• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Странци - ТОП 10

Започео Smajli, 07 Јун 2011, 15:50:05

« претходна тема - следећа тема »

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

STEX

ROXOR196NCZ

11 Јул 2012, 14:02:48 #81 Last Edit: 11 Јул 2012, 14:58:58 by aragorn
SJajan igrac

ARAGORN: Procitao sam 7 tvojih upisa. Sem onog na fudbalu koji je imao 2 reda, preostala 3 tesko da mogu da se podvedu pod prostoprosirenu recenicu. ovo nisu komentari na nekek vesti, vec forum. Ovde se vrsi razmena misljenja izmedju ljudi oji ucestvuju u diskusijama. Tvoj post i postovi poput ovog niti doprinose razvoju diskusije niti ista drugo rade sem sto zauzimaju prostor. Dakle, posto si nov, prelistaj malo pravial foruma, a na pisanje se odluci kad imas neku misao, stav, ideju ili nesto slicno da podelis sa nama. Da je Omar Tomas sjajan igrac, to mahom svi znamo. Na sta bi ovo mesto licilo kada bi to svi i napisali? Nadam se da smo se razumeli.

sharga

Defrinitivno Čarls Smit, pa onda Skuni, pa Omar, pa ostali.... Smit je pravio ogromnu razliku, to se može reći i za Skunija. Omar je bio nijansu iznad, dok su ostali nažalost igrali sa toliko oscilacija da se ne mogu nazvati liderima tima svoga vremena.

DelBoy

Po meni najbolji stranac u Zvezdi jedan i jedini-Ekezie.Da se nije povredio u polufinalnoj utakmici protiv zadra i da je igrao plej of domace lige ubedjen sam da bi te godine uzeli titulu,ali jbg...Uz Ekezie-a mogu da stanu Kuk i Pen , ostali su bili na nizem nivou,barem kod nas.

daba

po meni

1.Carls Smit
2.Omar Tomas
3.Skuni Pen
4.Omar Cook
5.Obina Ekezie
6.Gerald Henderson

РСБ

Од сада можете гласати и за Омара Томаса у анкети.

Човек_из_сенке

Moj omiljeni stranac!Pre svega zbog emocija i OGROMNOG SRCA,a ni kosarkaski atributi nisu nista manjkali.Srecno u daljoj karijeri i sledece godine da se vratis,da igras Evroligu  :icon_svi:

mikicapan

Imam jednu ideju u vezi sa ovim strancima. Mislim da bi eto na primer ovog Carls Smita pozvati da dodje u baksetlend da ovim klincima odrzi "predavanje" i da se to adekvatno medijski proprati. Kasnije nastaviti praksu sa ostalima sa kojima smo ostali u dobrim odnosima pa i onima koji nisu dovoljno dugo se zadrzali u nasem timu poput Sojakovica Jarica i slicnih a valjalo bi ukljuciti i deklarisane zvezdase koji nikada nisu igrali za nas ( cudno nijedan mi ne pada na pamet ) i time mislim da bi se podigao ugled naseg kluba. Ono sto vidim kao prepreku ovome su finansije ali vredi pokusati .

stefcerak

crazynorth75

Dobar je bio Ajzea, nema šta, ali samo jedan je ,,Dži''

Nevjerovatno kako se na netu ne može naći ni jedan klip sa Džijem iz vremena dok je bio u Zvezdi  :mrmlj:

Srdjan84

Iako sam se mnogo dvoumio izmedju Skunija Pena i Ekezije, verovatno zbog glavobolja koje su posledica igara Zvezdinih centara u poslednjih nekoliko godina, moj glas na kraju ide Skuniju Penu... mnogo sam gotivio tog momka.

Strax

@crazynorth
I meni to nikako ne ide u glavu, iako ima solidan broj Džijevih mikseva iz Anvila, Azovmaša... ako ništa drugo, lepo imamo snimak finala kupa Radivoj Koraća protiv Partizana, Dži je baš bio u elementu  :travka:
I pored Tomasa, opet sam glasao za Hendersona.

Aleksandar1989

Norman Richardson, Kebu Stewart i Maurice Bailey pokradeni...  :mrgreen:

Sto se mene tice, Omar Cook je najbolji stranac koji je igrao za nas. Covek je odigrao neverovatnu sezonu, zajedno sa Tadijom je vodio jedan od najlosijih timova koji smo imali do cetvrtog mesta u Jadranskoj ligi i do Top 16 faze Evrokupa. S' obzirom da su tada za nas igrali Bakic, Stiven, Kovac, Sljivancanin, Marko Cvetkovic, Lekic, Tica, Misanovic, Kikanovic itd. to je fenomenalan, skoro neverovatan rezultat. Omar je igrao 37 minuta u proseku i bio covek-tim: prosek od 17 poena, odlicni procenti suta, resetanje za 3 poena (40% uz skoro 3 trojke po mecu), dobra odbrana (3,0 ukradene lopte po mecu)... Ali liderski i plejmejkerski kvaliteti su ono sto ga je izdvajalo, tu je za nekoliko koplja ispred svih nasih bivsih igraca (ne samo stranaca). Definicija plejmejkera: neko ko saigrace cini boljim, ko savrseno kontrolise tempo i balansira izmedju postizanja poena i razigravanja.  A sto je razigravao... Takav pregled igre, osecaj za asistenciju i kreativnost nisam video u crveno-belom dresu. Milimetarski precizna dodavanja, cesto kroz kompletnu odbranu pravo u ruke saigracu, citanje igre i predvidjanje dogadjaja. Pored njega je i Misanovic izgledao kao centar, a Sljivancanin kao suter.
U ovoj anketi ima sjajnih igraca, ali apsolutno niko ne bi mogao iz onakvog tima da izvuce koliko je izvukao Omar Cook.

