Аутор Тема: Чланство и годишње карте за утакмице  (Прочитано 455013 пута)

delijaaa и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Matori

• Веран као пас
  • Поруке: 600
  • Репутација: +249/-100
Одг: Чланство и годишње карте за утакмице
« Одговор #600 послато: 10 Август 2011, 12:17:17 »
Nekako mi se cini da br. sezonske ima "veze sa zivotom", jer... Prosle godine mi je dodeljen br. 1??? ( cetvorocifren), a tom prilikom su pitali cak i koje mesto, tj. sektor, red i br. sedista zelim, i ako je rec o Severu :clap:. I, to je, cini mi se, evidentirano. E, sad, ove god. prilikom obnavljanja sezonske, pitanje je bilo da li zelim(o) proslogodisnje pozicije, i na potvrdan odgovor, promenjen je samo "naslov" a br.i dr. podaci ostali isti. Ovo pricam jer kontam da se mozda neki, vec izdati br. cuvaju zbog obnove proslogodisnjih sezonskih, verovatno je lakse tako zbog nekakve evidencije. A ipak su se mozda malo sludeli zbog navale perd Evropu, pa nisu tako precizni i detaljni kao ranije.

Бата Ђора

• Гост
« Одговор #601 послато: 10 Август 2011, 12:40:08 »
Цитат
Неко је овде питао да ли може да се продужи чланарина у Крагујевцу. Може!

Не само да може да се продужи, већ може да се узме и сезонска. Ја сам се тамо учланио, чланска ми је стигла доста брже него многим људима, а ту сам извадио и сезонску за ову сезону.

Ван мреже nemanja87

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 6.142
  • Репутација: +1796/-2599
« Одговор #602 послато: 10 Август 2011, 13:20:50 »
Мислим да је проблем са бар кодом могућ једино ако имаш дрљав штампач па он не одштампа како треба.

Није продато 13.000 сезонских, мање је. Занимљиво је да има, и то не мало, више нових него обновљених. То може да буде добро, а и не. Већина људи је сезонске купила управо до овог времена што значи да је већ требало да их обнове. Да ли су закаснили јер су на мору, нису хтели да чекају онолике редове и слично, или су се због нечега разочарали па не желе да обнове.
Ja mislim da je prodato mozda oko 8-9000.Mislim da je onaj podatak od 7 000 do Ventspilsa bio dobar.
Jel imas tacnu informaciju koliko je prodato?

Ван мреже бановац бараба

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 102
  • Репутација: +13/-9
  • Начин живота ДС
    • Ultrasbet
« Одговор #603 послато: 10 Август 2011, 13:40:20 »

Не само да може да се продужи, већ може да се узме и сезонска. Ја сам се тамо учланио, чланска ми је стигла доста брже него многим људима, а ту сам извадио и сезонску за ову сезону.
Ја сам питао да узмем сезонску у КГ јер ми је ближе него БГ, ок хвала ти на информацијама, само ми реци ако знаш до кад ради да одем то да завршим данас?

Ван мреже Toplana

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 47
  • Репутација: +19/-22
« Одговор #604 послато: 10 Август 2011, 13:41:39 »
Jel ima guzve danas na marakani ili ce ljudi opet cekati zadnje dane do Rena i kupiti sezonsku i govorice kako im je kriv marketing sto je velika guzva... :vitez:

Ван мреже mirrrre

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 11
  • Репутација: +3/-4
« Одговор #605 послато: 10 Август 2011, 13:50:00 »
Зна ли неко које је радно време данас Маркетинга?

Ван мреже kiki

• Оснивач RSB-a Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 2.511
  • Репутација: +1612/-356
  • 20 минута пешке од Маракане
« Одговор #606 послато: 10 Август 2011, 14:17:41 »
Па то, ако је до Вентспилса продато 7.000 нема шансе да је сада 13.

Маркетинг сваког радног дана ради од 9-17 часова у просторијама на западу - улаз је тамо где је и улаз за кафић, прва стаклена врата.

Ван мреже mirrrre

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 11
  • Репутација: +3/-4
« Одговор #607 послато: 10 Август 2011, 14:24:01 »

Маркетинг сваког радног дана ради од 9-17 часова у просторијама на западу - улаз је тамо где је и улаз за кафић, прва стаклена врата.

Хвала, надам се да ћу успети да стигнем на време, пошто радим до 15 часова.

