• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Чланство и годишње карте за утакмице

Започео levo_krilo, 23 Мај 2011, 12:51:27

« претходна тема - следећа тема »

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

bjela

ja razmisljam da uradim isto, samo istok->zapad. koliko kapiram, za nas to ne vazi, nego samo za ove koji hoce isto mesto.

Неша

Управо сам продужио сезонску за исток, који сада кошта 3000 дин., а север је 1300 дин. Заборавио сам да питам колико је запад. Уколико си продужио чланарину, само одеш са кешом на Маракану, прештампа ти постојећу сезонску, не мења ти ништа уколико не желиш (место,ред,...), И сада неће писати сезона типа 2010-2011. као до сада, па ћемо следеће године само платити продужење, без поновног провлачења кроз онај апаратић.
Раде од 09-17ч.

Кобра

како изгледа нова сезонска? 

Неша

Цитат1: Неша  27 Јун 2011, 10:56:39
само одеш са кешом на Маракану, прештампа ти постојећу сезонску, не мења ти ништа уколико не желиш

Идентично. Само ти уместо сезоне пише "сезонска карта ФКЦЗ"

ticket

Evo ja da potvrdim da je sezonska za sever sada 1300 dinara. Problem je sto ovo zvanicno nigde nije pisalo, pa nisam poneo dovoljno novca, a inace je opet jeftino, 300 dinara vise nije nista posebno s'obzirom na koliko utakmica moze da se prisustvuje.

Crveni General

FK Crvena zvezda obaveštava sve svoje članove da je danas, 27. juna, počela obnova sezonskih karata. Vlasnici sezonskih i polusezonskih karata iz sezone 2010-2011, mogu produžiti trajanje svoje karte u prostorijama Marketinga kluba svakim radnim danom od 10:00 do 16:00, a potrebno je da ponesu svoje sezonske karte iz prethodne sezone. Ukoliko je neko izgubio svoju kartu, dužan je da prilikom obnove plati 500 dinara za izradu nove. Karte sadrže sigurnosni RFID čip i cena zamene pokriva samo cenu izrade nove karte.

Podsećamo da godišnje karte važe za sve utakmice domaćeg prvenstva i kvalifikacija za Ligu Evrope. Kupac sezonske karte može biti samo osoba koja je član FK Crvena zvezda i ima uredno plaćenu članarinu.

Sezonske karte za sezonu 2011/2012 prodaju se po sledećim cenama:

- Sever - 1.300 dinara
- Istok - 3.000 dinara
- Istok porodična 1+1 - 3.500 dinara
- Istok porodična 1+2 - 4.000 dinara
- Zapad - 6.000 dinara
- Vip loža - 60.000 dinara
- Vip galerija - 60.000 dinara
- Loža "5 Zvezdinih zvezda" - 250.000 dinara

Redovna prodaja godišnjih karata namenjena kako novim tako i postojećim članovima kluba, počeće 13. jula 2011. godine i biće organizovana na sledećim mestima:

- Prostorije marektinga kluba
- Red Star Shop
- Online - www.redstarshop.rs i www.iticket.rs (samo oni članovi koji prvi put kupuju kartu).
- Putem call centra - 0900 000 900

http://www.crvenazvezdafk.com/pocela-obnova-sezonskih-karata-4479-c1-content.htm

planiram da uzmem za sever...ali verujem da su malo preterali za zapad.
I steta sto nemaju novi dizajn

levo_krilo

Da li ima guzve? Koliko traje procedura?

Poskupljenje za sever je 30%, a za istok i zapad je 50%.

raikkonen

Мислим да су претерали и за исток и за запад, зато ћу и ове године остати на северу.

Уместо да мало спусте цене за бочне трибине, како би се напуниле, они дижу или држе високе цене.

Sundance_Kid

Цитат1: raikkonen  27 Јун 2011, 14:54:36
Мислим да су претерали и за исток и за запад, зато ћу и ове године остати на северу.

Уместо да мало спусте цене за бочне трибине, како би се напуниле, они дижу или држе високе цене.

