Аутор Тема: Чланство и годишње карте за утакмице  (Прочитано 455003 пута)

delijaaa и 1 гост прегледају ову тему.

patak

• Гост
Одг: Чланство и годишње карте за утакмице
« Одговор #760 послато: 15 Август 2011, 16:26:25 »
uzivam da citam ovde kako se ljudi lome oko karata,inace sam iz ns i prvi dan kad pocne prodaja sezonskih odem u bg uzmem i ne mislim,samo hocu da kazem da je svako to mogao da uradi i da opusteno doceka sezonu,nadam se da ce te se snaci za karte i da necete ponoviti sl.god.istu gresku

Ван мреже Dacha

• Веран као пас
  • Поруке: 536
  • Репутација: +150/-178
« Одговор #761 послато: 15 Август 2011, 17:00:13 »
uzivam da citam ovde kako se ljudi lome oko karata,inace sam iz ns i prvi dan kad pocne prodaja sezonskih odem u bg uzmem i ne mislim,samo hocu da kazem da je svako to mogao da uradi i da opusteno doceka sezonu,nadam se da ce te se snaci za karte i da necete ponoviti sl.god.istu gresku

Brt i ja sam to isto uradio i ne brinem sad,al imam mladjeg brata koji ne zivi u bg nego daleko od bg i ja ocu za njega da nabavim kartu za sever jer moze samo preko raspusta da dolazi na utakmice ne daju mu roditelji kad je skola i ja sad koji sam clan czv i sa sezonskom a idem na sve tekme na marakani da li je to bsk ili ren ne mogu da dodjem do karte a mogu npr oni koji dolaze samo na evropske utakmice a iz Beograda su,sramota.

Ван мреже Фити

• Члан клуба
  • Moderator
  • Поруке: 4.415
  • Репутација: +2729/-276
  • Црвено - бели са бројем 6
« Одговор #762 послато: 15 Август 2011, 17:59:33 »
Цитат
ja sad koji sam clan czv i sa sezonskom a idem na sve tekme na marakani da li je to bsk ili ren ne mogu da dodjem do karte a mogu npr oni koji dolaze samo na evropske utakmice a iz Beograda su,sramota.

Brate nemoj da se ljutis ali kako ti znas da dolaze iz bgd i da idu samo na evropske utakmice? Ja takodje ne volim takve ljude koji se dizu samo kada je euforija i in biti na stadionu ali ne gledam da li je iz bgd ili ne. Volim ovaj grad i klub i ne volim to generalizovanje stvari.
Zbog cega nisi zvao call centar i rezervisao jednu za sever? Nadam se da ces se snaci i da ce burazer da bude deo spektakla u cetvrtak!!!

Ван мреже РСБ

• Модератор
  • Поруке: 9.615
  • Репутација: +1822/-1732
« Одговор #763 послато: 15 Август 2011, 19:20:24 »
Стварно безобразно што 3 ( Т Р И ) пута мењају ово, прво цене карата па онда и ово . Треба стварно је*ати матер некоме због овога . Шта, сад неко да дође и пређе 100000 километара да би му они тамо дебили глупи рекли да мора неко од спонзора да седи тамо и да су га зајебали ? Безобразлук ! И то а да не говорим што им запослени спавају па не могу да продуже људи чланске и сезонске, дегени глупи !
« Последња измена: 16 Август 2011, 01:41:01 РСБ »

Ван мреже solps

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 412
  • Репутација: +195/-151
« Одговор #764 послато: 15 Август 2011, 19:54:11 »
Сад ће пумпаџије да се баце на озбиљно тапкање.Имам другара коме ћале ради на пумпи, прошле сезоне је буквално делио карте по крају.

Ван мреже ticket

• Врховна маца!
  • Звезда му је све
  • Поруке: 1.113
  • Репутација: +531/-262
« Одговор #765 послато: 15 Август 2011, 20:49:11 »
Sutra i prekosutra treba da se pokupe rezervisane karte.

Jel zna neko gde je tacno prostorija marketinga, jel to na istom delu tamo gde su prostorije za clanske i sezonske karte?

