Аутор Тема: Чланство и годишње карте за утакмице  (Прочитано 453962 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Ian

• Члан ФК
  • Поруке: 7.039
  • Репутација: +4901/-3313
Одг: Чланство и годишње карте за утакмице
« Одговор #1080 послато: 15 Март 2012, 17:58:00 »
@Jorgovan

Clanarinu svi placaju isto, i ***** ga ako to moras unositi u kalkulaciju 1000 din na godisnjem nivou za svoj voljeni klub!

Opet kazem 3500:14=250 din sto je projektovana usteda od 50%(pošto je ulaznica 500 din) i to nije mizerno.  Plus ne stojiš u Augustu u kilometarskom redu da uzmeš kartu za Ren, na stadion dođeš na vreme i uđeš ko čovek, imaš određene popuste, nekad i na KUP uđeš sa njom itd. Šta bi više? Da klub ukalkuliše i da ti je nekad zima, da ti se ne da ići po kiši, da će na severu neko pucati iz pištolja, da će biti logično sredom se zahvaliti navijačima na istorijskoj poseti, da će ti pući guma itd.

Ko smatra da je izmajmunisan i oštećen zna šta mu je činiti sledeće godine i kraj priče. Pa kad počnu redovi na evropskim, pa iz džepa 1000-1500 din, pa svaki put aj ranije da uzmeš kartu, pa iz džepa 500 din itd. verujem da će se opet preračunavati
Možeš ti da računaš kako ti volja, ali ostaje činjenica da je prilikom određivanja cene zapada, uprava bila rukovođena nekom drugom logikom, a ne finasijskom.  Poslednji argument pa odustajem : pojedinačna karta za zapad je 2,5 puta skuplja od severa ( 200 sever, 400 istok, 500 zapad). To da kažemo ima logike. Ista ta karta kada se kupuje u formatu sezonske košta 5 puta skuplja od sezonske za sever, a duplo skuplja od istoka (1300, 3000, 6000). Gde je tu logika ?

Ван мреже Фити

• Члан клуба
  • Moderator
  • Поруке: 4.413
  • Репутација: +2727/-276
  • Црвено - бели са бројем 6
« Одговор #1081 послато: 15 Март 2012, 18:13:00 »
kao sto rekoh, imas 14 utakmica od kojih na 3 ne platis ulaz i aj da kazemo jednu zatvore za publiku zbog sranja na tribinama. to je 10 utakmica od 500 dinara = 5000 + ovih 3500 sto si izracunao to je 8500 dinara ukupno naspram ovih 7000.  znaci, aj da kazemo usteda je 1500 din.

U ligi imaš 15 utakmica a u evropi 2 utakmice. Od strane kluba je bilo dozvoljeno da na 2 kup meča uđeš takođe s propusnicom. To je ukupno 19 mečeva na Marakani ove sezone. Samo na 3 utakmice bi morao da izdvojiš 3500din. da nemaš propusnicu... Ostaje još 16 utakmica. Na dve utakmice je ulaz bio besplatan a na jednoj smo bili kažnjeni. Ostalo je 13 mečeva na kojima se plaća ulaz po ceni od 500din. To daje zbir od 6500din i onih 3500din za ventspils,ren i derbi u prvenstvu. To je zbir od 10 000 dinara. Znači uštedeo si 3000din.
E sada što se tiče kupa... Klub je rekao da ne važe propusnice i to je to, nema rasprave. Iskreno možda su zbog toga i dali malo jeftiniju kartu pošto iskreno ne verujem da je neko očekivao zapad 850din a pre samo tri meseca je stajao 1200din!? S druge strane kao član kluba imaš mogućnost da rezervišeš kartu i imaćes siguran ulaz za utakmicu.

Ludak

• Гост
« Одговор #1082 послато: 15 Март 2012, 18:16:32 »
Onda ljudi nemojte uzimati godisnje karte,nemojte se uclanjavati u klub i nemojte slucajno da dajete 200 dinara za zvezdatv!!!  :facepalm:
I vi sebe zovete zvezdasima?  :stidan:

Zovemo, i sta onda? Jel treba da me bude sramota sto sam se uclanio i uzeo sezonsku, i sto sada nemam za derbi u Kupu? Treba da me bude sramota sto moram da izdvojim svaki put bar 40-50 eura za put i jos 10 za ulaznicu?

Ван мреже FCRS

• Веран као пас
  • Поруке: 744
  • Репутација: +533/-427
« Одговор #1083 послато: 15 Март 2012, 18:18:03 »
@Jorgovan

Clanarinu svi placaju isto, i ***** ga ako to moras unositi u kalkulaciju 1000 din na godisnjem nivou za svoj voljeni klub!

Opet kazem 3500:14=250 din sto je projektovana usteda od 50%(pošto je ulaznica 500 din) i to nije mizerno.  Plus ne stojiš u Augustu u kilometarskom redu da uzmeš kartu za Ren, na stadion dođeš na vreme i uđeš ko čovek, imaš određene popuste, nekad i na KUP uđeš sa njom itd. Šta bi više? Da klub ukalkuliše i da ti je nekad zima, da ti se ne da ići po kiši, da će na severu neko pucati iz pištolja, da će biti logično sredom se zahvaliti navijačima na istorijskoj poseti, da će ti pući guma itd.

Ko smatra da je izmajmunisan i oštećen zna šta mu je činiti sledeće godine i kraj priče. Pa kad počnu redovi na evropskim, pa iz džepa 1000-1500 din, pa svaki put aj ranije da uzmeš kartu, pa iz džepa 500 din itd. verujem da će se opet preračunavati
Možeš ti da računaš kako ti volja, ali ostaje činjenica da je prilikom određivanja cene zapada, uprava bila rukovođena nekom drugom logikom, a ne finasijskom.  Poslednji argument pa odustajem : pojedinačna karta za zapad je 2,5 puta skuplja od severa ( 200 sever, 400 istok, 500 zapad). To da kažemo ima logike. Ista ta karta kada se kupuje u formatu sezonske košta 5 puta skuplja od sezonske za sever, a duplo skuplja od istoka (1300, 3000, 6000). Gde je tu logika ?

Ja tu činjenicu nisam pobijao niti me interesuje. Ja samo govorim da se karta za Zapad isplati onom ko ide redovno na utakmice,što su neki negirali.

1. Ako ideš na stadion da gledaš zvezdu, ako uzimaš sezonsku kartu onda mi je besmisleno kalkulisati članarinu u to. Pa to je valjda nešto što se podrazumeva. Koliki je broj onih koji su spremni da uzmu sezonsku a ne žele da daju 1000 din za svoj klub?
2. Da li je članska karta za zapad isplativa kada se u obzir uzme broj utakmica i cene za koje važi. JESTE i to sa 50% uštede.
3. Da li su sever i istok još isplatljiviji za sezonsku, jesu...Zašto je tako, ne znam, možda zato što je logično da oni koji imaju manju kupovnu moć više procentualno uštede. Tj da će onima koji imaju sredstava da kroz ulaznice redovno posećuju zapad tih 50% uštede biti dovoljno. A da Sever(mladi, nezaposleni, studenti, đaci) i Istok(porodična tribina) imaju veću uštedu jer okupljaju drugačiju strukturu ljudi od zapada.

Takođe, ako hoćeš da se ulkalkuliše nešto što ne stoji kao obaveza, tipa da će nekad biti besplatan ulaz, onda ulkalkuliši i to da nekad možeš da uđeš na kup sa sezonskom

Ван мреже Ma da bre

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.731
  • Репутација: +1674/-1583
    • ToleOdlazi
« Одговор #1084 послато: 15 Март 2012, 18:20:40 »
Ако се уноси чланарина у рачуницу, онда би могло да се уноси и колико уштедимо на попустима зато што смо чланови.
Свако ко за годину дана купи робу у вредности од 5000дин, уштеди 1000дин и тиме отплати чланску.

Немој.

