• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Чланство и годишње карте за утакмице

Започео levo_krilo, 23 Мај 2011, 12:51:27

« претходна тема - следећа тема »

0 чланова и 10 гостију прегледају ову тему.

Кобра

Цитат1: КадТешкоЈе...  28 Јун 2011, 19:43:17
Уопште ми није јасно то дизање цена, довешће се у питање број људи. Претпрошле сезоне сезонску за Север си узео за 1000 динара, наредне сезоне тј. прошле са чланарином 1500 или 2000, а ове сезоне за Север треба да издвојиш 1800 или 2300.

Резултата није било ни ове сезоне, 4 године за редом, морате реално да гледате, много људи ће рећи ''Кој ***** ја њима да дајем те паре,а титулу нисам видео 4 године?'', ово не причам сад за мене, јер ћу је наравно узети, може неко да каже то нису прави људи, такви нам не требају и то, али је Лукић сво време причао како је циљ вратити публику на стадионе, не знам колико ово подизање цена, макар било и за 300 динара може да помогне томе.

Не знам да ли си упућен али сезонска за север је 1300 динара.

mirijevo

a kad hleb i mleko poskupe,nesto se ne bunite...
kolko vidim,najbolje bi bilo da nama klub placa da dolazimo da gledamo Zvezdu. pa i tada bi se neko javio da pita zbog cega ne dobija i plavusu, da ga oralno zadovolji tokom odmora izmedju dva poluvremena.
jasno je meni da je kriza,ali 2300,4000,odnosno 7000,za 17-18 utakmica... nemojte da se zajebavamo.
hoces da gledas Zvezdu,volis klub i hoces da mu pomognes za 390 dinara(ili manje) po mecu+ ne guras se ko ludak oko blagajne+ako udjemo u LE imas pravo prece kupovine i opet izbegavas guranje pred blagajnom i navalu tapkarosa. kupi sezonsku. ako je mnogo,popijte pivo na saundu ili nekom drugom fensi mestu,upalite jedno sobranie,sipajte malo goriva i provozajte se gradom,kupite malo vutrice...ali nemojte da kukate kako je mnogo. (ovo se odnosi ,dominantno, na Beogradjane,velike Zvezdase. kojima smetaju kisa,sunce,vetar.pa ne mogu da stignu na stadion,nego rese da skoce do straje baje,da malo izbleje sa drugarima i da iz kafica psuju trenera i igrace)

КадТешкоЈе...

Цитат1: Кобра  28 Јун 2011, 19:46:07
Не знам да ли си упућен али сезонска за север је 1300 динара.

Са чланском картом која је обавезна толико изађе.

Кобра

Цитат1: КадТешкоЈе...  28 Јун 2011, 19:49:08
Са чланском картом која је обавезна толико изађе.

Sezonske karte za sezonu 2011/2012 prodaju se po sledećim cenama:

- Sever - 1.300 dinara
- Istok - 3.000 dinara
- Istok porodična 1+1 - 3.500 dinara
- Istok porodična 1+2 - 4.000 dinara
- Zapad - 6.000 dinara
- Vip loža - 60.000 dinara
- Vip galerija - 60.000 dinara
- Loža "5 Zvezdinih zvezda" - 250.000 dinara

mmladja

Ајд Кобра кад си тако паметан купи мени сезонску за север, даћу ти ја 2000 динара, 700 ти остаје...
Цена за север и није велика, али посраће се по људима на истоку и западу који имају сезонске ако и ове године пусте 1-2 утакмице слободан улаз

Ћићми

Сад све зависи од завршетка прелазног рока и жреба за Европу што се тиче ојачавања чланства, већ сад је задовољавајућа ситуација, био би ред да подигнемо број бар на 25 000. Најбитније је како стартујемо, сетите се прошле сезоне. Слован, оптимизам, чак 40 000 људи на стадиону и већ на пола другог полувремена фајронт...

