Аутор Тема: Чланство и годишње карте за утакмице  (Прочитано 455015 пута)

delijaaa и 1 гост прегледају ову тему.

николас

• Гост
Одг: Чланство и годишње карте за утакмице
« Одговор #540 послато: 07 Август 2011, 19:37:48 »
Treba videti kolko je prosle godine u ovo vreme bilo prodato sezonskih karata pa onda izvlaciti zakljucke. Ja znam mnoge koji su bili na utakmici u cetvrtak kupili su pojedinacnu kartu a imaju sezonske od prosle godine. Tek ce da kupe sezonsku...

Ван мреже Toplana

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 47
  • Репутација: +19/-22
« Одговор #541 послато: 08 Август 2011, 11:49:47 »
Euforija na "Marakani": Prodato na hiljade pretplatnih karata
Crvena zvezda će ove sezone, kao i prošle, imati veliku podršku navijača na "Marakani".

Za utakmice na kojima će igrati crveno-beli traži se karta više, pošto je do sada prodato preko 7.000 pretplatnih karata, a taj broj bi mogao da naraste i na 10.000, iako je pre samo tri nedelje krenula prodaja.

U ovu cifru nisu uračunate sezonske karte koje se obnavljaju, tako da Zvezda u ovom trenutku možda ima i preko 10.000 karata (ako ne i više). Nema sumnje, kanonada protiv Ventspilsa je dodatno ulila veru simpatizerima Zvezde da bi ove sezone na "Marakani" mogao da se igra šampionski fudbal.

Još ako puleni Roberta Prosinečkog eliminišu Ren...

Znaci da u cifru od 7.000 sezonskih karata nisu uracunate karte koje se obnavljaju. Verujem da smo vec sada premasili proslogodisnjih 11.000 sezonskih.... :clap:

Danas je opet pocela prodaja sezonskih karata, ima li guzve na Marakani.... :vitez:

Ван мреже Тони

• Члан ФК
  • Поруке: 17.440
  • Репутација: +5691/-10028
  • Contende ad caelum
« Одговор #542 послато: 08 Август 2011, 11:54:06 »
Treba videti kolko je prosle godine u ovo vreme bilo prodato sezonskih karata pa onda izvlaciti zakljucke. Ja znam mnoge koji su bili na utakmici u cetvrtak kupili su pojedinacnu kartu a imaju sezonske od prosle godine. Tek ce da kupe sezonsku...

:stidan:

Сутра идем коначно да обновим чланарину и сезонску.Јел зна неко да ли је било гужви данас?

Ван мреже Фити

• Члан клуба
  • Moderator
  • Поруке: 4.415
  • Репутација: +2729/-276
  • Црвено - бели са бројем 6
« Одговор #543 послато: 08 Август 2011, 12:06:08 »
Jel moguce izvrsiti rezervaciju karata za severnu tribinu? ako je neko vrsio tu rezervaciju za mec sa ventspilsom jel je mogao sever i koliko karti se moze rezervisati? Ovo pitam posto znam da su delije pre par godina zahtevale od kluba da se karte za severnu tribinu iskljucivo prodaju na blagajni a ne putem trebovanja i sl aktivnosti...

Ван мреже бановац бараба

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 102
  • Репутација: +13/-9
  • Начин живота ДС
    • Ultrasbet
« Одговор #544 послато: 08 Август 2011, 16:31:00 »
Могу ли ја чланску картицу да продужим пре него што истекне ? ?  И јел могуће да то урадим у КГ ?

Ван мреже daba

• Члан КК
  • Поруке: 1.034
  • Репутација: +1568/-358
« Одговор #545 послато: 08 Август 2011, 16:47:44 »
Jel moguce izvrsiti rezervaciju karata za severnu tribinu? ako je neko vrsio tu rezervaciju za mec sa ventspilsom jel je mogao sever i koliko karti se moze rezervisati? Ovo pitam posto znam da su delije pre par godina zahtevale od kluba da se karte za severnu tribinu iskljucivo prodaju na blagajni a ne putem trebovanja i sl aktivnosti...

Ja sam za prijatelja iz Aleksinca rezervisao i uzeo karte za sever.
Mozes najvise cetri karte da rezervises za bilo koju tribimu,pozoves call centar kazes svoj broj clanske karte,izvrse proveru i rezervises.
Znaci ne znam kako je bilo ranije sada sam za njega uzeo 4 severa.

Ван мреже Фити

• Члан клуба
  • Moderator
  • Поруке: 4.415
  • Репутација: +2729/-276
  • Црвено - бели са бројем 6
« Одговор #546 послато: 08 Август 2011, 19:57:26 »
Hvala daba!

Ван мреже MrRedStarBelgrade

• Uploader
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 7.397
  • Репутација: +2306/-325
  • Све пролази, ЗВЕЗДА траје !
    • MrRedStarBelgrade YouTube Channel
« Одговор #547 послато: 08 Август 2011, 23:27:47 »

Ван мреже ticket

• Врховна маца!
  • Звезда му је све
  • Поруке: 1.113
  • Репутација: +531/-262
« Одговор #548 послато: 08 Август 2011, 23:30:55 »
Ja imam slicno pitanje, ali cu mozda dobiti drugaciji odgovor.

