Аутор Тема: Чланство и годишње карте за утакмице  (Прочитано 453955 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже uskee1512

• Јебач пресретач
  • Члан ФК
  • Поруке: 3.770
  • Репутација: +2487/-2864
  • А мозга неема-у глави само ЗВЕЗДА ЦРВЕНА
Одг: Чланство и годишње карте за утакмице
« Одговор #980 послато: 26 Фебруар 2012, 16:45:46 »
quote author=ЦЗВ link=topic=120.msg186704#msg186704 date=1330262227]
Не верујем каква дискусија. Ау Боже... Значи ми који нисмо члан, нема везе што идемо сваку утакмицу, нисмо Звездаши? И не знамо како је бити члан Звездашке породице? Добро..
[/quote]
Доказан звездаш је сада члан.Јбг-сурово ал то је тако.Могу да разумем ко нема тих 1000 динара да да ал тог сигурно и не занима фудбал баш много па ни Звезда а ни неки други клуб већ жеља да преживи наредни месец!

Мени је јако драго што на списку чланова поново видим чланове разних националности и вероисповести. То је још један доказ да је Звезда изнад свега.
Ово је то што је најјвећи мотив!Значи-не дајем ја управи нити играчима и баш ме боли уво дал је ту Весић,Лукић или пак Џајић-ја дајем Црвеној Звезди!И ја сам члан Црвене Звезде!Нису у питању 1000 динара ал је у питању јел јеси или ниси!
Ја сам купио сезонску и за мене и за жену-она неће да оде ни на једну утакмицу а ја ако ухватим овог пролећа три ја ћу да будем срећан!
проблем је управо у томе што се филозофира"ја не дам због овог или оног"
Да су сви дали сад се не би покретала прича дал ће да избори буду регуларни и не би се ни помишљало на то како може сад неко да купи гласове.јбг...нема оправдања...све што се каже против је млаћење празне сламе...како рече Јоргован.
то је исто као да ја кажем-ја сам звездаш,не идем на утакмице и ако живим поред Маракане јер ми је удобније да пратим из фотеље на ЛЦД ТВу и нема право нико да ми каже да је већи звездаш од мене и да воли више Звезду од мене јер је мени теже кад пратим утакмицу кући!

Ван мреже Deki-Red Star

• Пријатељ РСБ, Пријатељ КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 367
  • Репутација: +289/-247
« Одговор #981 послато: 26 Фебруар 2012, 17:11:09 »
Biti član Crvene Zvezde je velika čast i još veća privilegija. Neko želi da i zvanično bude dio te priče, te neke šire zvezdaške familije a neko se ne pronalazi u tome. Ja, iako zamjeram način rezonovanja ovih drugih jer smatram da bi bilo dobro da se što više zvezdaša učlani u klub, nikoga ne optužujem zbog toga. Na kraju krajeva,svi imaju pravo da rade onako kako misle da je najbolje.

Ван мреже Маркони

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 466
  • Репутација: +628/-39
« Одговор #982 послато: 26 Фебруар 2012, 17:23:48 »
Није ово питање Звездаштва. Кукамо на дуг који је више десетина милионски а овамо не дамо пишљивих 1000 динџи годишње! (наравно они који могу а неће, пошто има људи којима је 1000 динара заиста велики новац, нпр они који имају плату 13000...)

Да само, али само 100 000 људи од толиког броја који се изјашњавају као навијачи Црвене Звезде да 10 евра то би била свота довољна да клуб функционише нормално бар један месец а можда и два, ето помогли би им да не брину да ли ће имати за воду, струју, редаре, телефон па чак и по неку плату неким играчима... А за осталих 10 месеци би се снашли са ловом од спонзора, продаје играча...

Знам људе који не долазе на утакмице, не могу због обавеза, али опет дају тих 1000 дин и чланови су, помогли су колико и како могу и то је то. Ако имаш пара да дајеш за сваку утакмицу по 200 300 дин онда ти није фрка ни тих 1000 дин да даш једном годишње.

