Аутор Тема: Чланство и годишње карте за утакмице  (Прочитано 455021 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже crazynorth75

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.440
  • Репутација: +1186/-1118
  • Idolopoklonik
Одг: Чланство и годишње карте за утакмице
« Одговор #1000 послато: 26 Фебруар 2012, 22:28:55 »
ne razumem kako to treba da ''mrda dupetom'' za zvezdu?

Brate, ti na utakmice ides zato sto volis da gledas svoj tim, i volis da gledas fudbal. ne ides na utakmice da bi pomogao zvezdi, ili sta ti ja znam.  utakmice ti pricinjavaju zadovoljstvo, platis lepo za to zadovoljstvo cenu karte, i molim lepo - svi zadovoljni.

Ja recimo vise volim da odem na utakmicu nego u pozoriste ili u bioskop. da recimo vise volim da idem u pozoriste, ista bi situacija bila - platis kartu, gledas predstavu, uzivas, i zdravo djaci.

E sad, izuzetno ako osetis potrebu da pomognes klubu, uradices to na neki nacin - poslaces SMS, platices zvezda tv, iscimaces se da povedes jos nekog na utakmicu pa mu se mozda svidi, ili ces dati jednom u godinu dana tih usranih 1000 din.

Jadno je uopste da se prica o tome da zvezdas nije onaj koji nije dao tih 1000 din.  ti kazes ''ima 10.000 zvezdasa'' - sta recimo moze neki grobar da da tih 1000 din da bi iz zajebancije glasao na izborima, i on sad jeste zvezdas, a neko ko stvarno voli zvezdu nije?

edit: evo ga jedan od 10.000 zvezdasa:

Uopšte me ne interesuje jel neko hoće da se učlani ili neće, stvar izbora, ali ovo što si ti stavio u ovom postu je čisti bezobrazluk...Fuj...

Jorgovan

• Гост
« Одговор #1001 послато: 26 Фебруар 2012, 22:30:20 »
sta je bezobrazluk?

Ван мреже КГЦЗ

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.646
  • Репутација: +626/-450
  • Храним свиње...
    • www.delije.net
« Одговор #1002 послато: 26 Фебруар 2012, 22:35:41 »
Добро Љубо, не навијамо ми за партизан да смо ментално оболели, па не знамо кад смо уплатили чланарину. Знам у ком сам месецу однобио, знам да траје годину дана. Може да се деси сваком да заборави тих дана, али сетиће се у наредних месец дана и обновити.

Не навијам за Партизан, нисам ментално оболео, али сам се пребацио у вези месеца кад сам постао члан. И шта сад? Моја грешка је већа него ових из чланства, јер ми нису послали СМС "Поштовани, Ваша чланарина истиче за 15 дана."? По мени је то један вид непрофесионалности и неодговорности. Њима је посао да знају кад смо се сви ми учланили и сходно томе да нас обавесте кад нам истиче чланарина, али нама није посао да знамо то. Бар ја тако резонујем.

Ван мреже uskee1512

• Јебач пресретач
  • Члан ФК
  • Поруке: 3.771
  • Репутација: +2488/-2864
  • А мозга неема-у глави само ЗВЕЗДА ЦРВЕНА
« Одговор #1003 послато: 26 Фебруар 2012, 22:47:29 »
Uh bre...

bitno je da čovek nešto dobrovoljno radi  i veruje. Ako hoće da kupi i da bude član porodice pa nek kupi. Ako neće i ne mora. Ako hoće da kupi (kao ja) pretplatnu za zapad a ne želi da plati člansku Zašto ga (me) uslovljavati? Pa odlučuje o svojoj sudbini. Ma ne interesuje me i ***** ti sudbinu gde 1512+ko zna koliko velikih zvezdaških ušketa odlučuje o istoj.

