Аутор Тема: Чланство и годишње карте за утакмице  (Прочитано 455018 пута)

delijaaa и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже dr.nele

• Члан ФК
  • Поруке: 1.072
  • Репутација: +414/-289
Одг: Чланство и годишње карте за утакмице
« Одговор #320 послато: 26 Јул 2011, 02:46:14 »
Kod nas su ljudi teski na parama.Ali mislim i da treba da prodje odredjeni period da se ljudima prvo vrati kultura odlaska na stadion a samim tim i clanstva.Do prije par godina je na stadionu bilo po 2-3 hiljade ljudi tako da i ovo je ekstremno poboljsanje ako nastavi da se dobro radi ja ocekujem za 3-4 godine prosjek od 25 hiljada na stadionu i 50000 clanova

Ван мреже nemanja87

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 6.142
  • Репутација: +1796/-2599
« Одговор #321 послато: 26 Јул 2011, 14:19:38 »
Mene najveca muka uhvati kada pomislim da je Darka,Pericu,Dekija,Zigu,Boska,Nemanju,Pantu gledalo prosecno 2-3 000 ljudi a ove danasnje generacije po 15 000 a nisu im ni do kolena.Ali dobro,valjda ce i rezultati ispratiti sve ovo u blizoj buducnosti.

levo_krilo

• Гост
« Одговор #322 послато: 26 Јул 2011, 16:39:26 »
 :esvasta:  Izvini na izrazu, ali lupetas previse. Za pocetak ZIga je igrao u generaciji koja je pobedila Romu i bio je pun stadion i u Evropi i sasvim pristojna poseta u nasoj ligi. Poslednja generacija koja je osvojila titulu ako se ne varam.
Drugo,  Deki Stankovic je igrao pre 15 godina za Zvezdu i tesko da mozes da kazes da ga je gledalo 3000 ljudi, posto je to materijalna greska.

prosek od 2-3000 hiljade se odnosi na poslednje 2-3 sezone, ne racunajuci proslu, znaci Milijas, Lekic i kompanija. Pre toga poseta je bila sasvim pristojna.

Ван мреже Pera

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.127
  • Репутација: +2009/-1255
« Одговор #323 послато: 26 Јул 2011, 16:43:47 »
:esvasta:  Izvini na izrazu, ali lupetas previse. Za pocetak ZIga je igrao u generaciji koja je pobedila Romu i bio je pun stadion i u Evropi i sasvim pristojna poseta u nasoj ligi. Poslednja generacija koja je osvojila titulu ako se ne varam.
Drugo,  Deki Stankovic je igrao pre 15 godina za Zvezdu i tesko da mozes da kazes da ga je gledalo 3000 ljudi, posto je to materijalna greska.

prosek od 2-3000 hiljade se odnosi na poslednje 2-3 sezone, ne racunajuci proslu, znaci Milijas, Lekic i kompanija. Pre toga poseta je bila sasvim pristojna.

Извини и ти на изразу, али ипак ти лупеташ :)

levo_krilo

• Гост
« Одговор #324 послато: 26 Јул 2011, 16:54:46 »
Promasio sam godinu, osvojili smo i sledece sezone titulu,  tacnije 2007. godine kad je bio trener Djurovski

Ван мреже iggi

• Члан ФК
  • Поруке: 767
  • Репутација: +494/-458
  • МНОГИ СУ ХТЕЛИ ДА СРУШЕ НАМ СВЕ...
« Одговор #325 послато: 26 Јул 2011, 16:57:16 »
Цитат

U matori al si ze zajebo.Kad je igro Ziga bilo nas je po 4-5 hiljada Dekijevu mozda hiljadu dve maksimun.A opet si se zajebo i za lekica njega je gledalo 15000.Dakle prosek od 3-5 hiljada vaze sve od neke 95 96 pa do 2009

levo_krilo

• Гост
« Одговор #326 послато: 26 Јул 2011, 17:00:44 »
Ostavljam mogucnost da sam se zajebao, ali nesto mi je tu sumnjivo sto se tice statistike. Ali eto, neka bude da je Dekija Stankovica pre 15 godina gledalo 3-4000 ljudi, a Dejana Lekica 15000.

Bitnije je da skupimo bar 10.000 ljudi koji ce kupiti sezonsku. Kad sam ja bio da uzmem svoju za istok, lik je rekao da je prodato 1500 sezonskih, ukupno.

Gde je to zvezdastvo od prosle sezone? Ove sam ocekivao bar 15.000 pretplatnih i bar 20.000 prosek sa sve evro utakmicama. Za sada je to neizvesno.