Ако смо пред махањем катанцем са Жонпијем и екипом с конопца и коца имали 20 000 људи, очајничким оптимизмом и Ратком лимарем 40 000, сад са Робијем и Рамбовим појачањима и складном екипом очекујем коначно пуну Мару после Ренџерса, уз Рамбову опроштајну све ће се то позитивно одразити и на чланство.

Не морате 'трчати' да све то обавите, имате још месец дана (а можда и више ако смо у другој утакмици домаћини) да приштекате кинту за сезонску.  ;)
Прошле године сам био декинтиран, штекао сам и 3-4 дана пред Слован уплатио чланарину и узео сезонску, сезонску одмах добијеш што је и најбитније, после се исцимаш ако је потребно за чланску.

Nickcooler

Ћићми потпуно се слажем са тобом да ће посета зависити од насег (не)успеха током сезоне... Маракана ће надам се бити пуна када будемо играли прву утакмицу, а после све ово са Рамбом може само позитивно да делује на куповину карата.
Друга ствар је што не могу да разумем људе који се ваде на то да је скупо купити сезонску и платити чланарину јер једноставно није... Лепо неко рече да је то један дан проведен у центру града са стилом, а ако мене неко пита то није ништа према једном поподневу проведеном на Маракани. Ја сам студент, крпим се некако са ловом увек, али сам заштекао колико је потребно на почетку прошле сезоне и купио сезонску... Леп је осећај када знаш да си на неки начин помогао клубу, а да то није било препуцавање по форумима...
Свако ко купи сезонску је само на добитку јер стварно је лепо јавити телефоном Сервису за чланство колико ти карата треба и само их покупити када теби одговара, а не гурати се на благајни.
Зато људи, немојте кукати, то чланство и сезонска су ваљда начин да се помогне клуб, да коначно створимо културу одласка на стадион и да ствари почну да се одвијају бржим током јер нам је правац добар...
П. С. Иако сам када сам куповао сезонску знао да нећу моћи да стигнем на све утакмице и да је нисам купио "да би ми се исплатила" ипак сам то урадио не размишљајући ни секунде јер ВОЛИМ ЗВЕЗДУ!  :ziveli2: :ziveli2: :ziveli2:

Жика Живац

Цитат1: Nickcooler  28 Јун 2011, 21:30:48

Друга ствар је што не могу да разумем људе који се ваде на то да је скупо купити сезонску и платити чланарину јер једноставно није...

То је зато што су Срби генерално јаки на речима (волим Звезду више него маму и тату, за њу све бих дао, бла, бла, бла...), али кад су дела у питању, сви јунаци ником поникоше (илити преведено на српски скуп ми је исток за 4000 динара).

Заиста не верујем шта се овде може да се прочита и како људи мраче неким апокалиптичним предсказањима у вези посете, као ономад кад сезонска за Сеевр није важила, већ се морало платити 500 динара зато што је после утакмице био концерт.

Бригел

Цитат1: КадТешкоЈе...  28 Јун 2011, 19:43:17
Уопште ми није јасно то дизање цена, довешће се у питање број људи. Претпрошле сезоне сезонску за Север си узео за 1000 динара, наредне сезоне тј. прошле са чланарином 1500 или 2000, а ове сезоне за Север треба да издвојиш 1800 или 2300.

Резултата није било ни ове сезоне, 4 године за редом, морате реално да гледате, много људи ће рећи ''Кој ***** ја њима да дајем те паре,а титулу нисам видео 4 године?'', ово не причам сад за мене, јер ћу је наравно узети, може неко да каже то нису прави људи, такви нам не требају и то, али је Лукић сво време причао како је циљ вратити публику на стадионе, не знам колико ово подизање цена, макар било и за 300 динара може да помогне томе.