Ne vidim sta je tu pretjerano. Istok je 3000, to dodje oko 30 evra, to je dzaba. Mislim citavu sezonu gledas za 30 evra sa istoka, to nema nigdje. Zapad je 60 evra ali zapad je zapad, ni to nije mnogo. Eventualno je zapad mogao da bude 50 evra, ali u principu sve je to ok.

Jorgovan

U principu nije toliko ni skup Zapad (mada su mogli da zadrze proslogodisnju cenu), ali fora je recimo sto nemam odmah da iskesiram 120 evra za mene i za devojku, pa cu opet morati da se krpim: nekad platis zapad, nekad platis istok, nekad bude dzabe ulaz, nekad udjes uz pomoc onih limenki... u svakom slucaju mi je bolje tako nego da dam odjednom 120 evra.

raikkonen

Цитат1: Sundance_Kid  27 Јун 2011, 15:04:16
Ne vidim sta je tu pretjerano. Istok je 3000, to dodje oko 30 evra, to je dzaba. Mislim citavu sezonu gledas za 30 evra sa istoka, to nema nigdje. Zapad je 60 evra ali zapad je zapad, ni to nije mnogo. Eventualno je zapad mogao da bude 50 evra, ali u principu sve je to ok.

Није много за оног ко ради, али за ђаке и студенте је много.

Пошто доста навијача на трибини јесу студенти, тиме што их има из читаве Србије, а и Реп Српске и ЦГ, могли су да дају барем неки студентски попуст или тако нешто. Зна се колику су студенти бескинтоси и колико им је важан сваки динар, тако да 2000 дин више у џепу значи много.

Ја сам мислио да ћу имати лове за исток, ал ћу ипак узети за север.

bb_cz

U principu nije mnogo. 30 eva za 15 utakmica zaista nije mnogo. izađe svega 2 evra po utakmici da bi se gledalo sa istoka.
Ali kad se uzme u obzir situacija u državi ne čudi me što ima jako mnogo onih kojima je mnogo da iskeširaju pare od jednom.
Valjda će se i ta vremena promeniti jednom pa nam ni cena od 100 evra za istok neće biti mnogo..

Boki

batalite te price, 1300 din mnogo za djake/studente... Ako volis zvezdu, daces bez da zalis. Ti isti za vikend potrose po 1000din... Danas sam za bukvalno 2min obnovio clansku i sezonsku... Nema cekanja, niti bilo sta..

levo_krilo

Ako cemo mak na konac ,u pitanju je 2300 posto samo clan moze da uzme sezonsku.

bukinjo

па какве то има везе, то је сасвим друга прича-2 различите ствари, ниси ти члан сам зато што је то услов да узмеш сезонску зар не!?

Sone

Pa sta i da jeste? On je dao pare klubu, kakve veze sad imaju njegove namere? Ti bi bilo isto odes kupis litar mleka, koga briga sta ti nameravas od njga, dal ces ga popijes ili napravis kajmak, u svakom slucaju si platio..

Тони

Цитат1: bb_cz  27 Јун 2011, 16:08:43
U principu nije mnogo. 30 evra za 15 utakmica zaista nije mnogo. izađe svega 2 evra po utakmici da bi se gledalo sa istoka.
Ali kad se uzme u obzir situacija u državi ne čudi me što ima jako mnogo onih kojima je mnogo da iskeširaju pare od jednom.
Valjda će se i ta vremena promeniti jednom pa nam ni cena od 100 evra za istok neće biti mnogo..

+ Куп и квалификације за ЛЕ  :srbinosm:

Sundance_Kid

Цитат1: raikkonen  27 Јун 2011, 15:51:29
Није много за оног ко ради, али за ђаке и студенте је много.

