Аутор Тема: Чланство и годишње карте за утакмице  (Прочитано 437876 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже shumar4life

• Члан ФК
  • Поруке: 2.319
  • Репутација: +987/-532
  • PP CZ
    • Tipodrom
Одг: Чланство и годишње карте за утакмице
« Одговор #3880 послато: 11 Јун 2019, 13:06:07 »
I ja isto imam problem...meni izbacuje error kada odem na placanje... mada mi je receno iz tehnicke podrske da rade na resenju problema jer se desava da sistem ne povuce lepo podatke o clanu koji su potrebni za placanje i da ce javiti kad rese.

Ван мреже Senser

• Члан ФК
  • Поруке: 36
  • Репутација: +33/-9
  • na celom svetu samo Crvena zvezda
« Одговор #3881 послато: 12 Јун 2019, 18:34:23 »
Mene jako nervira kada se stvari ne urade kako treba, kada se urade površno čisto da je eto nešto urađeno i kada ne postoji način da se reši problem.
Dakle, hteo sam da obnovim članarinu preko novog sajta i to je po svemu sudeći nemoguće. Uđem u onaj deo za obnovu članarine, unesem sve podatke, izaberem korisničko ime i lozinku, stigne mi mejl za aktivaciju-aktiviram nalog i navodno sve prošlo kako treba.
Onda kada hoću da se ulogujem i nastavim sa postupkom obnove konstantno me obaveštava kako mi nisu podaci ispravni. U mejlu za aktivaciju stoji jedno prilično konfuzno obaveštenje, odnosno da se treba ulogovati korišćenjem korisničkog imena i lozinke pri popinjavanju pristupnice. Kako bre da se sećam šta sam uneo pre 7-8 godina koliko već? I kako je moguće ne staviti opciju za reset loznike na sajt?
Kontaktiram podršku i dobijem mejl, da sad ne imenujem od koga, gde on kaže pravo da vam kažem ne znam u čemu je problem, proslediću vaš mejl tehničkoj podršci.
Kontaktiraju me i oni posle par dana i kažu kako treba da unesem korisničko ime i lozniku izabranu pri aktivaciji. I to je to, rešenja nema.

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока

sajt je nov, to od pre 7-8 godina ne važi, treba da napraviš potpuno nov nalog.

Ван мреже Rax032

• Члан КК
  • Поруке: 609
  • Репутација: +451/-113
« Одговор #3882 послато: 12 Јун 2019, 18:38:46 »
Napravio sam i nov nalog sa novim podacima i ne mogu da se registrujem, izlazi informacija da nisu ispravni podaci. Odustao sam već, prosto ne može...

Poslato sa AGS-W09 uz pomoć Tapatoka

Ван мреже VukSlo

• Пријатељ КК, Пријатељ РСБ
  • Члан ФК
  • Поруке: 379
  • Репутација: +370/-165
« Одговор #3883 послато: 12 Јун 2019, 19:29:06 »
Malopre napravio novi nalog i produzio clanarinu, bez problema ikakvih.

Ван мреже Bokinjo

• Члан ФК
  • Поруке: 223
  • Репутација: +90/-82
« Одговор #3884 послато: 13 Јун 2019, 12:08:27 »
Danas sam platio preko neta obnovu, radi.
Kao da naručim Junior do 15g, da li moram novi nalog da otvorim ili mogu nekako preko mog?
Posle koliko vremena od uplate mogu da pokupim člansku?
« Последња измена: 13 Јун 2019, 12:13:25 Bokinjo »

Ван мреже thumbzDS

• Веран као пас
  • Поруке: 671
  • Репутација: +194/-461
« Одговор #3885 послато: 13 Јун 2019, 12:21:40 »
Da li se placa za klince prilikom uclanjenja ili se placa samo obnova kasnije?

Ван мреже Трстеничанин ЦЗ

• Члан клуба, Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.847
  • Репутација: +1570/-125
  • ...и када губимо и када водимо...
« Одговор #3886 послато: 13 Јун 2019, 12:22:47 »
Za klince do 15 godina se ne placa ni uclanjenje ni obnova. Za starije od 15 godina se placa 500 dinara i uclanjenje i obnova.