По мом мишљењу најбољи начин сигурног прилива новца (не неког огромног али бар већег него сада) за клуб био би велики број чланова, дакле имаш неку солидну бројку људи и ти људи ће увек дати ту лову и на то рачунаш као новац за живот клуба, за основне ствари и те основне трошкове, а од неких већих новчаних прилива као што је продаја играча рачунаш да смањујеш дугове и нешто уложиш и у будућност.
Није довољно само да дођеш на утакмицу и пружиш подршку, већ и да даш све од себе за оно што нам је тренутно један од већих проблема а то је тај ужасан дуг који нам виси над главом и оптерећује нас психички. Нажалост ситуација у држави је таква да неки људи стварно не могу да дају 10 евра јер имају и своје дугове и мала примања (или их немају уопште) и пуно проблема, али они који могу а не дају ми никад неће бити јасни ма шта они навели као разлог, а поготово у оваквој ситуацији кад нам је сваки динар битан и кад сви желимо да се решимо тих дуговања и да се окренемо максимално само резултатима.

Ван мреже david3254

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 474
  • Репутација: +63/-88
« Одговор #983 послато: 26 Фебруар 2012, 17:25:31 »
Имам неколико питања у вези учлањења. Да ли чланарина важи за једну фудбалску сезону или за једну календарску годину? Значи, ако сада уплатим, да ли ми чланарина истиче истог овог датума следеће године, или је потребно да већ пред почетак сезоне 2012/2013 обновим чланство? Ако уплаћујем чланарину преко СМС-а, пошто сам пост-пејд, да ли ми се једнсотавно дода 1000 динара на рачун? И када могу да очекујем да ми стигне чланска картица, након што уплатим?

Ван мреже stefan_bg

• Звезда му је све
  • Поруке: 4.006
  • Репутација: +1773/-1892
« Одговор #984 послато: 26 Фебруар 2012, 17:29:28 »
Да само, али само 100 000 људи од толиког броја који се изјашњавају као навијачи Црвене Звезде да 10 евра то би била свота довољна да клуб функционише нормално бар један месец а можда и два, ето помогли би им да не брину да ли ће имати за воду, струју, редаре, телефон па чак и по неку плату неким играчима...
Ово је тачно, али ситуација треба много шире да се посматра.
Шта мислите јел лакше ући у преговоре о спонзорству кад имаш 10 000 или 50-100 000 чланова? Колико можемо да измуземо спонзора са 10 000, а колико са 20-30 000 људи на стадиону?
Е због тога је проблем што се људи не учлањују.

На мрежи Психо

• Члан клуба, Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 5.730
  • Репутација: +1457/-1741
  • Север у трансу лудује !
« Одговор #985 послато: 26 Фебруар 2012, 17:34:31 »
Имам неколико питања у вези учлањења. Да ли чланарина важи за једну фудбалску сезону или за једну календарску годину? Значи, ако сада уплатим, да ли ми чланарина истиче истог овог датума следеће године, или је потребно да већ пред почетак сезоне 2012/2013 обновим чланство? Ако уплаћујем чланарину преко СМС-а, пошто сам пост-пејд, да ли ми се једнсотавно дода 1000 динара на рачун? И када могу да очекујем да ми стигне чланска картица, након што уплатим?

Календарска година је у питању,ако данас уплатиш истиче ти 26.02.2013.

Ван мреже Тони

• Члан ФК
  • Поруке: 17.440
  • Репутација: +5691/-10027
  • Contende ad caelum
« Одговор #986 послато: 26 Фебруар 2012, 17:34:56 »

Ако се учланиш данас,истиче ти 26.2.2013. Чланство обнављаш пре истека,а можеш и после,с тим да се онда ваљда доплаћује 500 динара.
Чланску картицу ја још нисам добио,а члан сам од јула 2010. Пошто ми није требала,јер сам сезонску добио на основу потврде о учлањењу (неки смешан папирић),нисам ни ишао по њу. Обновио сам је пар дана пред Рен и тад су ми рекли да ће ми је послати на кућну адресу најдаље две недеље после Рена,али се то није десило (или јесте,а ја нисам био кући,пошто ваљда мораш лично да примиш пошиљку). Узећу је пре избора свакако.
А што се тиче тог уплаћивања преко СМС-а,не могу ти помоћи,јер то нисам радио никада.