Ван мреже ТрапаЦЗВ

• Сметају јој балавци
  • Звезда му је све
  • Поруке: 2.666
  • Репутација: +1595/-1506
  • ЦЗБГ
« Одговор #766 послато: 15 Август 2011, 20:50:38 »
Јесте, исто тамо.

Ван мреже tokio

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 181
  • Репутација: +61/-137
« Одговор #767 послато: 15 Август 2011, 22:23:26 »
Ja imam sezonsku i miran sam, ali kada vidim ko sve sada ide na tekmu, i naravno, vec ima kartu, a neki koji npr. iz Republike Srpske idu i na Spartak, Sevojno, Borac i sl., sada ce ostati bez karte, ili ce morati da kupe od svercera, zgadi mi se sve. Znam da je trebalo na vrijeme uzeti clansku i sezonsku, ali neko nije bio u mogucnosti zbog daljine to da uradi.

Ван мреже Психо

• Члан клуба, Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 5.730
  • Репутација: +1457/-1741
  • Север у трансу лудује !
« Одговор #768 послато: 15 Август 2011, 22:37:44 »
Ja imam sezonsku i miran sam, ali kada vidim ko sve sada ide na tekmu, i naravno, vec ima kartu, a neki koji npr. iz Republike Srpske idu i na Spartak, Sevojno, Borac i sl., sada ce ostati bez karte, ili ce morati da kupe od svercera, zgadi mi se sve.

а тога је увек било,и увек ће бити..ми ту ништа не можемо..и мени је криво,али свако на трибини у четвртак мора да промукне јер боље да не долази ако мисли да певуши..маракана мора да се тресе !!  :vasil: то нам је најјаче оружије у овом дуелу које не сме да подбаци .. :vitez:

Ван мреже Dacha

• Веран као пас
« Одговор #769 послато: 15 Август 2011, 23:36:43 »
Brate nemoj da se ljutis ali kako ti znas da dolaze iz bgd i da idu samo na evropske utakmice? Ja takodje ne volim takve ljude koji se dizu samo kada je euforija i in biti na stadionu ali ne gledam da li je iz bgd ili ne. Volim ovaj grad i klub i ne volim to generalizovanje stvari.
Zbog cega nisi zvao call centar i rezervisao jednu za sever? Nadam se da ces se snaci i da ce burazer da bude deo spektakla u cetvrtak!!!

Brt protiv ventspilsa sam mu rezervisao preko call centra i bio sam miran,al sad jbg i on me zajebao jer nije znao na vreme da li ce ga njegovi pustiti da dodje na tekmu i kad sam hteo da rezervisem izaslo je ono saopstenje posle prvog dana da nece moci vise da se rezervise za sever jer moraju ostale karte da se puste u prodaju jbg...

Ван мреже Dacha

• Веран као пас
« Одговор #770 послато: 15 Август 2011, 23:38:10 »
Стварно безобразно што 3 ( Т Р И ) пута мењају ово, прво цене карата па онда и ово . Треба стварно је*ати матер некоме због овога . Шта, сад неко да дође и пре 100000 километара да би му они тамо дебили глупи рекли да мора неко од спонзора да седи тамо и да су га зајебали ? Безобразлук ! И то а да не говорим што им запослени спавају па не могу да продуже људи чланске и сезонске, дегени глупи !

Potpuno se slazem stvano je idiotluk ovo sto su uradili i velika neorganizovanost,zar nisu znali unapred da moraju da obezbede karte sponzorima nego se pustili u rizik da li ce ovi iskoristiti sve karte i na kraju uvek nadrljaju posteni navijaci..

Ван мреже alzheimer

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.182
  • Репутација: +1025/-361
  • Pođoh ili dođoh, pitanje je sad!
« Одговор #771 послато: 16 Август 2011, 14:14:53 »
Zna li se kolika je guzva u servisu? da li se isto ceka i za podizanje rezervisanih ulaznica kao i za clanstvo/sezonske ili ide brze?

