  • ....stavio svog ratnika u njenu ikebanu
Одг: Односи: Звезда - медији
« Одговор #9120 послато: 02 Јул 2017, 00:04:08 »
pa svi nemaju pare da vrate, a svi imaju da uzimaju. nesto to ne ide zajedno.

evo gledaj sada i sto je terzic pozajmio...kako ce on da dobije pare nazad, to jest kako je dobio..pa stavi je sebe u prvi red,a oni sto cekaju, to nema veze.

tako isto i Milojica, koji bi to normalan covek uzimao kredit da daje lovu u firmi koja je bankot , pa da mu oni vracaju nazad. to nisu cista posla, a niko o tme ne govori. a o andjusu da ne govorim. on sam odlucio i reko milojici toje moj deo.

ovde sam pre jedno 5- godina pisao, da jednom mom poznaniku koji je imao davno butik u 7 jula, a kupovao je jakne kozne od sanera..uleti jedan dan tip i kaze, daj 50,000 maraka  na zajam....ovaj kaze ne, a ovaj mu je iscepao i polomio sve u butiku, vicuci, na mojoj se muci bogatis...

i meni se zali u kafani, a ja ga pitam, pa cakaj, nis ini ti veverica niti zrtva. vec si bio i protagonista.

tako isto i Milojica, i andjus i agorbanka.sto su sve igraci koji su znali sta ce biti, pa se onda prave ludi. a svi su se obebedili, ili menicma, ili neim dokumentima....to samo prevarant moze da uzima kredit i daje kao pozajmicu, firmi u bankrotu

На мрежи Vatrogasac

• Члан ФК
  • Поруке: 19.478
  • Репутација: +5565/-6939
« Одговор #9121 послато: 02 Јул 2017, 16:26:36 »
Ko se razume u te stvari,da li postoji osnov da se ovi tuze na osnovu ovih direktnih optuzbi za namestanje?

Ван мреже Rossobianco

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 452
  • Репутација: +188/-164
  • Gazi, lomi Zvezdo!
    • Serbian FM
« Одговор #9122 послато: 02 Јул 2017, 21:36:43 »
Nema od toga ništa, ovde novine pišu 100 puta gore stvari i ne odgovaraju.Odgovara nekom da oni to pišu i skreću pažnju javnosti sa bitnijih stvari.

Sent from my iPhone using Tapatalk

На мрежи saša valjevo

• Члан ФК
  • Поруке: 976
  • Репутација: +286/-211
« Одговор #9123 послато: 03 Јул 2017, 19:21:23 »
Bravo veterani, oštro i argumentovano,napadati hobotnicu sa svih strana,zavrtelo se ,samo napred.

На мрежи Robbie Fowler

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.301
  • Репутација: +2694/-1093
« Одговор #9124 послато: 03 Јул 2017, 22:37:20 »
Teletekst U92-gejprasac u novoj epizodi verbalne dijareje a nista o saopstenju nasih veterana koje je prethodilo svinjcetovom.

"Uostalom,mislim da partizan i U92 treba razoriti"

Ван мреже 20 kinte

• Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 741
  • Репутација: +514/-158
« Одговор #9125 послато: 05 Јул 2017, 16:05:16 »
B92 "Partizan bliži Realu nego Zvezda Partizanu!"

Na stranu što mi te UEFA liste nikada nisu bile bitne, ovde je problem mnogo veći, tj. senzacionalistički a u isto vreme najmaliciozniji mogući naslov, koji treba da implicira ne znam ni sam šta, a u pitanju je neka glupa lista. Koliko nas dotični medij blati, to je nepodnošljivo. U svojoj mržnji prema klubu i tribini su stvatno neverovatni.

Ван мреже Зоки МПЦЗ

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 2.158
  • Репутација: +1011/-1080
  • На свету све си нам, за боље не знамо...
« Одговор #9126 послато: 05 Јул 2017, 16:15:40 »
U92, Bljuc, i Trikosport, su najgori trenutno mediji, manje ne spominjem jer ovi kolo vode!

Ван мреже Hašek

• Члан ФК
  • Поруке: 354
  • Репутација: +418/-312
« Одговор #9127 послато: 05 Јул 2017, 16:19:40 »
Ma mogu oni do jutra da povlace paralele, zna se koji je trofej vecita razlika izmedju nas i njih! Tacka!