Ван мреже @2net

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 196
  • Репутација: +215/-176
« Одговор #987 послато: 26 Фебруар 2012, 18:08:03 »
Да само, али само 100 000 људи од толиког броја који се изјашњавају као навијачи Црвене Звезде да 10 евра то би била свота довољна да клуб функционише нормално бар један месец а можда и два, ето помогли би им да не брину да ли ће имати за воду, струју, редаре, телефон па чак и по неку плату неким играчима...
Ово је тачно, али ситуација треба много шире да се посматра.
Шта мислите јел лакше ући у преговоре о спонзорству кад имаш 10 000 или 50-100 000 чланова? Колико можемо да измуземо спонзора са 10 000, а колико са 20-30 000 људи на стадиону?
Е због тога је проблем што се људи не учлањују.

ovo je sustina!

ja sam clan, iscimao sam jos par ljudi da se uclane (jer sam bio razocaran pricom da smo u dugovima, da nam prijeti katanac, ...), iako znam da oni, kao i ja nemaju vremena, mogucnosti da idu na utakmice (ne zive u bg, rade, ... ).
i to sam uradio samo da bi pomogao FK CRVENA ZVEZDA! (ja sam zvezdas, ciganin, delija, bez obzira da li sam clan ili ne). nema tu price o lukicu, adzicu, vesicu, ... ja nisam dao pare njima, nego klubu koji volim. meni 1000 din nije mnogo, a kad bi svi koji vole jednu jedinu dali isto toliko za nju, zvezdi bi bilo mnogo lakse!

opravdavanje da se neko nije uclanio jer ne voli ovu upravu je glupo, jer kao sto vidimo, clanstvo nam daje mogucnosti da tu istu upravu i mijenjamo. i ponavljam, ne dajemo mi pare upravi u dzep, nego zvezdi!

liburnija je jednom napisao "prebrojali smo se, ovoliko nas ima, 10 000, ni manje ni vise", svi ostali zbog svojih razloga nisu clanovi, nisu (na ovaj nacin) pomogli zvezdi, i meni je to bzvz (na stranu to sto je malo bljutavo da neko pljuje pa necemu sto neko radi, a sam nije uradio i ono najmanje sto je do njega da i on nesto uradi, pomogne)

Ван мреже david3254

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 474
  • Репутација: +63/-88
« Одговор #988 послато: 26 Фебруар 2012, 18:56:30 »

Ако се учланиш данас,истиче ти 26.2.2013. Чланство обнављаш пре истека,а можеш и после,с тим да се онда ваљда доплаћује 500 динара.
Чланску картицу ја још нисам добио,а члан сам од јула 2010. Пошто ми није требала,јер сам сезонску добио на основу потврде о учлањењу (неки смешан папирић),нисам ни ишао по њу. Обновио сам је пар дана пред Рен и тад су ми рекли да ће ми је послати на кућну адресу најдаље две недеље после Рена,али се то није десило (или јесте,а ја нисам био кући,пошто ваљда мораш лично да примиш пошиљку). Узећу је пре избора свакако.
А што се тиче тог уплаћивања преко СМС-а,не могу ти помоћи,јер то нисам радио никада.

Е сад, мени баш највише треба због сезонске карте за наредну сезону. И желим да имам ту картицу :biggrin: . А нешто баш и немам поверења у куповину преко нета и смс-а, па би ми добро дошао неко ко се на тај начин учланио. Када долазим на утакмице, онда и немам много новца, а ни времена да се учланим.

И још једно питање: постоји још она акција 2344?

На мрежи Психо

• Пријатељ РСБ-а
« Одговор #989 послато: 26 Фебруар 2012, 19:08:16 »
И још једно питање: постоји још она акција 2344?

