• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Жеље и разбибрига 2019/2020

Started by Александар95, May 05, 2019, 12:54 am

Previous topic - Next topic

gracanica

Lazić Branko se vraca sa odmora

DjoleRkc

"Bilo je sasvim normalno da posle rata pocnem da navijam za Zvezdu.Bili su tu svi moji idoli.Uostalom,tada za Partizan u Beogradu niko nije navijao"

Disc

Stevke94

Nitro

Zar Lorenzo Brown nije otišao u Kinu početkom godine?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Marko035

Koliko vidim, strelica ova pokazuje kao da ide iz Toronta, Kanade...Lorenco Braun je igrao tamo. Sad iskreno, nisam obratio paznju da li je za svakog igraca koji je dosao pisalo tipa mesto odakle dolazi u ovoj animaciji.

Dicara2311

Ako me pamcenje sluzi, Lorenco se prije 5-6 godina povezivao sa Partizanom a recimo 2016te je pao medicinske preglede u Uniksu?

DjoleRkc

Evo malo bolja slika, statsi iz G-lige... Veliki rizik sa ovako vaznim igračem direkt iz G-lige, ali nadamo se najboljem

https://www.basketball-reference.com/gleague/players/b/brownlo01d.html
"Bilo je sasvim normalno da posle rata pocnem da navijam za Zvezdu.Bili su tu svi moji idoli.Uostalom,tada za Partizan u Beogradu niko nije navijao"

kavali985

Dva puta padao medicinske. 2014 u Veneciji i 2016 u Unicsu. Ako ga je neko pratio neka napiše nešto o njemu, ja košarku preko bare ne pratim i ne znam ništa o njemu. Statistika u NBA se kreće oko 10 minuta i dva poena po tekmi. Statistika za G ligu i Kinu mislim da kod nijednog igrača nije neko merilo. Pa ako neko nešto zna o njemu, neka napiše...