Аутор Тема: Чланство и годишње карте за утакмице  (Прочитано 453964 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

На мрежи pope

• Члан ФК
  • Поруке: 37
  • Репутација: +9/-27
Одг: Чланство и годишње карте за утакмице
« Одговор #560 послато: 09 Август 2011, 13:34:33 »
Evo bas sam sad rezervisao dve karte za jug, i cekao sam jedno 15 min. . .samo vas pitaju ime i prezime i br. clanske i vas br. telefona. . .
Mogu da zamislim koja ce guzva biti za par dana   :srbinosm:

Ван мреже Ковач

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.559
  • Репутација: +457/-183
  • 29.05.1991.
    • mojacrvenazvezda.net
« Одговор #561 послато: 09 Август 2011, 13:36:57 »
Еј, па мени није стигла чланска, имам само сезонску. Како да резервишем ја, кад немам број чланске?

На мрежи pope

• Члан ФК
« Одговор #562 послато: 09 Август 2011, 13:44:03 »
Pa nzm, mene je pitala br clanske al cim sam ih dobio odma je rekla ova sto radi moje ime i prezime. . .tako da kontam da te imaju u bazi podataka, i da jos jedna vazna stvar karte moze podici samo clan i za svaki slucaj ponesite i clansku kad budete isli da podignete karte. . . :srbinosm:

Ван мреже Фити

• Члан клуба
  • Moderator
  • Поруке: 4.413
  • Репутација: +2727/-276
  • Црвено - бели са бројем 6
« Одговор #563 послато: 09 Август 2011, 13:53:56 »
A ja sam zvao da rezervisem i rekli mi da nisam obnovio clanarinu. A ja to uradio pre 2 meseca. Ej pre 2 meseca i oni to nisu uneli u bazu podataka. :krstise: Sada moram na stadion da im dokazujem da sam je obnovio. Sreca pa imam sacuvanu priznanicu...

Pope a sto si rez karte za jug? Jel moze sever da se rez? Ja nisam ni stigao do toga kada sam zvao...

На мрежи pope

• Члан ФК
« Одговор #564 послато: 09 Август 2011, 13:56:59 »
Ma nisu bre normalni, pa i ja sam pre 2 meseca obnovio al valjda su me ubacili u bazu podataka. . .Nemogu da verujem kakvi tu kreteni rade, pa meni bi bila cast da radim tu gde oni rade, ma i prekovremeno bi ako treba. . . :srbinosm:

На мрежи pope

• Члан ФК
« Одговор #565 послато: 09 Август 2011, 13:59:41 »
Ma jug sam rez. za burazera i njegovog druga, valjda moze sever nisam ih pitao. . .Trebalo bi da moze, al kad je nas servis za clanstvo u pitanju nista nije sigurno. . . :suze:

Ван мреже Djakza

• Веран као пас
  • Поруке: 691
  • Репутација: +234/-299
  • И у срећи и у тузи...
« Одговор #566 послато: 09 Август 2011, 14:00:04 »

Pope a sto si rez karte za jug? Jel moze sever da se rez? Ja nisam ni stigao do toga kada sam zvao...
Moze da se rezervise za sever, normalno.

Ван мреже Душан С.

• Члан КК
  • РСБ екипа
  • Поруке: 4.839
  • Репутација: +1175/-817
« Одговор #567 послато: 09 Август 2011, 14:15:34 »
Ja sam danas narucio sezonsku preko neta. Jel uradio neko jos tako, ne znam za koliko ce mi stici na kucnu adresu? nadam se da hoce do meca sa Renom

Ван мреже djolem87

• Члан ФК
  • Поруке: 341
  • Репутација: +52/-12
« Одговор #568 послато: 09 Август 2011, 14:23:59 »
Upravo sam rezervisao karte za sever za drugara,posto ja imam sezonsku. Cekao sam 30 minuta,samo se ostavi ime,prezime,kontakt telefon i broj clanske karte. Ali cim se javis ona ti kaze tvoje ime i prezime ako zoves sa telefona koji si ostavio kao kontakt,verovatno imaju tamo memorisno. OOOOOOOOOOOOO ZVEZDAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!

На мрежи МилошС

• Члан ФК
  • Поруке: 658
  • Репутација: +678/-36
« Одговор #569 послато: 09 Август 2011, 15:01:50 »
Svaki član može rezervisati najviše četiri karte. Preuzimanje karata obaviće se u utorak i sredu (16. i 17. avgust) u prostorijama Marketinga kluba.

Е сад да их човек пита зашто не могу резервисане карте да се подигну на дан утакмице као што је могло сад за Вентспилс!
Хтео сам да резервишем за неке другаре и ћалета ал сад ђока! Мислим, могу ја да резервишем али немам времена ни пара за бацање па да долазим још једном за Бг дан или два пре
Да ли је ово дефинитивно?

