• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Трансфери, формације, тактике...

Започео aragorn, 08 Јун 2011, 13:57:16

« претходна тема - следећа тема »

komunikacija, Razumihin, beconase, DelijeZl, njuma_njuma, DzoniAR, MilanDexter, cznk, Raka Baranda, Delija011 и 3 гостију прегледају ову тему.

despot

Da li ima nesto vezano za Nemanju Radoju. Je li moguće njega dovesti i pojacati vezni red?

Vatrogasac

Бошко 996

Нема још ништа постигнуто са Бетисом, постоји обострано интересовање, али тражио је шест милиона за чисте папире. Пошто Бетис то неће да плати, сад гледају да смање и да се договоре. Нереалан је Радоја за нас.

zoxx92

Bolje se dogovoriti sa njim da mu platimo 2-3 miliona evra na ruke ako udjemo u Ls samo za dolazak. Zna se njegov kvalitet i sigurno bi ga prodali za velike pare. Ili dogovoriti se da dodje za neki mali iznos do 600 k na ruke i da ima izlaznu klazulu na nekih 4-5 miliona bar ako ne mnogo vecu. Podigao bi kvalitet tima dosta i sa njim u ekipi bi sanse bile mnogo vece u kvalifikacijama za Ls. Ako udjemo u Ls odigra ovde 6 meseci vrati se na stari nivo i prodaja posle. Odgovaralo bi to i njemu i nama

no name

Covek i sa Seltom nije hteo da produzi ugovor jer je trazio veliku platu, a docice kod nas za 600 000k. Ima svoje kvalitete i na ceni je u Spaniji i to ce probati da naplati.
Svakako mogu da mu ponude vise od nas u svakom slucaju i da mu je verovatno veci izazov da igra sa Mesijem i Grizmanom u ligi.

Бошко 996

16 Мај 2019, 12:21:41 #51685 Last Edit: 16 Мај 2019, 12:29:31 by Бошко 996
Kaко мислиш да му понудимо 600 хиљада "на руке", ако дечко тражи 6 милиона? Јес да толико неће добити, али ће добити више од нас, у лиги која се боље котира него наша лига и наше играње у ЛШ, јер ће имати тридесетак утакмица у шпанској лиги, док би са нама у ЛШ имао шест. Не заносите се са Радојом, није реално да дође код нас сагледавајући сваки могући аспект.

KSCZ

Sta mislite da pojurimo Urosa Cosica? Zurnal pise da je dobio ciste papire od AEK-a i da je slobodan od leta?

Joshua

Igraci kao sto su Radoja Lazovic Nesterovski Trajkovski su nerealne price i nema tu sta da se polemise dalje...Ljudi ce zabosti prvoligaske ugovore i mi tu nemamo sta da se nadamo.

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока

zoxx92

Niko ne moze da me ubedi da ne bi dosli ovde na jebenih 6 meseci zbog Ls i boljeg ugovora kasnije pre svih Lazovic. Na 6 meseci je razlika u primanjima max 150 k ( mi smo u situaciji sad da platimo igraca 50 k mesecno dok igraci poput Lazovica Rajkovica Trajkovskog i slicnih mogu preko da zabodu najverovatnije do 75 k mesecno. Stvarno ne vidim poentu da zbog 150 k za 6 meseci propustis priliku da igras Ls. Ls treba da bude motiv za svakog igraca. Svaki igrac bi kasnije najverovatnije dobio veci ugovor preko i nadoknadio to sto je izgubio za 6 meseci u Zvezdi osim ako nije menadzerska kombinacija

Joshua

Nesterovski vec pregovara sa Fiorentinom koja je odma reagovala...

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока

ЧетникХерцеговац

Mislim da ćemo stradati u Evropi bez bar jednog brzog krila u kvalifikacijama tipa Jirke. Ovo sa Benom i Marinom i kombinacijama je ok za ligu, možda i za LŠ, ali za dvomeče gde se igra baš rezultatski, bar jedno prodorno krilo, čisto krilo koje ne lomi u sredinu je pod morati.

Fali nam dinamika i brzinci u igri očigledno, jer previše statično igramo.

I očigledno je da fali Nenad da poveže linije. Marin je najbolji igrač Zvezde poslednjih x godina, ali i njemu treba uz njega dobro krilo sa ubacivanjima da ga rastereti i osoobodi prostor, njegove lopte imaju oči, a treba mu i iza igrač tipa Nenada.

