Аутор Тема: Чланство и годишње карте за утакмице  (Прочитано 455007 пута)

delijaaa и 1 гост прегледају ову тему.

Селектор

• Гост
Одг: Чланство и годишње карте за утакмице
« Одговор #260 послато: 16 Јул 2011, 11:27:39 »
Што се прва два пасуса тиче слажем се са Наком.
Није проблем, нећу да купујем од типова који ваљају карте на ко зна које начине а о некима смо причали на старом форуму и обавештени су надлежни у клубу. Те паре не иду за клуб и ја нећу узети такве улазнице, узећу сезонску да помогнем клуб колико толико, то је звездашко размшљање.
Али то не значи да је етички и коректно према највернијим навијачима звезде (а то су свакако они који купују сезонске) да изађеш са ценом од 6.000 динара за западну трибину.
Просто речено, на тај начин не излазиш у сусрет горе поменутима а свакако да би требало, поготово зато што се истиче таква политика данашњег ФК Црвена звезда - навијачи највеће благо, звездаштво, мобилизација и тако даље.
Шта они имају мени да одређују да ли ћу ја да идем на исток или запад (север је немогућ за извештаје са утакмице јер се не види фудбал)? Каква је разлика у погледу на терен са истока или запада? Свакако да није дупла разлика колико је они наплаћују.

Што се последњег Накиног пасуса тиче он превазилази оквире ове теме и констатоваћу само да је веома погрешан проценат који је он навео.

Смањите цену годишње карте за запад јер ова стварно нема смисла нити логике !!!

Ван мреже aragorn

• Махатма Ганди
  • Administrator
  • Поруке: 1.947
  • Репутација: +1368/-405
« Одговор #261 послато: 16 Јул 2011, 11:49:19 »
Bilo koji navedeni procentat je pogresan jer se niej vrsila anketa. A da ej veci deo Zapada protiv Lukica uopste nije tajna niti je tesko primetiti na utakmicama...

Zapad jeste nerealno skup u odnosu na ostale tribine, a zastoje to tako, u to ne bih ulazio...

levo_krilo

• Гост
« Одговор #262 послато: 16 Јул 2011, 12:10:36 »
Bio danas na Marakani, produzio sezonsku za Istok, dobio cak i drugu poziciju na stadionu :)

Elem, kaze tip da je prodato oko 1500 sezonskih i da ocekuje da ce pred kraj prodaje (kad je kraj prodaje sezonskih karata?) se broj povecati.

Kupio i monografiju, kosta 1990 dinara, nema popust za clanove jer je vec na popustu. Izgleda prilicno lepo.

Ван мреже sule45

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 140
  • Репутација: +58/-70
« Одговор #263 послато: 16 Јул 2011, 15:02:12 »
Istok, Sektor 4 Ulaz 16 Red 22 Mesto 31... prva sezonska.. sreci nikad kraja :clap:
u shopu sam usmekao novcanik, al nema se kinte..

Ван мреже naka

• Веран као пас
  • Поруке: 545
  • Репутација: +1971/-1920
« Одговор #264 послато: 16 Јул 2011, 20:23:50 »
Bilo koji navedeni procentat je pogresan jer se niej vrsila anketa. A da ej veci deo Zapada protiv Lukica uopste nije tajna niti je tesko primetiti na utakmicama...

Zapad jeste nerealno skup u odnosu na ostale tribine, a zastoje to tako, u to ne bih ulazio...

U pravu si. Vecina. DA budem precizniji 60-90%.

Prosli put sam tebe licno (ne kao njihovog portparola nego kao razumnog momka sa razvijenom logickom funkcijom) zamolio da mi kazes bar jedan razlog kako je moguce da zapad bude toliko skuplji od istoka a da razlozi nisu koje sam naveo (sibicarski). Jednostavno bez ikakve ironije pokusavam naci bilo koji razlog kako bi preispitao svoju teoriju zavere. Ukoliko znas ili pretpostavljas, zamolio bih da podelis to sa mnom.

Ван мреже Ковач

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.559
  • Репутација: +457/-183
  • 29.05.1991.
    • mojacrvenazvezda.net
« Одговор #265 послато: 16 Јул 2011, 21:37:06 »
Занима ме нешто, па ако би неко ко је упућен могао да одговори.