Ван мреже aragorn

• Махатма Ганди
  • Administrator
  • Поруке: 1.947
  • Репутација: +1368/-405
« Одговор #327 послато: 26 Јул 2011, 17:47:43 »
Obanvljanje clanarine je u vrlo nepopularnom terminu kada ljudi koji rade ne mogu da dodju. Dodaj tu i ljude iz unutrasnjosti i bice ti jasno zasto je broj manji. Naime, obnova clanske i kupovina sezonske za one koji su vec clanovi obavlja se samo na Mari u fazi preprodaje. Dakle, nije moguce oboviti istu putem neta, ili na nekoj drugoj lokaciji.

Sada kada je pocela prodaja za sve, cenim da cemo brzo da dodjemo do tih 10k+. Ako bude dobre igre sa Letoncima, moze da bude i vise...

Ван мреже Костур Тима

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 120
  • Репутација: +131/-78
« Одговор #328 послато: 26 Јул 2011, 18:05:59 »
@лево крило. Ако ме сећање не вара, публике је у време кад је играо Деки било јако мало- "96, "97... катастрофа. ако се изузме пар европских утакмица, посета на Мари је била јако лоша. Знам да смо једном, тих година, на пример играли са Војводином пред неких 300 гледалаца, које су репортери на прсте избројали. Првенствени меч. Од 1991 године па до данас посета на Маракани није била боља него сад, то гарантујем.

Ван мреже Djakza

• Веран као пас
  • Поруке: 691
  • Репутација: +234/-299
  • И у срећи и у тузи...
« Одговор #329 послато: 26 Јул 2011, 18:07:49 »
Kljuc za velik broj clanova i prodatih sezonskih karti je uspeh u Evropi. Trece kola moramo da prodjemo ako hocemo isti nivo kao prosle sezone, ako udjemo u grupe imacemo mnogo vise clanova= vise sezonskih= vise ljudi na stadionu.

Ван мреже Billy Bright

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 226
  • Репутација: +173/-117
« Одговор #330 послато: 26 Јул 2011, 20:33:34 »
sad rekose na TVu da jebeni genk proda 23 hiljade sezonskih karata.

Ван мреже nemanja87

« Одговор #331 послато: 27 Јул 2011, 14:10:09 »

Sta ja sada da odgovorim na tvoj post?
Prvo si nalepio tu razne smajlije i jos tvrdis da lupetam.
U tvom postu nista nije tacno sto si rekao ali apsolutno nista sem da je Deki pre 15 godina igrao za Zvezdu.
Od 93 godine sam na stadionu sa jedno 95% prisustva na "manjim" utakmicama,jednim propustenim derbijem na JNA i jednom propustenom evropskom utakmicom.
Od 93 do 96 prosek je sigurno bio oko 1500 do 2000 navijaca(ne racunajuci derbi i kada je dolazila Vojvodina jer je tada ona kao klub imala jos vecu ulogu kao taj treci tim).Kop na severu ti je bio manji od danasnjeg koji imaju UF i Slaninari.
Od 96 sa pojavom Dekija i Perice mozda je poseta porasla na 2500 i kasnije je mozda porasla do nekih 3-4 000 za vreme Zige,Pante... Prvi put smo dosli na nekih 10 000 dolaskom Lukica i Pizona i naravno mobilizacijom.Danas smo mozda blizu i 15 000 a verujem da cemo ove sezone i dostici taj nivo na "manjim" utakmicama.
PS Koliko se secam ni protiv Brage a ni protiv Rome te sezone sto pominjes nije bio pun stadion.
Protiv Rome je mozda bilo 40 000 ali uglavnom zbog 2 poraza pre toga i malih sansi za prolaz.
« Последња измена: 27 Јул 2011, 14:13:32 nemanja87 »

Ван мреже Sveta

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 133
  • Репутација: +33/-15
  • Од рођења мог,није прош'о без имена твог...
    • MojaCrvenaZvezda.Net
« Одговор #332 послато: 27 Јул 2011, 14:25:35 »
U tvom postu nista nije tacno sto si rekao ali apsolutno nista sem da je Deki pre 15 godina igrao za Zvezdu.
Od 93 godine sam na stadionu sa jedno 95% prisustva na "manjim" utakmicama,jednim propustenim derbijem na JNA i jednom propustenom evropskom utakmicom.
Od 93 do 96 prosek je sigurno bio oko 1500 do 2000 navijaca(ne racunajuci derbi i kada je dolazila Vojvodina jer je tada ona kao klub imala jos vecu ulogu kao taj treci tim).Kop na severu ti je bio manji od danasnjeg koji imaju UF i Slaninari.
Od 96 sa pojavom Dekija i Perice mozda je poseta porasla na 2500 i kasnije je mozda porasla do nekih 3-4 000 za vreme Zige,Pante... Prvi put smo dosli na nekih 10 000 dolaskom Lukica i Pizona i naravno mobilizacijom.Danas smo mozda blizu i 15 000 a verujem da cemo ove sezone i dostici taj nivo na "manjim" utakmicama.
PS Koliko se secam ni protiv Brage a ni protiv Rome te sezone sto pominjes nije bio pun stadion.
Protiv Rome je mozda bilo 40 000 ali uglavnom zbog 2 poraza pre toga i malih sansi za prolaz.

