• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Чланство и годишње карте за утакмице

Started by levo_krilo, May 23, 2011, 12:51 pm

Previous topic - Next topic

Dacha

Quote from: Pera on Aug 15, 2011, 12:55 pm
То што истока нема на iticket.rs не значи да је распродат. Остало је још карата за исток на благајни, али вероватно ни њих неће бити још дуго. За север ово вероватно не важи. Мислим да је то већ отишло, или ће за који сат.

Kakav crni sat sever je odavno rasprodat,nego meni nije jasno ovo oko sezonskih sto ne pustaju zbog pravila uefe,koliko sam ja cuo znam da borusija koja je najposecenija tamo u nemackoj ligi ima rasprodato 80 posto kapaciteta stadiona u sezonskim kartama tako sam cuo par puta a mozda i gresim.

Djakza

Ocigledno je da je prodato oko 80% kapaciteta severa, a preko toga se ne sme.
УПРАВА НАПОЉЕ!

15.06.2010.

fantastic

Quote from: Pera on Aug 15, 2011, 12:55 pm
То што истока нема на iticket.rs не значи да је распродат. Остало је још карата за исток на благајни, али вероватно ни њих неће бити још дуго. За север ово вероватно не важи. Мислим да је то већ отишло, или ће за који сат.

Nema ni istoka ni severa na blagajnama, tako bar kaze admin na crvenazvezdafk.com (oko 11:30).

Quote from: Dacha on Aug 15, 2011, 01:05 pm
Kakav crni sat sever je odavno rasprodat,nego meni nije jasno ovo oko sezonskih sto ne pustaju zbog pravila uefe,koliko sam ja cuo znam da borusija koja je najposecenija tamo u nemackoj ligi ima rasprodato 80 posto kapaciteta stadiona u sezonskim kartama tako sam cuo par puta a mozda i gresim.

Po pravilima UEFA (vjerovatno se odnosi na evropske utakmice) mora biti odredjeni broj karata u slobodnoj prodaji. A to za Borusija, vjerovatno te sezonske vaze za domace prvenstvo.
Tebi dao sve...

Четник Васић

Quote from: pantelards89 on Aug 14, 2011, 11:24 pm
jel si siguran?jel moze ovo neko da potvrdi?

Нема шансе да се продужи сезонска. Ја био јутрос тамо међу првима и начеститао им се миле нове године. Испали су прави говнари, само да узмз лову. Сад сам остао и без сезонске, а дневних карата више нема у слободној продаји. Сад не могу да уђем на стадион никако. Катастрофа. Невероватна неорганизација тамо влада.

bukinjo

Quote from: Четник Васић on Aug 15, 2011, 01:22 pm
Нема шансе да се продужи сезонска. Ја био јутрос тамо међу првима и начеститао им се миле нове године. Испали су прави говнари, само да узмз лову. Сад сам остао и без сезонске, а дневних карата више нема у слободној продаји. Сад не могу да уђем на стадион никако. Катастрофа. Невероватна неорганизација тамо влада.

Где си до сада био другар? Многи су узели сезонске пре месец дана.
Јбг, добро ниси сачеакао четвртак па тражио сезонску.  :biggrin:
А друго, можеш да уђеш на стадион, има још трибина хвала Богу. Маракана ће свакако бити пуна и навијања ће бити и на југу.
To je juriš, to je nalet, nema milosti, sve ili ništa, to je Crvena zvezda u svom punom elementu to je CRVENA ZVEZDA u svom punom sjaju!!!

Sveta

Nije mi drago kad neko ostane bez karte,ali mi je drago da idu kao alva.nesto se kuva na boljoj strani topciderskog brda!   :clap:
Навијати за Звезду је ствар опште културе!

Rajko

Quote from: Четник Васић on Aug 15, 2011, 01:22 pm

А ти си видим много организован, чим си се данас сетио да продужиш сезонску? Нормално је да не може да се продужи, чим не може ни нова да се купи. Продате су карте за север, значи нема више места на трибини. Кад би сад давали свима сезонске, то би била неорганизација, не ово сад.
Многи су хтели
да сруше нам све
ал` љубав ка теби
још јача је...

Четник Васић

Quote from: bukinjo on Aug 15, 2011, 01:27 pm
Где си до сада био другар? Многи су узели сезонске пре месец дана.
Јбг, добро ниси сачеакао четвртак па тражио сезонску.  :biggrin:
А друго, можеш да уђеш на стадион, има још трибина хвала Богу. Маракана ће свакако бити пуна и навијања ће бити и на југу.

Iz Kv-a sam, a sad cu da ti opisem svoja tri pokusaja da produzim sezonsku.