Имам сезонску за северну трибину, чланство ми истиче за 13 дана, уредно сам добио поруку од клуба.

Међутим, имам мали проблем. Не верујем да ћу до 4.августа стићи да одем у Бг. Да ли је могуће да сезонску продужим(тј. обновим) путем интернета?

На овом линку:

http://www.redstarshop.rs/ci/sezonske-karte/459/%D0%A1%D0%B5%D0%B7%D0%BE%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B0+%D0%BA%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0+20112012+-+%D0%A1%D0%B5%D0%B2%D0%B5%D1%80.html

пише да је могуће да се сезонска добије овим путем уношењем броја чланске карте. Али, да ли је то само куповина или је могућа и обнова постојеће карте? И како се врши плаћање за производе преко интернета?

Ван мреже гнп

• Члан ФК
  • Поруке: 722
  • Репутација: +870/-96
« Одговор #266 послато: 17 Јул 2011, 12:17:50 »
плаћање се врши помоћу Визе и Мастер Кард картица

није могућа обнова картице на овај начин зато што је за обнову потребна твоја картица

Ван мреже djenka

• Члан клуба, Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 691
  • Репутација: +841/-210
« Одговор #267 послато: 17 Јул 2011, 15:38:23 »
@Kovac Ja sam pre nekoliko dana narucio sezonsku preko neta i zvali su me da me pitaju da li imam staru sezonsku. Kad sam rekao da imam,onda su mi rekli da moraju novu da mi prave (sto kosta jos 500d) ili da dodjem na marakanu (necu skoro u bg) da obnovim! Ja sam pristao na pravljenje nove i platio sam ukupno 2040din sa dostavom za sever

Ван мреже Rajko

• Пријатељ КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 3.563
  • Репутација: +1085/-1379
« Одговор #268 послато: 17 Јул 2011, 15:56:01 »
@Kovac Ja sam pre nekoliko dana narucio sezonsku preko neta i zvali su me da me pitaju da li imam staru sezonsku. Kad sam rekao da imam,onda su mi rekli da moraju novu da mi prave (sto kosta jos 500d) ili da dodjem na marakanu (necu skoro u bg) da obnovim! Ja sam pristao na pravljenje nove i platio sam ukupno 2040din sa dostavom za sever
Како бре још 500 динара? Јел то важи само за то наручивање преко нета или увек? Ја сам купио сезонску, направили су ми нову, и платио сам нормалну цену.

Ван мреже djenka

• Пријатељ РСБ-а
« Одговор #269 послато: 17 Јул 2011, 16:02:04 »
ako se kupuje nova,a imao si staru,onda placas jos 500!
Ako obnavljas staru ne placas nista,ako nisi imao sezonsku,onda opet 1300d!
Ni meni nije najjasnije ali tako sam platio

Ван мреже urosbg

• Члан ФК
  • Поруке: 221
  • Репутација: +148/-100
  • Звездо волим те
« Одговор #270 послато: 17 Јул 2011, 16:07:57 »
ja sam u subotu produžio članarinu i platio 1000din.,a u marketing sam odneo staru propusnicu za Sever,platio 1300din.,onaj iz marketinga je ubacio u neku masinu i prekucao je i to je to.

Ван мреже Rajko

• Пријатељ КК
  • Члан ФК
« Одговор #271 послато: 17 Јул 2011, 16:16:20 »
Ау каква логика...  :srbinosm: Ок.

Ван мреже Boki

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 1.129
  • Репутација: +360/-281
« Одговор #272 послато: 17 Јул 2011, 16:21:11 »
Занима ме нешто, па ако би неко ко је упућен могао да одговори.

Имам сезонску за северну трибину, чланство ми истиче за 13 дана, уредно сам добио поруку од клуба.

Међутим, имам мали проблем. Не верујем да ћу до 4.августа стићи да одем у Бг. Да ли је могуће да сезонску продужим(тј. обновим) путем интернета?

На овом линку:

http://www.redstarshop.rs/ci/sezonske-karte/459/%D0%A1%D0%B5%D0%B7%D0%BE%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B0+%D0%BA%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0+20112012+-+%D0%A1%D0%B5%D0%B2%D0%B5%D1%80.html

пише да је могуће да се сезонска добије овим путем уношењем броја чланске карте. Али, да ли је то само куповина или је могућа и обнова постојеће карте? И како се врши плаћање за производе преко интернета?
Не можеш купити нову сезонску док не уплатиш чланарину. Ја сам тебе скапирао да ти желиш да узмеш нову сезонску пре него што ти истекне чланарина, и да пре 4. некако успеш да дођеш до БГа, свеједно ћеш морати прво чланарину, па онда сезонску...

