• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Чланство и годишње карте за утакмице

Започео levo_krilo, 23 Мај 2011, 12:51:27

« претходна тема - следећа тема »

0 чланова и 11 гостију прегледају ову тему.

Beograd

Ja sam prezadovoljan novim sajtom! Obnova clanstva funkcionise lagano, platio karticom. Ima tu jos prostora za prosirenje opcija, ali ovo je odlican start.  :prvak:

Mejveder

ZVEZDANI

Ako je post odgovor mom - ja uopste ne mracim. Sta vise, na pogresnu osobu si se nakacio, s obzirom da sam ja pohvalio klub i zahvalio se na tome sto nas nisu ispalili za nasa mesta, i sto nisu odvalili cenu. Samo sam podelio iskustvo koje sam imao sa JEDNOM OSOBOM i nisam nista globalizovao. Ako se tvoj post nije odnosio na mene, onda se izvinjavam.

NIKOLASWE

Ako vec hoces da odgovoris bezobrazno, onda se makar informisi kako treba. Posto ja nisam bezobrazan i nadmen, onda cu ti fino reci da nije 100 karata pusteno, nego 1100. Takodje, nisam nigde rekao da hocu BESPLATNO da ga vodim, jer sam u svom postu naveo kako sam mu KUPOVAO karte prosle godine, sto znaci da nemam problem sa tim da se plati za dete. Sta drugo da mi kaze? Pa, naprimer, za pocetak, da bude LJUBAZNA i da mi MOOOOOZDA ponudi neku varijantu. Mozda, naprimer, neko nije uzeo VIP za ovu sezonu jer mu je bilo skupo ili se odselio ili ko zna sta, pa ima viska. Eto, naprimer.

GNP

Ne mislim da je u redu, meni nije problem da mu platim kartu 8000 pa da sedi red ispod mene, jer jako dobro znam da ima mesta u 29-om redu, s obzirom da imam ista mesta 10 godina. A tu varijantu sam samo spomenuo, zato sto nam NAZALOST zuji prazan stadion kada je nasa liga u pitanju, pa sam to video kao jedinu varijantu ako ne mogu da kupim VIP. SIGURNO nisam jedan od onih muljatora, koji su na SUDUVI prelazili sa drugih sektora na nas, bez obzira na gospodu u odelima. A postavio sam stvari u odnos prodavac - klijent, zato sto prodavac treba da bude normalan prema klijentu i da proba da pomogne. Ja nju nisam pitao "E, je l' mogu ja da uzmem onu za soma i da ga prebacim na drugi sektor" (kao, samo to dolazi u opticaj), ako tako mislis onda ne znam sta da ti kazem.
Kupovacu na blagajni karte sinu za svaku utakmicu na koju bude isao i to je to.

I da, sreca, pa nisu svi drkosi na ovom forumu, i vecina ljudi su raspolozeni da pomognu, pa da se zahvalim POJEDINCIMA koji su mi vec napisali, koji zele da pomognu.

NikolaSWE

Цитат1: Mejveder  19 Јул 2019, 15:15:02

NIKOLASWE

Ako vec hoces da odgovoris bezobrazno, onda se makar informisi kako treba. Posto ja nisam bezobrazan i nadmen, onda cu ti fino reci da nije 100 karata pusteno, nego 1100. Takodje, nisam nigde rekao da hocu BESPLATNO da ga vodim, jer sam u svom postu naveo kako sam mu KUPOVAO karte prosle godine, sto znaci da nemam problem sa tim da se plati za dete. Sta drugo da mi kaze? Pa, naprimer, za pocetak, da bude LJUBAZNA i da mi MOOOOOZDA ponudi neku varijantu. Mozda, naprimer, neko nije uzeo VIP za ovu sezonu jer mu je bilo skupo ili se odselio ili ko zna sta, pa ima viska. Eto, naprimer.

.

Nije tacno! Pusteno je 1100 karata za obnovu samo i 100 nove sezonske! Poenta je da si ti sam kriv i naljutio si se kad nisu mogli da ti pomaze.

Marko1czv

Мејведере, са реновирањем тог сектора прилично му је смањен капацитет. Клуб је понудио свима који су тамо имали сезонске да обнове и ресто (100ак карата) су пустили у слободну продају.
Ја мислим да тренутно имаш 2 варијанте:
1. Клуб је резеврисао сезонске из тог сектора за обнову и постоји неки датум, не могу да се сетим тачно који, до када се морају обновити сезонске након којег их они пуштају у слободну продају. Ако нису све обновљене да видиш са људима из клуба да ти "резервишу" једну карту када те необновљене оду у слободну продају.
2. Да видиш да ли можеш узети породичну за било који сектор на западу за сина или му купити редовну за неки други сектор. У домаћем првенству, па ево и против Судуве тај део није био испуњен па су људи улазили и излазили како су хтели. Када тај сектор буде пун у овој варијанти би морао да седи ван, а реално тај број утакмица је мизеран.

