Аутор Тема: Чланство и годишње карте за утакмице  (Прочитано 453378 пута)

ПУРС, acadimi999, redwish, Nighthawk и 2 гостију прегледају ову тему.

На мрежи niko

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 149
  • Репутација: +56/-102
Одг: Чланство и годишње карте за утакмице
« Одговор #520 послато: 05 Август 2011, 13:17:57 »
meni su rekli da ce sutra raditi pa eto prilike da se uzme sezonska, ja sam isto bio jutros u 9h, ali se likovi uspavali

Ван мреже Vladja

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 162
  • Репутација: +83/-84
« Одговор #521 послато: 05 Август 2011, 14:55:30 »
Imam pitanje,kada se izgubi sezonska,koliko je potrebno platiti da bi je opet izvadio?

Ван мреже mirijevo

• Члан ФК
  • Поруке: 482
  • Репутација: +201/-109
  • Jos te nesto cini izuzetnom,ne samo evropa.....
« Одговор #522 послато: 05 Август 2011, 15:01:46 »
"kazna" je 500 dinara + clanarina i standardna cena sezonske za tu tribinu

Ван мреже Perica_Ognjenovic

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 197
  • Репутација: +51/-263
« Одговор #523 послато: 05 Август 2011, 15:05:45 »
Da li je moguce danas se uclaniti i podici sezonsku na stadionu? i ako jeste do kad je radno vrijeme? (jer koliko vidim neki nisu mogli da podignu danas). Pozdrav

Ван мреже Vladja

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 162
  • Репутација: +83/-84
« Одговор #524 послато: 05 Август 2011, 15:12:25 »
"kazna" je 500 dinara + clanarina i standardna cena sezonske za tu tribinu
        Posto sam ja dobio novu sezonsku pre neki dan,ali juce na utakmici mi je ukradena,da ne objasnjavam kako.. Znaci ja bi trebalo da platim 500 + 1300 za sezonsku ili je moguce samo 500 posto sam nacuo tako nesto?

Ван мреже Toplana

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 47
  • Репутација: +19/-22
« Одговор #525 послато: 05 Август 2011, 16:03:24 »
Platices samo izradu nove sezonske sto kosta 500 dinara....

Ван мреже носиоци градског духа

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.513
  • Репутација: +966/-676
« Одговор #526 послато: 05 Август 2011, 18:31:03 »
Знам да су сада сви усреређени на јучерашњу утакмицу и дањашњи жреб, али морам да напишем какав БЕЗОБРАЗЛУК су Звездаши доживели од маркетинга клуба.

Први пут сам дошао у среду око 4 сата испред маркетинга у намери да продужим чланство и узмем сезонску, али људи више нису пуштани у просторије клуба, уз образложење да је велика гужва и да ће ускоро крај радног времена. Па чекајте, зар није логично да дан пред утакмицу радите дуже, када се већ зна да ће доћи много људи из унутрашњости, који нису у могућности да сврате било када?! Недуго затим је изашао Николовски и рекао да се људи овај пут снађу за појединачне улазнице, а да чланство и сезонске заврше у петак. Ок, али зар није могло да се организује узимање сезонских и на дан меча, ако не на стадиону, онда бар у шопу у улици Краља Милана? Опет, због многобројних људи из унутрашњости, према којима би клуб требао да има много више поштовања... Али врхунац безобразлука је био данас. Иако сам могао да се вратим колима после утакмице, одлучио сам да останем у Београду како бих испунио своју ДУЖНОСТ и обновио чланство и купио сезонску, али ујутру када сам дошао речено ми је да не могу да узмем сезонску, јер људи који су задужени за то СПАВАЈУ!!! Да напоменем да је било још људи из унутрашости у време када сам и ја био. Питао сам када се очекује да ће моћи да се заврши све и добио одговор ''до најкасније 12 ће бити све у реду''.  Иако сам имао бус у 11, којим сам планирао да се вратим, остао сам да сачекам време које су ми рекли и са јебеном путном торбом сам се јебавао по превозу да бих стигао на Маракану у време које су рекли, а истовремено се трудећи да не закасним на следећи бус у 1, и све то да бих добио одговор ''ма неће то бити данас''.  :a078:

Све ово ми је итекако покварило доживљај од синоћ... Најгори могући непрофесионализам и небрига за сопствене навијаче. Надам се да ће се људи из маркетинга замислити мало, јер ово нема никаквог смисла.