Што се тиче приче око нове или старе сезонске, једноставна је логика. Неки људи желе да сачувају као успомену стару сезонску, е сад ако си већ поседовао исту, да би добио другу наравно да мораш да платиш. Као порез на луксуз :) А наравно, нови чланови који желе сезонску не морају да плаћају нову картицу, али сигурно је да ће и до године и они морати ако желе да имају за успомену.

Ван мреже djenka

• Пријатељ РСБ-а
« Одговор #273 послато: 17 Јул 2011, 17:00:58 »
Rajko ajmo iz pocetka,posto ocigledno ne razumes:
Ako imas staru sezonsku i dodjes na marakanu da je produzis,kosta te 1300 din
Ako nemas sezonsku i prvi put je kupujes kosta te 1300 din
Ako imas staru sezonsku i ne mozes da dodjes na marakanu nego je narucujes preko neta kostace te 2040 din (1300+500+240 dostava)
Jednostavna stvar

Ван мреже Rajko

• Пријатељ КК
  • Члан ФК
« Одговор #274 послато: 17 Јул 2011, 17:28:18 »
Rajko ajmo iz pocetka,posto ocigledno ne razumes:
Ako imas staru sezonsku i dodjes na marakanu da je produzis,kosta te 1300 din
Ako nemas sezonsku i prvi put je kupujes kosta te 1300 din
Ako imas staru sezonsku i ne mozes da dodjes na marakanu nego je narucujes preko neta kostace te 2040 din (1300+500+240 dostava)
Jednostavna stvar
Одакле ти брате то да не разумем?  :001_huh: Знам шта причаш, чудим се само њиховој логици да некоме не наплаћују израду сезонске а некоме наплаћују.

Ван мреже djenka

• Пријатељ РСБ-а
« Одговор #275 послато: 17 Јул 2011, 18:42:59 »
Onda sam ja lose protumacio tvoj post  :blush:

Ван мреже Ковач

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.559
  • Репутација: +457/-183
  • 29.05.1991.
    • mojacrvenazvezda.net
« Одговор #276 послато: 17 Јул 2011, 21:11:53 »
Хвала свима. :)

Морам проверити да ли ће радити сервис за чланство на дан меча, па да тада то одрадим.

Ван мреже Rajko

• Пријатељ КК
  • Члан ФК
« Одговор #277 послато: 17 Јул 2011, 21:14:27 »

Морам проверити да ли ће радити сервис за чланство на дан меча, па да тада то одрадим.
Радиће сигурно јер највећи број људи из унутрашњости баш тај дан купује сезонске и чланске. Могуће да ће бити скраћено радно време, али ће радити.

levo_krilo

• Гост
« Одговор #278 послато: 17 Јул 2011, 23:40:41 »

Sezonska se produzava samo i jedino u prostorijama Marketinga od 9 do 17h i subotom od 10 do 14h. Znaci nikakav internet, SHopovi ili sta god, nego samo Marakana i prostorije marketinga.

Moze i neko drugi da to resi za tebe, pitaju za ime i prezime i datum rodjenja. Mora stara da se provuce kroz masinu neku i tek onda se obnavlja sezonska. Mozes da biras i sektor, ako ides na Istok ili Zapad, a za sever je svejedno i tako.

Ako neko drugi to radi za tebe, treba mu tvoja stara sezonska.

Ван мреже gromiko

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.573
  • Репутација: +732/-182
« Одговор #279 послато: 17 Јул 2011, 23:54:19 »
kako je moguce da zapad bude toliko skuplji od istoka a da razlozi nisu koje sam naveo (sibicarski). Jednostavno bez ikakve ironije pokusavam naci bilo koji razlog kako bi preispitao svoju teoriju zavere. Ukoliko znas ili pretpostavljas, zamolio bih da podelis to sa mnom.

JEdini realni razlozi su krov i to što na istoku bije Sunce u oči. Prosto je neverovatno da to košta 3000 dinara više.