Mejveder

Цитат1: NikolaSWE  19 Јул 2019, 15:37:16

Nije tacno! Pusteno je 1100 karata za obnovu samo i 100 nove sezonske! Poenta je da si ti sam kriv i naljutio si se kad nisu mogli da ti pomaze.

Izvinjavam se, nisam dobro procitao. Napisao si 100, van onih za obnovu. Moja greska.
E tu vec gresis. Ja se uopste nisam naljutio. Samo sam podelio NEPRIJATNO iskustvo. Da mi je na fin nacin rekla da ne postoji nacin , a pre toga makar pokusala nekako da pomogne, i to bi podelio ovde i pohvalio bi je, jer sam takav covek.
A ja sam na pocetku posta napisao da je cale zajebao stvar (a samim tim i ja) sto nije pitao odmah. Nisam nigde rekao da nisam kriv..ali isto tako ocekujem i neki nivo usluge.
Zavrsicemo na ovom jer me ocigledno ne razumes, sto me sokira, s obzirom da zivis u Svedskoj, pa ne verujem da bi ti tamo neko tako nadrkano odgovorio. Pozdrav.

Marko1czv
Zahvaljujem na odgovoru. Upravo polazem nadu u tu prvu varijantu  :ziveli2:

zvezdani grad

A sto si ti imao potrebu da dodjes ovde i da "podelis iskustvo" da ti neko nije bio ljubazan na telefonu samo to mi nije jasno? Odakle potreba da se ulogujes ovde i da to napises, a pri tome po tvojoj prici imas razumevanja za njih jer ljudi ginu tamo svaki dan po ceo dan. Jer bi po tome trebalo ja da pisem svaki dan kada vidim nesto dobro i lepo da se desava po stadionu, a desava se svaki dan u poslednjih ko zna koliko. Ti od svega izvuce neljubazno osoblje.

Mejveder

Цитат1: zvezdani grad  19 Јул 2019, 16:27:12
A sto si ti imao potrebu da dodjes ovde i da "podelis iskustvo" da ti neko nije bio ljubazan na telefonu samo to mi nije jasno? Odakle potreba da se ulogujes ovde i da to napises, a pri tome po tvojoj prici imas razumevanja za njih jer ljudi ginu tamo svaki dan po ceo dan.

Dosao sam da podelim iskustvo, jer sam se nadao da ce mi neko ponuditi neku opciju ili pomoci nekako. Sto se i desilo. Cemu onda ovaj forum? Pa nisam isao po gradu i kukao na sve zaposlene u fudbalskom klubu, i kvario ugled istog?!
Rekao sam da razumem da su u haosu, ali to ne znaci da trebe da me ODJEBE, da izvines. I ja budem 100 puta nadrkan na poslu, pa niko nikad nije otisao nadrndan , jer ja i moja porodica zivimo od toga.
I ako je toliki haos, onda treba klub da zaposli nekog radnika za call centar i lepo da mogu da se dobiju informacije. Ne znam da li si dobro procitao, ali sam ja 5 dana pokusavao da ih dobijem, a zbog posla nisam mogao da odem na lice meste. Planirao sam u utorak pre utakmice da dodjem ranije i da pitam, ali opet zbog posla nisam stigao.
Je l' sad jasno? Covece, ja ne razumem cemu taj nadrkan stav sa tvoje strane svaki put kad neko nesto pita. Eno svrati na temu "Stadion Rajko Mitic" da vidis kako ljudi hvale i kako nema mracenja.
Ti pisi sta god hoces, ja sam zato dosao na temu "Clanstvo i GODISNJE KARTE" da bi podelio iskustvo i pitao za savet, kao sto sam dobio od Marka, naprimer.

vise_od_9000

Цитат1: vise_od_9000  19 Јул 2019, 21:16:26
Zna li neko kolike su provizije na iticket-u?
Sezonsku hocu da uzmem ali stalno mi kaze da nemam dovoljno novca, a imam 4100
(kada se prebaci 35e po njihovom kursu) na racunu.
Da resim to ako mogu sutra u banci, posto ne mogu pre utakmice sad u utorak.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

Usput da pohvalim Gorana Vranesa iz servisa, uplatio sam obnovu članske online ali ispao neli problem jer sam bio zavedem pod dva različita broja clanske karte pa me je pozvao juce i sve rešio preko telefona iako su u velikoj guzvi koliko sam cuo preko telefona.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

зли

Делије, близу смо 5 500 сезонских карата!