Ван мреже Фити

• Члан клуба
  • Moderator
  • Поруке: 4.415
  • Репутација: +2729/-276
  • Црвено - бели са бројем 6
« Одговор #608 послато: 10 Август 2011, 14:33:13 »
Jel ima guzve danas na marakani ili ce ljudi opet cekati zadnje dane do Rena i kupiti sezonsku i govorice kako im je kriv marketing sto je velika guzva... :vitez:

Onako! Ima 10-ak ljudi u redu sve vreme tako da se ceka mozda max pola sata. Bio drugar i ovo je s lica mesta. :mrgreen:

николас

• Гост
« Одговор #609 послато: 10 Август 2011, 14:52:07 »
Upravo procitah da ne vaze sezonske za Ren! Na zvanicnom sajtu. http://crvenazvezdafk.com/nema-besplatnih-karata-za-ren-4610-c1-content.htm [b]Ovo nаrаvno ne znаči dа godišnje kаrte zа sezonu 2011/12 ne vаže, već sаmo želimo dа svаki iskreni Zvezdаš kupi dnevnu ili sezonsku kаrtu.[/b]

Ван мреже bjela

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 435
  • Репутација: +132/-42
« Одговор #610 послато: 10 Август 2011, 14:54:41 »
Ako ne znaci da ne vaze, znaci da vaze. Nesto si ti pobrkao :D

Ван мреже Pera

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.127
  • Репутација: +2009/-1255
« Одговор #611 послато: 10 Август 2011, 14:55:16 »
Како не важе, кад пише у делу текста који си навео да важе. Сезонске карте никако нису бесплатне.

николас

• Гост
« Одговор #612 послато: 10 Август 2011, 14:56:38 »
Ja sam protumacio da ne vaze. Ja se onda izvinjavam trpajte minusss :D

Ван мреже Sundance_Kid

• Члан КК
  • Поруке: 2.818
  • Репутација: +2606/-3567
« Одговор #613 послато: 10 Август 2011, 14:56:56 »
Sezonske vaze i to je jasno receno, samo mi nije jasno na koje besplatne karte se misli?

Ван мреже ТрапаЦЗВ

• Сметају јој балавци
  • Звезда му је све
  • Поруке: 2.666
  • Репутација: +1595/-1506
  • ЦЗБГ
« Одговор #614 послато: 10 Август 2011, 14:58:46 »
Вероватно се мисли на оне карте које добијају спонзори. Нпр. Газпром својим запосленима дели увек по две карте за Звездине утакмице, а на њима пише "цена - 0 дин".

На мрежи djolem87

• Члан ФК
  • Поруке: 341
  • Репутација: +52/-12
« Одговор #615 послато: 10 Август 2011, 15:01:08 »
Upravo procitah da ne vaze sezonske za Ren! Na zvanicnom sajtu. http://crvenazvezdafk.com/nema-besplatnih-karata-za-ren-4610-c1-content.htm [b]Ovo nаrаvno ne znаči dа godišnje kаrte zа sezonu 2011/12 ne vаže, već sаmo želimo dа svаki iskreni Zvezdаš kupi dnevnu ili sezonsku kаrtu.[/b]

To verovatno vazi samo za one kojima su iz nekih razloga poklanjane karte. Tako treba da bude i ubuduce,svako da plati svoju kartu. Svi na taj nacin pomazemo i postujemo Zvezdu.

Ван мреже nemanja87

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 6.142
  • Репутација: +1796/-2599
« Одговор #616 послато: 10 Август 2011, 15:01:35 »
Pa za svaku utakmicu se dele besplatne karte,sto sponzorima,bivsim igracima,njihovim prijateljima,familiji,svakom ko poznaje bilo koga iz uprave,marketinga,blagajne...
Karta je ista kao i obicna samo za cenu pise 0.00.
Ranije je na njima pisalo pozivnica.
Njih za svaku manju utakmicu ima sigurno 500-1000 a za ove velike mozda i do 2000.
90% besplatnih karata su za zapad i po malo za sever.

Ван мреже Бригел

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.721
  • Репутација: +2252/-1011
  • ...but dignity, once lost, never returns.
« Одговор #617 послато: 10 Август 2011, 15:03:50 »
То је то, сигурно. Мој комшија је имао неке бесплатне карте за Вентспилс за исток. Ћале му ради у Пошти, тако да је вероватно фирмама које су спонзори клуба подељено мало карата које су они делили запосленима касније. Сада су укинули то... Свакако добра одлука, и надам се да ће то важити и у будуће, јер многи су прошле сезоне ваљали ове бесплатне карте пре утакмица...

Ван мреже srilak

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 34
  • Репутација: +15/-22
« Одговор #618 послато: 10 Август 2011, 15:05:31 »
Ima nas koji kupujemo nove sezonske karte iako smo prosle godine imali sezonsku. Zasto? Ja licno zelim da sacuvam sezonsku od svake sezone :-) neko drugi je mozda zaturio sezonsku ili sta vec.

Мислим да је проблем са бар кодом могућ једино ако имаш дрљав штампач па он не одштампа како треба.

Није продато 13.000 сезонских, мање је. Занимљиво је да има, и то не мало, више нових него обновљених. То може да буде добро, а и не. Већина људи је сезонске купила управо до овог времена што значи да је већ требало да их обнове. Да ли су закаснили јер су на мору, нису хтели да чекају онолике редове и слично, или су се због нечега разочарали па не желе да обнове.

Ван мреже Pera

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.127
  • Репутација: +2009/-1255
« Одговор #619 послато: 10 Август 2011, 15:07:59 »

До Вентспилса је продато 7.000 нових сезонских карата, не рачунајући обновљене. А сада, све укупно, могуће је да има преко 13.000 .
Ја сам био јуче и био је добар ред за један обичан уторак, десет дана пред утакмицу.