Ван мреже sr[B]

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 44
  • Репутација: +23/-66
« Одговор #772 послато: 16 Август 2011, 14:45:13 »
Oci mi ispadose od citanja, telefon usijao od zvanja AL NISTA !!! Situacija ovakva: Onomad kad je pocela prodaja sezonskih ja lepo dao drugu da mi produzi sezonsku posto je isao za BG...Pre nekoliko dana mi je istekla clanska pa me zanima KAKO MOGU DA JE PRODUZIM a da ne idem za BG (naravno  pre tekme)... Da li jos uvek postoji mogucnost preko SMS  ili tako nesto ... Na budideozvezde.rs nista nisu napisali, ne javljaju se na telefon, niti odgovaraju na mail....   :a078:

Ван мреже гнп

• Члан ФК
  • Поруке: 722
  • Репутација: +870/-96
« Одговор #773 послато: 16 Август 2011, 15:15:40 »
слична ситуација: другару сам продужавао сезонску а чланска му је у том моменту била важећа пошто се учланио прошлог септембра; тада су ми рекли да имаш рок од месец дана да продужиш чланарину и да би му тек после тога евентуално блокирали сезонску

а и ако реално размислиш није за очекивати да се неко у клубу у овом хаосу цима да неком поништи сезонску јер му је истекла чланарина пре пар дана

Ван мреже Фити

• Члан клуба
  • Moderator
  • Поруке: 4.415
  • Репутација: +2729/-276
  • Црвено - бели са бројем 6
« Одговор #774 послато: 16 Август 2011, 17:39:00 »
Sta se meni dogodilo tako da nemoj brinuti, sezonsku ti nece ponistavati... ja sam produzio clanarinu jos 10. juna a propusnicu pocetkom jula. normalno isao sam na mec sa ventspilsom. a onda kada sam zvao da rezervisem karte za caleta protiv rena sok! pozovem i u sistemu pise kako nisam produzio clanarinui i da mi je istekla 13.juna??? pa raspravljaj se tu s njima, pitaj klub, zovi opet... ma sou. tako da nisu oni uopste azurni.

Ван мреже Психо

• Пријатељ РСБ-а
« Одговор #775 послато: 17 Август 2011, 00:38:26 »
ma sou. tako da nisu oni uopste azurni.

то знамо одавно,какав су само шоу направили од овог меча..прво кажу да ће цена карте бити иста као с вентспилисом,па онда ставе исток 900 динара,и после изађу са саопштењем како је то грешка неке техничке природе ваљда и да је цена 1000дин(која грешка да није погрешио админ док је куцао,него само алави  :srbinosm: ) и онда за тај исти исток зезну људе који су резервисали карте као због предиђених карата за спонзора(па шта то раније као нису знали? ) и кажу да могу заменити за запад или југ,ако се наравно да тад и те карте не распродају...мислим  :nindza:

Ван мреже amgis86

• Пријатељ РСБ-а
  • Члан ФК
  • Поруке: 119
  • Репутација: +69/-8
« Одговор #776 послато: 18 Август 2011, 02:40:04 »
ljudi, malopre sam se preko neta postao član našeg voljenog kluba, pa sam hteo da pitam, da li članska karta stiže na kućnu adresu i za koliko vremena otprilike.
hvala

Ван мреже КадТешкоЈе...

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.371
  • Репутација: +744/-1274
  • Салетов идеопоклоник.
« Одговор #777 послато: 18 Август 2011, 02:48:29 »
ljudi, malopre sam se preko neta postao član našeg voljenog kluba, pa sam hteo da pitam, da li članska karta stiže na kućnu adresu i za koliko vremena otprilike.
hvala

Мени је због хаоса око слања на кућну адресу, стигла тек после 7 месеци  :mrgreen: Али када се све стабилизовало, требало би за око недељу, евентуално 2 дана.

Ван мреже amgis86

• Пријатељ РСБ-а
  • Члан ФК
  • Поруке: 119
  • Репутација: +69/-8
« Одговор #778 послато: 18 Август 2011, 02:55:41 »
Мени је због хаоса око слања на кућну адресу, стигла тек после 7 месеци  :mrgreen: Али када се све стабилизовало, требало би за око недељу, евентуално 2 дана.
a jel moras da napomenes da ti posalju ili automatski salju kad se uclanis i platis clanarinu

Ван мреже Психо

• Пријатељ РСБ-а
« Одговор #779 послато: 18 Август 2011, 11:28:01 »
a jel moras da napomenes da ti posalju ili automatski salju kad se uclanis i platis clanarinu

не требаш ништа напомињати ,шаљу сами на кућну адресу..