Аутор Тема: Чланство и годишње карте за утакмице  (Прочитано 453302 пута)

Maksim, vucz, Бек и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Ameobi

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 360
  • Репутација: +248/-59
Одг: Чланство и годишње карте за утакмице
« Одговор #420 послато: 02 Август 2011, 16:47:16 »
imam par pitanja jer nisam pas upucen. Imam clansku kartu od prosle sezone ali nisam je obnovio na vreme. Opet, lik u shopu mi je rekao da nije kasno i da mogu da je obnovim. E sad me zanima gde to mogu da uradim, da li u servisu za clanstvo i od kada sutra radi servis za clanstvo?

Ван мреже Б-А-Ц-З

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 119
  • Репутација: +28/-44
« Одговор #421 послато: 02 Август 2011, 16:48:22 »
Ево шта кажу на званичном на питање да ли је могуће узети сезонску на дан утакмице:
Administrator
Stadion se otvara u 16:30 tako da nece biti kupovine sezonskih karata na dan utakmice, ali trebalo bi da bude u Red Star Shop-u. Prodaja u shop-u ce biti omogucena samo za clanove koji ne obnavljaju sezonske karte vec kupuju nove. Ovo ogranicenje je tehnicke prirode.
Ја другар смо данас узели сезонске у КГ-у, није било живе душе у шопу   :)
управо сам звао сервис за чланство , пошто сам из Берана , и рекли су ми да се чланарина може обновити у шопу у улици краља Милана и на дан утакмице

Ван мреже КГЦЗ

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.646
  • Репутација: +626/-450
  • Храним свиње...
    • www.delije.net
« Одговор #422 послато: 02 Август 2011, 16:51:27 »
Ја другар смо данас узели сезонске у КГ-у, није било живе душе у шопу   :)
Ја сам јуче узео сезонску у том шопу, који ће изгледа бити затворен. Бар ми тако рече девојка која ради тамо. Искрено се надам да неће.

Ван мреже Ameobi

• Звездаш
  • **
« Одговор #423 послато: 02 Август 2011, 16:52:12 »
управо сам звао сервис за чланство , пошто сам из Берана , и рекли су ми да се чланарина може обновити у шопу у улици краља Милана и на дан утакмице

ne moze, bio sam u tom shopu i rekli su mi da kod njih moze da se uclani, ali ne da se obnovi clanarina. Isto tako ako nekoga zanima, nemaju sezonskih za sever, samo istok i zapad.

Ван мреже Жика Живац

• Дежурни кривац
  • Веран као пас
  • Поруке: 812
  • Репутација: +768/-304
  • обележени негативац
« Одговор #424 послато: 02 Август 2011, 16:53:42 »
Ја сам обновио чланство у шопу у Краља Милана, тако да ми није јасно како то не може???

Ван мреже Ameobi

• Звездаш
  • **
« Одговор #425 послато: 02 Август 2011, 16:57:28 »
Ја сам обновио чланство у шопу у Краља Милана, тако да ми није јасно како то не може???

pojma nemam, onda sam se nesto ja zajebao. A koja je razlika uopste da li cu obnoviti clanstvo ili cu se opet uclaniti?
Da li kada obnavljas clanarinu dobijas odmah clansku karticu ili opet cekas da ti dostave.

Od koliko sati radi servis za clanstvo, zna li neko?

Ван мреже Жика Живац

• Дежурни кривац
  • Веран као пас
  • Поруке: 812
  • Репутација: +768/-304
  • обележени негативац
« Одговор #426 послато: 02 Август 2011, 17:10:03 »
Кад обнављаш чланство, не добијаш нову чланску карту, већ задржаваш стару, исто као и сезонску, с тим да се ова друга провуче кроз неки читач картице, размагнетише се и упишу се нови подаци на оном белом пољу, где су били подаци за прошлу сезону.

А сервис за чланство ваљда ради од 9 до 17, с тим да раде и суботом, али не знам у ком термину.

Ван мреже kiki

• Оснивач RSB-a Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 2.508
  • Репутација: +1612/-356
  • 20 минута пешке од Маракане
« Одговор #427 послато: 02 Август 2011, 17:19:53 »
И ја сам продужила чланство у Српских владара тако да је боље да то провериш поново. Додуше, можда су нешто зајебали на техничком нивоу, па сада продавнице не могу да продужују. Иначе продавница у Српских владара ради до 8 или 9 увече па имају времена и они који раде.