Можда је још активан рачун,али са тим је готово,а не знамо ни куда су паре отишле од укупне донације као што је најављено да ће се објавити,тако да ако хоћеш да помогнеш клубу боље купи неку мајицу и иди на Маракана туру,клуб ће добити новац а ни ти нећеш лоше проћи  :001_rolleyes:

Ван мреже Timotije

• Члан ФК
  • Поруке: 1.725
  • Репутација: +1503/-693
« Одговор #990 послато: 26 Фебруар 2012, 19:26:03 »
Nije mi namera da podgrevam raspravu o tome ko je veći, a ko manji Zvezdaš ako je ili nije član, pošto mislim da je to besmisleno i bespredmetno. Samo želim da se osvrnem na jedan detalj koji se i ovde spominje, a tiče se finansijskog pomaganja kluba kroz članarinu. Uopšte ne mislim da neko ko je član i plaća 1.000 dinara više pomaže klub nego neko ko nije. Evo i kako.

Ako ja kao prosečan navijač Zvezde dođem tokom sezone na recimo 13 od 15 prvenstvenih utakmica na Marakani, i 2 evropske a redovno idem na zapad, gde je prosečna cena karte oko 500 dinara za domaće mečeve i oko 800 za međunarodne, računica je sledeća:

13X500=6.500
2X800=1.600
Ukupno=8.100

Što je, jelte, daleko više nego 5.000 dinara koliko košta sezonska karta za zapad. Da li sada tako da merimo čija je ljubav prema Zvezdi veća?

Dakle, devojke i momci, nemojte prerano i brzopleto da sudite. Mnogo je ovde ljudi kojima je Zvezda visoko na lestvici ljubavi u životu, većini odmah posle najbližih srodnika (nekima čak i iznad  :mrgreen: ) da bi ih tako lako isključili iz zvezdaške porodice.

Ван мреже uskee1512

• Јебач пресретач
  • Члан ФК
  • Поруке: 3.770
  • Репутација: +2487/-2864
  • А мозга неема-у глави само ЗВЕЗДА ЦРВЕНА
« Одговор #991 послато: 26 Фебруар 2012, 19:33:12 »
Nije mi namera da podgrevam raspravu o tome ko je veći, a ko manji Zvezdaš ako je ili nije član, pošto mislim da je to besmisleno i bespredmetno. Samo želim da se osvrnem na jedan detalj koji se i ovde spominje, a tiče se finansijskog pomaganja kluba kroz članarinu. Uopšte ne mislim da neko ko je član i plaća 1.000 dinara više pomaže klub nego neko ko nije. Evo i kako.

Ako ja kao prosečan navijač Zvezde dođem tokom sezone na recimo 13 od 15 prvenstvenih utakmica na Marakani, i 2 evropske a redovno idem na zapad, gde je prosečna cena karte oko 500 dinara za domaće mečeve i oko 800 za međunarodne, računica je sledeća:

13X500=6.500
2X800=1.600
Ukupno=8.100

Što je, jelte, daleko više nego 5.000 dinara koliko košta sezonska karta za zapad. Da li sada tako da merimo čija je ljubav prema Zvezdi veća?

Dakle, devojke i momci, nemojte prerano i brzopleto da sudite. Mnogo je ovde ljudi kojima je Zvezda visoko na lestvici ljubavi u životu, većini odmah posle najbližih srodnika (nekima čak i iznad  :mrgreen: ) da bi ih tako lako isključili iz zvezdaške porodice.
Ал прочитај горе што је неко написао у вези спонзора и размисли мало дал је то тачно ил није.Опет...тај који није члан сада неће одлучивати о судбини Црвене Звезде

Ван мреже РС Либурнија

• Децо, јел волите брзу вожњу?
  • Звезда му је све
  • Поруке: 3.011
  • Репутација: +2240/-1053
« Одговор #992 послато: 26 Фебруар 2012, 19:39:55 »
Проблем је у овом случају, скоро чисто менталитетски. Као народ смо склони да се декларишемо као ово или оно, све док то не подразумева било какву, па чак и симболичну активност. Познајем доста људи који су "љубитељи спорта" воле Звезду (или неки други клуб), репку, причају о томе, прате када нешто постане актуелно (дерби, светско првенство..), коментаришу. А на утакмице иду сваке преступне године. У коментарима су жустри, у све се разумеју, знају како треба, а још боље како не треба, и по правилу су бучнији кад нешто куде, него када нешто хвале.
Узео сам овај дио из овог феноменалног поста зато што он у милиметар одговара мом неком животном искуству са нашим људима. Ово-оно, велики Срби, велики звездаши, знају све што и ЦИА не зна и о Звезди и о свим осталим стварима. Када им екипа (групица људи) дође, е ајде приложи нешто, иде у ту и ту сврху, има све знаш како је тешка је ситуација почињу питања и изговори:
Коме то иде?
Има ли признаница на то (10 марака) па да одбијем од пореза?
Ма даво сам ја па се не зна куд је то отишло?
Ко вам је шеф? А тај, па тај је лопов...нек вам он да, он је инжињер, има он.
Па не могу, имам ја своје сиротиње, иначе би дао (а добро се зна да је пун ко ћурка)...