На мрежи serbian91

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 102
  • Репутација: +45/-108
« Одговор #527 послато: 05 Август 2011, 18:41:46 »
Posto necu biti u BG-u jos neko vreme, zanima me ukoliko izvrsim uplatu za clanstvo preko SMS-a ( 1000RSD ), da li ce oni meni  tu karticu moci poslati postom, ili mora biti licno preuzimanje na stadionu?

I da li se moze naruciti sezonska karta tako da mi stigne postom?

Izvinjavam se ako je ovo pitanje vec postavljeno. :)

Ван мреже daba

• Члан КК
  • Поруке: 1.034
  • Репутација: +1568/-358
« Одговор #528 послато: 05 Август 2011, 19:27:04 »
Poštovani zvezdaši,

protekle nedelje na našem stadionu, zajedno smo bili svedoci velikih gužvi u prostorijama servisa za članstvo iako je prodaja sezonskih karata počela pre nekoliko nedelja. S toga vas najljubaznije molimo, da već od ponedeljka (08.08. od 10 sati) obezbedite svoje mesto na stadionu, kako ne bismo opet tri dana pred meč imali situaciju da se u redovima čeka i po nekoliko sati. Takođe, to će omogućiti i dosta efikasniji rad naših zaposlenih.

Obaveštavamo vas da sezonskih ulazica ima dovoljno, i mogu ih kupiti svi naši članovi sa plaćenom godišnjom članarinom.

Sopstenje sa zvanicnog sajta.

Ван мреже Довел

• Члан ФК
  • Поруке: 149
  • Репутација: +81/-64
« Одговор #529 послато: 05 Август 2011, 22:39:16 »
Знам да су сада сви усреређени на јучерашњу утакмицу и дањашњи жреб, али морам да напишем какав БЕЗОБРАЗЛУК су Звездаши доживели од маркетинга клуба.

Први пут сам дошао у среду око 4 сата испред маркетинга у намери да продужим чланство и узмем сезонску, али људи више нису пуштани у просторије клуба, уз образложење да је велика гужва и да ће ускоро крај радног времена. Па чекајте, зар није логично да дан пред утакмицу радите дуже, када се већ зна да ће доћи много људи из унутрашњости, који нису у могућности да сврате било када?! Недуго затим је изашао Николовски и рекао да се људи овај пут снађу за појединачне улазнице, а да чланство и сезонске заврше у петак. Ок, али зар није могло да се организује узимање сезонских и на дан меча, ако не на стадиону, онда бар у шопу у улици Краља Милана? Опет, због многобројних људи из унутрашњости, према којима би клуб требао да има много више поштовања... Али врхунац безобразлука је био данас. Иако сам могао да се вратим колима после утакмице, одлучио сам да останем у Београду како бих испунио своју ДУЖНОСТ и обновио чланство и купио сезонску, али ујутру када сам дошао речено ми је да не могу да узмем сезонску, јер људи који су задужени за то СПАВАЈУ!!! Да напоменем да је било још људи из унутрашости у време када сам и ја био. Питао сам када се очекује да ће моћи да се заврши све и добио одговор ''до најкасније 12 ће бити све у реду''.  Иако сам имао бус у 11, којим сам планирао да се вратим, остао сам да сачекам време које су ми рекли и са јебеном путном торбом сам се јебавао по превозу да бих стигао на Маракану у време које су рекли, а истовремено се трудећи да не закасним на следећи бус у 1, и све то да бих добио одговор ''ма неће то бити данас''.  :a078:

Све ово ми је итекако покварило доживљај од синоћ... Најгори могући непрофесионализам и небрига за сопствене навијаче. Надам се да ће се људи из маркетинга замислити мало, јер ово нема никаквог смисла.

Мислим да смо били у истој причи, само што смо ми остали након разговора са Марком и тај проблем је за нас 20-ак решен за ову утакмицу, и речено нам је да после регулишемно сезонске. И ја сам чак размишљао да останем па да сезонску регулишем у петак,срећа па нисам,не видим разлог зашто нису радили у петак.

Главни проблем код сезонских који се појавио(тако нам Марко рече) јесте што су у старту купљена 3 апарата(то су они што мењају кодове на сезонској) и 2 су покварена, та фирма од које смо их купили је пропала или тако нешто и немамо где да их сервисирамо(друге фирме не желе да сервисирају апарате у вредности од пар хиљада евра,а и велико је питање да ли они то уопште знају), и онда смо остали само на једном апарату који је шљакао у сервису за чланство. Раде на том да се тај проблем са апаратима реши, да није тога била би мања гужва а и више места где би се могла продужити сезонска...

Ван мреже zarebg

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.302
  • Репутација: +177/-288
« Одговор #530 послато: 06 Август 2011, 00:59:20 »
Da li neko zna hoce moci da se kupe karte preko interneta za utakmice u nasoj ligi?