Ван мреже FCRS

• Веран као пас
« Одговор #1085 послато: 15 Март 2012, 18:25:12 »
Onda ljudi nemojte uzimati godisnje karte,nemojte se uclanjavati u klub i nemojte slucajno da dajete 200 dinara za zvezdatv!!!  :facepalm:
I vi sebe zovete zvezdasima?  :stidan:

Zovemo, i sta onda? Jel treba da me bude sramota sto sam se uclanio i uzeo sezonsku, i sto sada nemam za derbi u Kupu? Treba da me bude sramota sto moram da izdvojim svaki put bar 40-50 eura za put i jos 10 za ulaznicu?
Ne treba da te bude sramota. Ali kad uzimas sezonsku onda ne podrazumevas da vazi za nešto što ne piše i ne ljutiš se što ne dobijaš nešto što ti niko nije obećao niti se obavezao da će ti dati, već budeš zahvalan što si dobio više nego što si platio

Ван мреже Ian

• Члан ФК
« Одговор #1086 послато: 15 Март 2012, 18:28:03 »

Ja tu činjenicu nisam pobijao niti me interesuje. Ja samo govorim da se karta za Zapad isplati onom ko ide redovno na utakmice,što su neki negirali.

1. Ako ideš na stadion da gledaš zvezdu, ako uzimaš sezonsku kartu onda mi je besmisleno kalkulisati članarinu u to. Pa to je valjda nešto što se podrazumeva. Koliki je broj onih koji su spremni da uzmu sezonsku a ne žele da daju 1000 din za svoj klub?
2. Da li je članska karta za zapad isplativa kada se u obzir uzme broj utakmica i cene za koje važi. JESTE i to sa 50% uštede.
3. Da li su sever i istok još isplatljiviji za sezonsku, jesu...Zašto je tako, ne znam, možda zato što je logično da oni koji imaju manju kupovnu moć više procentualno uštede. Tj da će onima koji imaju sredstava da kroz ulaznice redovno posećuju zapad tih 50% uštede biti dovoljno. A da Sever(mladi, nezaposleni, studenti, đaci) i Istok(porodična tribina) imaju veću uštedu jer okupljaju drugačiju strukturu ljudi od zapada.

Takođe, ako hoćeš da se ulkalkuliše nešto što ne stoji kao obaveza, tipa da će nekad biti besplatan ulaz, onda ulkalkuliši i to da nekad možeš da uđeš na kup sa sezonskom

Vidiš, mene kao Zvezdaša interesuje, jer bi logična cena dovela do još bar 1000 prodatih sezonskih što donosi još para i više publike.

Ovo ostalo, naroćito ušteda od 50 % nema veze sa logikom. Ti pričaš teoretski, ja praktično kao neko ko već nekoliko sezone (odkad sam prešao sa severa) kupuje sezonsku za zapad. I na kraju svake godine vidim da se finasijski nije isplatilo.
Izračunaj samo zadnjih par sezona koliko je puta bio ulaz za dž, koliko puta smo bili kažnjeni i dal je uvek ulaz za kvalifikacije važio uz sezonsku pa ćeš videti. Nemoj da računaš ovu sezonu jer je ona tek na polovini.

Ван мреже Тони

• Члан ФК
  • Поруке: 17.440
  • Репутација: +5691/-10027
  • Contende ad caelum
« Одговор #1087 послато: 15 Март 2012, 18:35:34 »
Зна ли неко може ли се лично резервисати карта за дерби,типа у сервису за чланство? Идем сутра да узмем карту за БСК,па бих таман свратио и резервисао.

Ван мреже EmptyClip

• Ђенкин чукунунук
  • Члан ФК
  • Поруке: 9.865
  • Репутација: +4988/-10119
  • "реалиста"
« Одговор #1088 послато: 15 Март 2012, 19:16:01 »
http://www.crvenazvezdafk.com/cene-karata-za-derbi-clanovi-rezervisite-5411-c1-content.htm

Preuzimanje rezervisanih karata moći će da se obavi na sledeći način:
Ponedeljak, 19. mart u prostorijama servisa za članstvo od 12 - 17 sati.
Utorak, 20. mart u prostorijama servisa za članstvo od 09 - 17 sati.
Sreda, 21. mart, u Kralja Milana 23 od 10 - 16 sati.