За све остале ствари најбоље је да зовете директно сервис за чланство на (+ 381 11) 3679-206 и (+ 381 11) 3679-204, а имају и мејл office et budideozvezde.rs.

Ван мреже naka

• Веран као пас
  • Поруке: 545
  • Репутација: +1971/-1920
« Одговор #428 послато: 02 Август 2011, 18:55:44 »
pojma nemam, onda sam se nesto ja zajebao. A koja je razlika uopste da li cu obnoviti clanstvo ili cu se opet uclaniti?
Da li kada obnavljas clanarinu dobijas odmah clansku karticu ili opet cekas da ti dostave.

Od koliko sati radi servis za clanstvo, zna li neko?

isto sam je pitao danas, a ona sleže ramenima. kaže vi ste upisani i idite na stadion da obnovite i uzmete sezonsku. Uh što sam besan

"prodajem nove, a ne obnavljam" pa daj mi novu..e pa ne moguuuu  :pljas:

Ван мреже Заражен

• Члан ФК
  • Поруке: 1.299
  • Репутација: +593/-367
« Одговор #429 послато: 02 Август 2011, 19:00:31 »
Треба ми мала помоћ;
Извадио сам чланску карту зимус, значи још ми важи, међутим и чланску и сезонску картицу(за прошлу сезону) сам изгубио (цео новчаник уствари).

Сад питање;

Да би извадио сезонску за ову сезону, колико пара морам да дам? Дал се плаћа додатно за картицу коју немам више?

Ван мреже Ковач

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.559
  • Репутација: +457/-183
  • 29.05.1991.
    • mojacrvenazvezda.net
« Одговор #430 послато: 02 Август 2011, 19:03:53 »
Треба ми мала помоћ;
Извадио сам чланску карту зимус, значи још ми важи, међутим и чланску и сезонску картицу(за прошлу сезону) сам изгубио (цео новчаник уствари).

Сад питање;

Да би извадио сезонску за ову сезону, колико пара морам да дам? Дал се плаћа додатно за картицу коју немам више?

Мораћеш, нажалост да платиш 500 динара.

Lebron

• Гост
« Одговор #431 послато: 02 Август 2011, 19:04:16 »
To sa clanarinom je glupost. Nisam nasao kuci clansku, mrzelo me da trazim, danas sam samo rekao tamo da mi nije stigla , ona upisala da posalju novu, das 1000 din i to je to. Bitno je imati staru sezonsku da ti odstampaju nove podatke i sve gotovo za par minuta kad dodjes na red...

Ван мреже naka

• Веран као пас
  • Поруке: 545
  • Репутација: +1971/-1920
« Одговор #432 послато: 02 Август 2011, 19:12:10 »

A red je mali milion ljudi. Koji smo mi kraljevi neorganizacije

Odem na blagajnu da kupim 4 zapada, na dve se prodaje (po 20 ljudi u redu). SA strane na trećem prozoru (odvojena desno) sedi bakica sama i ja joj priđem i kažem 4 zapada a ona "sve sam prodala od karata što su mi dali" )

Sad sam nazvao g-đu (đicu) u Kralja Milana i pitam je jasno i glasno "da li se kod vas može učlaniti i kupiti sezonska?"

Odgovro: Da li ste već član i imate sezonsku?

da i imam prošlogodišnju

gđica: e onda ne možeeee

pitanje da li može osoba X da dođe i kupi za zapad?

Može cena je 6000+1000.

a ja ne mogu.

gđica: vi ne možete. Tako su mi rekli.

Čak i ona jadna kaže. Pretpostavljam da Vam je gore jeftinije, pošto ste stari član (da li mogu svi smajliji da se stave?)

Ван мреже бановац бараба

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 102
  • Репутација: +13/-9
  • Начин живота ДС
    • Ultrasbet
« Одговор #433 послато: 02 Август 2011, 20:10:21 »
хоће ли бити карти на дан текме ?