Prvi pokusaj: Pozovem servis za clanstvo 7 dana pre Ventspilsa i oni kazu: Moze da se produzi sezonska na dan utakmice, nema nikakvih problema. Odem tamo, naravno, NE MOZE, SVE PRODATO. Nista, platim kartu i udjem nekako na sever da gledam. Kazu mi dodji sutra ujutru da produzis.

Drugi pokusaj: Odem u petak posle utakmice sa Ventspilsom, nakon sto sam prespavao noc na Kalemegdanu, u 9 ujutru, kad imam sta da vidim i cujem. Kazu ovako: Aaaa, pa ta zena sto to produzuje sezonske SE USPAVALA I DANAS NECE DA DOLAZI NA POSAO. Ja onako umoran, slomljen, uspem nekako da produzim clansku i odem kuci za Kv.

Treci pokusaj: Dodjem sinoc kod druga u dom u Bg da prespavam i jutros poranim i desi mi se ovo sto sam malopre napisao. Popizdeo sam, ozbiljno razmisljam da se isclanim iz Zvezde.

daba

FK Crvena zvezda obaveštava sve Zvezdaše da se do završetka utakmice sa Renom, sezonske karte za severnu tribinu neće više prodavati.

Iako je prodaja sezonskih karata tekla odlično, Crvena zvezda je, po pravilima UEFE, obavezna da pusti određen broj dnevnih karata za svaku tribinu, samim tim i severnu, tako da je ostatak slobodnih mesta pretočen u dnevne karte, koje se od danas prodaju na blagajni našeg najvećeg stadiona.

Rajko

Quote from: Четник Васић on Aug 15, 2011, 01:34 pm

Prvi pokusaj: Pozovem servis za clanstvo 7 dana pre Ventspilsa i oni kazu: Moze da se produzi sezonska na dan utakmice, nema nikakvih problema. Odem tamo, naravno, NE MOZE, SVE PRODATO. Nista, platim kartu i udjem nekako na sever da gledam. Kazu mi dodji sutra ujutru da produzis.

Drugi pokusaj: Odem u petak posle utakmice sa Ventspilsom, nakon sto sam prespavao noc na Kalemegdanu, u 9 ujutru, kad imam sta da vidim i cujem. Kazu ovako: Aaaa, pa ta zena sto to produzuje sezonske SE USPAVALA I DANAS NECE DA DOLAZI NA POSAO. Ja onako umoran, slomljen, uspem nekako da produzim clansku i odem kuci za Kv.

Treci pokusaj: Dodjem sinoc kod druga u dom u Bg da prespavam i jutros poranim i desi mi se ovo sto sam malopre napisao. Popizdeo sam, ozbiljno razmisljam da se isclanim iz Zvezde.

Па и ја сам из Чачка... Отишао сам негде почетком јула и купио сезонску, нигде никог није било, и сад ме баш брига има ли карата и колике су гужве, и може ли да се продужи сезонска или не. Да сте били мало организованији, одавно би завршили с тим.
Многи су хтели
да сруше нам све
ал` љубав ка теби
још јача је...

Четник Васић

Jebiga, ja bas inemam toliko para da se setam tamo, ovamo iz Kv-a za Bg samo da bih produzio sezonsku. I ovako sam puko 2000 dinara a nista nisam uspeo da uradim.

k750i

То ти је за наук, бацио си 2 хиљаде место да си пре два месеца лепо сео на аутобус, узео сезонску, платио пиће у кафеу, вратио се, и завршио посао. То је проблем нашег народа који је навикао да све ради у задњи час.

bukinjo

Quote from: Четник Васић on Aug 15, 2011, 01:34 pm

Ja sam iz NS-a, porucio lepo iz Red Star shopa, ona mi dosla sutra ujutru na kucnu adresu, bez cimanja, bez nervoze, gospodski.
Nemoj da se ljutis, ali najveci si krivac ti, jer si mogao mnogo ranije i mnogo jednostavnije da dodjes do sezonske.
A ako ti je to razlog da se islanis iz Zvezde onda jbg, dalja prica je suvisna.
Nije Zvezda ni marketing sluzba, ni gospodja koja je se uspavala pa zakasnila na posao, ni niko drugi, i takvi ljudi ne treba da uticu na to da li ces biti deo Zvezde!
To je juriš, to je nalet, nema milosti, sve ili ništa, to je Crvena zvezda u svom punom elementu to je CRVENA ZVEZDA u svom punom sjaju!!!

Четник Васић

Ma dajte bre ljudi. Da je iole ozbiljna firma ja bih to izvadio 17 puta. Znam da je moglo i ranije, ali stvarno je ovo trebalo bez ikakvih problema da se uradi.

Djakza

Potpuno se slazem sa bukinjom, sam si kriv. Ja sam isto pre vise od mesec dana porucio za Sever i dobio je. Nikakvo cimanje nije potrebno.
УПРАВА НАПОЉЕ!

15.06.2010.