• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Чланство и годишње карте за утакмице

Започео levo_krilo, 23 Мај 2011, 12:51:27

« претходна тема - следећа тема »

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ковинац

Цитат1: jack  17 Март 2019, 10:16:04
Једна отворена идеја за клуб и оне који имају утицаја да је предложе одговорнима...
Да се у априлу или мају у последњих пар кола пусте у претпродају сезонске за следећу сезону са разним бенефитима!
По мом мишљењу сад је моменат када можемо да покренемо Звездашку масу и да до лета имамо већ 5 хиљада сезонских, а да после појачамо темпо продавања.

+
Одличан предлог!

Marko1czv

Ако неко не може да оде до стадиона, а жели да се учлани у клуб нека ми се јави на ПП, отићи ћу ја уместо вас.

Bokinjo

Каква је процедура у случају губитка сезонске и чланске?  :a078:

зли

Одеш до Сервиса за чланство, пријавиш да си изгубио и платиш типа 500 динара за нове картице.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Bokinjo

Hvala, onda cu to kad krene prodaja sezonslih, ima jos par tekmi do kraja.

Poslato sa EML-L29 uz pomoć Tapatoka

Artiljrac

Интересује ме пар ствари везаних за чланску карту... Да ли чланска карта вриједи годину дана од тренутка учлањења, или се чланство рачуна у оквиру лигашке сезоне, или је пак у питању календарска година? И још ме интересује, да ли ја могу учланити некога без његовог присуства, у конкретном случају брата, или то није могуће? Унапријед хвала а одговорима...

Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока

NNLice

Важи од 1. јула до 30. јуна наредне године. Фиксно. Можеш да учланиш особу иако она није присутна. Требају ти њени подаци само (јмбг и остало).

JaneNBGD

Pozdrav. Kada okvirno krece prodaja sezonskih za narednu sezonu?
Pitam jer postoji mogucnost da odem u inostranstvo. Hvala unapred na odgovoru.

Млађа ЦЗБГ

Цитат1: JaneNBGD  14 Мај 2019, 14:38:25
Pozdrav. Kada okvirno krece prodaja sezonskih za narednu sezonu?
Pitam jer postoji mogucnost da odem u inostranstvo. Hvala unapred na odgovoru.

8. јуна прошле године је почела обнова 18. редовна продаја

JaneNBGD

Цитат1: Млађа ЦЗБГ  14 Мај 2019, 21:16:08
8. јуна прошле године је почела обнова 18. редовна продаја

Hvala Mladjo na odgovoru. Modao sam da pitam jer planiran put u inostranstvo ali bih pre toga da resim clanstvo tj da se uclanim i da uzmem sezonsku. Svako dobro.

Россия

Da li moze neko da posalje informacije kako produziti clanstvo, ili link, posto sajt za clanstvo ne radi vec neko vreme, a ne mogu da dodjem i licno produzim jer ne zivim u Srbiji. Hvala!

Cvija13

Цитат1: Россия  20 Мај 2019, 08:45:11
Da li moze neko da posalje informacije kako produziti clanstvo, ili link, posto sajt za clanstvo ne radi vec neko vreme, a ne mogu da dodjem i licno produzim jer ne zivim u Srbiji. Hvala!
[email protected]

Javi se na ovaj mail Goranu iz servisa za clanstvo, on ce ti pomoci oko svega.

zzzz

Kad odes na link direktno sa sajta FKCZ ne radi odnosno ne mozes da predjes sa prve strane gde pise koliko clanova ima i dr.
Ali kad na google ukucas recimo pristupnica crvena zvezda onda mozes da udjes u sajt

http://www.budideozvezde.rs/sr/budideozvezde/pristupnica.html

zzzz

Jedno pitanje, mi koji nismo iz Srbije dali moze da ima i opcija placanja clanarine preko paypal-a jer preko banke je previse skupo i nema smisla da za clanarinu od 10 eura platim 15 eura bankarskih troskova i 10 eura swift troskova.

Cvija13

Цитат1: zzzz  20 Мај 2019, 11:28:47
Jedno pitanje, mi koji nismo iz Srbije dali moze da ima i opcija placanja clanarine preko paypal-a jer preko banke je previse skupo i nema smisla da za clanarinu od 10 eura platim 15 eura bankarskih troskova i 10 eura swift troskova.
Mislim da nema takva opcija, najjednostavniji nacin bi ti bio da posaljes lovu nekome ovde preko wu ili tako nesto i  taj da ti licno uplati u servisu za clanstvo mada clanska ce ti putovati postom neko, vrijeme vjerovatno. Ako nemas kome poslati javi se u pp pa cemo resiti.

Matori

гнп

ускоро а најкасније до почетка продаје сезонских ће бити могуће учланити се и обновити чланарину преко интернета, такву информацију ја имам

пејпал мислим да не ради у Србији за правна лица

Nikolaa

Pozdrav,mene zanima sledece,ja sam clansku uzeo prosle godine u septembru,sto se tice obnove clanstva,da li ja u tom periodu placam ili se zna kada je period obnova svih clanskih karata?

Nisam u toku kako ide,a ako je bilo teme o tome,nisam ispratio i izvinjavam se.

Филозоф

Цитат1: Nikolaa  20 Мај 2019, 15:55:01
Pozdrav,mene zanima sledece,ja sam clansku uzeo prosle godine u septembru,sto se tice obnove clanstva,da li ja u tom periodu placam ili se zna kada je period obnova svih clanskih karata?

Nisam u toku kako ide,a ako je bilo teme o tome,nisam ispratio i izvinjavam se.

30. јуна ти истиче, као и свима. До тада треба да обновиш..

Nikolaa

Цитат1: Филозоф  20 Мај 2019, 16:10:26
30. јуна ти истиче, као и свима. До тада треба да обновиш..
Hvala za info.