Али када треба мјерити патку у кафани, наручивати флаше, мрштити се, позирати, радити русвај и ускочити у тучу са пијаним мајмунима као што си и сам, ма јебе кеву! А језик што ради, братеееее... :pljas: Ма какав Џаја људи, па оно су фудбалски гуруи, они тачно све знају ко гдје и како треба да игра од Пацифика до Атлантика и шире јбт! А камоли у сиротој Звезди коју они, је ли, жале, и сами су звездаши али јбг, брт, све мафија, нема, то је пропало, ма и не пратим то више. Дао си паре?! Ма ти си будала, коме то уопште иде?! И тако...

Е, то је реалност просјечног Србина и звездаша, барем овдје у печалби. Набијем ја њих све такве "звездаше" онако све чопоративно на једну ствар! Па нека се дијелимо, и не желим са таквим мрсомудима да се рачунам у исту војску!

Ушо и Јорговане - што скачете када о таквима ко што сте вас двојица нико и не прича. Причамо о овима горе.

Јбт, Алкмар банкротиро, људи направили експрес акцију, скупили лову и спасили клуб! А ми не можемо 20 000 чланова?! Море марш, не треба ни на Лигу шампиона, ако Бог да да је играмо, да дођете у кафану и гледате Звезду, идите и гледајте даље Манчеста, је.о ли вас Манчеста да вас је.о! :thumbdown:
« Последња измена: 26 Фебруар 2012, 21:27:10 РС Либурнија »

На мрежи Психо

• Пријатељ РСБ-а
« Одговор #993 послато: 26 Фебруар 2012, 21:23:39 »
Спонзори мислим да пре свега гледају посећеност на стадиону,а не број чланова.

А за то да ли је онај који није узео сезонску мањи звездаш даћу вам један пример-у возу из новог сада у коме су навијачи који иду на утакмицу бар 60-70% људи нема ни сезонску ни чланску карту,а при томе не мислим на утакмице дерби/европа па кад нагрне 1000 људи.Већина момака који иду на СВАКУ утакмицу небитно по ком времену и када,нема нити чланску нити сезонску карту.Људи имају своје разлоге,и нека своја размишљама,али свакако нису мањи звездаши од било кога самим тим што сваке недеље превале до Београда да одгледају утакмицу.

Ван мреже stefan_bg

• Звезда му је све
« Одговор #994 послато: 26 Фебруар 2012, 21:38:34 »
Наравно да се гледа и чланство.
Није сигурно исто кад Стефановић у преговорима изађе пред спонзора и каже имамо базу од 50 000 чланова и кад каже има нас 10 000.

Ван мреже Љуба

• Земунац
  • Aдминистратор
  • Поруке: 10.437
  • Репутација: +7245/-3465
  • Напред Звездо само напред, где ти играш ту смо ми!
« Одговор #995 послато: 26 Фебруар 2012, 21:42:01 »
Велико је питање колико ће од ових 10,000 обновити чланарину. Многи се жале да нису добили обавештење о истицању чланарине тако да велика већина чланова неће ни знати да то више нису.

Мораће се покренути нека нова акција сада када крене други део првенства, мада маркетинг може да лупа у бубњеве колико хоће. Све зависи од квалитета игре на терену и резултата.

На мрежи Психо

• Пријатељ РСБ-а
« Одговор #996 послато: 26 Фебруар 2012, 21:45:36 »
Велико је питање колико ће од ових 10,000 обновити чланарину. Многи се жале да нису добили обавештење о истицању чланарине тако да велика већина чланова неће ни знати да то више нису.