Protiv Rome je bilo puno sve!

Ван мреже qwerty14

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 285
  • Репутација: +95/-25
« Одговор #333 послато: 27 Јул 2011, 17:00:30 »
Nije, 35-40 hiljada... Secam se da sam se tu smrzo kao nikad u zivotu, koliko je bilo hladno, ali je bilo vredno...

Ван мреже stefcerak

• Поруке: 12.815
  • Репутација: +3919/-1942
« Одговор #334 послато: 27 Јул 2011, 17:15:56 »

samo da potvrdim ovo sto je nemanja napisao....sve je tacno....i jos jedna mala informacija da kad smo igrali protiv beceja,sad ne mogu da se setim tacno dal je bila 93,94 ili 95,a znam da je bio novembar,decembar mesec,zimoca a na severu sa mnom i mojim burazerom jos nas tacno 84-ica!

Ван мреже nemanja87

« Одговор #335 послато: 27 Јул 2011, 17:18:38 »
Protiv Rome je bilo puno sve!
Nazalost nije.
Kad sada malo bolje razmislim od 2000 pa do danas mi smo napunili stadion mozda samo 5-6 puta.
Rendzers,Milan,PSV,Lacio,mislim i Rozenborg,pa onda tamo Leverkuzen,Dinamo Kijev i mozda Selta ali to je bilo 2000-2001.
Znaci mi protiv Bajerna,Rome,Brage,Kijeva,Boltona,Zenita nismo imali pun stadion.
Mislim da bi danas ove ekipe garantovale pun stadion.

Ван мреже Др.Каџија

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 406
  • Репутација: +334/-506
  • нападај храбро па како буде буде
« Одговор #336 послато: 27 Јул 2011, 17:46:39 »
Имам једно питање,нисам учлањен,а планирам то да урадим ових дана пре утакмице 4-тог. (да бих добио сезонску јер сам чуо да важи за квалификације  :srbinosm: ) Пошто 18. пуним у октобру,сад ћу да узмем ту јуниорску,и израчунао сам да ми за то + сезонска треба 1800 дин,а видим помињете сад неких додатних 500 дин итд и јел нећу морати да прелазим на ту сениор одмах како напуним 18. него кад истекне ова догодине,и јел одмах кад се учланим и ако не добијем картицу да сам члан могу да узмем сезонску тај дан?

Ван мреже Djakza

• Веран као пас
  • Поруке: 691
  • Репутација: +234/-299
  • И у срећи и у тузи...
« Одговор #337 послато: 27 Јул 2011, 18:03:22 »
Tih dodatnih 500 ne vazi za tebe. Ako imas 17 kada se uclanis imas junior clansku dok ti ne istekne, tek sledece godine ces morati da uzmes senior i umesto 500din da platis 1000.

Ван мреже Фити

• Члан клуба
  • Moderator
  • Поруке: 4.415
  • Репутација: +2729/-276
  • Црвено - бели са бројем 6
« Одговор #338 послато: 27 Јул 2011, 18:05:43 »
Имам једно питање,нисам учлањен,а планирам то да урадим ових дана пре утакмице 4-тог. (да бих добио сезонску јер сам чуо да важи за квалификације  :srbinosm: ) Пошто 18. пуним у октобру,сад ћу да узмем ту јуниорску,и израчунао сам да ми за то + сезонска треба 1800 дин,а видим помињете сад неких додатних 500 дин итд и јел нећу морати да прелазим на ту сениор одмах како напуним 18. него кад истекне ова догодине,и јел одмах кад се учланим и ако не добијем картицу да сам члан могу да узмем сезонску тај дан?

Evo ovako, kako ja kapiram... sada ces uzeti junior i platiti 500 din i propusnicu 1300din. na senior neces prelaziti odmah, tj u oktobru kada postanes punoletan, nego ces sledece leto kada budes obnavljao clanarinu placati cenu seniorske od 1000din i plus 500din za izradu nove kartice posto se junior i standard razlikuju. I naravno cim se uclanis mozes kupiti i sezonsku istovremeno posto te imaju u bazi podataka.

Ван мреже caka87

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 88
  • Репутација: +46/-17
  • Цигла по цигла, стадион. Човек по човек, Звезда.
« Одговор #339 послато: 27 Јул 2011, 18:45:25 »
Ja sam uzimao clansku i sezonsku burazeru iz Svajcarske pre dva dana,i pitao decka koliko je trenutno prodato propusnica,cifra je bila oko 7000 sever 3000 zapad a za istok ne znam...Ako je broj na sezonskoj jednak broju prodatih onda je moj burazer 11332 koji je uzeo propusnicu sto je zavidan broj obzirom na prethodne godine.