Аутор Тема: Чланство и годишње карте за утакмице  (Прочитано 455029 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Dzonha

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 16
  • Репутација: +12/-0
Одг: Чланство и годишње карте за утакмице
« Одговор #120 послато: 19 Јун 2011, 16:18:47 »
Uclanio sam se 15.6. prosle godine,sada je vec 18.6. a meni nikakva poruka nije stigla a izbegavam da obnovim ponovo preko sajta jer mi jos nije kartica stigla.Jel to sad znaci da vise nisam clan ili?

pazi,i ja sam sve uradio preko sajta  i dosta dugo mi nije stigla kartica ali sam onda krenuo da ih spamujem mailovima da bi mi je na kraju ipak poslali uz neka silna izvinjenja sto sam dugo cekao...probaj i ti tako da ih pitas sta je sa tvojim statusom i karticom i sve...

Ван мреже Matori

• Веран као пас
  • Поруке: 600
  • Репутација: +249/-100
« Одговор #121 послато: 20 Јун 2011, 00:36:58 »
Pa, Vajti, kad vec pitas a cini mi se nisi sagledao siru sliku, stvar je u sledecem. Po meni je Servis za clanstvo ili kako se vec nazivaju KORISNICKI servis a i oni sami se predstavljaju tako ali... Koja je vajda od svega toga kad im je radno vreme isto kao i moje ( mislim i vecine zaposlenih) a sve i da nije, dok ja sa posla stignem do Mare mogu samo da poljubim vrata. A sta tek da rade ljudi iz unutrasnjosti? Mogu li bas radnim danima da dodju i zavrse posao? Nismo svi djaci i studenti sa rastegljivim vremenom i obavezama, jbg. Pitah na zvanicnom da bar nekim danima u nedelji bude duze rad. vreme ili da se bar neka subota u mesecu oddezura ali nista od odgovora. Smatram da je ovo sa clanstvom previse ozbiljna prica da bi se tako birokratski odradjivala. Nemoj, molim te da mi kazes da postoje i dr. nacini da se produzi clanstvo ili uclani jer i sam znas da je poseban osecaj biti u tom trenutku na licu mesta tj. na Marakani.

steletrile

• Гост
« Одговор #122 послато: 20 Јун 2011, 18:43:51 »
Јел зна неко како да активирам овај СМС инфо и обавештења на емајл адреси?

levo_krilo

• Гост
« Одговор #123 послато: 21 Јун 2011, 15:59:08 »
Dakle, info od pre 2 minuta. Devojka je jako ljubazna i odaziva se na broj 011/3679206.

Dakle, obnova CLANARINE moze i u Shopu da se odradi, ali kupovina sezonske MOZE SAMO I JEDINO u prostorijama marketinga na Marakani!

Oni rade od 9 do 17h, moraju da razmagnetisu staru sezonsku i da je ponovo aktiviraju.

Novi clanovi mogu da kupe sezonske i u Shopu, a stari samo na Marakani.

Ван мреже МилошС

• Члан ФК
  • Поруке: 658
  • Репутација: +678/-36
« Одговор #124 послато: 21 Јун 2011, 17:18:20 »
Мене буни нешто
Кажу да се добија СМС порука 15 дана пре истека чланарине и то је ОК
Е сад...ја сам платио чланарину за прошлу годину 28.07. дан пре утакмице са Слованом и хтео бих да рецимо у наредних пар дана уплатим преко поште па ме занима да ли морам да чекам још неко време,тј да чекам да ми стигне порука или могу одмах да одем и да уплатим?? Слао сам им мејл и они кажу да могу уплатити пар дана пре истека чланарине,то сам и ја знао.

Ван мреже Djakza

• Веран као пас
  • Поруке: 691
  • Репутација: +234/-299
  • И у срећи и у тузи...
« Одговор #125 послато: 21 Јун 2011, 18:00:40 »
Meni nikakva poruka nije stigla :( Uplatio sam danas ponovo preko sajta,nadam se da ce se "racunati" da sam clan od 15.6.2010,a ne od danas :)

Ван мреже носиоци градског духа

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.513
  • Репутација: +966/-676
« Одговор #126 послато: 21 Јун 2011, 18:02:33 »
Нисам ово баш пропратио како треба, па ако може неко да ми одговори. Наиме другар хоће да се учлани, а до сад није био члан. Е сад, предпостављам да може да се учлани било кад, али ме интересује кад може да узме сезонску за следећу сезону?

Ван мреже mmladja

• Члан ФК
  • Поруке: 276
  • Репутација: +347/-231
« Одговор #127 послато: 21 Јун 2011, 18:05:09 »
sezonsku moze da uzme od 13. jula

Ван мреже raikkonen

• Звезда му је све
  • Поруке: 4.241
  • Репутација: +1798/-2082
« Одговор #128 послато: 21 Јун 2011, 18:09:08 »
Јел узима неко сезонску за исток?

Ван мреже naka

• Веран као пас
  • Поруке: 545
  • Репутација: +1971/-1920
« Одговор #129 послато: 21 Јун 2011, 18:10:47 »
Dakle, info od pre 2 minuta. Devojka je jako ljubazna i odaziva se na broj 011/3679206.

Dakle, obnova CLANARINE moze i u Shopu da se odradi, ali kupovina sezonske MOZE SAMO I JEDINO u prostorijama marketinga na Marakani!

Oni rade od 9 do 17h, moraju da razmagnetisu staru sezonsku i da je ponovo aktiviraju.

