• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Странци - ТОП 10

Започео Smajli, 07 Јун 2011, 15:50:05

« претходна тема - следећа тема »

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ameobi

daba

Ima dosta mladih ovde pa ne pamte Carlsa Smita koji je igrao za nas ali samo evropske utakmice posto tada jos nije mogao stranac da igra nasu ligu.
Lik je bio neverovatan na svakoj utakmici je davao minimum 25 koseva pa na vise,a mogu vam reci da je bio miljenik publike.
Posle njega sam najvise gotivio Dzeralda Hendersona koga od mioste sam zvao Dzeki i one njegove cuvene rogove kada napravi posle nekog ludackog poteza,Obinu Ekeziu,Omara Kuka i Marsa iz prosle godine.
Mnogi zaboravljaju i Bili Tomasa koji je bio takodje pakleni igrac ali nazalost igrao je u sezoni gde su nam stranci nemilice na pola sezone bezali.
Skuni Pen mi se nije nesto mnogo svidjao mada je bolje partije pruzao kasnije u Ciboni.
Viznevski takodje nije bio toliko los igrac kod nas kao i Tejlor koji se povredio ali i igrao u sezoni koja je prvo lose pocela ,pa smo se super izvukli i na kraju raspad sistema.

DelijaBC

Ja cu izabrati samo trojicu

1. Obina Ekezi

Kao sto je neko vec i napisao nas najkvalitetniji centar u poslednjih dvadesetak godina.

2. Skuni Pen

Dobar organizator i jos bolji suter

3. Omar Kuk

Vrhunski organizator igra uz korektan sut

A najdrazi stranac svakako jedan jedini i neponovljivi Tundzi Avodzobi :clap:

zolla

Цитат1: daba  11 Октобар 2011, 12:15:18
Ima dosta mladih ovde pa ne pamte Carlsa Smita koji je igrao za nas ali samo evropske utakmice posto tada jos nije mogao stranac da igra nasu ligu.

Ona njegova partija protiv PAOK-a u Pioniru je bila antologijska...pokidao čovek...

sinamapongole

Smit je dao 37 poena u toj utakmici, a u PAOK-u  naravno, najbolji  bio Pedja.

zolla

Цитат1: sinamapongole  12 Октобар 2011, 15:38:38
Smit je dao 37 poena u toj utakmici, a u PAOK-u  naravno, najbolji  bio Pedja.

on me je toliko iznervirao na toj utakmici da ne mogu da svarim uopšte kad ga neko pomene u kontekstu dela zvezdine istorije, nek kaže ko šta hoće al on je za mene u istom košu u koji je i vujanić kasnije dospeo - možda neracionalno obzirom na okolnosti koje prate jednog u odnosu na drugog al isto tako emocije su jedno a racio opet sasvim drugo  :a078:

bifidus

Treba dodati i Adama Morrisona na spisak :(

chevuold

carls smit koliko se ja secam je pre svake tekme vijacu cepao pola sata na parketu,kako se bese zvao lik koji nam je doneo kup u novom sadu,ubo trojku i povukao se iz kosarke?

Basileus

dzimi

sa smitom je bio jos jedan amerikanac, isto samo za evropu,ne mogu ime da mu se setim al cini mi se da nije mogao da zakuca nego je sve polagao i meni je to tada bilo neopisivo smesno dok su cale moj i kum cupali kosu na takve poteze :biggrin:....u paketu su bili odlicni...mada je meni generalno obina bio najjaci igrac pod kosem koga smo imali pa sigurno poslednjih 10-15 godina....takvog nekog kada bi iskopali negde, uf gde bi nam bio kraj!

zarebg

Цитат1: dzimi  04 Јануар 2012, 09:41:29
sa smitom je bio jos jedan amerikanac, isto samo za evropu,ne mogu ime da mu se setim

Koliko se ja secam prva dva stranca kod nas bili su pomenuti Carls Smit i Dvajt Stjuart.Mislim da sam cak imao poster iz Tempa na kome su njih dvojica :D Stjuart je bio bas onako buckast,meni je bas bio smesan :D

RazerDelija

Cook легенда! Показао је шта је код нас научио! Сјајан организатор игре...Само напред! :thumbup1:

dzimi

bravo, dvajt stujart! car nije imao odraz nikakav ali se gurao nevidjeno pod kosem :srbinosm: centar a da ne moze da zakuca :hail:

chevuold

a Janko Lukovski?kako se tretira  kao nas?

Трејси

По мени мртва трка између Пена и Кука.. Још су после нас направили изузетну каријеру  :biggrin:

Звездаш 12

djolem87

Po meni Skuni Pen bez premca,kada se samo setim atmosfere iz Pionira u to vreme. A njegove igre su uvek bile fantasticne.

џонињо

Niko kao Skuni.. :icon_svi:   Slazem se s Dabom da mnogi zaboravljaju Bilija Tomasa koji je bio paklen igrac...Jeste da je bio samo par mjeseci kod nas ali je ostavio odlican utisak... Koliko se sjecam, mislim da mu je zadnja utakmica bila protiv Zagreba u Trnskom gdje je ubacio 6 ili 7 trojki...Prava steta sto nas je napustio u pola sezone... Po meni najbolja petorka stranih igraca bi mogla ovako da da izgleda: 1. Skuni Pen  2. Leri O 'Bennon   3. Bili Tomas 4. Lowrence Roberts  5.Obina Ekezie...

Kandraks

Najbolji stranac u Zvezdi je Emre Bajav ! Ko se njega seca ???

Salim se naravno, moj glas za Skunija Pena !!!

РСБ

Додао сам и Морисона. Можете изменити глас тако што ћете кликнути на "Уклони глас", а онда поново гласати.