Dakle dobrovoljno. Bolje da se naprave neke akcije tipa koliko si puta bio neki popust u red star shopu ili nešto u vezi buduće pretplatne, a ne dolazim u situaciju da oni koji daju 1000 dinara pričaju nekom ko daje 7000 ko je veći zvezdaš i kako je onaj sa 7000 stipsa, Posteno kad taj pita a zašto mali milion besplatnih utakmica. Sad za rođendan, pa zahvalnost za navijanje u derbiju, pa oproštaj od sezone, pa... A da sad će zvezdaši, pa pošalji sms  :facepalm:

Dakle pre svega nešibicarski dugotrajni koncept bez raznoraznih sumnjivih polulikova koji mogu uzeti samo 1000 dinara na lokal patriotizam. Tim konceptom mislim da se mogu napraviti i neke akcije gde će ljudi moći da daju i više ukoliko postoji trag tome, jasno izveštavanje u vezi akcije i mali znaci pažnje. Mi Srbi se vezujemo za osobu. E pa Lukiću i Adžiću ne želim da dam ni 100 dinara, a Robiju bi dao 10000 bez uslovljavanja. i zajebite priče o davanju Zvezdi. Pa i Rusi pobesne zbog rasipanja po splavovima a kamoli neko manje platežno sposoban ko da da pomogne.
Нака...по чему си ти већи звездаш од мене и тих 1512 звездаша које си прозвао!?пази...ти пљујеш и причаш своје верзије ал на крају твоја верзија приче остаје на плусевима и минусима на овом форуму а мој глас и моје ДА ће да има сврху а то твоје НЕ окачи мачку о реп  :fingers: .Видиш...каква је разлика!

едит:
мене су звали и напоменули да ће да ми истекне чланарина.Уједно су вршили неку анкету а и подсетили ме да могу,ако желим,да наручим телефон преко њих са Звездиним картицама(Бари,Токио и Север)
« Последња измена: 26 Фебруар 2012, 22:50:53 uskee1512 »

Ван мреже stefan_bg

• Звезда му је све
  • Поруке: 4.006
  • Репутација: +1773/-1892
« Одговор #1004 послато: 26 Фебруар 2012, 22:56:26 »
Добро Љубо, не навијамо ми за партизан да смо ментално оболели, па не знамо кад смо уплатили чланарину. Знам у ком сам месецу однобио, знам да траје годину дана. Може да се деси сваком да заборави тих дана, али сетиће се у наредних месец дана и обновити.
Не навијам за Партизан, нисам ментално оболео, али сам се пребацио у вези месеца кад сам постао члан. И шта сад? Моја грешка је већа него ових из чланства, јер ми нису послали СМС "Поштовани, Ваша чланарина истиче за 15 дана."? По мени је то један вид непрофесионалности и неодговорности. Њима је посао да знају кад смо се сви ми учланили и сходно томе да нас обавесте кад нам истиче чланарина, али нама није посао да знамо то. Бар ја тако резонујем.
Сетио си се и продужио. И шта је проблем?
Мени је стигло, буразеру је стигло да истиче, ћалету и мени су стигле и честитке за рођендан путем смс-а.
Теби није стигло, нисам ни ја био првобитно на списку чланова због грешке у систему. Шта у Србији па шљака 100% без грешке.
Зато постоји телефон и мејл чланства. "Добар дан, кад ми истиче чланство, број моје чланске је тај и тај".
Много смо размажени.

Ван мреже РС Либурнија

• Децо, јел волите брзу вожњу?
  • Звезда му је све
  • Поруке: 3.011
  • Репутација: +2240/-1053
« Одговор #1005 послато: 26 Фебруар 2012, 23:28:22 »
Зависи ко је и са коликим примањима тих 10 евра дао... Не живимо у Норвешкој па да се на 10 евра гледа са подозрењем. Уосталом, они да су потцијенили 10 евра (круна) никад и не би били та фамозна Норвешка...

Било како било, и 10 еввра је више од 0 евра на којима ће подоста "звездаша" и остати када оде Богу на истину.