Ван мреже Rajko

• Пријатељ КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 3.563
  • Репутација: +1085/-1379
« Одговор #434 послато: 02 Август 2011, 20:13:40 »
хоће ли бити карти на дан текме ?
http://www.redstarbelgrade.info/forum/index.php/topic,365.msg47187/boardseen.html#new

имаш овде доста о томе, а можеш и да питаш све што те занима у вези утакмице

Ван мреже Ћаласан

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 12
  • Репутација: +21/-5
« Одговор #435 послато: 02 Август 2011, 20:31:36 »
Е, овако, данас сам обновио чланство и сезонску, тј. и прије него што сам обновио чланство, мрзовољна слатка мала, за другим столом, ми је већ издала нову сезонску! Значи, могао сам одмах после тога да изађем и добијем нову сезонску без обнове чланства!!! То са чланством ми је мало нејасно, обнавља се за 10 секунди, колико је требало оном лику да исписе неки рачун. Надам се да касније посјете неку базу и све фино евидентирају. Мада, вјерујем да је овај пропуст неко и злоупотребио.
Дајте мало озбиљности, ви из маркетинга, знам да ће неко ово прочитати.
И да додам, надам се и да број моје сезонске (12600 и неки), приказује стваран број продатих истих, + још неких 80-ак што су остали иза мене данас после 12ч...  :D

Ван мреже ilija

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 40
  • Репутација: +23/-111
« Одговор #436 послато: 02 Август 2011, 20:38:50 »
Ko je danas bio na Marakani po sezonsku video sta znaci neorganizacija iako se slazem da su svi trebali da dodju ranije ali onoliko ljudi a samo jedna riba radi katastrofa.Razocaran sam u servis za clanstvo jebote oni ne mogu svoje guzice da organizuju a kamoli da brinu o 20000 clanova.

Ван мреже Rajko

• Пријатељ КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 3.563
  • Репутација: +1085/-1379
« Одговор #437 послато: 02 Август 2011, 20:52:59 »
Е, овако, данас сам обновио чланство и сезонску, тј. и прије него што сам обновио чланство, мрзовољна слатка мала, за другим столом, ми је већ издала нову сезонску! Значи, могао сам одмах после тога да изађем и добијем нову сезонску без обнове чланства!!! То са чланством ми је мало нејасно, обнавља се за 10 секунди, колико је требало оном лику да исписе неки рачун. Надам се да касније посјете неку базу и све фино евидентирају. Мада, вјерујем да је овај пропуст неко и злоупотребио.
Дајте мало озбиљности, ви из маркетинга, знам да ће неко ово прочитати.
И да додам, надам се и да број моје сезонске (12600 и неки), приказује стваран број продатих истих, + још неких 80-ак што су остали иза мене данас после 12ч...  :D
Није то стваран број. Одштампано је неких 13000(лупам) и док се то раздели неће се штампати нова тура. И сад свако може да добије произвољан број до 13000.

Што се тиче те базе података, ја сам убеђен да она не постоји за 50% чланова. Поготову након тога што си ти рекао. Ја сам отишао да питам људе тамо кад ми истиче чланска, јер нисам ни сам знао, и он ми човек каже да ни он не зна, и пита ме кад сам је отприлике купио. Ја му кажем да сам узео први дан кад су почеле да се продају прошле године, али да ми је стигла тек негде средином септембра, па не знам који датум рачунају. И он мртав ладан каже, па добро, нека буде 20. септембар, и унесе то у базу тамо. Могао сам лагано да кажем да сам је узео у децембру, и прошао бих без проблема. Мислим да су људи који то раде врло неискусни, али ће научити доста на овим грешкама. Обиће им се доста тога о главу.

Ван мреже Vasili Zaitsev

• Горан Арсеновић | Оснивач РСБ-а | Члан клуба
  • Aдминистратор
  • Поруке: 20.303
  • Репутација: +4330/-3355
« Одговор #438 послато: 02 Август 2011, 21:03:24 »
inace su svi organizovani i cekaju zadnja dva dana da obnove sezonsku iako obnova sezonskih karata traje vec mesec i po dana.

Наравно. Ево типичног примера. Мој старији син. Цело лето је имао толико обавеза да није стигао до данас да се сети чланства и годишње. Наравно, када је дошао раном зором око 1 сат, наишао је на још милион људи који су размишљали исто као и он. Лењост ће га коштати још једног одласка до сервиса за чланство сутра и чекања у реду јер се није сетио да то уради пре месец дана. Догодине ће сигурно размишљати мало другачије.

Ван мреже Б-А-Ц-З

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 119
  • Репутација: +28/-44
« Одговор #439 послато: 02 Август 2011, 21:11:38 »
у шопу у краља Милана немају сезонске за север , мале су шансе да ће им стићи до утакмице  :pljas: