Аутор Тема: Чланство и годишње карте за утакмице  (Прочитано 453950 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Rajko

• Пријатељ КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 3.563
  • Репутација: +1085/-1379
Одг: Чланство и годишње карте за утакмице
« Одговор #340 послато: 27 Јул 2011, 18:47:49 »
Јел се распитао неко да ли може да се узму две сезонске на једну чланску? Видео сам да је неко од вас узимао прошле године, али нисам сигуран за ову, а купио бих другу сезонску, он није члан.

Ван мреже kiki

• Оснивач RSB-a Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 2.508
  • Репутација: +1612/-356
  • 20 минута пешке од Маракане
« Одговор #341 послато: 27 Јул 2011, 18:48:06 »
Хм, ако је то тачно, онда је у питању завидна количина јер ценим да је за исток продато више него за запад - разлика у цени је драстична.

Ван мреже caka87

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 88
  • Репутација: +46/-17
  • Цигла по цигла, стадион. Човек по човек, Звезда.
« Одговор #342 послато: 27 Јул 2011, 18:49:21 »
Јел се распитао неко да ли може да се узму две сезонске на једну чланску? Видео сам да је неко од вас узимао прошле године, али нисам сигуран за ову, а купио бих другу сезонску, он није члан.

ne moze moras da ga uclanis uzeo bih ja burazeru i ortaku da moze...

Ван мреже бановац бараба

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 102
  • Репутација: +13/-9
  • Начин живота ДС
    • Ultrasbet
« Одговор #343 послато: 29 Јул 2011, 01:35:17 »
А на сајту http://www.redstarshop.rs/ci/sezonske-karte.html можеш да ставиш у корпу за куповину колико хоћеш то сам случајно видео, али не знам дали можеш да купиш колико ти хоћеш то нисам пробао али да у корпу може да стане више од 2,3 то је сигурно али дали дају то не знам.

Ван мреже Djakza

• Веран као пас
  • Поруке: 691
  • Репутација: +234/-299
  • И у срећи и у тузи...
« Одговор #344 послато: 29 Јул 2011, 11:15:51 »
Sta nije jasno u "samo clanovi mogu da kupe sezonsku kartu". Ako ti kupis dve sezonske logicno je da kupujes i nekome ko nije clan. Ne znam zasto je problem dati jos 500-1000 dinara za uclanjenje.

николас

• Гост
« Одговор #345 послато: 29 Јул 2011, 12:17:38 »
Јутрос сам преко делије. нет наручио сезонску карту за источну трибину, оставивши им члански број. Да ли неко зна колико дуго траје израда сезонске карте и кад би мого да је очекујем. Размишљам пошто сам из Јагодине дакле неких 130 км од Београда да уколико је ураде у понедељак да ће је испоручити до среде ...

Ван мреже Б-А-Ц-З

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 119
  • Репутација: +28/-44
« Одговор #346 послато: 29 Јул 2011, 12:29:42 »
мене интресује да ли се чека на израду сезонске или се она може одмах подићи , пошто планирам на следећој утакмици да продужим чланарину и узмем сезонску

На мрежи Фити

• Члан клуба
  • Moderator
  • Поруке: 4.413
  • Репутација: +2727/-276
  • Црвено - бели са бројем 6
« Одговор #347 послато: 29 Јул 2011, 12:43:51 »
Јутрос сам преко делије. нет наручио сезонску карту за источну трибину, оставивши им члански број. Да ли неко зна колико дуго траје израда сезонске карте и кад би мого да је очекујем. Размишљам пошто сам из Јагодине дакле неких 130 км од Београда да уколико је ураде у понедељак да ће је испоручити до среде ...

To niko ne zna... Vise ti se isplati da kada budes dolazio u cetvrtak u bgd na utakmicu, malo poranis i u toku dana uzmes i propusnicu!

мене интресује да ли се чека на израду сезонске или се она може одмах подићи , пошто планирам на следећој утакмици да продужим чланарину и узмем сезонску

Propusnicu dobijas odmah...

николас

• Гост
« Одговор #348 послато: 29 Јул 2011, 12:49:54 »
Ja cu na utakmicu sa ili bez sezonske, ovde je na proveri azurnost i organizacija. Mada se ranije desavalo da cekam isporuke po tri nedelje. Verujem da ce ovog puta biti sve kako treba.

Ван мреже Avdija

• Веран као пас
  • Поруке: 736
  • Репутација: +263/-284
« Одговор #349 послато: 29 Јул 2011, 15:15:59 »
 ja sam danas u Srpskih vladara upaltio za člansku koju će mi poslati na kućnu adresu a sezonsku sam podigao na licu mesta cela procedura traje oko par minuta

Ван мреже бановац бараба

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 102
  • Репутација: +13/-9
  • Начин живота ДС
    • Ultrasbet
« Одговор #350 послато: 29 Јул 2011, 23:22:55 »
ако идеш на текму четвртог онда што си наручио да ти донесу на кућну адресу? боље да си им рекао да ти оставе на благајни и да узмеш када дођеш на реванш, лакше ти је тако, да се не бринеш кад ће и како ће ти стићи..
 И зашто си појединачно морате да причате дали сте узели чланску или сезонску карту и како ? ?  :pljas:

Ван мреже nemanja87

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 6.142
  • Репутација: +1796/-2599
« Одговор #351 послато: 30 Јул 2011, 00:35:13 »
ако идеш на текму четвртог онда што си наручио да ти донесу на кућну адресу? боље да си им рекао да ти оставе на благајни и да узмеш када дођеш на реванш, лакше ти је тако, да се не бринеш кад ће и како ће ти стићи..
 И зашто си појединачно морате да причате дали сте узели чланску или сезонску карту и како ? ?  :pljas:
Meni je lepo da cujem da je neko uzeo sezonsku jos ako napomene da je bilo jos ljudi koji kupuju ili daj boze guzva, ja srecan ceo dan.

Ван мреже КадТешкоЈе...

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.371
  • Репутација: +744/-1274
  • Салетов идеопоклоник.
« Одговор #352 послато: 30 Јул 2011, 04:15:50 »
Чисто сумњам да је продато 10 000 карата до сада. Када је почела мобилизација, карта за Север је била 1000 динара, купио сам је пред меч са Динамо Тбилисијем, а сада је карта рачунајући израду и чланарину 2300, што је и више него дупло.

А за те две сезоне у међувремену ми смо од трофеја добили само куп и то прошле године ни њега, што итекако утиче на људе, а још кад додаш 130% скупљу карту...

Ван мреже 1989DS

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 55
  • Репутација: +40/-10
  • Победа титула нама је потребна!
« Одговор #353 послато: 30 Јул 2011, 09:29:53 »
Da li mogu danas da odem uclanim se i kupim sezonsku? Do kada radi marketing? hvala unapred

Ван мреже Б-А-Ц-З

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 119
  • Репутација: +28/-44
« Одговор #354 послато: 30 Јул 2011, 10:59:20 »
Da li mogu danas da odem uclanim se i kupim sezonsku? Do kada radi marketing? hvala unapred
"Радно време сервиса за чланство је радним данима од 09 до 18, а током јула и суботом од 10 до 14 часова"

Ван мреже djolem87

• Члан ФК
  • Поруке: 341
  • Репутација: +52/-12
« Одговор #355 послато: 30 Јул 2011, 11:21:40 »
Jel zna neko pouzdano koliko je tacno sezonskih karata prodato?

Ван мреже dr.nele

• Члан ФК
  • Поруке: 1.072
  • Репутација: +414/-289
« Одговор #356 послато: 30 Јул 2011, 11:29:21 »
ja neznam ni da su za proslu sezonu objavili tacan broj.

Ван мреже djolem87

• Члан ФК
  • Поруке: 341
  • Репутација: +52/-12
« Одговор #357 послато: 30 Јул 2011, 11:32:22 »
ja neznam ni da su za proslu sezonu objavili tacan broj.

Pa bilo bi lepo da se neko seti da objavi i tu informaciju,mislim na ljude iz kluba. Mislim da bi to bilo posteno prema svim ljudima koji godinama dolaze na utakmice i kupuju sezonske karte.

Ван мреже 1989DS

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 55
  • Репутација: +40/-10
  • Победа титула нама је потребна!
« Одговор #358 послато: 30 Јул 2011, 13:25:18 »
Upravo sam bio na Marakani. Ucalnio se i kupio sezonsku. Sve se vrlo brzo zavrsava..devojke koje rade su jako prijatne i lepe   :clap:

Inace bilo je 10 ljudi u prostoriji servisa za clanstvo dakle ljudi se uclanjuju..jos je vreme godisnjih odmora i raspusta bice nas sve vise i vise.

inace u trenutku dok sam uzimao sezonsku posetio nas je i Marko Vesovic.  :srbinosm:

Ван мреже patriota

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 19
  • Репутација: +9/-11
« Одговор #359 послато: 30 Јул 2011, 16:42:49 »
Upravo sam bio na Marakani. Ucalnio se i kupio sezonsku. Sve se vrlo brzo zavrsava..devojke koje rade su jako prijatne i lepe   :clap:

Inace bilo je 10 ljudi u prostoriji servisa za clanstvo dakle ljudi se uclanjuju..jos je vreme godisnjih odmora i raspusta bice nas sve vise i vise.

inace u trenutku dok sam uzimao sezonsku posetio nas je i Marko Vesovic.  :srbinosm:

I ja sam danas bio na marakani i imamo totalno drugacije misljenje... Devojka koja je zaduzena za sezonske je bas neljubazna i nevaspitana u mom slucaju to nije uticalo na to dal cu uzeti sezonsku al bojim se da ce uticati na druge ljude. Mislim da ljudi koji rade u servisu za clanstvo treba da budu srecni sto rastemo iz dana u dan a ne da im bude mrsko sto moraju da rade ceo dan... Pozitivna stvar je to to je za 15min koliko sam proveo tamo uslo bar 15-ak ljudi i produzilo clanstvo....