Zato studenti imaju sever za 12-13 evra. Ma ovo je sve bagatela, evo ovaj austrijski nizeligas prodaje karte za pripremnu utakmicu sa nama za 20 evra, kod nas za te pare kupis skoro pa sezonsku za istok. Jednostavno ovo nije mnogo, svaki dan i svako vece gledam koliko ljudi bacaju pare na pice, cigarete i ostale gluposti a sve veliki zvezdasi koji se nisu ni uclanili jer im mrsko da daju 10 evra a nije im mrsko da odu na termin za tenis i daju isto toliko za 2 sata igranja. Govorim iz licnih iskustava. Mislim da bi bilo pogresno smanjivati cijenu jer ipak je Zvezda brend i treba da platis da je gledas a i klub treba da ima neku zaradu od ulaznica.

Inace moram da pohvalim servis za clanstvo, nije mi dolazila kartica dugo vremena i poslao sam im mail, pitali su me za podatke i stigla je za 10-ak dana tako da savjetujem svima kojima jos nije stigla kartica da im posalju mail.

naka

ma ne. Članstvo je dobrovoljno  :001_rolleyes:

nebuloza kao i uvek, ali ništa novo od drugara. Pošto idem na zapad, komentarišem cene za istu. Za sever pretpostavljam da će ljudi pored 2300 dati još toliko kroz sms..

Prošle godine cena je bila 5000+članstvo za marketing Lukića 1000= 6000din. rečeno je zvanično bilo da članska nosi brojne pogodnosti u smislu nekih % diskonta kod nekih usluga ili 20% popusta u red star shopu. Pretplatna je bila za prvenstvene, kup i kvalifikacije za Le.
U praksi gde god su čjudi pitali za popust, svo su se samo gledali. Vrhuinac je bio kad sam kupio neke suvenire u shopu a genijalci kažu pa ne ide na to 20% (a nisu bili na popustu). naravno da se i ulaz za KUP (teleoptik...) naplaćivao.

Dakle, jedno pričano, drugo učinjeno..dobro oproban recept našeg predsednika. Tad sam govorio da je glavni razlog velike razlike u ceni istoka i zapada težnja da se isprazni zapad (jer se ne vidi na tv kad šeta kamera i naravno od istoka se nečuje "luprava napolje " jer je mnogo daleko. Bilo je podmeha ali iz ovogodišnje perspektive videlo se pravo stanje..

Cena za zapad je 6000+1000= 7000din. imamo 15 utakmica + 2 kvalifikacione. Sve zajedno će biti okvirno 7000 kad se oduzmu 3-4 besplatna ulaza gde predsednik "časti" zaslužne. Koja je to beneficija za članove od prethodne godine i korisnike sezonskih u poslednjih 20 i kusur. mogli su nešto kroz novi dres ili nešto treće...

U svakom slučaju vuk dlaku menja ali ćud...

E sad momci koji su skupili po 1000 nek opletu o tome kako su se simpatizeri (pederi, cig pičke i sl) ponovo stisli u ovakvom trenutku..

Boki

Uvek ista prica kod nas, pricamo o modelu Barse itd itd. a kad dodje do davanja para, uvek je mnogo... Ja razumem i to da neko nema bas ono, ali ne razumem kako to da neko zbog Zvezde ne moze da izdrzi da umesto 2 pakle za 2 dana, popusi jednu, tako 20 nedelja i imace pare... Za sve sto volis treba i da se zrtvujes. I da malopre nisam rekao, proces ide ovako: odes u servis za clanstvo, platis 1000 dinara, da ti priznanicu, to je meni trajalo minut i po, izadjes iz te sobe, produzis niz hodnik, tu ima jos jedna prostorija za sezonske, das 1300 dinara i karticu staru, on te pita dal oces novu karticu ili preko stare, ti mu kazes(ako preko stare samo 1300 dinara, ako oces novu 1300+500 dinara za novu karticu) i to je to. E sad, kad sam ja bio danas, nije bila guzva, samo jedan cica je uzimao sezonsku... Mozda zato sto je retko ko znao da danas krece prodaja... I ne svidja mi se to sto na novoj sezonskoj, stampaju ti isti broj kao prosle godine, a ja mislim da bi trebalo svake godine da se stampaju od broja 1, kako bi se znalo koliko ima tacno sezonskih...