Мораће се покренути нека нова акција сада када крене други део првенства, мада маркетинг може да лупа у бубњеве колико хоће. Све зависи од квалитета игре на терену и резултата.

Мени су неке ствари нелогичне-могли су да шаљу поруку за утакмицу против Зенита,а не могу да подсете људе да им чланарина истиче.

Ван мреже stefan_bg

• Звезда му је све
« Одговор #997 послато: 26 Фебруар 2012, 21:53:26 »

Добро Љубо, не навијамо ми за партизан да смо ментално оболели, па не знамо кад смо уплатили чланарину. Знам у ком сам месецу однобио, знам да траје годину дана. Може да се деси сваком да заборави тих дана, али сетиће се у наредних месец дана и обновити.

Ван мреже naka

• Веран као пас
  • Поруке: 545
  • Репутација: +1971/-1920
« Одговор #998 послато: 26 Фебруар 2012, 22:12:53 »
Uh bre...

bitno je da čovek nešto dobrovoljno radi  i veruje. Ako hoće da kupi i da bude član porodice pa nek kupi. Ako neće i ne mora. Ako hoće da kupi (kao ja) pretplatnu za zapad a ne želi da plati člansku Zašto ga (me) uslovljavati? Pa odlučuje o svojoj sudbini. Ma ne interesuje me i ***** ti sudbinu gde 1512+ko zna koliko velikih zvezdaških ušketa odlučuje o istoj.

Dakle dobrovoljno. Bolje da se naprave neke akcije tipa koliko si puta bio neki popust u red star shopu ili nešto u vezi buduće pretplatne, a ne dolazim u situaciju da oni koji daju 1000 dinara pričaju nekom ko daje 7000 ko je veći zvezdaš i kako je onaj sa 7000 stipsa, Posteno kad taj pita a zašto mali milion besplatnih utakmica. Sad za rođendan, pa zahvalnost za navijanje u derbiju, pa oproštaj od sezone, pa... A da sad će zvezdaši, pa pošalji sms  :facepalm:

Dakle pre svega nešibicarski dugotrajni koncept bez raznoraznih sumnjivih polulikova koji mogu uzeti samo 1000 dinara na lokal patriotizam. Tim konceptom mislim da se mogu napraviti i neke akcije gde će ljudi moći da daju i više ukoliko postoji trag tome, jasno izveštavanje u vezi akcije i mali znaci pažnje. Mi Srbi se vezujemo za osobu. E pa Lukiću i Adžiću ne želim da dam ni 100 dinara, a Robiju bi dao 10000 bez uslovljavanja. i zajebite priče o davanju Zvezdi. Pa i Rusi pobesne zbog rasipanja po splavovima a kamoli neko manje platežno sposoban ko da da pomogne.

Ван мреже РС Либурнија

• Децо, јел волите брзу вожњу?
  • Звезда му је све
  • Поруке: 3.011
  • Репутација: +2240/-1053
« Одговор #999 послато: 26 Фебруар 2012, 22:26:08 »
Mi Srbi se vezujemo za osobu. E pa Lukiću i Adžiću ne želim da dam ni 100 dinara, a Robiju bi dao 10000 bez uslovljavanja. i zajebite priče o davanju Zvezdi. Pa i Rusi pobesne zbog rasipanja po splavovima a kamoli neko manje platežno sposoban ko da da pomogne.
Бићу до краја искрен и директан - ми Срби волимо много да кењамо а кад треба нешто да се уради сакупљају се групице које од кењаторске већине бивају посматране са подсмијехом или са жаљењем. Ја могу да се опкладим с тобом да се ситуација не би много промијенила да нам је Југа предсједник а Рамбо СД! Онда би изговор био - па јбг, ја би дошао али погледај у каквом стању су клозети, јбт, не могу због хулигана...угл. нисам одавде.

Уопште не говорим о људима који стварно не могу и немају или о било коме од нас овдје који је дао 10 или 100 евра. Говорим о тихој већини коју либо рацку.