Sent from my SM-A605G using Tapatalk

Ван мреже Bajudza

• Члан ФК
  • Члан КК
  • Поруке: 316
  • Репутација: +106/-108
« Одговор #3887 послато: 14 Јун 2019, 01:34:14 »
Kad zvanicno krece prodaja sezonskih na marakani?

Ван мреже thumbzDS

• Веран као пас
« Одговор #3888 послато: 14 Јун 2019, 02:57:34 »
Za klince do 15 godina se ne placa ni uclanjenje ni obnova. Za starije od 15 godina se placa 500 dinara i uclanjenje i obnova.

Sent from my SM-A605G using Tapatalk

Hvala. Jel zna neko dokle radi servis za clanstvo, ide do shopa, pa da svratim da ih uclanim kad sam vec u prolazu?!

Ван мреже Mejveder

• Члан ФК, Члан КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 523
  • Репутација: +437/-92
« Одговор #3889 послато: 14 Јун 2019, 22:27:07 »
Bio moj otac danas da nam uplati članarine i da se raspita oko sezonskih. Izgleda da ćemo mi starosedeoci izduvati, tj bićemo premešteni.
Očekivao sam da će te karte na zapadu biti skuplje za 20-30%, pa će nam tako izaći u susret, ali izgleda da ništa ot toga. Sediš deset godina na istoj stolici, gledaš iste ljude, upoznaš dosta novih ljudi, velikih zvezdaša i na kraju vas razbacaju po tribini, jbg. Razočarenje za razočarenjem ovih dana.

Ван мреже гнп

• Члан ФК
  • Поруке: 652
  • Репутација: +806/-87
« Одговор #3890 послато: 14 Јун 2019, 22:57:23 »
одакле та информација? већ је писано да ће се продавати сезонске и за нови ВИП; могуће да ће број бити ограничен али сигурно ће постојати фаза продаје у којој ти сезонци могу обновити своја места

Ван мреже Mejveder

• Члан ФК, Члан КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 523
  • Репутација: +437/-92
« Одговор #3891 послато: 14 Јун 2019, 23:36:20 »
одакле та информација? већ је писано да ће се продавати сезонске и за нови ВИП; могуће да ће број бити ограничен али сигурно ће постојати фаза продаје у којој ти сезонци могу обновити своја места

Samo sam napisao ono što mi je preneo moj otac. Čovek otišao da nam uplati svima članarinu u porodici, kao što to čini godinama, i pitao je onako usput ljude u servisu u vezi sezonskih.
Znači samo prenosim ono što mi je rekao otac, koji sedi pored mene na istoj toj tribini. Rečeno mu je da ćemo najverovatnije biti premešteni.
Izvinjavam se ako nije tako, ja sam samo napisao šta je rekao neko ko je zaposlen u klubu. Super, ako nije tako i ako ćemo imati priliku da zadržimo ista mesta, pa makar i bila 20/30/40% skuplja.

Ван мреже Немања ЦЗ

• Члан ФК
  • Поруке: 197
  • Репутација: +258/-89
« Одговор #3892 послато: 14 Јун 2019, 23:48:31 »
Као што су нам урадили за Лигу шампиона. Ништа чудно и уопште није изненађење. Тако клуб брине о онима који су стално ту. Видећемо да ли ће ти којима буду дали та места долазити средом по киши на Аранђеловдан за куп меч са друголигашем.

А овамо навијачи воде кампању "20000 сезонских". Делује смешно, клуб не брине ни о онима који су редовни, а као да привуче нове. Од новог само нова срамота.

Ван мреже illuminator80

• Члан КК, Пријатељ РСБ-а
  • Члан ФК
  • Поруке: 155
  • Репутација: +114/-50
« Одговор #3893 послато: 15 Јун 2019, 00:33:34 »
Meni je prosto neverovatno da oni 2700 mesta, koliko neko rece da ce biti, stave u prodaju po ceni vecoj od 10 hiljada. Ja ne verujem da je prosle godine prodato vise od 1500 sezonskih za zapad. Ocekujem istu cenu za zapad sa strane, kao prosle godine oko 6000 za obnovu a 8000 za novu. I negde oko 100 i mozda malo vise evra za vip u regularnoj prodaji. Sve preko toga mi deluje da ce biti fijasko sa prodajom sezonskih, posebno ako se ne daj Boze ne udje u neke grupe evrope.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Ван мреже Немања ЦЗ

• Члан ФК
  • Поруке: 197
  • Репутација: +258/-89
« Одговор #3894 послато: 15 Јун 2019, 01:10:25 »
Нека буде и више од 100, небитно, само да дају опцију људима који ту годинама седе да задрже своје место. Друга ствар је да ли ће неко хтети, или неће, да ли ће моћи да приушти, или неће, али не сме да се дешава да, као што је то био случај за ЛШ, не дозволиш тим људима ни шансу да (от)купе своја места, него их поделиш неким квазиугледним фацама, која дођу само тад и никад више.

На страну што ће очајно и ружно да изгледа тај нови вип, односно стари горњи сектори 3,4,5 , на мечевима Суперлиге и Купа, где тих угледних фаца неће бити и кад тај централни део Запада буде празан, док људи који су годинама ту буду раштркани по крајевима, ако уопште и узму сезонску.
« Последња измена: 15 Јун 2019, 09:35:15 Немања ЦЗ »

Ван мреже thumbzDS

• Веран као пас
« Одговор #3895 послато: 15 Јун 2019, 02:04:39 »
Ako ima neko ko je blizu Marakane i voljan je da pomogne, zamolio bih ga da uclani troje klinaca i da mi posalje clanske postom. Danas sam zakasnio, rade do 17h, a preko BudideoZvezde ne mogu, jer su stavili simbolicno da mora da se uplati 1 dinar, a nemam karticu trenutno. Ako neko moze, neka mi se javi na pp

Ван мреже mr nono

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.392
  • Репутација: +616/-442
« Одговор #3896 послато: јуче у 09:31:51 »
Kad zvanicno krece prodaja sezonskih na marakani?

Зна ли ико? Може ли нека информација?

На мрежи Фити

• Члан клуба
  • Moderator
  • Поруке: 4.366
  • Репутација: +2692/-268
  • Црвено - бели са бројем 6
« Одговор #3897 послато: јуче у 09:39:07 »
крај месеца, почетак јула... тако нешто.

Ван мреже Paki

• Члан ФК
  • Поруке: 694
  • Репутација: +283/-100
« Одговор #3898 послато: јуче у 11:48:13 »
Stvarno ako za konkretno za zapad gde kupujem propusnicu vec 5-6 godina za isto mesto ,ako  ne budem imao mogucnost da kupim i dalje za to mesto nebitna mi je cena stvar je postovanja da li te klub postuje i ponudi ti po toj skupljoj ceni .Ne treba nikakav pospust samo pravo da kupimo tu gde smo uvek sedeli i posle izbacivanja iz evrope i posle sezone sa Lalom i posle Grofove gubitka titule .Uvek prvog dana  smo kupovali

Ван мреже kursula

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 10
  • Репутација: +9/-2
Чланство и годишње карте за утакмице
« Одговор #3899 послато: јуче у 12:28:36 »
Ako moze neko da objasni kako mi koji imamo clanske da se registrujemo bio bih zahvalan.

Edit: Ceo dan ne uspevam da se registrujem. Link koji su mi poslali iz servisa ne radi tj. radi ali izbacuje sledece:

“Ова комбинација чланског броја и емаил адресе не постоји у бази. Молимо контактирајте сервис за чланство”

Jos pre 13h Sam im poslao da mi to izbacuje i niko mi do sad nista nije odgovorio.
« Последња измена: јуче у 18:55:26 kursula »