Ja imam i clansku i sezonsku, pa me zanima, da li ja bez obzira sto imam i sezonsku, mogu da rezervisem jednu kartu za nekog drugog, a da pritom ja opet mogu da udjem na stadion? Ovo pitam zato sto iz kluba u evidenciji znaju da ja imam sezonsku kartu, pa bi mozda bilo problema, zasto bi ja uzimao jos jednu kartu, ako mogu sa sezonskom da udjem na stadion.

Ван мреже Rajko

• Пријатељ КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 3.563
  • Репутација: +1085/-1379
« Одговор #549 послато: 08 Август 2011, 23:41:46 »
То сам се и ја питао... Ако ти са једном чланском можеш да резервишеш 5 карата, логично је да ћеш моћи да резервишеш бар 4 и ако имаш сезонску. Ти сигурно не желиш свих 5 карата за себе, што значи да ти они допуштају да резервишеш карте и за оне људе који уопште нису чланови. Тако да то што ти имаш сезонску, не би требало да има везе.

Ван мреже ticket

• Врховна маца!
  • Звезда му је све
« Одговор #550 послато: 08 Август 2011, 23:47:51 »
P vidis, mene bas to buni, ako imas samo clansku, onda ok, razumem da moze, ali ako imas i sezonsku, onda mozda i bude problema?

Ko pita, ne skita  :ziveli2:

Ван мреже Rajko

• Пријатељ КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 3.563
  • Репутација: +1085/-1379
« Одговор #551 послато: 08 Август 2011, 23:52:58 »
Ма ја сам у истој ситуацији, треба да узмем карту за друга а ја имам сезонску. Логично је да они за које резервишеш немају ни чланску ни сезонску (иначе би вероватно тражили њихов број чланске), што значи да си ти у тој причи само посредник, а карте узимаш другима. Значи да је небитно да ли ти имаш сезонску или не. То је нека моја логика...  :srbinosm: Мислим да ће бити врло тешко добити број за резервацију с обзиром на оволико интересовање... Биће крцата Мара.  :njega*****o:

Ван мреже ticket

• Врховна маца!
  • Звезда му је све
« Одговор #552 послато: 08 Август 2011, 23:54:55 »
Onda odlicno ako moze, u istoj sam situaciji kao ti  :mrgreen:

Ван мреже nemanja87

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 6.142
  • Репутација: +1796/-2599
« Одговор #553 послато: 09 Август 2011, 01:00:28 »
Jel uzimao danas neko sezonsku?Jel bilo guzve?

levo_krilo

• Гост
« Одговор #554 послато: 09 Август 2011, 08:51:46 »
Odgovor je prost, i na blagajni mozes da uzmes najvise 4 karte, a posto si clan mozes da odes u servis za clanstvo umesto na blagajnu, da kupis te 4 karte. Nasa privilegija je sto mozemo  preko reda da uzmemo karte i da ih rezervisemo, a ne da se guramo na blagajni.

Ван мреже Sone

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.440
  • Репутација: +445/-1141
    • Vukovi2010
« Одговор #555 послато: 09 Август 2011, 11:11:03 »
A posto si clan odes uzmes na blagajnoj 4 karte kao obican gledalac i onda odes u servis za clanstvo i preko clanstva uzmes jos 4 karte i imas 8 karata za nas forumase :)

Ван мреже K99

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 10
  • Репутација: +22/-19
« Одговор #556 послато: 09 Август 2011, 11:33:55 »
Dali zna neko tacno radno vreme ovih uspavanih i dali rade i subotom?

Hvala

Ван мреже Keyser Soze

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 15
  • Репутација: +7/-4
« Одговор #557 послато: 09 Август 2011, 11:35:49 »
uplatio sam preko SMS-a clanarinu, ovo mi je prvi put da se uclanim. Ne znam sta se desava, niko me ne zove za potvrdu, a treba mi sto pre da bih uzeo sezonsku preko net-a, da bih dosao na Rennes mirne glave, sa Kosova i Metohije sam i kako da dodjem do Beograda, a stanje nimalo naivno kod nas dole.

Ван мреже Sundance_Kid

• Члан КК
  • Поруке: 2.818
  • Репутација: +2606/-3567
« Одговор #558 послато: 09 Август 2011, 13:11:42 »
Najbolje je da za sve probleme kontakritate servis za clanstvo na mail [email protected]
Ja sam imao problem jer mi kartica nije dolazila dugo, obratio sam im se na mail, uzeli neke podatke i kartica stigla za 7 dana.

Ван мреже Toplana

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 47
  • Репутација: +19/-22
« Одговор #559 послато: 09 Август 2011, 13:23:54 »
Ovako mozes kontaktirati nas marketing u vezi clanstva.....

Уколико имате питања или притужбе које се тичу приватности и сигурности Ваших података, или уколико имате сазнања или сумњу о нарушавању приватности или сигурности, молимо Вас да нас контактирате на неки од следећих начина:

Позовите наш Call Center на број телефона: 0900 000 900
    Пошаљите и-мејл на: [email protected]
    Пошаљите писмо на поштанску адресу: Сервис за Чланство ФК Црвена звезда; Љутице Богдана 1а; 11000 Београд