Karte za prvu polufinalnu utakmicu Kupa prodavaće se po sledećim cenama:
Sever - 350 dinara.
Jug - 350 dinara.
Istok - 650 dinara.
Zapad - 850 dinara.

Ван мреже Жика Живац

• Дежурни кривац
  • Веран као пас
  • Поруке: 812
  • Репутација: +768/-304
  • обележени негативац
« Одговор #1089 послато: 15 Март 2012, 19:22:29 »
Не будем ли сутра успео да резервишем картена путем ЈЕДНЕ ЈЕДИНЕ телефонске линије коју су предвидели за ову прилику, некоме ћу се сит најебати мајке!!!

П.С. истио ће бити, будем ли успео, али уз доста мука!!!

Пун ми је к.урац "данас овако - сутра онако" аматерских одлука!!!

Ван мреже iggi

• Члан ФК
  • Поруке: 767
  • Репутација: +493/-458
  • МНОГИ СУ ХТЕЛИ ДА СРУШЕ НАМ СВЕ...
« Одговор #1090 послато: 15 Март 2012, 19:22:56 »
I opet po ko znakoji put sam razocaran,ali ne upravom vec ,,zvezdasima" koji su to samo kad je dzaba.Ja ne mogu da verujem da vi kukate sto ne vaze sezonske.Ja imam sezonsku i nju sam isplatio odavno.Ian je reko da se ne isplati kupovati za zapad i istok,sine ne isplati se kupovati ni tv ako ces da gledas derbi i ren,a jos se pritom pravis lud decko ti napise cene karata za sever protiv rena ventspilsa i partizana a ti kao jos 5 puta pa si isplatio zapad te tri utakmice i jos 2-3 prvnstvene i isplatio si.Kakvi ste bre dezurni pljuvaci svega i svacega ja neverujem.Secam se kad je protiv radnickog trebo da bude koncert tad nisu vazile sezonske a karta je bila 500 dinara neki lik pise kako ce da tuzi klub jer vazi je receno da vazi za sve ligaske utakmice  :scared:  :scared: .Cene karata za derbi su nikad manje a ja zelim svima sto kukaju da nikad ne dodju na marakanu jer je tu mesto pravim zvezdasima.

P.S.   Lukic mi dao 100 evra da ovo napisem.

Ван мреже Ian

• Члан ФК
« Одговор #1091 послато: 15 Март 2012, 19:28:36 »
I opet po ko znakoji put sam razocaran,ali ne upravom vec ,,zvezdasima" koji su to samo kad je dzaba.Ja ne mogu da verujem da vi kukate sto ne vaze sezonske.Ja imam sezonsku i nju sam isplatio odavno.Ian je reko da se ne isplati kupovati za zapad i istok,sine ne isplati se kupovati ni tv ako ces da gledas derbi i ren,a jos se pritom pravis lud decko ti napise cene karata za sever protiv rena ventspilsa i partizana a ti kao jos 5 puta pa si isplatio zapad te tri utakmice i jos 2-3 prvnstvene i isplatio si.Kakvi ste bre dezurni pljuvaci svega i svacega ja neverujem.Secam se kad je protiv radnickog trebo da bude koncert tad nisu vazile sezonske a karta je bila 500 dinara neki lik pise kako ce da tuzi klub jer vazi je receno da vazi za sve ligaske utakmice  :scared:  :scared: .Cene karata za derbi su nikad manje a ja zelim svima sto kukaju da nikad ne dodju na marakanu jer je tu mesto pravim zvezdasima.

P.S.   Lukic mi dao 100 evra da ovo napisem.

Tata, ajde odmori malo. Ja napisah da je jedini cilj toga što je zapad 5 puta skuplji od severa (kod pojedinačnih nije) disciplinovanje zapada. I to je to. Možda je komplikovano, al šta ću ti ja.

Ван мреже FCRS

• Веран као пас
« Одговор #1092 послато: 15 Март 2012, 19:31:52 »
Ovo ostalo, naroćito ušteda od 50 % nema veze sa logikom. Ti pričaš teoretski, ja praktično kao neko ko već nekoliko sezone (odkad sam prešao sa severa) kupuje sezonsku za zapad. I na kraju svake godine vidim da se finasijski nije isplatilo.
Izračunaj samo zadnjih par sezona koliko je puta bio ulaz za dž, koliko puta smo bili kažnjeni i dal je uvek ulaz za kvalifikacije važio uz sezonsku pa ćeš videti. Nemoj da računaš ovu sezonu jer je ona tek na polovini.

Pa čekaj ako ti je toliko bitno da li će ti se finansijski isplatiti, a u kalkulaciju samo što ne računaš i amortizaciju automobila, zašto onda stalno iznova kupuješ?

A za drugi deo posta izračunaj ti koliko si besplatno puta ušao na KUP,  jer si imao sezonsku!

A ovo oko disciplinovanja zapada..ne razumem? Možeš li pojasniti?

Ван мреже iggi

• Члан ФК
« Одговор #1093 послато: 15 Март 2012, 19:33:45 »
Цитат
Možda je komplikovano, al šta ću ti ja

Sad vec postajes bezobrazan.A cinjeci stoje i govore koliko nebuloza si reko za  jako kratko vreme.

Ван мреже Љуба

• Земунац
  • Aдминистратор
  • Поруке: 10.437
  • Репутација: +7245/-3465
  • Напред Звездо само напред, где ти играш ту смо ми!
« Одговор #1094 послато: 15 Март 2012, 19:40:26 »
Хајде мало да пишемо лепо без личних препуцавања.

Немој ја да вам узимам по 100 еврића  :ziveli2:

Ван мреже qwerty14

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 285
  • Репутација: +95/-25
« Одговор #1095 послато: 15 Март 2012, 19:42:46 »
Iz uprave su odradili ovo ocajno, jer nema svako ko je clan sezonsku, pa se tako moze lako desiti da neko sa sezonskom za sever ne moze na isti da udje... Ne mora da bude besplatan ulaz, ali su trebali da omoguce svim ljudima sa sezonskom da dodju u prostorije kluba i kupe kartu za tribinu za koju imaju sezonsku... Ovako, treba da cekam sutra sat i po na telefonu da saznam da li cu moci da kupim kartu za sever...

P.S. Koliko karata mogu da rezervisu clanovi kluba? I da li mogu da rezervisem kartu, ako ne znam clanski broj, jer mi clanska karta jos nije stigla?

Ван мреже Жика Живац

• Дежурни кривац
  • Веран као пас
  • Поруке: 812
  • Репутација: +768/-304
  • обележени негативац
« Одговор #1096 послато: 15 Март 2012, 19:47:06 »
Чланови клуба могу да резервишу 4 карте.

Иначе, управо ово што је Кверти14 написао у првом пасусу је суштина. Да су оставили рок до којег чланови клуба могу да дођу и подигну своје карте, реч не бих рекао, овако због нечијег аматеризма и неспособности треба да стрепим и да се јебавам на телефону да ли ћу као власник сезонске карте уопште успети да дођем до карте за дерби.

На страну што је то некад била сасвим нормална и уобичајна процедура.

Ван мреже iggi

• Члан ФК
« Одговор #1097 послато: 15 Март 2012, 19:49:58 »
Цитат
Iz uprave su odradili ovo ocajno, jer nema svako ko je clan sezonsku, pa se tako moze lako desiti da neko sa sezonskom za sever ne moze na isti da udje

Bice da si se malo zbunio ako nije clan ne moze da ima sezonsku tj. ako ima sezonsku onda je clan i moze da rezervise karte  :ziveli2:

Ван мреже Ian

• Члан ФК
« Одговор #1098 послато: 15 Март 2012, 19:53:41 »
Može da buded član a da nema sezonsku. I on piše komplikovano.

Ван мреже qwerty14

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 285
  • Репутација: +95/-25
« Одговор #1099 послато: 15 Март 2012, 19:53:57 »
Nema svaki clan sezonsku... Imamo preko 20000 clanova, a 15000 sezonskih... Nadam se da razumes