Ван мреже Sone

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.440
  • Репутација: +445/-1141
    • Vukovi2010
« Одговор #570 послато: 09 Август 2011, 15:05:12 »
Pa i ako ne bude moglo da se podigne na dan utakmice ne mozes ih kriviti posto ce guzve biti vece nego za Ventspils. Shvatam ja da ne narucuju samo iz Beograda ali bil se ti snasao kad ti par sati pred mec nagrne par hiljada navijaca po ulaznice? Buduci da mi Srbi volimo da radimo stvari u zadnjem trenutku..

Ван мреже Djakza

• Веран као пас
  • Поруке: 691
  • Репутација: +234/-299
  • И у срећи и у тузи...
« Одговор #571 послато: 09 Август 2011, 15:05:37 »
Verovatno jer ne zele da se stvara dodatna guzva na dan utakmice, jer se ocekuje prepun stadion.

На мрежи Пјановић-18

• Члан ФК
  • Поруке: 1.960
  • Репутација: +1103/-322
« Одговор #572 послато: 09 Август 2011, 15:09:59 »
Svaki član može rezervisati najviše četiri karte. Preuzimanje karata obaviće se u utorak i sredu (16. i 17. avgust) u prostorijama Marketinga kluba.

Е сад да их човек пита зашто не могу резервисане карте да се подигну на дан утакмице као што је могло сад за Вентспилс!
Хтео сам да резервишем за неке другаре и ћалета ал сад ђока! Мислим, могу ја да резервишем али немам времена ни пара за бацање па да долазим још једном за Бг дан или два пре

Да би могли да пусте неподигнуте карте у продају на дан утакмице. Свуда тако функционише.

На мрежи МилошС

• Члан ФК
  • Поруке: 658
  • Репутација: +678/-36
« Одговор #573 послато: 09 Август 2011, 15:15:21 »
Свестан сам ја и гужве и свега али баш не верујем да ће пар хиљада људи да нагрне баш пред утакмицу јер ће многи, посебно из Београда да покупе карте у уторак и среду. Могли би рецимо да пусте и у четвртак до неких 3 поподне, то би по мени било прихватљиво.

На мрежи Пјановић-18

• Члан ФК
  • Поруке: 1.960
  • Репутација: +1103/-322
« Одговор #574 послато: 09 Август 2011, 15:21:21 »
Па купи карте преко интернета

Ван мреже Максим

• Члан ФК
  • Поруке: 342
  • Репутација: +251/-20
« Одговор #575 послато: 09 Август 2011, 16:10:20 »
Ja sam danas narucio sezonsku preko neta. Jel uradio neko jos tako, ne znam za koliko ce mi stici na kucnu adresu? nadam se da hoce do meca sa Renom

Ја сам наручио преко нета и стигла ми је за 3 дана.

Ван мреже Rajko

• Пријатељ КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 3.563
  • Репутација: +1085/-1379
« Одговор #576 послато: 09 Август 2011, 16:46:15 »

Ја сам писао званичном сајту поводом тога, али нису одговорили. Могли су бар да омогуће преузимање на дан утакмице до 12 сати рецимо. Како год. Може да подигне неко уместо тебе. Треба му број чланске и твоје име и презиме.

На мрежи pope

• Члан ФК
« Одговор #577 послато: 09 Август 2011, 18:19:26 »
E pa super ako moze da podigne neko umesto nas koji imamo clansku, a jel si im ti odma rekao da ce doci neko umesto tebe ili tek kad taj dodje u marketing samo kaze moj br. clanske i ime? Vazno mi je posto nisam iz bg, a burazer jeste pa da ode umesto mene. . .

Ван мреже Rajko

• Пријатељ КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 3.563
  • Репутација: +1085/-1379
« Одговор #578 послато: 09 Август 2011, 18:30:39 »
E pa super ako moze da podigne neko umesto nas koji imamo clansku, a jel si im ti odma rekao da ce doci neko umesto tebe ili tek kad taj dodje u marketing samo kaze moj br. clanske i ime? Vazno mi je posto nisam iz bg, a burazer jeste pa da ode umesto mene. . .
Ма не треба ништа да им говориш. Ко год да оде треба да зна твоје име и презиме и број чланске, и може да узме карте.

На мрежи milkePN

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 153
  • Репутација: +49/-39
« Одговор #579 послато: 09 Август 2011, 18:32:35 »

Лепо каже Пјановић, купиш преко итицкетс. Ја нисам никад, јер немам штампач, али мој друг увек купи гомилу карата за све који иду са нама на утакмицу. Одштампа на обичном А4 папиру и само кад улазиш на стадион провучеш баркод са папира.

http://www.iticket.rs/Prodajakarata.aspx