Аутор Тема: Односи: Звезда - медији  (Прочитано 1511555 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже JovanMKD

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 150
  • Репутација: +102/-97
  • Po zimi, kisi, suncu, snegu ili kosavi...
Одг: Односи: Звезда - медији
« Одговор #140 послато: 10 Јул 2012, 21:22:48 »
Upravo sam odgledao emisiju Andjusa sa nekim Jovanovicem novinarom, i njih dvoje onako baljezgaju i pljuju.
Taj Jovanovic kaze, Piksi rekao dug 13 mil... pa nije Piksijeva rec Njegoseva..potkrepi sa nekim dokazima. Naprimer izvesaj revizorske kuce....Ovako dajes alibi svakoj upravi da nije ostetilo klub mnogo, ali da je sve pocelo, sa Dzajinom pljackom. To mozda i jeste istina, ali ti na Zvezdinim sajtu i dan dans imas brojke koje govore suprotno. dajte vec jednom prave bprjke pa da napadamo i pitamo zasto!

Nije mi jasno, da Dzaja pristane da dodje u njegovu emisiju, posle ovakog razgovora. Ugrabio sam samo par minuta emisije....jer rekao nesto Dzaja u vezi dugova

Pa Dzaja je jedan od retkih koji se ne krije i ne cuva sebe, nego izadje i ostro brani Zvezdu gde god moze i kolko god moze.Daje celog sebe za dobrobit Zvezde i ja mu na to skidam kapu.
On je otisao kako bi pokusao da zatvori usta ovakvim laprdama, isto kao sto je Covic pre neki dan bio ko onog FEGETliju i objasnio mu neke stvari. To su ljudi koji se iskreno bore za grb (ne kazem da se drugi ne bore, ali cute i ne preuzimaju nista) i ne daju da se lako blati od nekih kvazi novinara i pucval lesinara kao ovaj sad ili onaj FEGETlija.

Ван мреже Red Warrior

• Ičigo
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 7.071
  • Репутација: +2315/-4784
  • ....stavio svog ratnika u njenu ikebanu
« Одговор #141 послато: 10 Јул 2012, 21:36:57 »
Pa Dzaja je jedan od retkih koji se ne krije i ne cuva sebe, nego izadje i ostro brani Zvezdu gde god moze i kolko god moze.Daje celog sebe za dobrobit Zvezde i ja mu na to skidam kapu.
On je otisao kako bi pokusao da zatvori usta ovakvim laprdama, isto kao sto je Covic pre neki dan bio ko onog FEGETliju i objasnio mu neke stvari. To su ljudi koji se iskreno bore za grb (ne kazem da se drugi ne bore, ali cute i ne preuzimaju nista) i ne daju da se lako blati od nekih kvazi novinara i pucval lesinara kao ovaj sad ili onaj FEGETlija.

Pa zato i pitam sta je rekao u emisiji...Ubedjen sam da je Andjus bio onako domacin, da mu se uvlacio u guzu.

Ova tema o Medijama...koliko o tome moze da se naprica.....Prvo u sudjenju, koje prenosi iskljucivo Tanjug i jedan covek, necuveno......Pa o tim pjancima u kafanama, koji da se ogrebu za pice, uspluuvali bi rodjenu majku, pa do onih Saperovih poslusnika, koji vladaju iz senke.

Jednostavno , uvek cujes marginalne informacije. traje vest par dana, i onda nestaje kao odnesene.Po tome zkaljucijim da se u Zvedni nece ama bas nista promeniti, dok se i Novnarstvo ne uredi, i dok tipovi ala Tole ne pocnu da podnose ostavke za svoje nedela. Jedan sam ode retkih, koji je sa zadovoljstom citao napade Bata Djore na Toleta, jer je to sto nam je potrebno....eliminacija svih tih tipova iz sporta. Ali vec svi novinari su poceli spinovanje o Bata Djori, ako budali...kao dobra uigrana ekipa.....Svaki laik zna da Djora je nas najgori negativac, ali diskusije da je Tole boljij od Djore...su katastofalne.......Pogan su i jedan i drugi
« Последња измена: 10 Јул 2012, 21:48:54 warrior »

Ван мреже novosadzanin

• РСБ екипа - кошарка
  • Поруке: 5.596
  • Репутација: +1640/-1354
« Одговор #142 послато: 14 Јул 2012, 10:13:39 »
http://www.zurnal.rs/2012/07/13/tako-se-to-radi-glazgov-rendzersi-krecu-od-nule/index.html

Ne znam da li sam postao paranoican, ali mi se cini da Zurnal ovo priziva nama, pre svega zbog naslova. Moze se dovesti i u vezu sa KK i situacijom tamo, zamrzavanjem, znate vec pricu. Idioti pristrasni.