Ван мреже crazynorth75

• Звезда му је све
  • Idolopoklonik
« Одговор #1006 послато: 26 Фебруар 2012, 23:54:31 »
sta je bezobrazluk?
Bezobrazluk je način na koji želiš da diskredituješ neistomišljenike, stavljajući ih u istu ravan sa ovom debilčinom...Inače cijela ta rasprava mi je apsurdna, da li su veći zvezdaši oni koji su članovi od onih koji nisu...Ja sam član, naka nije, znači ja sam veći zvezdaš od nake?  :pljas: Niđe veze...Kao što već spomenuh ranije, sve je stvar ličnog izbora...

Ван мреже Ушозанење

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 5.220
  • Репутација: +2335/-3080
« Одговор #1007 послато: 26 Фебруар 2012, 23:55:57 »
Нико од нечланова није први потегао ову тему.

Ван мреже crazynorth75

• Звезда му је све
  • Idolopoklonik
« Одговор #1008 послато: 27 Фебруар 2012, 00:02:13 »
Evo, osuđujem članove koji su pokrenuli idiotsku raspravu da li su veći zvezdaši članovi ili nečlanovi...

Jorgovan

• Гост
« Одговор #1009 послато: 27 Фебруар 2012, 00:07:36 »
Bezobrazluk je način na koji želiš da diskredituješ neistomišljenike, stavljajući ih u istu ravan sa ovom debilčinom...

uopste nisam hteo da ''diskreditujem'' nikoga, vec sam stojkovicevu sliku stavio zbog tvrdnje da nije svako ko je dao 1000 = pravi zvezdas, a svako ko nije dao - nije zvezdas. 

opet cu da ponovim ono sto sam odgovorio i Bishopu: postujem svaciji stav sto se tice clanstva, shvatam da vam je drago da ste clanovi kluba, ali mi se ne svidjaju prozivke od pojedinih clanova upucene ka ovima koji to nisu. otud i cela ova rasprava.

Ван мреже РС Либурнија

• Децо, јел волите брзу вожњу?
  • Звезда му је све
  • Поруке: 3.011
  • Репутација: +2240/-1053
« Одговор #1010 послато: 27 Фебруар 2012, 00:12:33 »
Evo, osuđujem članove koji su pokrenuli idiotsku raspravu da li su veći zvezdaši članovi ili nečlanovi...
Да, само што то и није заправо тема расправе, друга ствар што су неки сконтали да је то заправо тема. Поштујем приоритете и Уше и Јоргована али када би сви контали као ви онда клуб и не би имао чланова а ни то не би било баш јако добро, ту не мислим на изборе (је..и ли нас више ти избори!)...

Константине: нисам намах сконто. А тих бесплатних улаза је заиста превише, ко није досад у себи преломио да је потребан клубу неће ни након 55.ог слободног упада...Осим тога они са сезонским картама могу да стекну осјећај неправедног третмана - они уредно купе сезонску а управа онда свако-толко џаба пусти неке фенсере на стадион.

Ван мреже Ушозанење

« Одговор #1011 послато: 27 Фебруар 2012, 00:14:05 »
Па пази, ја једноставно немам потребу да се учланим. 2к динара ћу збавити, то није проблем, толики. Али ако и кад осјетим потребу за тим. До тада нећу и то је то.

Ван мреже njuma_njuma

• За вечну славу, за победу!
  • Члан ФК
  • Поруке: 1.148
  • Репутација: +472/-236
« Одговор #1012 послато: 27 Фебруар 2012, 00:19:15 »
Па пази, ја једноставно немам потребу да се учланим. 2к динара ћу збавити, то није проблем, толики. Али ако и кад осјетим потребу за тим. До тада нећу и то је то.

Pa u tome i jeste fazon cele ove rasprave. Kako neko ko sebe naziva zvezdasem moze da ne oseca potrebu da se uclani u klub, odlazi na utakmice itd.