Хајде да сви који су планирали да обезбеде сезонску пре Хелсинкија олакшају живот и себи и клубу тако што ће да наруче сезонску путем интернета на адреси http://sezonske.budideozvezde.rs/ и покупе је у Сервису за чланство пре утакмице.

Ако вам ова опција не одговара, онда се побрините да дођете на време пре утакмице, јер могу да се очекују мање (или веће) гужве непосредно пред саму утакмицу.

Обавештење Сервиса за чланство:

Важно обавештење!

ЦитатРАДНО ВРЕМЕ СЕРВИСА ЗА ЧЛАНСТВО ЗА СРЕДУ 24. ЈУЛ

КУПОВИНА СЕЗОНСКИХ КАРАТА: ДО 19:30

ПРЕУЗИМАЊЕ СЕЗОНСКИХ КАРАТА КУПЉЕНИХ ПРЕКО ИНТЕРНЕТА ЗА КУПЦЕ КОЈИ СУ ОДАБРАЛИ ПРЕУЗИМАЊЕ У СЕРВИСУ ЗА ЧЛАНСТВО КАО ОПЦИЈУ ИСПОРУКЕ ([email protected]) ДО 20:15.

УТАКМИЦА ЈЕ ЗАКАЗАНА ЗА 20:45.

NNLice

Цитат1: Зли  22 Јул 2019, 20:56:12
Делије, близу смо 5 500 сезонских карата!

Хајде да сви који су планирали да обезбеде сезонску пре Хелсинкија олакшају живот и себи и клубу тако што ће да наруче сезонску путем интернета на адреси http://sezonske.budideozvezde.rs/ и покупе је у Сервису за чланство пре утакмице.

Ако вам ова опција не одговара, онда се побрините да дођете на време пре утакмице, јер могу да се очекују мање (или веће) гужве непосредно пред саму утакмицу.

Обавештење Сервиса за чланство:

Важно обавештење!

Свака им част за радно време, поготово јер верујем да ће до 20:15 да продају карте свима, не само онима који су купили преко интернета.

Nighthawk

Evo i ja da pohvalim ekipu koja radi na sezonskim i clanskim kartama. Produzio sve preko neta, karte dobio preko Post Exopressa u roku od 4 dana.

albatros

Jedno pitanje.. Može li neko drugi umjesto mene da mi produži člansku i uplati sezonsku? Pošto sam već član ne znam da li im opet trebaju neki moji podaci? Da li trebam nešto potpisati?

Donald

Imam pitanje, član sam kluba, pravo preče kupovine će za članove i sezonce biti tek samo za play-off i grupnu fazu ? A sad ako bude veliko interesovanje za 3. kolo neće biti aktivirano pravo preče kupovine ?

ДелијеПале

26 Јул 2019, 16:37:27 #4073 Last Edit: 26 Јул 2019, 16:41:27 by ДелијеПале
Цитат1: Donald  26 Јул 2019, 15:08:32Imam pitanje, član sam kluba, pravo preče kupovine će za članove i sezonce biti tek samo za play-off i grupnu fazu ? A sad ako bude veliko interesovanje za 3. kolo neće biti aktivirano pravo preče kupovine ?

Колико ја знам, и колико сам схватио кад сам продужавао сезонску, сезонска ти важи и у трећем колу квалификација за ЛШ, тако да ти неће требати карта, ни право прече куповине. Тако сам бар ја схватио, али немој ме држати 100% за ријеч... Сачекај нека ти неко потврди, или ме демантује...

Немања ЦЗ

Важи сезонска за треће коло, али он ни не пише да има сезонску, већ само да је члан.

ДелијеПале

26 Јул 2019, 16:57:31 #4075 Last Edit: 26 Јул 2019, 17:03:39 by ДелијеПале
Цитат1: Немања ЦЗ  26 Јул 2019, 16:43:44Важи сезонска за треће коло, али он ни не пише да има сезонску, већ само да је члан.

Упс... Грешка, до мене је, ја прочитах сезонска, извините... Не знам, моје неко мишљење је да ко члан нећеш имати неке погодности што се тиче карата у трећем колу. Благајна и борба прса у прса...

Цигани господа

Кад би успели да догурамо до 7000 сезонских био би велики успех, против копенхагена овде је прилика да људи узму сезонску јер верујем да ће тада бити пун стадион. Такође и цену треба ставити бар 700 дин север.

00 Деки

Зашто не пише нигде да и за север имају те дечије - јуниор сезонске.
Ја данас од другара сазнао да је узео за клинца.

Шапчанин

Цитат1: 00 Деки  01 Август 2019, 17:24:41Зашто не пише нигде да и за север имају те дечије - јуниор сезонске.
Ја данас од другара сазнао да је узео за клинца.
Питање за људе из клуба. Ниједном нису такву информацију навели на званичном сајту.