Аутор Тема: Чланство и годишње карте за утакмице  (Прочитано 453313 пута)

Maksim, vucz и 1 гост прегледају ову тему.

На мрежи Ma da bre

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.731
  • Репутација: +1674/-1583
    • ToleOdlazi
Одг: Чланство и годишње карте за утакмице
« Одговор #1040 послато: 15 Март 2012, 15:46:30 »
Цитат
Право куповине сезонских улазница за утакмице клуба које се играју на стадиону ФК Црвена звезда имају искључиво чланови ФК Црвена звезда који су уплатити предвиђен износ чланарине за текуће годину. Годишња карта не важи за утакмице које ФК Црвена звезда игра у оквиру европских купова.

Ово стоји на сајту за чланство. Сад можемо ми да се играмо до сутра и да нађемо да негде друго пише другачије. Ово је сраман потез и нема даље приче.

Едит: И само још једна ствар. То што су сад измислили као не важи за куп. Па нормално да не важи за утакмице које се играју до полуфинала када се паре деле (а чини ми се да су важиле и зa Банат и за Смедерево у купу ове сезоне, те им прича не пије воду) , али кад се играју две утакмице најнормалније је да важе, као што су важиле прошле године.

Ван мреже Бригел

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.721
  • Репутација: +2252/-1011
  • ...but dignity, once lost, never returns.
« Одговор #1041 послато: 15 Март 2012, 15:47:18 »
Где је то речено Гокси?

Ако ме сећање добро служи ове сезоне за Куп није требало да се купују карте и важиле су сезонске...

Ван мреже stefan_bg

• Звезда му је све
  • Поруке: 4.006
  • Репутација: +1773/-1892
« Одговор #1042 послато: 15 Март 2012, 15:48:03 »
На почетку сезоне је речено да ће сезонске важити само за првенство и квалификације, па не видим шта је тачно "срамота"?
Баш тако.
Могли су да испоштују власнике сезонских због ове две утакмице, али јебига.
У сваком случају на почетку сезоне се знало да сезонска важи за првенство + квалификације за ЛЕ.

Где је то речено Гокси?

Ако ме сећање добро служи ове сезоне за Куп није требало да се купују карте и важиле су сезонске...
http://www.crvenazvezdafk.com/pocela-obnova-sezonskih-karata-4479-c1-content.htm
« Последња измена: 15 Март 2012, 15:51:35 stefan_bg »

Ван мреже Brian Brendell

• Zurnalski Magnat
  • Члан ФК
  • Поруке: 332
  • Репутација: +620/-602
  • Conquistador
« Одговор #1043 послато: 15 Март 2012, 15:51:18 »

I dalje tvrdim da kupovanje pretplatnih za istok i zapad neisplativo. Jedini klub na svetu koji pljačka lojalne sopstvene navijače je FKCZ. Da bi se udvorili onima koji neće da im daju novac puštaju džabe ulaz (zarad svoje populacije), a onda šilje karu na onima koji su im lojalni. Ovo im nije prvi put da se brukaju na isti način. I odmah da se nadovežem, uopšte me ne zanima to što moraju da dele novac sa timom sa kojim igraju (a i to nisam siguran da je tačno za mečeve 1/2 finala gde se igraju dva meča).

Ван мреже Goxy

• Члан ФК
  • Поруке: 1.289
  • Репутација: +1366/-369
« Одговор #1044 послато: 15 Март 2012, 15:52:21 »
Где је то речено Гокси?

http://www.crvenazvezdafk.com/pocela-obnova-sezonskih-karata-4479-s1-c1-content.htm

И ја сматрам да је требало да дозволе да се са сезонским уђе на утакмицу (као што јесу јесенас на мањим утакмицама Купа), али рећи да је срамота је неумесно, јер није.

Ван мреже Ушозанење

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 5.220
  • Репутација: +2335/-3079
« Одговор #1045 послато: 15 Март 2012, 15:54:34 »
контам да је циганисање што људима не важе сезонске. Ако ништа, као награда за 80к људи у двије утакмице. Јесте, није договорено и није речено да ће важити, али су се могли отворити.

На мрежи Ma da bre

• Звезда му је све
    • ToleOdlazi
« Одговор #1046 послато: 15 Март 2012, 15:54:49 »
Не важи за куп осим против Баната и Смедерева кад важи.

Ван мреже КГЦЗ

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.646
  • Репутација: +626/-450
  • Храним свиње...
    • www.delije.net
« Одговор #1047 послато: 15 Март 2012, 15:55:49 »
Власници сезонских карата никако не могу да буду оштећени са ове две утакмице на којима је био бесплатан улаз и престаните да кукате. Ви сте вашу сезонску карту отплатили са 2 утакмице у квалификацијама за ЛЕ + дерби. Ако се добро сећам, против Вентспилса је карта била 400, против Рена 600, за Партизан се не сећам, вероватно око 500. Значи ту су исплаћене. Плус утакмице са другим противницима.

Људи морају да поврате навику да иду на стадион. Када то ураде, неће им бити проблем да издвоје 400-500 динара за карту.

Ван мреже BOKEE

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 70
  • Репутација: +16/-45
« Одговор #1048 послато: 15 Март 2012, 15:57:18 »
iskreno da vam kazem mene su bas razocarali sto se tice cena za istok i zapad , imao sam utisak da ce se opametiti ...

Ван мреже Ian

• Члан ФК
  • Поруке: 7.038
  • Репутација: +4901/-3313
« Одговор #1049 послато: 15 Март 2012, 15:58:29 »
Власници сезонских карата никако не могу да буду оштећени са ове две утакмице на којима је био бесплатан улаз и престаните да кукате. Ви сте вашу сезонску карту отплатили са 2 утакмице у квалификацијама за ЛЕ + дерби. Ако се добро сећам, против Вентспилса је карта била 400, против Рена 600, за Партизан се не сећам, вероватно око 500. Значи ту су исплаћене.

I puta 5 i dodjes do para potrebnih za zapad .

Ван мреже trotter

• Поруке: 5.294
  • Репутација: +1226/-1130
« Одговор #1050 послато: 15 Март 2012, 15:58:54 »
Људи морају да поврате навику да иду на стадион. Када то ураде, неће им бити проблем да издвоје 400-500 динара за карту.

Ovo je naučna fantastika.

Ван мреже Ћићми

• Деструктивна личност!
  • Поруке: 6.707
  • Репутација: +2813/-921
« Одговор #1051 послато: 15 Март 2012, 16:00:02 »
Људи који имају сезонску већ имају ту навику.

Ван мреже niko

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 149
  • Репутација: +56/-102
« Одговор #1052 послато: 15 Март 2012, 16:01:47 »
ovo je stvarno necuveno, zaista sramota, za cega mi uopste sluzi ova moja sezonska, te malo vazi te ne vazi, i nije poenta da li sam je isplatio ili nisam, nisam je zbog toga uzeo,

Ван мреже Красная

• Члан клуба
  • Звезда му је све
  • Поруке: 2.173
  • Репутација: +2564/-2316
« Одговор #1053 послато: 15 Март 2012, 16:04:34 »
Mislim da ne daju besplatno za Kup jer novac sa obe utakmice dele dva kluba, a deo ide valjda Savezu. Mogu klubovi da se dogovore da svak zadrži ono što proda kad je domaćin. U ovom slučaju to franjevcima verovatno ne odgovara jer će na Mari biti mnogo više ljudi, pa hoće da uzmu i naše pare. Nisam baš siguran u ovo, ali ne bi me iznenadilo da je blizu istine.

Ван мреже stefan_bg

• Звезда му је све
« Одговор #1054 послато: 15 Март 2012, 16:04:55 »
ovo je stvarno necuveno, zaista sramota, za cega mi uopste sluzi ova moja sezonska, te malo vazi te ne vazi, i nije poenta da li sam je isplatio ili nisam, nisam je zbog toga uzeo,
Јел речено на почетку сезоне да не важи за куп? Јесте.
Можеш да кукаш колико хоћеш.
Ја капирам људе са сезонским за исток и запад што су кукали прве две утакмице. Али не капирам чему кукњава сад за куп, кад је речено на почетку првенства да не важи за куп. То што су пустили неку утакмицу у купу је само плус.

Ван мреже КГЦЗ

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.646
  • Репутација: +626/-450
  • Храним свиње...
    • www.delije.net
« Одговор #1055 послато: 15 Март 2012, 16:05:37 »
I puta 5 i dodjes do para potrebnih za zapad.

У томе се слажем. То је оно што сам одавно причао са мојим укућанима око цене карте. Мора да се спусти цена карте за утакмице за исток и запад. Мислим да је у нашој економској ситуацији много за једну утакмицу дати 850 динара за запад (сад причам о дербију у купу).

Ћићми, имају, али се ово односило на оне који немају ту навику и оне који чине велики део масе од 40000 људи. Главна ствар је сачекати прву утакмицу са плаћеним картама (након дербија) па да се види колико смо као клуб напредовали у враћању публике на стадион.

На мрежи Ma da bre

• Звезда му је све
    • ToleOdlazi
« Одговор #1056 послато: 15 Март 2012, 16:05:52 »
Јел речено на почетку сезоне да не важи за куп? Јесте.
Можеш да кукаш колико хоћеш.
Ја капирам људе са сезонским за исток и запад што су кукали прве две утакмице. Али не капирам чему кукњава сад за куп, кад је речено на почетку првенства да не важи за куп. То што су пустили неку утакмицу у купу је само плус.

Не важи за куп осим против Баната и Смедерева кад важи.

Ван мреже stefan_bg

• Звезда му је све
« Одговор #1057 послато: 15 Март 2012, 16:09:43 »
Ако ти смета што је важило тад, могао си да платиш карту, нико ти не брани.
Тад су људи са сезонским били награђени, нису били оштећени.

Ван мреже Бригел

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.721
  • Репутација: +2252/-1011
  • ...but dignity, once lost, never returns.
« Одговор #1058 послато: 15 Март 2012, 16:12:45 »
Где је то речено Гокси?

http://www.crvenazvezdafk.com/pocela-obnova-sezonskih-karata-4479-s1-c1-content.htm

И ја сматрам да је требало да дозволе да се са сезонским уђе на утакмицу (као што јесу јесенас на мањим утакмицама Купа), али рећи да је срамота је неумесно, јер није.

Oк, јесте можда преоштра реч. Збунило ме то што је против Баната и Смедерева важила сезонска, и то што је прошле године важила у полуфиналу купа.

Да се разумемо, мени није тешко да дам паре за карту, и резервисао сам је (додуше после сат и по покушавања да добијем оператера), али волим да знам на чему сам што се тиче сезонске, а не да сваке сезоне буде другачије. Те важи и за куп и за првенство, па не важи у Купу кад је једна утакмица, сад не важи кад су две утакмице... Нека једном кажу шта је тачно шта и како, а не да мењају одлуке како им се прохте. И нека сезонска за Север буде 1000 динара скупља ако треба али нека важи за све утакмице.

На мрежи Ma da bre

• Звезда му је све
    • ToleOdlazi
« Одговор #1059 послато: 15 Март 2012, 16:16:29 »
Ако ти смета што је важило тад, могао си да платиш карту, нико ти не брани.
Тад су људи са сезонским били награђени, нису били оштећени.

Платићу ја и 100е само нек ме не јебу са награђивањем, додацима и новим правилима.