Ван мреже Ушозанење

« Одговор #1013 послато: 27 Фебруар 2012, 00:23:51 »
 :поп:

Не могу и дрогу и чланску карту да платим. Приоритети.

Jorgovan

• Гост
« Одговор #1014 послато: 27 Фебруар 2012, 00:25:22 »
Pa u tome i jeste fazon cele ove rasprave. Kako neko ko sebe naziva zvezdasem moze da ne oseca potrebu da se uclani u klub, odlazi na utakmice itd.

mozda neko ne moze da se nosi sa tolikim pritiskom i teretom glasanja na izborima.

ne vredi vise raspravljati se...

Ван мреже trotter

• Поруке: 5.294
  • Репутација: +1226/-1130
« Одговор #1015 послато: 27 Фебруар 2012, 00:25:56 »
@ Njuma

Čovek je rekao da ide na skoro sve utakmice! U čemu je problem? Verovatno je pukao više para nego neko ko je član. Nije mi jasno kako ne shvatate da nisu svi isti. Jednostavno tako je.

Ван мреже crazynorth75

• Звезда му је све
  • Idolopoklonik
« Одговор #1016 послато: 27 Фебруар 2012, 00:26:40 »
Bezobrazluk je način na koji želiš da diskredituješ neistomišljenike, stavljajući ih u istu ravan sa ovom debilčinom...

uopste nisam hteo da ''diskreditujem'' nikoga, vec sam stojkovicevu sliku stavio zbog tvrdnje da nije svako ko je dao 1000 = pravi zvezdas, a svako ko nije dao - nije zvezdas. 

opet cu da ponovim ono sto sam odgovorio i Bishopu: postujem svaciji stav sto se tice clanstva, shvatam da vam je drago da ste clanovi kluba, ali mi se ne svidjaju prozivke od pojedinih clanova upucene ka ovima koji to nisu. otud i cela ova rasprava.
Ok,  al' nikako mi njegova slika ne ide ovdje i jako  iritantno djeluje..Složio bih se da je rasprava totalno bespredmetna, ja jesam član, ali ne mislim da je članarina neki parametar za premjeravanje nečijeg zvezdaštva...E sad, o tome da li je dobro ili loše što nema više članova i ima li propusta oko cijelog projekta članstva moglo bi se raspravljati...Bez obzira na sve volio bih da  članova ima mnogo više od 10 000, a da je članarina bar 20 evra, uz naravno transparentno raspolaganje uprave tim novcem...

Ван мреже njuma_njuma

• За вечну славу, за победу!
  • Члан ФК
  • Поруке: 1.148
  • Репутација: +472/-236
« Одговор #1017 послато: 27 Фебруар 2012, 00:27:41 »
Pricam uopsteno, ne optuzujem njega, samo kazem o cemu se raspravlja poslednjih 5, 10 ili koliko vec stranica

Ван мреже Sledge_Hammer

• Др Трепанатор
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 4.799
  • Репутација: +2467/-1242
  • Dočekao Godoa!
« Одговор #1018 послато: 27 Фебруар 2012, 00:43:51 »
Hvala Bogu pa nam je marketing odlican i imamo toliko razlicitih nacina da potrosimo novac osim clanarine. Ne znam sto ste se uhvatili toliko za tu clanarinu. Kada bih racunao koliko sam novca potrosio u sopu bilo bi tu para za clanarinu dok se ne penzionisem.

Ван мреже VladoPD

• Члан ФК
  • Поруке: 5.408
  • Репутација: +1841/-966
« Одговор #1019 послато: 27 Фебруар 2012, 02:22:25 »
Članska karta je nešto više od same plastike, to je neki način ulaska u porodicu, način saživljavanja sa Zvezdom, nešto puno više neg što ta sama karta nosi. To sutra treba da bude put mladjih naraštaja, da se učlanjuju u klub u prvim godinama života da bi za odredjen period duh Zvezdaštva opstao i odupreo se nekim novim standardima...