Ван мреже Djakza

• Веран као пас
  • Поруке: 691
  • Репутација: +234/-299
  • И у срећи и у тузи...
« Одговор #531 послато: 06 Август 2011, 01:15:52 »
Mogu da se kupe za svaku utakmicu jos od prosle sezone.

Ван мреже zarebg

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.302
  • Репутација: +177/-288
« Одговор #532 послато: 06 Август 2011, 01:31:25 »
E super.Nemam bas para za sezonsku za zapad,ali otisao bih na utakmicu ponekad , a ono sto me najvise odbija je cekanje da se kupi karta.Ovako je lepo ponesem sa  sobom :D

Ван мреже Четник Васић

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 32
  • Репутација: +23/-10
  • Север цели сада се весели...
« Одговор #533 послато: 06 Август 2011, 11:06:44 »
Морам да се пожалим на невероватан непрофесионализам људи који продужују сезонске. Јуче сам успео само да продужим сезонску, јер тај неки лик који треба да дође да то уради, спава!!! Већ су писали људи о томе да се не понављам, али следеће ме је разочарало. Питам их тамо да ли ће да раде сутра, тј. данас и они ми ладно кажу:Не знамо. Позовем их за два сата они кажу: Дођи сутра, тј. данас, радићемо од 10-14. Ја се порадујем ко куче, кад јуче ме зове друг и каже да су на сајту избацили да тек од понедељка може да се продужи сезонска. Јебе луд збуњеног! :001_huh: Па не могу да висим по цео дан на Маракани да бих продужио сезонску, имам и других обавеза. Да се не ради о Звезди одавно бих отерао све у пм и не бих ни продужио сезонску, али Звезда је живот...

Стварно су ово тотално непрофесионално одрадили.

Ван мреже Crveni General

• Члан ФК
  • Поруке: 890
  • Репутација: +298/-87
« Одговор #534 послато: 06 Август 2011, 13:42:44 »
Brat je moj se nesto tripovao da uzme nov komp.
I svratio do radnje winwin
Tu sa clansko kartom bi trebalo da bude 5% popust.
I kad je spomenuo njima tu clasnku kartu rekli su nesto u fazonu...ufff pa to vise ne vazi od maja?
Sad se bas tripujem od svih onoh navedenih popusta sto su oni naveli da imamo od clasnskih karti koje zasita jos uvek vaze???????

Ван мреже Ameobi

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 360
  • Репутација: +248/-59
« Одговор #535 послато: 06 Август 2011, 15:45:43 »
Jel zna neko od kada ce moci da se rezervisu karte za utakmicu sa Renom?

Ван мреже daba

• Члан КК
  • Поруке: 1.034
  • Репутација: +1568/-358
« Одговор #536 послато: 06 Август 2011, 15:58:01 »

objavice na zvanicnom sajtu tu informaciju.

levo_krilo

• Гост
« Одговор #537 послато: 06 Август 2011, 18:43:28 »

Verovatno par dana nego sto krene redovna prodaja, znaci izmedju 10-15 avgusta. Redovna prodaja je 2 ili 3 dana pred mec.

Ван мреже Toplana

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 47
  • Репутација: +19/-22
« Одговор #538 послато: 07 Август 2011, 14:39:41 »

Fudbalski klub Crvena zvezda polako, ali sigurno vraća se na staze stare slave. Nije tu u pitanju samo pobeda na beogradskoj Evro premijeri i sedam „komada“ u mreži Letonaca, već polako se vraćaju ona lepa vremena kada se za Zvezdine utakmice tražila karta viša.

Prema informacijama iz marketinga našeg fudbalskog kolektiva do sada je naš klub za sezonu 2011/12 prodao preko 7.000 sezonskih karata. Neka predviđanja govore da se ta brojka može popeti i na celih 10.000 čime bi crveno-beli stali rame uz rame sa najvećim evropskim klubovima.

Svi zainteresovani po svoje sezonske karte mogu doći u marketing FK Crvena zvezda, Marakana, službeni ulaz na zapadnoj tribini, drugi sprat.

Od sutra krece prodaja sezonskih karata. Izbegnite guzvu, kupite karte pre Rena.... :vitez:

Ван мреже dr.nele

• Члан ФК
  • Поруке: 1.072
  • Репутација: +414/-289
« Одговор #539 послато: 07 Август 2011, 19:30:41 »
samo 7000 pa neko rece da je prodato 13000 mislimda sam to negdje procitao.Od 40000 na ventspilsu ja sam mislio da je bar njih 15000 uzelo sezonsku :stidan: