Аутор Тема: Чланство и годишње карте за утакмице  (Прочитано 455025 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже ТрапаЦЗВ

• Сметају јој балавци
  • Звезда му је све
  • Поруке: 2.666
  • Репутација: +1595/-1506
  • ЦЗБГ
Одг: Чланство и годишње карте за утакмице
« Одговор #1020 послато: 27 Фебруар 2012, 11:46:27 »
Имам право да уђем у Ред кафе у сред бела дана  :srbinosm:

Ван мреже Красная

• Члан клуба
  • Звезда му је све
  • Поруке: 2.173
  • Репутација: +2564/-2316
« Одговор #1021 послато: 27 Фебруар 2012, 12:16:33 »
Pošto se svašta ispisalo, neka ostane zabeleženo i ovo: poznajem dosta ljudi koji su se učlanili isključivo kako bi došli do pretplatne karte i tako finansijski bolje prošli, odnosno manje potrošili. Toliko o motivima, pomoć klubu i sl, jer su oni evidentno različiti.

Ван мреже Boki

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 1.129
  • Репутација: +360/-281
« Одговор #1022 послато: 27 Фебруар 2012, 12:25:54 »
Smara vise ta prica. Ne morate bre da budete clanovi, ko vas sisa  :001_cool:

Nego da se da konkretan predlog, a to je snizavanje cena za istok, da budu priblizno cenama severa, kako bi ljudi koji zele da gledaju utakmicu gledali, a ljudi koji zele da navijaju, da navijaju.

Ван мреже Ћићми

• Деструктивна личност!
  • Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 6.707
  • Репутација: +2813/-921
« Одговор #1023 послато: 27 Фебруар 2012, 12:28:25 »
@ Красная
Сезонска карта и не може да се купи ако ниси члан.

Ван мреже Красная

• Члан клуба
  • Звезда му је све
  • Поруке: 2.173
  • Репутација: +2564/-2316
« Одговор #1024 послато: 27 Фебруар 2012, 12:36:34 »
@ Красная
Сезонска карта и не може да се купи ако ниси члан.
Pa valjda to znam, o tome i pričam. Mnogi postaju članovi ne da bi sa 1000 din pomogli rad kluba, već da bi stekli mogućnost da kupe i sezonsku kartu i na taj način na blagajni Kluba, na godišnjem nivou, potroše manje para. I to je legalan motiv. Zato kažem da je o motivima glupo pričati jer su oni različiti.

Ван мреже Ћићми

• Деструктивна личност!
  • Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 6.707
  • Репутација: +2813/-921
« Одговор #1025 послато: 27 Фебруар 2012, 12:48:55 »
Ја на то гледам као на баланс - свакако да ћу дати паре клубу, али ценим кад и клуб изађе мени у сусрет с обзиром на финансијску ситуацију. Доста новца потрошим због Звезде и кад не оде у клупску касу, па ми значи сваки динар за гостовања нпр.

Ван мреже VladoPD

• Члан ФК
  • Поруке: 5.408
  • Репутација: +1841/-966
« Одговор #1026 послато: 27 Фебруар 2012, 13:08:31 »
Kakve samo nebuloze pišete, sad kao ovaj što se učlanio u klub i kupio sezonsku, on ispade da pokrada Zvezdu da bi izašao jeftinije, pa ova gospoda što dodju na svaki derbi i "pošteno plate" kartu i ovi što dodju jednom na evropsku utakmicu ispadoše neki veliki donatori klub il šta znam! Svako ko je redovan na stadionu TREBA DA IMA člansku i sezonsku kartu, jer to je jednostavno neka nepisana dužnost navijača i simpatizera, ali mogu ja ovde da trabunjam koliko hoću kad je to džaba jednostavno dosta treba da se radi da bi se mentalitet promenio.

