Аутор Тема: Трансфери, формације, тактике...  (Прочитано 5638317 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Ian

• Члан ФК
  • Поруке: 6.811
  • Репутација: +4705/-3217
Одг: Трансфери, формације, тактике...
« Одговор #49540 послато: 07 Октобар 2018, 21:56:58 »
Kao što rekoh, ja mislim da je najbolji, ne mogu da znam jer ne dobija (a teško i da će dobiti) priliku. Bar ne u kontinuitetu.

Ван мреже Timotije

• Члан ФК
  • Поруке: 1.657
  • Репутација: +1410/-628
« Одговор #49541 послато: 07 Октобар 2018, 21:58:46 »
Ali je isto tako taktički veoma slab, vidi se da mu nedostaje par godina igranja u Evropi. Takođe je dosta sirov igrač, prvenstveno u duelu, nisam primetio da mu je anticipacija jača strana, ima povremeno "napade panike". Sve to može da se ispravi, ali uz uporan i temeljan rad, a nisam siguran da mi imamo vremena za tako nešto. Mislim da zbog toga nije dorastao da igra za prvi tim, bar ne u iole jačim utakmicama. A njegova brzina nije toliko dominantna da bi mogao da nadoknadi manjkavosti u igri.

Ван мреже Ian

• Члан ФК
« Одговор #49542 послато: 07 Октобар 2018, 22:01:54 »
Ali je isto tako taktički veoma slab, vidi se da mu nedostaje par godina igranja u Evropi. Takođe je dosta sirov igrač, prvenstveno u duelu, nisam primetio da mu je anticipacija jača strana, ima povremeno "napade panike". Sve to može da se ispravi, ali uz uporan i temeljan rad, a nisam siguran da mi imamo vremena za tako nešto. Mislim da zbog toga nije dorastao da igra za prvi tim, bar ne u iole jačim utakmicama. A njegova brzina nije toliko dominantna da bi mogao da nadoknadi manjkavosti u igri.
Opisao si i naš aktuelni tandem. Samo bez brzine.
Kao što rekoh, nažalost teško će mo saznati ko je u pravu.

Ван мреже NNLice

• Пријатељ РСБ-а
  • Члан ФК
  • Поруке: 1.048
  • Репутација: +450/-343
« Одговор #49543 послато: 07 Октобар 2018, 22:10:32 »
Kao što rekoh, ja mislim da je najbolji, ne mogu da znam jer ne dobija (a teško i da će dobiti) priliku. Bar ne u kontinuitetu.
Ако реално сагледаш, то твоје мишљење је подједнако реално као и кад бих ја рекао то за неког играча у еквадорској лиги (коју никад нисам гледао). И онда кад дајеш тако неке паушалне оцене само вређаш нпр Савића који нам је мање више стуб одбране у две најуспешније сезоне у модерној историји. А то стварно није у реду и не треба да будемо такви људи.

Ван мреже Фурија

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 5.387
  • Репутација: +1269/-2498
« Одговор #49544 послато: 07 Октобар 2018, 22:15:31 »
Sumaila je na loptu najtanji od svih stopera, za ostalo ne znam

Ван мреже Nine33

• Члан ФК
  • Поруке: 3.117
  • Репутација: +2594/-1366
  • Nek' se Marakani vrate slavni dani!
« Одговор #49545 послато: 07 Октобар 2018, 22:18:37 »
Ne znam kad je Vujadin postao najveći problem u ekipi, ali da kažem da ja nisam bio na času kad se to radilo.  :hopla: Mislim da imamo mnogo većih briga u ovom trenutku.

Ван мреже Ian

• Члан ФК
« Одговор #49546 послато: 07 Октобар 2018, 22:25:07 »
Ако реално сагледаш, то твоје мишљење је подједнако реално као и кад бих ја рекао то за неког играча у еквадорској лиги (коју никад нисам гледао). И онда кад дајеш тако неке паушалне оцене само вређаш нпр Савића који нам је мање више стуб одбране у две најуспешније сезоне у модерној историји. А то стварно није у реду и не треба да будемо такви људи.
Za razliku od tog ekvadorca, Sumailu sam gledao i moja procena je da je naš najbolji, ili tačnije rečeno štoper najbliži onom što nam je potrebno.

Ван мреже moonn

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 2.112
  • Репутација: +813/-552
  • ko je viknuo sta vidis cica?
« Одговор #49547 послато: 07 Октобар 2018, 23:12:09 »
Sumaila je stranac i nema mesta za njega.
Savic ako ima ponuda moze da se proda , Babic je tu al nam treba jedan domaci stoper.
Stoiljkovic  nam ne treba kad je tu Boace , Pavkov i Joveljic, cak i da se Pavkov proda  opet nam ne treba a i nista specijalno nije pokazao.
Guzva je vezi i nema dovoljno mesta za sve a neko se mora i prodati , verovatno Krsticic , Milic i Srnic.
Sad kad je Marin tu nema mesta da igraju Ben, Ebisilio i Kafu tako da i tu mora da se resi.