Haggard

Цитат1: Aleksandar1989  02 Август 2012, 14:10:24
Norman Richardson, Kebu Stewart i Maurice Bailey pokradeni...  :mrgreen:

Sto se mene tice, Omar Cook je najbolji stranac koji je igrao za nas. Covek je odigrao neverovatnu sezonu, zajedno sa Tadijom je vodio jedan od najlosijih timova koji smo imali do cetvrtog mesta u Jadranskoj ligi i do Top 16 faze Evrokupa. S' obzirom da su tada za nas igrali Bakic, Stiven, Kovac, Sljivancanin, Marko Cvetkovic, Lekic, Tica, Misanovic, Kikanovic itd. to je fenomenalan, skoro neverovatan rezultat. Omar je igrao 37 minuta u proseku i bio covek-tim: prosek od 17 poena, odlicni procenti suta, resetanje za 3 poena (40% uz skoro 3 trojke po mecu), dobra odbrana (3,0 ukradene lopte po mecu)... Ali liderski i plejmejkerski kvaliteti su ono sto ga je izdvajalo, tu je za nekoliko koplja ispred svih nasih bivsih igraca (ne samo stranaca). Definicija plejmejkera: neko ko saigrace cini boljim, ko savrseno kontrolise tempo i balansira izmedju postizanja poena i razigravanja.  A sto je razigravao... Takav pregled igre, osecaj za
asistenciju i kreativnost nisam video u crveno-belom dresu. Milimetarski precizna dodavanja, cesto kroz kompletnu odbranu pravo u ruke saigracu, citanje igre i predvidjanje dogadjaja. Pored njega je i Misanovic izgledao kao centar, a Sljivancanin kao suter.
U ovoj anketi ima sjajnih igraca, ali apsolutno niko ne bi mogao iz onakvog tima da izvuce koliko je izvukao Omar Cook.

+1, od slova do slova. Mozemo samo da zalimo sto Omara nismo imali godinu ili dve godine ranije, kada je ostatak tima bio bolji. Bio je sjajan, bez padova, bez kurcobolje, iako se Zvezda tada raspadala. On je dokaz koliko tim izgleda bolje uz dobrog plejmejkera, da cak i vrlo prosecni igraci postaju solidni. Nadam se da to Covic & Ristovic sada imaju u vidu, i da ce znati da izaberu kvalitetnog igraca.

Elem Omar Kuk - najbolji stranac u Zvezdi, prate ga Skuni, Obina, Tomas i G. G ne samo zbog igre, vec i zbog specificnog personalitija :)

ЈезоВујак

@Aleksandar1989
Управо тако. Потписујем. Смем да се усудим да кажем да више никада нећемо имати таквог плејмејкера, и да смо из једног играча који је могао врло лако да буде легитимни НБА плејмејкер да је имао мало више среће и памети, извукли максимум, и мислим да се после те сезоне превише упасивио, што је увек ризик са pass first јединицама. Такве играче тренер мора да гура и форсира да узимају више шутева. Човек зна кошарку као ретко који играч у Европи.
Тако да, готивим ја брата Томаса и све, али је за мене Омар само један.. :vitez: Кук.

Haggard

Kuk nema fizikalije za NBA, ali za Evropu to je savrsen igrac.

salexxx

Po meni je najbolji Morison,samo je dosao u pogresno vreme.

MikiDELIJA

Jedan je SKUNI :prvak: . Sećam se kad sam počeo da treniram košarku tad je Pen došao u ZVEZDU. Nemogu da opišem koliko ga gotivim , najbolji stranac ikada u ZVEZDI :hail:. Skuni oooooooooooooooooooooooooo  :stari grb:

joksacetka

Želeo bih svima vama da postavim pitanje ko bi od njih smeo da uđe u reket Avodžobi maestru zvanom bokser e zato je on najbolji,pokazao je da ne voli nepravdu i da reaguje srcem.

crazynorth75

Slažem se apsolutno za veliko srce i karakter Tunđija, uradio ono što naši nisu smjeli, a trebali su u svim tim godinama - izašao je na crtu i suprostavio se otimačini i lopovluku, dok ga sisa Milojević nije smio ni pogledati, da mu ne bi Tunđi demonstrirao svoju prvu ljubav :box: Interesantno je kako su najveće srce u Zvezdinom dresu uglavnom pokazivali stranci, Tunđi, brat Dži  :prvak: pa do Omara...Poražavujuć podatak za domaće igrače...