Ван мреже Tomica

• Члан клуба
  • Модератор
  • Поруке: 1.968
  • Репутација: +1513/-524
« Одговор #9128 послато: 05 Јул 2017, 16:26:56 »
Иначе ти генијалци са Б92 избацили вест везану за нас и одласке. Доналд, Канга и РЕНДУЛИЋ. Скандалозни су.

Ван мреже Boki

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 1.129
  • Репутација: +360/-281
« Одговор #9129 послато: 05 Јул 2017, 16:27:55 »
Hahahah koja paralela  :поп: Razlika u bodovima izmedju partizana i reala je preko 100, a izmedju Zvezde i partizana citavih 8 bodova. Ma najjaci je partizan, nek slave i ovo kao sto slave finale KESa vec pola veka. Smrdljivi u92

Ван мреже rakivan

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 219
  • Репутација: +119/-122
« Одговор #9130 послато: 05 Јул 2017, 20:46:16 »
Stoka jedna odvratna. Uz sve to ide slika koreografije stoke sa derbija kako njihov igrac gazi naseg kopackom po ledjima. Od sad i oni na ignore listu tv i sajt jel je ovo skandal koju su vest poturili.

Ван мреже Lala

• Члан ФК
  • Поруке: 90
  • Репутација: +52/-88
    • Die Freiheitsliebe
« Одговор #9131 послато: 06 Јул 2017, 09:17:55 »
Stoka jedna odvratna. Uz sve to ide slika koreografije stoke sa derbija kako njihov igrac gazi naseg kopackom po ledjima. Od sad i oni na ignore listu tv i sajt jel je ovo skandal koju su vest poturili.

Da postavim obrnto pitanje, jer mise to cini mnogo lakse: Kako bih izgledala pozivitv lista medija, koje se "moze" citat?
Mislim, bilo bih super da diskutiramo neke indikatore. (: Koje uslove mora novinarstvo da ispuni, da se sme tako zvati.
Sta Mislite?

Potz

Ван мреже Зоки МПЦЗ

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 2.158
  • Репутација: +1011/-1080
  • На свету све си нам, за боље не знамо...
« Одговор #9132 послато: 11 Јул 2017, 10:52:42 »
Како се они држе заједно, то је невероватно, права секта, од медија преко свих!
Никада ми нећемо доживети на неком порталу онакав текст, као што је онај глодар објавио тамо на Моцарту: ,,Не судите овом Партизану'', матер вам хебем секташку!
Нас олајавају унапред, данима, недељама, осуђују и блате на сваком кораку!
Извињавам се, али је тешко остати прибран и сабран у овом болесном окружењу!

Ван мреже Consultant

• Члан ФК
  • Поруке: 1.345
  • Репутација: +801/-794
« Одговор #9133 послато: 11 Јул 2017, 14:43:40 »
Usao sam da skrenem paznju na vec normalnu stvar ali vidim da me je Zoki pretekao.

E ovde mi najvise gubimo, pogledajte kako njihovi novinari pisu o njima. Vec prave alibi price i smiruju navijace dok je placi***** u trikou jedva cekao da "realno" skrene paznju na nas mec jer mi smo ipak imali 3 meseca pripreme a jadni Partizan samo 20 dana.

Stoko jedna novinarska sram vas bilo. Dzukele iskompleksirane koje su sacekale da se kriju iza portala i tako lece svoje frustracije.

Nemojte ni da nas komentarisete vasi dobronamerni i realni tekstovo nikome nisu pomogli, jadnici.

Ван мреже tokyo

• Члан КК
  • Поруке: 572
  • Репутација: +764/-52
« Одговор #9134 послато: 11 Јул 2017, 15:31:34 »

Poznata je stvar na šta liče mediji u zadnjih 25 godina što se tiče objektivnosti u odnosu na nas i na njih.Strava i užas.Ali primetio sam nešto što je mnogo opasno za nas.Na ovom forumu,malo malo pa osvane komentar tipa ma da kradu oni,ali ni mi nismo cvećke...Oni su to,to i to,ali i mi imamo putera na glavi.Pa onda,ljudi nas razbijali godinama,a vi se nešto bunite na regularnost.Znači ovde gde bi trbalo da budu baš tvrdi Zvezdaši(ne neobjektivni),mi neretko čitamo izjednačavanje Zvezde sa njima u najnečasnijim radnjama.Ja se sav naježim od glave do pete,kada čujem ili pročitam tako nešto.To je tačno rezultat Gebelsovskog i sektaškog novinarstva,koje ide sve dalje i dalje.Pa koliko je njihovih bivših igrača i trenera javno govorilo šta su sve radili.Onaj Dmitrović iz Čačka u detalje objasnio ko mu je i šta nudio pre utakmice sa Partizanom.I šta posle svega?Ma isti smo i mi.Da li neko pamti intervju Deje Savićevića povodom Kalčopolija u Italiji.Kada je italijanskim medijima izjavio kako može odgovorno da tvrdi da jedino u Zvezdi nije odigrao nameštenu utakmicu.Koja je to utakmica Zvezde bila pod sumnjom?Ono protiv OFK je smešno.1.kolo u sezoni gde se dele bodovi,koji idiot bi nameštao da bude 6:2.Nema veze sa životom.Ko je isto veče odmah skočio,i optuživao.Pa onaj čiji se lik vijori na zastavama poštenjačina koji se ovde izjednačavaju sa nama.Tole,naravno.Nespojivo mi je to,da bilo ko ko navija za Zvezdu može da nas trpa u isti koš sa njima kada su u pitanju zakulisne radnje.Toga se moramo čuvati i prvo to eliminisati,da bi mogli uspešno da se borimo protiv sektaša

Ван мреже Stanis

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.835
  • Репутација: +1058/-1553
« Одговор #9135 послато: 11 Јул 2017, 15:41:41 »
Hocemo li prestati vise da se zahvaljujemo Predsedniku putem pisanih tekstova? Aman vise dokle sa time? Osecam se kao da sam u jbnoj Severnoj Koreji. Brate mili sta bih sada sve rekao i o njemu i o rukovodstvu kluba, samo ne bih da budem mesec dana van foruma.
Ovo je toliko vise gadno da ja nemam reci.

На мрежи Robbie Fowler

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.301
  • Репутација: +2694/-1093
« Одговор #9136 послато: 11 Јул 2017, 15:52:02 »
Pa dobro,zahvalili su se Kabinetu Predsednika a ovoj gospodji posebno :srbinosm:  Sto je najgore,verujem da su stvarno pomogli a mene zanima cija je greska?Da li su ovi stoka ili nasi nisu odradili stvari profesionalno kako treba?

На мрежи СрбМКД

• Члан КК, Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 3.876
  • Репутација: +2114/-858
  • Идопоклоник
« Одговор #9137 послато: 11 Јул 2017, 15:57:55 »
Hocemo li prestati vise da se zahvaljujemo Predsedniku putem pisanih tekstova? Aman vise dokle sa time? Osecam se kao da sam u jbnoj Severnoj Koreji. Brate mili sta bih sada sve rekao i o njemu i o rukovodstvu kluba, samo ne bih da budem mesec dana van foruma.
Ovo je toliko vise gadno da ja nemam reci.

Ја колико могу да приметим 'хвала председнику, ППВ, премијеру, свевишњем' је постао спорт број 1 код спортских функционера. Нема ко му се није захваљивао, па што не би и ми испоштовали тај ритуал  :001_rolleyes:

Ван мреже Stanis

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.835
  • Репутација: +1058/-1553
« Одговор #9138 послато: 11 Јул 2017, 16:10:51 »

Ја колико могу да приметим 'хвала председнику, ППВ, премијеру, свевишњем' је постао спорт број 1 код спортских функционера. Нема ко му се није захваљивао, па што не би и ми испоштовали тај ритуал  :001_rolleyes:

Ma znam, ali to je vec onaj rang  -otvaramo semafor, kineski butik i lift. Taj nivo promocije predsednika je stvarno vec postao degutantan. Postavlja se pitanje koliko nisko mogu umuljati i taj sport zarad politickih promocija.

На мрежи СрбМКД

• Члан КК, Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 3.876
  • Репутација: +2114/-858
  • Идопоклоник
« Одговор #9139 послато: 11 Јул 2017, 16:17:19 »
Ma znam, ali to je vec onaj rang  -otvaramo semafor, kineski butik i lift. Taj nivo promocije predsednika je stvarno vec postao degutantan. Postavlja se pitanje koliko nisko mogu umuljati i taj sport zarad politickih promocija.

Па већ су га бацили у муљ. Ено Терза се по други или трећи пут за кратко време захваљује, пре њега су то чинили Вазура, Вучела, Пековић и ваљда још неки чланови и представници 'антинародног елемента'. Јадно и бедно у сваком случају.