Ван мреже crazynorth75

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.440
  • Репутација: +1186/-1118
  • Idolopoklonik
« Одговор #1027 послато: 27 Фебруар 2012, 13:15:48 »
Имам право да уђем у Ред кафе у сред бела дана  :srbinosm:

hahaha
A što je najbolje, nije daleko od istine  :esvasta:

Ван мреже vukfcrs

• Члан КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.025
  • Репутација: +539/-115
« Одговор #1028 послато: 27 Фебруар 2012, 14:18:11 »
evo iskreno, ja sam dosao sa aljaske na dan tekme sa renom i niko od drugova nije bio u bg-u da mi uzme kartu, i lakse mi je bilo preko neta da kupim clansku i sezonsku da bih usao za tu tekmu. poklonio sam sezonsku drugu koji ide na sve tekme kad moze a nije pod kintom (jer nisam u srbiji). meni je tada bilo samo zbog sezonske zbog karte za ren a on npr. nema kinte (nije to mnogo,ali kad odjednom treba da das 1000 a od toga zivis cele nedelje...... jebeno je malo).

mada, tek kasnije mi je u nekim momentima bilo drago, znaci osecam neki ponos sto sam clan ali se uopste ne slazem sa tezom da oni koji ne placaju manje vole Zvezdu. moj cale u 60 godina gleda svaku bitniju tekmu (jebeno je za nekog ko je ispratio Bari da gleda ovaj jadni fudbal - a i ne zive svi po "amerikama"  :mrgreen: tsva i nyc- svaka slicnost je slucajna  :srbinosm: - sala naravno) i obozava Zvezdu ali mu ne pada napamet da tako nesto plati.

izgleda da ko narod volimo podele :travka:

Ван мреже uskee1512

• Јебач пресретач
  • Члан ФК
  • Поруке: 3.771
  • Репутација: +2488/-2864
  • А мозга неема-у глави само ЗВЕЗДА ЦРВЕНА
« Одговор #1029 послато: 27 Фебруар 2012, 17:39:46 »
Ma to dal je clan veci zvezdas od onog ko nije clan uopste nije i ne treba da bude tema.Meni je dovoljno zalosno sto se i dovodi u pitanje dal treba da se bude clan ili ne.Ocekivao sam mnogo vise od ovih 10000 ljudi,al jbg...valjda ce se taj broj vremenom i povecati.Obrni-okreni...u ovoj prici su podbacili svi zvezdasi

Ван мреже Љуба

• Земунац
  • Aдминистратор
  • Поруке: 10.438
  • Репутација: +7245/-3465
  • Напред Звездо само напред, где ти играш ту смо ми!
« Одговор #1030 послато: 27 Фебруар 2012, 18:20:51 »
Велико је питање колико ће од ових 10,000 обновити чланарину. Многи се жале да нису добили обавештење о истицању чланарине тако да велика већина чланова неће ни знати да то више нису.

Мораће се покренути нека нова акција сада када крене други део првенства, мада маркетинг може да лупа у бубњеве колико хоће. Све зависи од квалитета игре на терену и резултата.
Добро Љубо, не навијамо ми за партизан да смо ментално оболели, па не знамо кад смо уплатили чланарину. Знам у ком сам месецу однобио, знам да траје годину дана. Може да се деси сваком да заборави тих дана, али сетиће се у наредних месец дана и обновити.

Не навијам ни ја за ЈСД, али сам заборавио. Мислио сам да ће стићи бар неки мејл да каже: "Истиче вам чланарина тада и тада...." поготово што ни на чланској карти нема никаквих датума нити пише оно "Члан од.......".
Али јебига и ја много тражим,  није ово 21.век  :pljas:

Ван мреже david3254

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 474
  • Репутација: +63/-88
« Одговор #1031 послато: 09 Март 2012, 22:18:21 »
Чланови који су се учланили пре којег датума имају право гласа? Чуо сам прво да је 6.2. , али сам после чуо и другачије информације.

Иначе, учланио сам се пре 8 дана преко жиро рачуна. Чланској картици ни трага ни гласа још, никаква потврда о томе да им је легао новац.... баш се и не осећам као члан. Једино ми је стигла порука у којој ми клуб честита рођендан (погодили су дан у месецу, али су промашили читав месец  :facepalm: ), али нисам сигуран да ли је то због чланства, прошле звезда картице, ове нове СЕВЕР тарифе, звездафона, профила на званичном сајту или чега већ. Па ако ми неко може рећи како изгледа порука које добијаш као члан клуба, тако бар да проверим да ли сам члан  :travka:

Мени пише Ц.Звезда: **честитка бла бла**. СТОП ЦЗВЕЗДА на **број**   ... па, да ли је то то?

На мрежи Celtic

• Пријатељ РСБ-а, Члан КК
  • Модератор
  • Поруке: 6.455
  • Репутација: +2563/-885
« Одговор #1032 послато: 10 Март 2012, 12:15:21 »
Чланови који су се учланили пре којег датума имају право гласа? Чуо сам прво да је 6.2. , али сам после чуо и другачије информације.

Иначе, учланио сам се пре 8 дана преко жиро рачуна. Чланској картици ни трага ни гласа још, никаква потврда о томе да им је легао новац.... баш се и не осећам као члан. Једино ми је стигла порука у којој ми клуб честита рођендан (погодили су дан у месецу, али су промашили читав месец  :facepalm: ), али нисам сигуран да ли је то због чланства, прошле звезда картице, ове нове СЕВЕР тарифе, звездафона, профила на званичном сајту или чега већ. Па ако ми неко може рећи како изгледа порука које добијаш као члан клуба, тако бар да проверим да ли сам члан  :travka:

Мени пише Ц.Звезда: **честитка бла бла**. СТОП ЦЗВЕЗДА на **број**   ... па, да ли је то то?

Јави се у сервис за чланство и провери да ли си учлањен и да ли су твоје податке (па и датум рођења) исправно уписали. Све то можеш преко телефона, који имаш на сајту клуба.
Иначе, право гласа немају чланови који су се учланили након расписивања избора, а то је било 6. фебруара, као ни они који нису обновили чланарину.

На мрежи Ma da bre

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.731
  • Репутација: +1674/-1583
    • ToleOdlazi
« Одговор #1033 послато: 15 Март 2012, 14:40:22 »
Јел може само једно логично објашњење зашто сад не важе сезонске за полуфинале купа кад се играју 2 утакмице. А прошле године су важиле. Што нас јебу бре?

Ван мреже Бригел

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.721
  • Репутација: +2252/-1011
  • ...but dignity, once lost, never returns.
« Одговор #1034 послато: 15 Март 2012, 14:41:04 »
И мени није јасно. Срамота!

Ван мреже MrRedStarBelgrade

• Uploader
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 7.397
  • Репутација: +2306/-325
  • Све пролази, ЗВЕЗДА траје !
    • MrRedStarBelgrade YouTube Channel
« Одговор #1035 послато: 15 Март 2012, 14:43:02 »
Хм... Надам се да нису због тога дали да јуче буде бесплатан улаз...  Очекујем конкретније објашњење, можда се дели...

На мрежи Ma da bre

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.731
  • Репутација: +1674/-1583
    • ToleOdlazi
« Одговор #1036 послато: 15 Март 2012, 14:47:03 »
Ма нема шта да се дели кад су две утакмице, имамо зараду ми и имају зараду они. Плус, прошле године је било је била индентична ситуација и важиле су.

Ја сам стварно затечен овом ситуацијом.

Ludak

• Гост
« Одговор #1037 послато: 15 Март 2012, 15:38:16 »
Sramotan potez, evo 3x u 3 meca na Marakani da su clanovi sezonskih osteceni. Ko ce normalan opet sledece godine da uzme sezonsku jer ja znam da necu sigurno. Prva dva puta za sve besplatno, sada ne vaze, koji sam je djavo uzimao.

Nema logike, ali stvarno nema, da sezonske ne vaze za kup jer se profit deli sa protivnikom, to je vazilo za jednu utakmicu ali ne za obe kada su oba tima domacini. Sve i da nisam u pravu, zar nije bolje da bude sto vise nasih navijaca sa sezonskim jer time ubijamo 2 muve jednim udarcem, em ce nas biti vise (mada to nije diskutabilno) em ce biti manje kesha da delimo stoci.

Ван мреже Бригел

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.721
  • Репутација: +2252/-1011
  • ...but dignity, once lost, never returns.
« Одговор #1038 послато: 15 Март 2012, 15:43:58 »
Нема ми шта да делимо овде са стоком. Они ће добити кеш од реванш меча и то је то. Нисам се бунио због бесплатног улаза али ова одлука је стварно разочаравајућа. И већ сат времена не могу да добијем оператера у центру за резервације. Кад је таква ситуација нека бар оставе више бројева телефона како би могле карте да се резервишу, а не један једини!

Ван мреже Goxy

• Члан ФК
  • Поруке: 1.289
  • Репутација: +1366/-369
« Одговор #1039 послато: 15 Март 2012, 15:44:40 »
На почетку сезоне је речено да ће сезонске важити само за првенство и квалификације, па не видим шта је тачно "срамота"?