Novi clanovi mogu da kupe sezonske i u Shopu, a stari samo na Marakani.

kupovina sezonske (ako sam vlasnik stare) na Marakani? Da li se odmah dobija? Da li se mora obnoviti članstvo, za tu uslugu?

Ako je odgovor da, molio bih da u anketu se upiše i opcija "jesam i moraću i ove godine da obnovim".

Ван мреже Армија

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.982
  • Репутација: +1355/-313
  • Нема дана а да не мислим на тебе!
« Одговор #130 послато: 21 Јун 2011, 20:03:40 »
Meni nikakva poruka nije stigla :( Uplatio sam danas ponovo preko sajta,nadam se da ce se "racunati" da sam clan od 15.6.2010,a ne od danas :)

Moras da ih pozoves i javis da si produzio tj. uplatio clanarinu.

Ван мреже Crveni General

• Члан ФК
  • Поруке: 890
  • Репутација: +298/-87
« Одговор #131 послато: 21 Јун 2011, 20:17:47 »
Мене буни нешто
Кажу да се добија СМС порука 15 дана пре истека чланарине и то је ОК
Е сад...ја сам платио чланарину за прошлу годину 28.07. дан пре утакмице са Слованом и хтео бих да рецимо у наредних пар дана уплатим преко поште па ме занима да ли морам да чекам још неко време,тј да чекам да ми стигне порука или могу одмах да одем и да уплатим?? Слао сам им мејл и они кажу да могу уплатити пар дана пре истека чланарине,то сам и ја знао.

moj drug je uzeo isto kad i ti a juce je produzio (otisio da mare)

Pred pordaja krece tek 28 juna(mislim da su rekli 28 ili 29) to je za nedelju dana a garant cu uzeti prvog dana ali za sever

kupovina sezonske (ako sam vlasnik stare) na Marakani? Da li se odmah dobija? Da li se mora obnoviti članstvo, za tu uslugu?

Svi ce moci da dobiju sezonku tek tog 13 jula...a valjda za nas stare je ta procdutra takva tako da bi dobili sezonku sa istim brojem ili tako nesto

Ван мреже ReMa

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 142
  • Репутација: +37/-110
« Одговор #132 послато: 22 Јун 2011, 00:03:17 »
Ja uzimam,moze neko da mi kaze kada su karte u predprodaji i da li za njih isto treba da se ide umarketing,stari sam clan?????

Ван мреже Sveta

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 133
  • Репутација: +33/-15
  • Од рођења мог,није прош'о без имена твог...
    • MojaCrvenaZvezda.Net
« Одговор #133 послато: 23 Јун 2011, 09:51:55 »
Poslednja dva dana se niko ne javlja na one brojeve koji su dati na sajtu budideozvezde.rs  na koje treba da se prijavi uplata za produzetak clanarine.Tacnije,onaj jedan broj je zauzet 24h sata dnevno, a na ovaj drugi se niko ne javlja iako zovem do iznemoglosti!jel zna neko sta se desava?

Ван мреже Армија

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.982
  • Репутација: +1355/-313
  • Нема дана а да не мислим на тебе!
« Одговор #134 послато: 23 Јун 2011, 11:51:34 »
Stigla mi je standard kartica, bas su ovoga puta bili brzi - 10-ak dana sam sacekao samo. Vidi se napredak i na tom polju.

Кобра

• Гост
« Одговор #135 послато: 23 Јун 2011, 18:40:06 »
Кад почиње обнова сезонских улазница?И хоће ли бити иста цена за сезонску за север,тј.1000 динара?

levo_krilo

• Гост
« Одговор #136 послато: 23 Јун 2011, 18:42:04 »
Da li se vi zaje***te ili vas mrzi da citate 2-3 posta iznad? Pocinje u ponedeljak 27. juna i moze da se obnovi samo na Marakani u prostorijama Marketinga. Novi clanovi od 13. jula mogu da kupe sezonsku i u Shopu i na Marakani.

Cene su iste kao i prosle sezone.

http://www.crvenazvezdafk.com/sacuvajte-sezonske-karte-4442-c1-content.htm

Ван мреже k750i

• Веран као пас
  • Поруке: 848
  • Репутација: +245/-644
« Одговор #137 послато: 24 Јун 2011, 14:30:27 »
Не могу да нађем информацију, да ли ја већ данас могу да одем да продужим чланарину, значи одем у шоп, дам хиљаду динара, и завршим пос'о?

Ван мреже КГЦЗ

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.646
  • Репутација: +626/-450
  • Храним свиње...
    • www.delije.net
« Одговор #138 послато: 24 Јун 2011, 14:31:40 »
Не могу да нађем информацију, да ли ја већ данас могу да одем да продужим чланарину, значи одем у шоп, дам хиљаду динара, и завршим пос'о?
Наравно да можеш. Само ће ти продужити од оног дана кад ти истиче. Исто тако можеш да платиш на пример 4000 и да се водиш као да си био члан у претходном периоду. Бар сам ја тако разумео.

Ван мреже ReMa

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 142
  • Репутација: +37/-110
« Одговор #139 послато: 25 Јун 2011, 18:05:38 »
Pocinje u ponedeljak 27. juna i moze da se obnovi samo na Marakani u prostorijama Marketinga. Novi clanovi od 13. jula mogu da kupe sezonsku i u Shopu i na Marakani.

Ja sam stari clan,imam seznsku za sever hteo bi da kupim(zamenim) za istok.Da li za mene vazi ovo od 27. ili od 13.??????