Ван мреже milosk_84

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 983
  • Репутација: +332/-188
« Одговор #49548 послато: 08 Октобар 2018, 00:13:40 »
Ja se u napred izvinjavam sto cu ovo napisati za "igraca" Crvene Zvezde ali moje misljenje je bilo jos kada je dolazio i otada se nista nije promenilo da Sumaila nije fudbaler u opste. Bio sam zaprepascen kada su neki ljudi cije misljenje cenim pisali o njemu u superlativu. On je jak na lopti mozda ako je drzi u rukama. A za stopera je vise potrebna inteligencija nego brzina. Ovo danas kako smo igrali ni jedan stoper ne bi izgledao dobro. Rodic nije ostavljao prostor iza sebe nego kratere, a kod gola samo on zna sta je radio. Danasnji gol ide najmanje na dusu Degeneka i plod je kolektivne greske nekoliko igraca ali za primljene golove su uvek krivi golmani i stoperi.

На мрежи Konev

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 375
  • Репутација: +165/-320
« Одговор #49549 послато: 15 Октобар 2018, 14:32:55 »
Pisu mediji da Boaci ide u januaru. Znaci opet titulu napadamo na prolece bez rasnog golgetera a i Evropu u junu. Neverovatno sta radimo u zimskom roku. Sta ce posle u junu da jure napadaca koji treba da se uklopi i adaptira a kvalifikacije na pragu.

На мрежи Vlada 89

• Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 13.770
  • Репутација: +1921/-2577
  • "To je juriš, to je nalet, nema milosti...........
« Одговор #49550 послато: 15 Октобар 2018, 14:35:06 »
Pa mozda dodje neki drugi spic u januaru.
Englezi dobro placaju,nece ponuda biti losa,ako dodje.

Ван мреже Лазар26

• Члан ФК
  • Поруке: 4.962
  • Репутација: +2998/-1745
  • Нема изговора-СВИ НА СТАДИОН!
« Одговор #49551 послато: 15 Октобар 2018, 14:35:16 »
Imamo Pavkova koji je više pokazao nego Boaci.

На мрежи prop joe

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 326
  • Репутација: +135/-82
« Одговор #49552 послато: 15 Октобар 2018, 14:39:34 »
Mislim, jeste pavkov simpatičan lik, al ajd da se ne zajebavamo

На мрежи Konev

• Звездаш
  • **
« Одговор #49553 послато: 15 Октобар 2018, 14:41:57 »
Ne zezaj molim te. Covek nogom ne moze da da gol. Uvek se spetlja sa loptom u nogama i tesko je kontrolise. Osim gradjenja i pomalo igre glavom svi ostali fudbalski elementi su mu nepoznati. Isto i Stoiljkovic samo sto je on i pride slabiji u duelu. Moramo se spremiti prvo za titulu za koju ce glodari gristi a mi smo malo uzdrmani od derbija a boga mi i ovom ujdurmom sa interpolom. Iduce godine vec u 2 kolu mozemo igrati sa Seltikom,Dinamom,Legijom tako da moramo se dobro spremiti,uigrati i doterati linije.

Ван мреже sinisa

• Веран као пас
  • Поруке: 757
  • Репутација: +145/-623
« Одговор #49554 послато: 15 Октобар 2018, 14:43:56 »
Uh,Boaci je bas nezamjenjiv,ne znam kako cemo bez njega  :esvasta: Ajd sto je Pavkov bolji al garantujem da je i Stoiljkovic bolji samo da se napokon u potpunosti oporavi.

Ван мреже Vatrogasac

• Члан ФК
  • Поруке: 18.120
  • Репутација: +5228/-6137
« Одговор #49555 послато: 15 Октобар 2018, 14:44:38 »
Pisu mediji da Boaci ide u januaru. Znaci opet titulu napadamo na prolece bez rasnog golgetera a i Evropu u junu. Neverovatno sta radimo u zimskom roku. Sta ce posle u junu da jure napadaca koji treba da se uklopi i adaptira a kvalifikacije na pragu.
A ko kaze da nece doci drugi igrac ako ode Boaci?

Ван мреже СрбМКД

• Члан КК, Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 3.614
  • Репутација: +1952/-786
  • Идопоклоник
« Одговор #49556 послато: 15 Октобар 2018, 14:46:47 »

Ma дај одма да одустанемо од титуле без Боћка, шта који ђаво.

Ван мреже Shoneee

• Члан ФК
  • Поруке: 3.924
  • Репутација: +1375/-755
  • Gud difens end tranzišn ofens!
« Одговор #49557 послато: 15 Октобар 2018, 14:49:44 »
Znaci dali smo 2.5 miliona da bi igrac odigrao desetak utakmica?

Ван мреже delboj

• Веран као пас
  • Поруке: 703
  • Репутација: +92/-110
« Одговор #49558 послато: 15 Октобар 2018, 14:50:47 »
A ko kaze da nece doci drugi igrac ako ode Boaci?
Pa neće, evo čitavo ljeto je tražen napadač kao zamjena za Boaćija i na kraju je opet došao Boaći. Logično je prodati Boaćija na zimu, a onda ga dovesti opez na ljeto :icon_svi:

На мрежи Konev

• Звездаш
  • **
« Одговор #49559 послато: 15 Октобар 2018, 14:51:16 »
Uh,Boaci je bas nezamjenjiv,ne znam kako cemo bez njega  :esvasta: Ajd sto je Pavkov bolji al garantujem da je i Stoiljkovic bolji samo da se napokon u potpunosti oporavi.
Posto se u Kini ne trenira bas kao ovde svi igraci su u katastrofalnoj formi kad dodju iz iste. I takav Boaci koji isto nije u formi i vuce povrede je bolji od svakog domaceg napadaca. Stoiljkovic moze da igra u nekom Plzenu,Steaui i to mu je maksimum.