• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Трансфери, формације, тактике...

Започео aragorn, 08 Јун 2011, 13:57:16

« претходна тема - следећа тема »

Haubica_20, Сале1992, RKG, branko099, Снејк Плискин, aca86 и 1 гост прегледају ову тему.

MohikanacDzek

Zna neko sta se desava sa Zdravkom Kuzmanovicem ?

Kontam da jos nije rekao poslednju rec a ume covek fudbala... ( znam da smo pretrpani pogotovo u vezi nego samo glasno razmisljam )

estella roja

На лето очекујем странце, звезде прелазног рока као замене за Боћка и Бена, као и једног бржег и стартнијег штопера. Ту би могла да се очекује продаја Бабића, Жулета и Родића. Што се првог тиче, не бисмо пуно изгубили. Видети какав је Ераковић, да ли је спреман за први тим, шта има из ОШ. Ако не, Динга је увек опција као неки 4. штопер. Верујем да су Милун и Вујадин недодирљив. И наравно, тај 3 штопер различитог профила од ове двојице. Жулетов одлазак би најлакше поднели узимајући у обзир очекивани долазак Гајића, јер сам ипак мишљења да ће ову полусезону он полако улазити у ритам и враћати се у форми, а на лето заузети место стартера. Једино нисам паметан шта на левом беку, да има нешто пуно домаћих опција, и нема.. Зато ће бити занимљиво испратити да ли је Терза кадар да га истрпимо и доделимо му улогу стартера у будућности.

Веза и напад се у некој мери чине доста сигурним и да ту нећемо трпети неке веће промене. Делује доста квалитета, фино распоређеног.

miki96

Eventualnim dolascima Gajića i Ivanića opet bismo nagomilali igrački kadar, a taman je "olakšan".
"Na tribinama" bismo verovatno imali Gobeljića, Hajdina, Terzića, Vulića, Čaušića/Jovičića, Ebisilija, Jevtovića, Joveljića uz iskusne Supića i Milijaša... A proleće donosi samo 20 utakmica... Kvalitetna tribina bogami...

Rio#8

Цитат1: MohikanacDzek  02 Фебруар 2019, 22:05:08
Zna neko sta se desava sa Zdravkom Kuzmanovicem ?

Kontam da jos nije rekao poslednju rec a ume covek fudbala... ( znam da smo pretrpani pogotovo u vezi nego samo glasno razmisljam )

U Bazelu je ali baš malo igra, ušao samo 3-4 puta sa klupe i to nekih 10ak minuta samo.

Игор

Ако хоћемо да доводимо играче од којих ћемо зарадити лепу лову онда предлажем господина Данијела Ломотеја.
Управо сам га гледао на U20 Афричког Купа Нација против Буркине Фасо, дечко је зверка опасна.

Чаво

Lomoteya sam pratio još kad se prebijao u prvi tim Wafe. Već tada su ga hvalili i predvidjali mu lepu karijeru.

Бошко 996

Кад смо већ код младих афричких играча, занима ме Чаво, а и остале који одлично познају прилике на црном континенту, како вам се чини овај играч. Можда га је и Геометар већ постављао.

https://www.transfermarkt.com/justice-amate/profil/spieler/477482

Чаво

Nemam toliko vremena, pa ih ne pratim više. Poslednji koje sam gledao su bili Majeed Ashimeru, Samuel Tetteh, Gideon Mensah,...
Sigurno ima Geometar više informacija o Amateju.

Бошко 996

Хвала Чаво. Онда ако Геометар види, нека каже шта мисли. Ево још једног који ме интересује.

https://www.transfermarkt.com/abdul-nassiru/profil/spieler/578104

Geometar

Ne,nemam informacije o njima. O ovome iz Inter Allies bih mogao da saznam verovatno dosta toga jer igra sa Paul Abangom u istom timu.
Liga im se ne igra vise od 6 meseci,a ti klubovi me ne zanimaju i imam neke druge zamisli.

Stevke94

Malo sam prelistao komentare na forumu batea.. Generalno psuju upravu, za Ivanica kažu da je pao u formi i da već godinu dana kao i Milunović sa glavom nije u bateu i da je bolje bilo da su prodali Ivanica prošle godine. Nezavisno od toga, mnogo misle da je 1,3 miliona malo za Ivanica i da vredi više, ali i kažu da Bate teško može da parira Zvezdi kad već imaju gazprom kao sponzora  :travka:

Dominator91

Au ljudi kako igra Puki u Norvicu. Kad se samo sjetim da je malo falilo da predje kod nas... Poslusati u buducnosti onoga ko je predlozio Pukija. :)

salezvezda

Kako će da bude ? Ovako možda:

Marin           Pavkov (Boaće)      Ben

Ivanić     

Vulić          Jovančić

Rodić         Savić         Milunović       Stojković (Gajić)

Borjan

Vlada 89

Šta će vam ove zagrade kod Boaćija i Stojkovića.Oni su sigurni starteri.
Vulić će izgleda na operaciju zgloba.Jirka će biti verovatno starter.

NebojsaGajic09

Цитат1: Vlada 89  12 Фебруар 2019, 19:00:36
Šta će vam ove zagrade kod Boaćija i Stojkovića.Oni su sigurni starteri.
Vulić će izgleda na operaciju zgloba.Jirka će biti verovatno starter.

Umjesto koga će biti starter, Bena? Marina?

Vlada 89

Marko Marin je desetka i svaku na pripremama je to igrao.Možda će Ivanić prvu da krene sa klupe.

FicaKG

Ja mislim da će da bude

Boaći
      Jirka Marin  Ben
       Ivanić Jovančić
Rodić Savić Milunović Stojković
            Borjan

To nam je najboljih 11, klupa će verovatno da se menja Popović, Gobelja/Gajić, Babić, Jovičić, Vukanović, Pavkov, Vulić/Jovelja

MohikanacDzek

Tesko da ce Ivanic krenuti prvu...

Nema tri treniga sa ekipom...

Delija sa Severa

Цитат1: MohikanacDzek  12 Фебруар 2019, 23:04:28
Tesko da ce Ivanic krenuti prvu...

Nema tri treniga sa ekipom...

Najocekivaniji igrac MIloja da sedi na klupi? Nema sanse, mozda bude poceo s klupe ali bice starter i igrace skoro u 99% utakmica. Samo da ga malo uklopi, dal na Krletovo mesto ili na krilu pa da ulazi unutra...a ledja da mu cuva Jirka recimo. KOmbinacija koliko hoces...ali sve je lako kada imas dobre igrace

psn

Ivanic ce imati 4-5 treninga sa ekipom i cisto sumnjam da ce biti gurnut u "vatru" pre momaku koji su prosli kompletne pripreme zajedno.