Izvinjavam se ako je neko vec kacio.

Ван мреже keyser_soze

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.092
  • Репутација: +311/-1026
« Одговор #143 послато: 14 Јул 2012, 10:52:44 »
U 70% iznetog na ovim klipovima je Andjus u pravu

Ван мреже JovanMKD

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 150
  • Репутација: +102/-97
  • Po zimi, kisi, suncu, snegu ili kosavi...
« Одговор #144 послато: 14 Јул 2012, 13:53:42 »
http://www.zurnal.rs/2012/07/13/tako-se-to-radi-glazgov-rendzersi-krecu-od-nule/index.html

Ne znam da li sam postao paranoican, ali mi se cini da Zurnal ovo priziva nama, pre svega zbog naslova. Moze se dovesti i u vezu sa KK i situacijom tamo, zamrzavanjem, znate vec pricu. Idioti pristrasni.

I ja sam obo hteo da okacim jer sam isto pomislio...Ovo oni prizivaju nama jer eto samo nase dugove objavlju i samo smo im mi trn u oku...

Ван мреже uskee1512

• Јебач пресретач
  • Члан ФК
  • Поруке: 3.771
  • Репутација: +2488/-2864
  • А мозга неема-у глави само ЗВЕЗДА ЦРВЕНА
« Одговор #145 послато: 15 Јул 2012, 18:48:22 »
Читам мало данас неке нет новости и налетим на пар информација која се уопште нису појављивала предходних дана!Проблем је био око сертификата још неком а не само нама и изгледа да је и проблем добијања исти као што ми имамо са Елијем и његовим бившим клубом....хм

(волео бих неким новинарима да видим фаце кад буду видели тридесетак хиљада људи на првој утакмици на Маракани-тај израз лица кад схвате да је неуништива и по ко зна који пут доживе шок!Знам да је тако јер им се већ у наредном тексту на појединим нет странама у сваком слову речи Звезда које напишу осећа бол,јад,чемер које осећају због те неукроћене масе која долази да прати нашу једну једину!!И зато бих из свег срца волео да видим испод целог Севера раширену паролу због које се ја најежим а они плачу-"ЦИГАНИ ПОЗДРАВЉАЈУ СВОГА ШАМПИОНА"!!! :fingers: )

Ван мреже Drug Član 85

• Пријатељ РСБ-а
  • Члан ФК
  • Поруке: 2.121
  • Репутација: +929/-927
  • Bog, Zvezda pa sve ostalo...
« Одговор #146 послато: 16 Јул 2012, 01:16:51 »
Бан од седам дана
« Последња измена: 16 Јул 2012, 20:05:22 zika »

K9

• Гост
« Одговор #147 послато: 16 Јул 2012, 01:24:16 »
Razmisljam dali je i zasto bi to bilo stvar groblja.  Mozda sam i previse paranoican, imam utisak da naseg Bucka neko rusi iznutra. Sigurno je jedan od najsposobnijih ako ne i najsposobniji u nasem klubu, a takvi kod nas u poslednje vreme i nisu najpopularniji...

Ван мреже NekiVelikiDrMr

• Члан ФК
  • Поруке: 2.886
  • Репутација: +984/-142
« Одговор #148 послато: 16 Јул 2012, 18:10:40 »

Ван мреже peja

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 227
  • Репутација: +223/-50
« Одговор #149 послато: 16 Јул 2012, 22:54:04 »
Bucko je svakako najsposobniji u upravi, zvezdas do koske. ali ti sa kojima radi. Čovek je obrazovanje stekao u Americi a drnda se sa potporedsednikom Sopota koji smatra da ne treba da govori za medije. Miljan bi se u grobu prevrnuo kada bi znao kako se ponaša naslednik nekadasnjih velikih predsednika.
Tu nema dileme a ovo ćutanje,nedostatak love ne miriše na dobro.I zato mediji nemaju puno razloga da nas brane kada im sami dolazimo na rupu.