Kafu

Цитат1: KSCZ  16 Мај 2019, 14:01:14
Sta mislite da pojurimo Urosa Cosica? Zurnal pise da je dobio ciste papire od AEK-a i da je slobodan od leta?

Štoper tipa Čaušić. Nikada nigdenije igrao u kontinuitetu dobro, AEK ga otpusti a mi da ga dovedemo? Nemojte molim vas.
Ljudi ako hoćete korak napred da napravimo onda nam trebaju igrači koji nisu za 2. ligu Italije...

markoczv

Ja bih na mestu Stopera zeleo da vidim nekog iskusnog igraca.Kijevo je ispalo iz Serije A i mozda bi Tomovic bio dobro resenje za nas ima 31 godinu trenutno i profil je igraca kakav nam fali,visok 185 taman bi mogao da igra u paru sa Milunovicem.Ima jos mnogo zanimljivih igraca preko sa nasim pasosem tako da bi trebalo obratiti paznju i dovesti ih ukoliko nam se ukaze prilika.

Ajverson

Цитат1: markoczv  16 Мај 2019, 16:43:42
Ja bih na mestu Stopera zeleo da vidim nekog iskusnog igraca.Kijevo je ispalo iz Serije A i mozda bi Tomovic bio dobro resenje za nas ima 31 godinu trenutno i profil je igraca kakav nam fali,visok 185 taman bi mogao da igra u paru sa Milunovicem.Ima jos mnogo zanimljivih igraca preko sa nasim pasosem tako da bi trebalo obratiti paznju i dovesti ih ukoliko nam se ukaze prilika.

E jbg ako je Tomovic pojacanje za Ligu Sampiona...

Kowalski

opa, došli smo do toga da Tomovič nije dovoljno dobar štoper za Zvezdu

markoczv

Цитат1: Ajverson  16 Мај 2019, 19:40:03
Po mom misljenju jeste,iskusan ko zna koliko je velikih utakmica odigrao u Italiji.Ako mislimo da budemo konkurenti u evropi moramo da imamo iskusne i proverene igrace.Ja nisam dovoljno kompetentan da komentarisem njegov trenutni kvalitet iz razloga sto ga nisam pratio toliko ali ukoliko i dalje ima snage da odigra na nekom nivou od pre par godina mislim da bi mogao da bude dobro resenje na stoperu.

Stevke94

Цитат1: Ajverson  16 Мај 2019, 19:40:03

Šta je po tebi onda pojačanje za Ligu šampiona? Dibala možda?

rille83

Цитат1: Kowalski  16 Мај 2019, 19:42:37
opa, došli smo do toga da Tomovič nije dovoljno dobar štoper za Zvezdu

Niko ne moze da zabrani zvezdasima da se razmaze. :)

Nego,kao stoper ili desni bek meni apsolutno svejedno potpisuj odmah!

Ako nam Vujadin ode a Miki je zavrsio treba nam opet taj pravi zvezdin vojnik,ta Zvezdina dusa i ljubav prema klubu. Sta da radimo? Prosto i jednostavno a znam da mnogi ovo nece razumeti i nacice sto mana - DUSAN BASTA!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ajverson

Цитат1: Stevke94  16 Мај 2019, 20:16:46
Šta je po tebi onda pojačanje za Ligu šampiona? Dibala možda?

Ne znam zasto odmah skacete... Nije to vise onaj Tomovic kakav mi mislite da je, u Kievu nije se ni naigrao nesto ove sezone, a bio je i povredjen.
I Lukovic kada je dolazio imao je ime, pa smo videli kakav je bio... Ne kazem ja da je Tomovic los igrac daleko od toga, ali mislim da je vec usao u godine kada tesko moze da bude ppjacanje za Ligu Sampiona. Plus sto mu nije prirodna pozicija stoper.

I ne moze niko da me ubedi da je bolje dovesti Tomovica, a ne Pankova.

sharlon

Radovan Pankov je potvrdio da pregovara sa Crvenom zvezdom i čini se da je pitanje dana kada će potpis pasti.

- Zvezda je i dalje moja prva opcija i želja, voleo bih da se ostvari, videćemo šta će biti narednih dana i nedelja. Priča se o Astani, ali mene niko nije zvao, ni sa kim nisam otišao tako daleko u pregovorima kao sa Zvezdom - zaključio je Radovan Pankov u razgovoru za HotSport.