Ево ја ћу да кажем да онај који за 300 динара више не купи сезонску, тај никада не треба да дође на Север! Које су бре то  паре? 2300 динара за целу сезону на Маракани?  :krstise: Ајде да разумем људе који треба да дају 7000 за Запад, није мала пара, али Север... Те паре се могу уштекати за месец дана, гарантујем! Шта мислиш како је мени кад ми за свако гостовање вам Београда изађе минимум 1000 динара, и тако пута бар 10 пута? Штекам паре из недеље у недељу, одвајам од ужине, позајмљујем...
Цена за сезонску за Север је нереално јефтина. Ливерпулови навијачи за Коп плаћају сезонску 1000 евра, а ми 20.

Nickcooler

ЦитатЦена за сезонску за Север је нереално јефтина. Ливерпулови навијачи за Коп плаћају сезонску 1000 евра, а ми 20.

Чисто математички гледано ствари стоје овако:
Платиш чланарину и купиш сезонску за Север, то је 2300 динара.
Утакмица у сезони које се играју на Маракани заједно са Купом и Квалификацијама за ЛЕ има 20 у најгорем случају.
Поделиш два броја и дођеш до цифре од нешто више од 100 динара по утакмици, или да будем тачан 115 динара.
Ако је то много...  :suze: :suze: :suze:

raikkonen

Цитат1: Djakza  28 Јун 2011, 19:00:03
Oterali su te jer nemas da izdvojis jos 1000 din godisnje?Svaka im cast.

Буразеру мој, не живи свако на аутокоманди, јер постоје и мало даља места од Београда. Некима треба скоро толико да дођу и да се врате из Београда по сезонску. Немам намеру да се правдам, јер и да имам не дам јер ми треба. Некима је много, некима није.

Идем на север као и свих ових година до сада, јер сам стипса и јајара. Задовољни?

Sone

Koji ste vi geniji, poredite Liverpul sa Zvezdom, alo, ljudi, poredite malo Engleski standard sa nasim pa onda pricajte u prazno. Poredi malo prosecnu englesku platu sa srpskom pa onda trabunjajte.

Sto se tice broja clanova, najbitnije je da ovi postojeci produze clanstvo, ja bih bio generalno zadovoljan samo time.

ULTRA_BOYS

Цитат1: Бригел  28 Јун 2011, 21:46:08
Ево ја ћу да кажем да онај који за 300 динара више не купи сезонску, тај никада не треба да дође на Север! Које су бре то  паре? 2300 динара за целу сезону на Маракани?  :krstise: Ајде да разумем људе који треба да дају 7000 за Запад, није мала пара, али Север... Те паре се могу уштекати за месец дана, гарантујем! Шта мислиш како је мени кад ми за свако гостовање вам Београда изађе минимум 1000 динара, и тако пута бар 10 пута? Штекам паре из недеље у недељу, одвајам од ужине, позајмљујем...
Цена за сезонску за Север је нереално јефтина. Ливерпулови навијачи за Коп плаћају сезонску 1000 евра, а ми 20.

Ја идем сутра да узмем сезонску за СЕВЕР.Ја сам се учланио у јануару ове године јел то значи да ја не морам сад да плаћам чланарину него тек у јануару и да је мени сезонска 1300 динара.Извињвам се због овога можда ће некоме бити глупо али збуњује ме па морао сам неког да питам.

Бригел

Цитат1: Sone  28 Јун 2011, 22:08:50
Koji ste vi geniji, poredite Liverpul sa Zvezdom, alo, ljudi, poredite malo Engleski standard sa nasim pa onda pricajte u prazno. Poredi malo prosecnu englesku platu sa srpskom pa onda trabunjajte.

Знао сам да ће се неки овакав геније наћи да ово напише.
Ја сам упоређивао са Ливерпулом, и слободно цитирај и напиши. Замолио бих те да за моје писање не користиш реш ''трабуњати'', прво зато што то не радим, а друго зато што је некултурно да се некоме тако обраћаш.

Уопште ми није била намера да економски поредим, али кад већ хоћеш ево ти:
Енглези су до пре економске кризе имали годишњу просечну плату 25000 фунти, што је било око 50000 евра, а сада када је драстично пао курс фунте то износи око 30000 евра годишње, што му дође око 2500 евра месечно. Они фактички дају пола месечне плате на годишњу карту. Код нас од просечне плате од рецимо 300 евра издвајаш 20 евра за сезонску.

Скупа нам је сезонска од 20, 40 евра, а хоћемо да играмо редовно у европи и да побеђујемо велике европске клубове.

Delija sa Severa

Цитат1: Бригел  28 Јун 2011, 23:03:21
Знао сам да ће се неки овакав геније наћи да ово напише.
Ја сам упоређивао са Ливерпулом, и слободно цитирај и напиши. Замолио бих те да за моје писање не користиш реш ''трабуњати'', прво зато што то не радим, а друго зато што је некултурно да се некоме тако обраћаш.

Уопште ми није била намера да економски поредим, али кад већ хоћеш ево ти:
Енглези су до пре економске кризе имали годишњу просечну плату 25000 фунти, што је било око 50000 евра, а сада када је драстично пао курс фунте то износи око 30000 евра годишње, што му дође око 2500 евра месечно. Они фактички дају пола месечне плате на годишњу карту. Код нас од просечне плате од рецимо 300 евра издвајаш 20 евра за сезонску.

Скупа нам је сезонска од 20, 40 евра, а хоћемо да играмо редовно у европи и да побеђујемо велике европске клубове.

Ma, bravo Brigel, za sve si u pravu. Klinci iz mog grada stekaju kintu u najvece. Oni koji ne zive u Beogradu, imaju dosta manja primanja, tako da im je budzet ionako mali sve vise kratak. Kad pogledas 20e nije nista, nas 4 odemo u pab na Obilicevom vencu po dva piva i dovidjenja. Klinci zavise od dzeparca koji dobijaju od roditelja, nije njima lako plus sto trebaju da se snadju da dodju do BG-a. Dal stopiraju ili podmicuju konduktere u vozu pitanje je sad, ali ja bih istakao da stvarno daju dosta klubu, cak i vise nego sto mogu.
Sezonska je ZAKON, ko je imao zna o cemu pisem, lepo kao gospodin covek izvucem karticu provucem i eto me u kopu a plus sam dao klubu kintu i time mu pomogao na vise nacina. To je prava stvar.

Вајти

У вези са тим: треба се најебати миле мајке "редарима" који те за 200 динара убаце на трибину или ти кажу да обиђеш оно чудо. А могли би и да зауставе препродају карата додељених спонзорима, а не да неке будале млате паре преко бесплатних карата. Надам се да ће из клуба наредне сезоне озбиљно да обрате пажњу на ово. Ако морамо да трпимо свакаква говна како се иживљавају по нашем клубу, а оно бар у нашој кући и око ње не морамо да трпимо мајмуне који би да се опаре преко Звезде.

Марадона

Људи, сезонска карта ће се исплатити само од дербија и квалификација за ЛЕ, тако да све преостале утакмице можете гледати гратис. Осим финансијског аспекта, напоменуо бих да је бенефит пропуснице и то што не мора да се стоји у реду испред благајне пред сваку текму, већ као господа можете одмах ући на стадион.

Brigate BL

Ja sam iz BL pa sam opet uzeo isplati se, iako sam bio ove polusezone na samo pet meceva.
nema cekanja u redu brige da li ce biti karata za sjever, meni je clanska plus sezonska najmanji trosak realno vise nam treba za put

djenka

Ja sam obnovio clanarinu i ne verujem da cu do sredine jula dolaziti u Bg,pa me interesuje hocu li tada moci normalno da kupim sezonsku (imam staru za sever)?

bjela

Pa osim ako se ne rasprodaju, u sta sumnjam. Mada, mislim da tek 13. jula pocinje redovna prodaja, a do tada je obnova. Ako dodjes pre toga siguran si.