На мрежи Rainhoo

• Члан ФК
  • Поруке: 1.425
  • Репутација: +626/-424
  • Стадион ''Рајко Митић''
« Одговор #150 послато: 17 Јул 2012, 09:09:20 »
Готивим Моцарт, али глуп им је овај наслов, мало су претјерали.

Ван мреже RedThunder

• Члан ФК
  • Поруке: 4.051
  • Репутација: +782/-809
  • Hocemo pobedu
« Одговор #151 послато: 17 Јул 2012, 09:14:28 »
Готивим Моцарт, али глуп им је овај наслов, мало су претјерали.

Kakav debilski naslov.
Samo se za nas hvataju po pitanju kasnjenja plata,ove mezimce glavatog retarda ne diraju.
« Последња измена: 17 Јул 2012, 10:20:22 zika »

Ван мреже StanKobra

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 203
  • Репутација: +103/-17
« Одговор #152 послато: 17 Јул 2012, 12:11:00 »

Ван мреже Prozor

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 287
  • Репутација: +95/-118
  • ...gde ti igras tu smo mi...
« Одговор #153 послато: 17 Јул 2012, 17:45:29 »
Ne volim kurir,al hvala Bogu da neko napise ono sto svi vide..

http://www.kurir-info.rs/borca-nece-zvezdine-hoce-samo-partizanove-igrace-clanak-322761

Ван мреже Валтер

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.929
  • Репутација: +2251/-1478
« Одговор #154 послато: 17 Јул 2012, 18:27:06 »
Žurnal dobio nove vlasnike. Prve informacije govore da je novi vlasnik onaj šabački demokrata što je hteo da preuzme komšije.

Ван мреже MrRedStarBelgrade

• Uploader
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 7.397
  • Репутација: +2306/-325
  • Све пролази, ЗВЕЗДА траје !
    • MrRedStarBelgrade YouTube Channel
« Одговор #155 послато: 18 Јул 2012, 01:33:06 »
Одгледах снимак конференције на канализацији, невероватно колико су занимљивих детаља избацили, а покривања су им била на нивоу. Док је Роби причао о припремама ишао је видео како тренирају Вилотић, Гума, Короман и други.  :поп:

Ван мреже Ian

• Члан ФК
  • Поруке: 7.042
  • Репутација: +4903/-3314
« Одговор #156 послато: 18 Јул 2012, 01:35:48 »
Možeš da zamisliš moj šok kad ugledah Gumu u u krupnom kadru.

На мрежи Sektor

• J. Edgar Hoover
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 19.351
  • Репутација: +5935/-5911
« Одговор #157 послато: 18 Јул 2012, 02:35:22 »

Nisi ti uopste postao paranoican. Iz samog naslova teksta se vidi jasna zelja i prizivanje da se to desi i nasem najtofejnijem klubu. Sramota je ovaj zurnal - odnosno RUZNAL. Ljudi koji rade u njemu su toliko pristrasni i klupski obojeni da je to vise nego ocigledno. Malo malo pa izadje tekst sa jasnim ciljem da poremeti klub, da navijace okrene protiv kluba . Znamo svi kakve su vec gafove imali u proslosti prema nasoj Zvezdi - GOVNA IZ RUZNALA  >:(
Ali im nece poci za rukom ...

Селектор

• Гост
« Одговор #158 послато: 18 Јул 2012, 12:51:06 »
Да ли се зна ко ће преносити наш меч из Витебска?
РТС нам увек да неког идиота за микрофон.

Ван мреже ДелијаМомак

• Звезда му је све
  • Поруке: 4.566
  • Репутација: +1499/-2152
  • Mile Kontras, Fenser
« Одговор #159 послато: 18 Јул 2012, 12:52:31 »
Претпостављам Миаиљевић...сви су аматери кога код буду дали  :sleep: